Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
18. čer 2010

ahoj 😉 lehe-já jsem taky správně.

kopre-doufám,že je vše v pořádku,držím vše co jde a myslím na tebe.já asi v 7 nebo 8 týdnu z ničeho nic začala silně krvácet-bez bolesti.rychlá mě odvezla do špitálu,byla to cysta.pak vše bylo ok.(o mimi jsme přišli z jiného důvodu).v nemocnici jsem pobyla 4 dny,dávali mi prášky proti krvácení a na udržení.neboj,bude to v pořádku 😉

natulaaa
18. čer 2010

Ahojte holky,Fram to je blbé s tou ovulkou 😔 ,tvuj manža pracuje někde daleko?
Taky myslím na Kopre ale je mi divné,že nepřišla říct,nebo zustala v nemocnici 😔

fram
18. čer 2010

natul, je to kamioňák, takže pořád v pr... 😉

angelina987
18. čer 2010

Ahoj, tak co ta Kopre? Víte někdo něco? Já se před chvilkou vrátila z pohřbu a z trachty, tak teď už jen čučím na TV a už ani nemám chuť se učit 😒

natulaaa
18. čer 2010

fram jaj,tak to je na hov.o 😒 😒
Angel to se ti nedivím,že nemáš na nic náladu 😔

leheckova
autor
18. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion).......................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................59DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009,kys.listová,mamavit).........................................................59DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................51DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................34DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................25DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) .........................................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................16DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard)..........................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................6DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion)........................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 5DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................3DC
Dnes ve 13:27 • snaží se • Odpověz

leheckova
autor
18. čer 2010

SPECIAL OFFER: [Click Here] to order your VIP Membership at a discounted price. Offer valid for the next 8 days only!

IMPORTANT: Your VIP Trial expires in 3 days. Usage stats show that VIP Members consistently achieve higher pregnancy rates.
[Better Your Chances] with a VIP Membership.
holky přeložíte mi to někdo mam asi vip a chtěla bych si dát grafy do sebe ale nevim jak msusim se zeptat někoho kdo to umi ale jen co píšou 😀 😀 😀

helcenka
19. čer 2010

Hezké ráno,
Lehe - přibližně tak:
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: [Klikněte zde] Aby jste měla vaše VIP členství za zlevněnou cenu. Nabídka platí pouze pro následujících 8 dní !

DŮLEŽITÉ: Vaše VIP Trial vyprší za 3 dny. Využité statistiky ukazují, že VIP členové trvale dosahují vyšší míry těhotenství.
[Lepší vaše šance] s VIP členstvím.

Tady zase poprchává, to je děs.
Doufám, že Kopretina přijde s dobrýma zprávama.

fram
19. čer 2010

Pěknou sobotu,
počasí je hnusný,naplánovala jsem si povalovací den 😀
Kdoví, jak ta Kopre,snad je to v pořádku. 😕

natulaaa
19. čer 2010

Ahojte holky,tyk my se vrátili z města z nákupu,dneska se jdeme podívat na týden starého chlapečka,tak snad to zvládnu 😒 na jednu stranu se i těším a na druhou stranu mám strach.
Jinak byla jsem si pro antikoncepci a vyvalila jsem 550kč 😲 😲 😲 😲 ,jsem myslela,že u te pokladny padnu 😕

silvidee
19. čer 2010

ahojky všem 🙂
Hlásím 5DC.

leheckova
autor
19. čer 2010

ahoj Silvi jak se maš copak že sem nazavitaš skoro vubec kočko jak to jde???

leheckova
autor
19. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion).......................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................60DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009,kys.listová,mamavit).........................................................60DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................52DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................29DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................26DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................26DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................25DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) .........................................................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................22DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................17DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................17DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard)..........................................................13DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 10DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................7DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion)........................................................................................................6DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 6DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................5DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................4DC

silvidee
19. čer 2010

lehe: nemám moc času, lítám do práce, pak s malým na tréninky, pořád něco. 🙂

silvidee
19. čer 2010

Ještě, že už budou prázdniny🙂

natulaaa
19. čer 2010

Tak já si všimla,že ta čára v lékarně mi tu antikoncepci dala na 3 měsíce,přitom já ji potřebuju jen na jeden měsíc,no doufám,že nám to vymění 😠

jahudka80
19. čer 2010

natul: já myslím že antikoncepci na měsíc nedávají, právě že kamarádka chtěla jen na měsíc a dr.říkala že je balení poze po 3ks- tedy 3 měsících 😉 .jen leda že by jí k ní do ordinace někdo dal nedoužívanou antikoncepci jako že jí někdo bere nevyhovuje tak jí tam dá 2 plata zpět. Takhle jsem tenkrát jedno platíčko doatala já 🙂 . No 550kč to je pálka - to jsem taky měla nějakou nízkohormonální a kamarádka faut něco říkala co blbneš vždyť to stojí pár korun 😀 - ona měla asi za 200kč. No jo za vše se platí a ještě bude už mi jde z toho hlava kolem 😠 . A nejvíc mě dorazilo když mi babí řekla (neví že chcem druhé) no raději si teď druhé nepořizujte, není dobrá doba, kdo ví co bude......to je fajn, ale já nebudu čekat do 40let když už ve 26jsem měla problém otěhotnět ☹

helcenka
19. čer 2010

jahůdko, určo na měsíc antikoncepci dávají. Měla jsem ji takhle dvakrát napsanou, jen na měsíc a nebyl žádný problém. A to když jsem přecházela na jinou, tak mudr. říkal, ať ji měsíc vyzkouším a když to bude OK, tak mi napíše další. A v lékárně nebyl žádný problém.

jahudka80
19. čer 2010

Někdy ty rady rodičů a prarodičů ☹ 😠 to by se z toho člověk pos.....
lehe:děkuji za opravu v tabulce 🙂
A natul: buď v klidu také budeš mím miminečko neboj, já si také tenkrát říkala ostatní maj a já nééé 😢 a dnes díky hodné a ochotné paní doktorce mám skoro 2 letou holčinku. A když se narodila, co já dní proplakala, že se o toho drobečka neumím postarat, že jsem si rači mimi neměla pořizovat že nejsem připravená 😀 😀 😀 😀 jo hormony jsou sviňa dnes se tomu směju, ale tenkrát mě do smíchu nebylo 😉

holky přeji všem krásnou sobotu a hlavně hodně štěstí a sil 😉 k obědu byl květáček- to se budu dnes vznášet 😀 😀 😀 a ještě si dám sklenku pivečka 😀 😀 😀

jahudka80
19. čer 2010

helcenko jůůů tak to vidíš to vůbec nevím, no přiznám se že antikoncepci jsem měla naposled před 7-8 lety 😀 od té doby žádná ochrana a jeden chtěný potomek 😀 😀 😀 No co bylo před 7 lety co, to si člověk uvědomí jak ten čas letí ☹

natulaaa
19. čer 2010

Ahojte holky,jj dávají ,ted jsem si psala z holkama z unicy,oni berou to samé co já a dostali na jeden cyklus a stálo je to od 130-150Kč ,takže dávají,no každopádně dneska frčím ještě do te lékarny 😉

jahudka80
19. čer 2010

@natulaaa jojo to frč ať ti koukaj dát jen jedno a peníze zpátky

natulaaa
19. čer 2010

Jahud jasnéééé,my se nedáme 😀 😀 😀 😀

lichtakova
19. čer 2010

natul samozřejmě, že můžeš mít jen na jeden cyklus, je to buď 1x21 pilulí nebo 3x21tbl.
jinak zdravím všecky a krásný víkend 🙂

natulaaa
19. čer 2010

No mě to právě nenapadlo se na to odívat,já jsem v životě antikoncepci nebrala,tak ani nevím,jak to je 😠 😠

natulaaa
19. čer 2010

😕 😕 😕 😕 😕 nikdo nikde 😕 😕 ,hoolky já se byla ted podívat na týden staré miminko,ale v pohodě,myslela jsem,že budu mít strach,že to nezvládnu ale uplně v pohodě i jsem si ho pochovala 😵 😵 😵

martasl
19. čer 2010

ahoj holky.tak u nás se mimčo asi zase konat nebude.začala jsem v práci špinit,tak do rána se ms určitě rozběhne.já jsem tak zklamaná.dost jsem tomu věřila,snažili jsme se poctivě.tak už fakt nevím. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Já prášky -antikoncepci skoro neužívala.měla jsem pak injekce depo-provera a nedoporučuju. 😝 brala jsem ji asi 2 roky,neměla celou dobu ms a kldyž jsem ji vysadila,tak mě doktor rok dával dohromady ms.

natulaaa
19. čer 2010

Marti fáákt,mi ani nemluv,my se poctivě snažíme taky každý měsíc 😠 😠 😠 ,Marti no já právě kvuli tomu antiko nebrala nikdy,měla jsem prostě k tomu odpor,protože moje sestra ji brala a pak měla vážné potíže,já vím,že to tak nejde brát,ale když o tom víte z blízkého okolí,tak jsem z toho prostě měla strach,sice mi to je prd platný,problémy máme stejně,ale nikdy jsem neměla rozhozené hormony,nebo problémy s MS tak třeba proto 😒 😒

fram
19. čer 2010

Ahoj holky,
marti, to mě moc mrzí ☹ ale třeba ještě není vše ztraceno
U nás dnes docela svítilo sluníčko, ale foukalo a byla zima 😒 To bude krátký léto (jestli vůbec letos nějaký léto bude).

natulaaa
19. čer 2010

holky my ted s manžou kukáme na spektrum,je to takový vědecký pořad,kde právě prohlásili,že 7hodinná raní je nejvhodnější čas na plodění,že v té době je nejvyšší hladina hormonu a největší počet spermií 😕 😕 😵 😵