Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
18. čer 2010

Jinak já mám tedy DC správně, ale já už psala Lehe tuhle, aby mě opravila, protože jsem taky byla o den pozadu.
Nechtěla by ta tabulka i celá nějak opravit? Jak udělali zase to nový zobrazení na koníkovi tak se to pěkně rozházelo...

vendulak
18. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion).......................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................59DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009,kys.listová,mamavit).........................................................59DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................51DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................34DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................25DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) .........................................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard)..........................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................6DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion)........................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 5DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................3DC

lichtakova
18. čer 2010

díky moc holky, no já to většinou stejně nevydržím pít moc pravidelně...ale tak teď to můžu pít celou dobu, stejně máme zákaz...

vendulak
18. čer 2010

lich já to ze začátku taky moc nevydržela. Hlavně ten samotnej kontryhel, protože mi ani nechutnal 😖. Ale teď už nějak jo 🙂 (i když samo jednou za čas se mi taky stane že zapomenu nebo nestihnu). Už to mám docela jako rutinu a spíš mi to pak v té druhé části cyklu i chybí 🙂.

jane84
18. čer 2010

mně ten samotný kontryhel celkem chutná. Chtěla jsem si ho natrhat a usušit, ale u nás nemůžu nikde najít, kde by rostl 😒
Holky už je docela dost hodin, nevíte něco o Kopre? jestli ji neposlal dr do špitálu ležet nebo hůř

vendulak
18. čer 2010

Jane tak u nás sice roste, ale já se ho zbírat bojím, abych si ho třeba s něčím nespletla. Četla jsem tady v jedné diskuzi, že si ho holka sbírala sama a zčernali jí po něm zuby 😕.
A tady o Kopre zatím asi nic....věřím, že to bude dobré, určitě zlobil jen ten hematom a ona i prcík budou v pořádku 😵.

natulaaa
18. čer 2010

Jani taky jsem si už říkala,že by měla být zpátky,ježiš Kopre si to snad už vyžrala všechno a snad už to bude jen a jen dobré,takové nervy od samého začátku chuděrka 😔 😔 ,není to spravedlivé,ten kdo mimi chce tak musí projít snad vším a ten kdo ho nechce,tak ho má bez problému,kde je nějaká spravedlnost 😒

vendulak
18. čer 2010

Natu spravedlnost není, bohužel ☹ 😒 😠. Nebo rozhodně né v tomhle 😒.

natulaaa
18. čer 2010

Vendul už si začínám zvykat 😠 ,ježiš já jsem zase mrská ,já mám tento cyklus pořádný PMS 😝 ,doufám,že už bude poslední 🙄 🙄

vendulak
18. čer 2010

Natu já měla asi teď nějakej skoro pomenstruační syndrom místo PMS 😀. Sem si včera užila zase pořádnou depku ☹. Nervy jsou nervy. Jenže já už to miminko tak moc chci a potřebuju! Každá minuta bez něj mi přijde tak dlouhá a zbytečná ☹.

natulaaa
18. čer 2010

Vendul tak já mám poovulační syndrom 😀 😀 😀 😀

jahudka80
18. čer 2010

lehe já jsem stejně jako natula takže 16DC.
natul: ty jsi opravdu celá já my máme vysavač úplně na prd ☹ skoro neluxuje (dnes se s ním naštěstí rozčiloval manža a né já 😀 ) a nákup nového odkládáme až budou peníze furt jsou důležitější jiné věci.

Holky přeji vám krásný víkend, vůbec nestíhám psát jen si vás vždy přečkutu. Kopret.:přeji ať je vše v pořádku a samozřejmě i ostatním.
Tak a já jedu za kamarádkou 😉

gambrinuska
18. čer 2010

holky já mam celomenstruační syndrom ☹ 😅
kopre, já držim snad i prsty na nohou a to dvakrát, opravdu myslim, že to je jen ten hematom 😔 , hodně sil a pevné nervy holka 😉
Zvládla jsem se poprvé včera sama píchnou 😉 tak ted jen být pořádná vejconoška 😔 😅
Jo a státnice mě taky pěkně vycucali, možná se z toho dostávam dodnes 😅

vendulak
18. čer 2010

Ty jo že tich syndromů ale je 😀.
Gam jsi dobrá žes to zvládla, já bych byla asi srab 😅. Uvidíš že budeš dobrá nosnice 😀 😉. A i kdyby ne, tak hlavně nebuď smutná, vždyť přece stačí jeden obrovskej dobře zakousnutej silák! 😉

natulaaa
18. čer 2010

Gam si dobrá,žes to dokázala sama já je taky dostanu,ale mi je bude píchát obsuseda,je zdravotní sestra,já bych to asi nedala já se ani nedívám,když někdo píchá mě 😕 ,myslím jehlou 😀 😀 😀

jane84
18. čer 2010

no teda Natu 😀 😀 😀

natulaaa
18. čer 2010

Jani jsem se do toho píchání nějak zamotala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sranda musí být 😀 😀 ,když máme ty syndromy 😀 😀 😀

gambrinuska
18. čer 2010

Natu 😀 😀 😀
Při tom IUI jsem měla ty plnně hrazené injekce a ty mi píchala mamča se ségrou, jsou zdravotky 😉 měla jsem prášek a roztok, ale ted mam ty jen částečně hrazený-na úprvní 4dny jsme si doplácely 2tis, a mam k tomu pero s dávkovačem, tak to už zvládam sam
vendul máš pravdu, hlavně aby se aspon něco povedlo, asi si budu muset na pozdějěš půjčit pár knížek, aby mně doma nehráblo 😉

natulaaa
18. čer 2010

Gam tak já nevím jaké dostanu,jen mí řákal,že si prostě budu píchat injekce do břícha 😵 ,Gam nevím,jestli jsem se tě už ptala,ty si necháš dvě miminka,nebo jedno vložit 😉 🙂

gambrinuska
18. čer 2010

natu u nás dávaj automaticky 2, jen když jsi proti tak záleží na tobě, ale já jsem určo pro 2 😕 kéž by se chytlo aspon 1, ale i za jiný počet bych byla štastná 😔

natulaaa
18. čer 2010

Gam tak nás se ptali,a já taky 2 ,aby byla šance vyšší 🙂 😵 😵 😵

vendulak
18. čer 2010

Holky ta kamarádka z toho příběhu co jste tu teď četli tak ta si nechala zavést teď dokonce tři 😵. Protože oni neměli ET hned protože měla v děloze aktivní endometriozu a zjistili jim ještě nějaký genetický problémy tak to léčili a pak šli až na KET a po rozmražení ty tři tak nějak zbyli jako nejlepší a dali jí je všechny že prý to moc rádi nedělají, ale že to zvyšuje šance a u ní je to vhodné. Ale nakonec zase nic z toho 😢, obrečela jsem to s ní 😢.
Ale jinak vím většinou jen o pozitivních příkladech a věřím že vy budete patřit mezi ně! 😉

natulaaa
18. čer 2010

Vendul ta holka je těžký případ,já na te jejich diskuzi chvíli byla a musela jsem pryč,je tam hoooodně špatných příběhu ,ale ty holky mají fakt někdy těžké zdravotní komplikace,ted jsem na koníkovi na UNICE a tam těhulkuji uplně všichni snad 😵 a tak jsem tam,nechci se nervovat špatnýma příběhama 😒

natulaaa
18. čer 2010

Jo a jsem tam proto,že si vyměnujeme zkušenosti přímo z té kliniky,protože každý CAR má jiné metody,jak jsem si všimla 😒

vendulak
18. čer 2010

Natu jo jo každý CAR má jiné metody. Já taky chodím tady na koníkovi i na diskuzi o našem CAR - Natalart Plzeň 😉. Tam se mnou chodí i Gambrinuska 🙂.

helcenka
18. čer 2010

Ahoj holky,
to je teda dneska počasí. U nás je pěkně aprílový.

A aby toho nebylo málo, tak na mě něco leze. Mám zimnici už od včerejška a bolí mě všechny svaly. Tak nasadím nějaké vitamíny. Oproti tomu břichu se to nedá srovnat. To už skoro nebolí. Jen mě začalo bolet v kříži, ale to je tím zavinováním, protože ji mám zakloněnou. A to mi připomíná, že mi všichni doktoři říkali, že budu mít problém s otěhotněním, když ji mám zakloněnou a já v obou případech otěhotněla napoprvé. A pak jim věřte. 😀
Já už mám dneska nějakou lepší náladu. Nemusím pořád na to myslet. Tak už abych měla po té kontrole a pak čekat na první MS. A taky jsem zvědavá, jestli vůbec bude tenhle měsíc ovulka.

Holky ono to jednou vyjít musí.

A v televizi jsem viděla nějakou upoutávku na příští středu ve 22 hodin. Nějaká ženská porodila myslím že osmerčata nebo šesterčata? Nevím přesně a taky nevím, na jakým to bylo programu.
Tak ty 2 budou úplná brnkačka. A mám kamarádku, má stejně stará dvojčátka jako je náš Kubík, taky po IVF, povedlo se to napoprvé. Taky si říkala, že vyjde alespoň jedno a ejhle, má dvě krásný princezny.
Tak já jdu zalézt, je tady mamka, tak si hraje s malým. Mám chvíli pro sebe.

natulaaa
18. čer 2010

Helči ahoj tak u nás je zatím hezky,ale mračí se,jinak s těma dvojčátkama si mě potěšila,dobře se poslouchá,když to má takový konec 🙂

lichtakova
18. čer 2010

jojo, prosím, jen více pozitivních zpráv 😉 🙂
co kopretinka?

fram
18. čer 2010

Ahooooj 🙂
angel, brrr, státnice teda nezávidím a budu držet palce
Jak ta kopretinka? Úplně mě zamrazilo a doufám,že to byl jen ten hematom ☹
gamb, to jsi hrdinka - první píchanec sama 🙂
Já dnes ráno depka jako blázen - mám strach, že se mi nepodaří otěhotnět, šanci budu mít příští víkend, jestli ms bude pořád pravidelně jako teď, tak se mi pak ovulka posune na všední dny a to mm nikdy nebývá doma ☹ mi to tak nějak došlo a jsem z toho celá pryč ☹

fram
18. čer 2010

lehe, já jsem v tabulce správně 🙂