Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
28. lis 2012

@mb85 to bude dobré, uvidíš že jo 😉

mb85
28. lis 2012

@eva518 musí

axonka
28. lis 2012

@eva518
@kolino
@froka Holky moje, ja jsem tak stastna a bojim se zaroven...

froka
28. lis 2012

Jinak včera jsme byli na kontrole na genetice a řekla bych, že dopadla perfektně (ale pořád nechceme nic zakřiknout!) 🙂 Miminku se daří dobře a podle všeho je zdravé 🙂 A zatím to vypadá na holčičku. Dr. říkal, že tam toho pindíka prostě nevidí, spíš ukazoval tu čárku 😀 Ale bereme to s rezervou 🙂 Hlavně ať je vše v pořádku 🙂

mb85
28. lis 2012

@froka to je dobře že vyšli v pořádku, budu držet palce 😉

eva518
28. lis 2012

@froka gratulujuuu 🙂 ať už to bude chlapeček nebo holčička, hlavní je, že vypadá zdravé 😵

pavlina26
28. lis 2012

Ahoj holky, tak se hlásím z první kontroly u nového lékaře a jsem nadšená! 🙂 úplně něco jiného, než co jsem doposud zažila- pan doktor vše vysvětlil, byl neskutečně příjemný, ukázal mi, který vaječník je zodpovědný za mimiska, ukázal mimíska, sledovali jsme, jak mu buší srdíčko...byla to nádhera 🙂 vše je v pořádku 🙂 a mně spadl obrovský kámen ze srdce 🙂

maximka33
28. lis 2012

@axonka tichá gratulace..

maximka33
28. lis 2012

@kolino no jak myslíš. já vím, že po návštěvě cARu jsem to už rychle chtěla dostat, aby se dala zahájit hormonální léčba. no fakt nás tu moc nezůstane. na jednu stranu jsem ráda, že se tak daří, jen proč se nám to vyhýbá..

luuc_2012
28. lis 2012

@froka krásná fotečka, gratuluji a držíme palečky

eva518
28. lis 2012

@pavlina26 paráda, Pavli. Gratuluju. 😵 😵 😵 Kolik jsi? Je dobře, že máš příjemného dr., to dělá hrozně moc.

pavlina26
28. lis 2012

@eva518 děkujuuuuuu 🙂 podle ms 6+3, podle velikosti na uz 5+5...hlavně, že to srdíčko bije 🙂 úplně jsem tam roztála něhou 😀 jj, dělá to moc, od toho minulého jsem šla vždy otrávená, ale tohle bylo super 🙂 ještě mi řekl, že kdybych do další prohlídky chtěla mrknout, jak bije srdíčko, můžu přijít jen na kouknutí na ultrazvuk 🙂 úplně jiné jednání, než co jsem doposud zažila.

eva518
28. lis 2012

@pavlina26 no tak to je jiná 😎 mě taky dr.objednala o víc než týden dřív jen kvůli tomu, že viděla, že jsem z toho čekání úplně pryč.. To je dobře. Užívej si tu radost 🙂

terulin
28. lis 2012

@axonka Jé moc gratulu!!!!!!!!!! To je tak dobře, že jsi se dočkala takhle brzo!!!!

terulin
28. lis 2012

Já mám tak hodného muže. Pořád za mnou chodí a jezdí mi rukou kolem pasu a hrozně nadává, že se miminku určitě nelíbí moje kalhoty. Takže o víkendu jdeme na první těhotenský nákup. Sice se podle mě do všeho v pohodě vejdu, ale budoucí tatínek ten pohled na pásek prostě nesnese 😀

mb85
28. lis 2012

holky prosím o radu těhulek,co tu jsou, sice jsem už třikrát těhotná byla ,ale i tak se zeptám, bolesti v podbřišku asi 4 dny nafouklé břicho a bílý hustý výtok, mměli nebo máte to taky? já si prostě nepamatuju jak to bylo předtím 🙂

terulin
28. lis 2012

@mb85 Občas mám!

mb85
28. lis 2012

@terulin děkuji za odpověd 😉

antymania666
28. lis 2012

@mb85 me ted pcha taky na prave strane v podbrisku, vytok lehky ale ten mam uz od zacatku ne li pred tehu, taky me boli v krizi. jsem z toho tez nervozni ale pry je to z toho jak se rztahuje deloha. i taj jdu zitra na kontrolu abych byla klidnejsi, tak si zajdi taky k doktorovi je to lepsi

antymania666
28. lis 2012

@terulin hod sem taky nake fotky

terulin
28. lis 2012

@antymania666 V pátek, až bude něco vidět (doufám, že bude vidět hodně). Z první kontroly mám šedou šmouhu na šedém pozadí 😀

aagnes
28. lis 2012

@froka krásné miminko 🙂
@pavlina26 super, že jsi tak nadšená 🙂 jen tak dál.

holky doktor mi dal Duphaston jak viděl, že mám nervíky v čudu 😒 brala jste to některá?

aagnes
28. lis 2012

@terulin já měla dnes tečku 🙂 teprve ani ne týden po vynechání ms.

mircisek
28. lis 2012

@aagnes Jo, já jsem ho brala. 🙂

aagnes
28. lis 2012

@mircisek v těhu nebo před?

terulin
28. lis 2012

@aagnes Tak to je paráda! Už takhle brzo tečka, to máš fakt super spolupracující miminko.

aagnes
28. lis 2012

@terulin no je to jen dutinka asi, protože dle netu má asi 1-2mm. Já jsem si říkala, že tam nic není 😖 že jsem šla brzo, ale nedá se nic dělat.

eva518
28. lis 2012

@mb85 to je v pohodě, taky to tak bylo a občas ještě je.

eva518
28. lis 2012

@aagnes nešla. Já jsem šla 7 dní po slabých // a to bylo asi jenom 3 dny po vynechání a taky byla jenom tečka. To nic, příště už tam bude vidět všecičko 😉

eva518
28. lis 2012

@terulin Já jsem minule fotku nechtěla. Řekla jsem, že až příště. Já mám zase nervy jak špagáty z toho zítřka. V 10 jdu k zubaři a před 1 na gyndu 😕 bojim, bojim...