• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
Jinak já mám tedy DC správně, ale já už psala Lehe tuhle, aby mě opravila, protože jsem taky byla o den pozadu.
Nechtěla by ta tabulka i celá nějak opravit? Jak udělali zase to nový zobrazení na koníkovi tak se to pěkně rozházelo...
18. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion).......................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................59DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009,kys.listová,mamavit).........................................................59DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................51DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................34DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................25DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) .........................................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard)..........................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................6DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion)........................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 5DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................3DC
18. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc holky, no já to většinou stejně nevydržím pít moc pravidelně...ale tak teď to můžu pít celou dobu, stejně máme zákaz...
18. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich já to ze začátku taky moc nevydržela. Hlavně ten samotnej kontryhel, protože mi ani nechutnal :confounded:. Ale teď už nějak jo :slight_smile: (i když samo jednou za čas se mi taky stane že zapomenu nebo nestihnu). Už to mám docela jako rutinu a spíš mi to pak v té druhé části cyklu i chybí :slight_smile:.
18. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně ten samotný kontryhel celkem chutná. Chtěla jsem si ho natrhat a usušit, ale u nás nemůžu nikde najít, kde by rostl :unamused:
Holky už je docela dost hodin, nevíte něco o Kopre? jestli ji neposlal dr do špitálu ležet nebo hůř
18. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jane tak u nás sice roste, ale já se ho zbírat bojím, abych si ho třeba s něčím nespletla. Četla jsem tady v jedné diskuzi, že si ho holka sbírala sama a zčernali jí po něm zuby :confused:.
A tady o Kopre zatím asi nic....věřím, že to bude dobré, určitě zlobil jen ten hematom a ona i prcík budou v pořádku :dizzy_face:.
18. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky jsem si už říkala,že by měla být zpátky,ježiš Kopre si to snad už vyžrala všechno a snad už to bude jen a jen dobré,takové nervy od samého začátku chuděrka :pensive: :pensive: ,není to spravedlivé,ten kdo mimi chce tak musí projít snad vším a ten kdo ho nechce,tak ho má bez problému,kde je nějaká spravedlnost :unamused:
18. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natu spravedlnost není, bohužel :frowning2: :unamused: :angry:. Nebo rozhodně né v tomhle :unamused:.
18. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul už si začínám zvykat :angry: ,ježiš já jsem zase mrská ,já mám tento cyklus pořádný PMS :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,doufám,že už bude poslední :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natu já měla asi teď nějakej skoro pomenstruační syndrom místo PMS :grinning:. Sem si včera užila zase pořádnou depku :frowning2:. Nervy jsou nervy. Jenže já už to miminko tak moc chci a potřebuju! Každá minuta bez něj mi přijde tak dlouhá a zbytečná :frowning2:.
18. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul tak já mám poovulační syndrom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe já jsem stejně jako natula takže 16DC.
natul: ty jsi opravdu celá já my máme vysavač úplně na prd :frowning2: skoro neluxuje (dnes se s ním naštěstí rozčiloval manža a né já :grinning: ) a nákup nového odkládáme až budou peníze furt jsou důležitější jiné věci.

Holky přeji vám krásný víkend, vůbec nestíhám psát jen si vás vždy přečkutu. Kopret.:přeji ať je vše v pořádku a samozřejmě i ostatním.
Tak a já jedu za kamarádkou :wink:
18. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mam celomenstruační syndrom :frowning2: :sweat_smile:
kopre, já držim snad i prsty na nohou a to dvakrát, opravdu myslim, že to je jen ten hematom :pensive: , hodně sil a pevné nervy holka :wink:
Zvládla jsem se poprvé včera sama píchnou :wink: tak ted jen být pořádná vejconoška :pensive: :sweat_smile:
Jo a státnice mě taky pěkně vycucali, možná se z toho dostávam dodnes :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo že tich syndromů ale je :grinning:.
Gam jsi dobrá žes to zvládla, já bych byla asi srab :sweat_smile:. Uvidíš že budeš dobrá nosnice :grinning: :wink:. A i kdyby ne, tak hlavně nebuď smutná, vždyť přece stačí jeden obrovskej dobře zakousnutej silák! :wink:
18. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam si dobrá,žes to dokázala sama já je taky dostanu,ale mi je bude píchát obsuseda,je zdravotní sestra,já bych to asi nedala já se ani nedívám,když někdo píchá mě :confused: ,myslím jehlou :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda Natu :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jsem se do toho píchání nějak zamotala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda musí být :grinning: :grinning: ,když máme ty syndromy :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natu :grinning: :grinning: :grinning:
Při tom IUI jsem měla ty plnně hrazené injekce a ty mi píchala mamča se ségrou, jsou zdravotky :wink: měla jsem prášek a roztok, ale ted mam ty jen částečně hrazený-na úprvní 4dny jsme si doplácely 2tis, a mam k tomu pero s dávkovačem, tak to už zvládam sam
vendul máš pravdu, hlavně aby se aspon něco povedlo, asi si budu muset na pozdějěš půjčit pár knížek, aby mně doma nehráblo :wink:
18. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam tak já nevím jaké dostanu,jen mí řákal,že si prostě budu píchat injekce do břícha :dizzy_face: ,Gam nevím,jestli jsem se tě už ptala,ty si necháš dvě miminka,nebo jedno vložit :wink: :slight_smile:
18. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu u nás dávaj automaticky 2, jen když jsi proti tak záleží na tobě, ale já jsem určo pro 2 :confused: kéž by se chytlo aspon 1, ale i za jiný počet bych byla štastná :pensive:
18. čer 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam tak nás se ptali,a já taky 2 ,aby byla šance vyšší :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ta kamarádka z toho příběhu co jste tu teď četli tak ta si nechala zavést teď dokonce tři :dizzy_face:. Protože oni neměli ET hned protože měla v děloze aktivní endometriozu a zjistili jim ještě nějaký genetický problémy tak to léčili a pak šli až na KET a po rozmražení ty tři tak nějak zbyli jako nejlepší a dali jí je všechny že prý to moc rádi nedělají, ale že to zvyšuje šance a u ní je to vhodné. Ale nakonec zase nic z toho :cry:, obrečela jsem to s ní :cry:.
Ale jinak vím většinou jen o pozitivních příkladech a věřím že vy budete patřit mezi ně! :wink:
18. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul ta holka je těžký případ,já na te jejich diskuzi chvíli byla a musela jsem pryč,je tam hoooodně špatných příběhu ,ale ty holky mají fakt někdy těžké zdravotní komplikace,ted jsem na koníkovi na UNICE a tam těhulkuji uplně všichni snad :dizzy_face: a tak jsem tam,nechci se nervovat špatnýma příběhama :unamused:
18. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jsem tam proto,že si vyměnujeme zkušenosti přímo z té kliniky,protože každý CAR má jiné metody,jak jsem si všimla :unamused:
18. čer 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natu jo jo každý CAR má jiné metody. Já taky chodím tady na koníkovi i na diskuzi o našem CAR - Natalart Plzeň :wink:. Tam se mnou chodí i Gambrinuska :slight_smile:.
18. čer 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je teda dneska počasí. U nás je pěkně aprílový.

A aby toho nebylo málo, tak na mě něco leze. Mám zimnici už od včerejška a bolí mě všechny svaly. Tak nasadím nějaké vitamíny. Oproti tomu břichu se to nedá srovnat. To už skoro nebolí. Jen mě začalo bolet v kříži, ale to je tím zavinováním, protože ji mám zakloněnou. A to mi připomíná, že mi všichni doktoři říkali, že budu mít problém s otěhotněním, když ji mám zakloněnou a já v obou případech otěhotněla napoprvé. A pak jim věřte. :grinning:
Já už mám dneska nějakou lepší náladu. Nemusím pořád na to myslet. Tak už abych měla po té kontrole a pak čekat na první MS. A taky jsem zvědavá, jestli vůbec bude tenhle měsíc ovulka.

Holky ono to jednou vyjít musí.

A v televizi jsem viděla nějakou upoutávku na příští středu ve 22 hodin. Nějaká ženská porodila myslím že osmerčata nebo šesterčata? Nevím přesně a taky nevím, na jakým to bylo programu.
Tak ty 2 budou úplná brnkačka. A mám kamarádku, má stejně stará dvojčátka jako je náš Kubík, taky po IVF, povedlo se to napoprvé. Taky si říkala, že vyjde alespoň jedno a ejhle, má dvě krásný princezny.
Tak já jdu zalézt, je tady mamka, tak si hraje s malým. Mám chvíli pro sebe.
18. čer 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helči ahoj tak u nás je zatím hezky,ale mračí se,jinak s těma dvojčátkama si mě potěšila,dobře se poslouchá,když to má takový konec :slight_smile:
18. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, prosím, jen více pozitivních zpráv :wink: :slight_smile:
co kopretinka?
18. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj :slight_smile:
angel, brrr, státnice teda nezávidím a budu držet palce
Jak ta kopretinka? Úplně mě zamrazilo a doufám,že to byl jen ten hematom :frowning2:
gamb, to jsi hrdinka - první píchanec sama :slight_smile:
Já dnes ráno depka jako blázen - mám strach, že se mi nepodaří otěhotnět, šanci budu mít příští víkend, jestli ms bude pořád pravidelně jako teď, tak se mi pak ovulka posune na všední dny a to mm nikdy nebývá doma :frowning2: mi to tak nějak došlo a jsem z toho celá pryč :frowning2:
18. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe, já jsem v tabulce správně :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek