Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
3. pro 2012

@fykyska ahojky kde je nějaký tvůj vtipný komentář ? 🙂 když mi je ouvej juknu sem a ty mě vždycky pobavíš 😀

maximka33
3. pro 2012

@eva518 jj existují speciální testy, třeba tady http://www.otehotnet.cz/test-pohlavi-ditete/83-...

fykyska
3. pro 2012

Čáuu Buchty, no dlouho jsem se tady neukázala...

@jahudka80 No však já nějak zaperlím 😀 Zrovna te´dka zkoumám prsa 😀 😀 jsem jak konívka s takovým tím dírkátym nástavcem na zalívaní 😢 😀 😀 Mlíko teče teta 😀 😀 a já budu muset zvednou zadek a dojít pro prsní vložky 😀 to na mě budou čumět v tý drogerii pupek malejj sotva viditelnej a pujdu si pro vložky 😀 a na tuty se tam zaseknu nad něčím co budu určitě hrozně nutně potřebovat 😀 😀
@maximka33 Ahoj těhulíno, triple nemám ještě - uvidím co mi te´dka řeknou u dr 16.12 na KO, a 20.12 jdeme na velkej UTZ do motola 🙂 😉 Tak jsem zvědavaá...

eva518
3. pro 2012

@jahudka80 dělá ve školství a ten byt je pro správce školy. Paní, která už správcovou nedělá, je tam sama, má 70 a správně by tam už dva roky neměla být, akorát se jí odtud nechce do městského bytu, kde bude platit 4x víc za nájem i inkaso, tak to prodlužuje, jak se dá 😠 Je tam jen symbolický nájem + inkaso, takže nás to vyjde o dvě třetiny míň než tento malý byt 🙂

eva518
3. pro 2012

@maximka33 koukala jsem na odkaz videa ze sama doma a je to zajímavé 😎 ale ta cena je děsivá 🙄

maximka33
3. pro 2012

@eva518 jj o té ceně vím. ale říkám si, že to bude snad moje poslední těhu, tak ať to stojí za to 🙂)) se synem jsme dost ušetřili, NT screening byl zdarma, na 3D jsme nešli. mimčo bude mít spoustu věcí po synovi, takže žádné velké výdaje nás nečekají, leda za ojetý kočárek. takže my do toho půjdem 🙂

eva518
3. pro 2012

@maximka33 myslím, že kdybych řěkla muži, že to chci vyzkoušet, tak by nebyl proti, nejde o peníze. Screening platit budeme i na 3D chci jít, chci si to všechno užít, jak se patří. Ale spíš si říkám, že nám to na té genetice řeknou a to je už za dva týdny. My budeme skoro všechno kupovat až na oblečení, které mi půjčí a některé prodá kamarádka a vůbec mě to netrápí. Sice to vyjde hodně, ale to se nedá nic dělat. Za život jsem určitě promrhala víc peněz za jiné blbosti než za miminko 😉
Jsem zvědavá, jak ti to vyjde. Líbí se mi, že garantují vrácení peněz, pokud by test ukázal špatně 😎

maximka33
3. pro 2012

@eva518 vidíš, takže se to asi dozvíš od doktora 🙂 my možná taky, budeme muset jít na odběr choriových klků..

eva518
3. pro 2012

@maximka33 proč musíte jít na cvs? mimochodem, z toho odběru klků se to taky dá poznat

maximka33
3. pro 2012

@eva518 jj vím. protože druhé těhu skončilo kvůli downovu syndromu. přišli na to až při triplech (na NT jsem nešla). takže teď půjdem raději dřív.

eva518
3. pro 2012

@maximka33 ale přece ti nemůžou dělat cvs automaticky. První udělají screening, který má daleko vyšší záchyt trizomií než triply a teprve poté se ukáže, ne? Nebo vás odešlou automaticky?

maximka33
3. pro 2012

@eva518 tak to přesně nevím.. jen vím, že první screening je snad do 12 tt, tak abychom to neprošvihli. zeptám se na to při kontrole. ještě je čas. vychází to na půlku ledna. Jen vím, že to cvs by nám dělali v gennetu.

maximka33
3. pro 2012

@eva518 jo a vzpomněla jsem si, že nám říkali, že v dalším těhu budeme mít všechny screeningy zdarma, právě kvůli tomu downu.. nebudeš to mít taky tak? jinak to u nás stojí 1300 kč.

maximka33
3. pro 2012

holky, jedu nakoupit. musím mít u sebe tu neschopenku? vycházky mám 7-8 a 14-19.

eva518
3. pro 2012

@maximka33 to nevím, jestli budeme platit. Minule jsme neplatili nic kromě 30,- za odběr krve na testy mě a muže kvůli zjištění naší genetiky, ale jinak nic. U Poláka,kde jsme byli a kam půjdeme i teď jinak screening stojí 1600,- Logicky bych předpokládala, že platit nebudeme ani teď, když jsem riziková, ale pokud to budeme muset zapaltit, tak se nic nestane. Chci mít jistotu, že je to v pořádku. I když na 100% to bez amnio neřekne nikdo 🙄
Mě budou dělat screening a pak se uvidí. Doufám, že když to bude v pořádku, tak mě zbytečně na cvs hnát nebudou. Byla jsem tam minule dvakrát a stálo to za to 😝

eva518
3. pro 2012

@maximka33 když máš neschopenku ode dneška, tak na tebe nikdo nepřijde, neboj. Jinak jo, měla bys ji mít u sebe.

terulin
3. pro 2012

@maximka33 To já ani nevěděla, že něco takovýho, jako test pohlaví, existuje... Ale asi si počkáme jestli nám to prozradí.

Já jednou měla pronajatý mobilhouse v Chorvatsku a by fakt super vtipně vyřešený (takovej prcík a bylo v něm místa), ale u nás ho musíš dozateplit. Občas si ho klienti dávají jako provizorní bydlení než postaví a fakt to jde pořídit tak za 250-300 tis. sakum prdum. Ale moje drahá polovice nechce dům, do kterýho vlezeš s otvírákem na konzervy 😀

fykyska
3. pro 2012

@terulin Já jsem pro mobilhaus dělají ruzné formy zapteplené- nezateplené od 50 000 ( zahradní chýše) do 2 mega 😀 palác jako kráva 😀 a za 400 se dá sehnat naprostej luxus celoroční 😵 😵 😵 a to je potom lahoda a když se to obestaví a udělá teráska no holky palác - přemýšleli jsme o něm - i já když jsem byla sama jen pozemek nebyl.... Já jsem se nadchla pro mobilchalet to je dvojitej mobilhouse a vazne to vypada jako srub pro 4 lidi ideální jen te pozemek nooo kdyby všechno nebylo drahy jak stádo prasat 🙄 😨

Jinak nazdar Karle 😀 😀 tak co my dvě

terulin
3. pro 2012

@fykyska No musíme někam vyrazit, Chlupáči, dneska jsem byla v obchodě s Mišelínem, ale nakupovat dárky s chlapem je o nervy. Hrozně si chtěl koupit betlém, takže jsme strávili 30 min. s prodavačkou a dvěma naprosto identickejma modelama a nemohl se rozhodnout, kterej má lepší detaily. Taková hra najdi 10 rozdílů tam, kde není ani jeden 😀

fykyska
3. pro 2012

@terulin 😀 😀 Sakrbléé Karle 😀 my jedeme ve středu s tchýňofkou a s můžém taky neděs mááááá 😀 😀 😀 Tak, zabalím polštářek na odpočinutí až mi bude v OC klesat tlak 😀 a třeba něco sežen(r)u 😵 😵 jinak já do okna pověsila retez s koulí 😀 a nazdar bazar 😀 ale pořád necestuju tak musíme zrealizovat nějaký tajný pupkojidní srazek 😵 😵

terulin
3. pro 2012

@fykyska No to musíme i kdybych u něj měli jen sedět.....

fykyska
3. pro 2012

😀
@terulin no já bych si i sedla,ale jestli po tom zatoužíš pověsím se jako netopejr 😀 😀 😀 ách karle třeba se ti tak budu i víc libit 😀 😀

fykyska
3. pro 2012

@terulin Ne promin flákni mě 😀 😀 😀 já jsem dneska jak splašená kobylka ihááááá hahaha 😀

Slunce už vysouší obilí
i moje nožičky kobylí.
Vzbudíme strýčka i tetu,
aby se chystali k letu.
Žádný vítr, žádné blesky,
to je hezky, to je hezky.
Teplý vánek houpe tě,
to je hezky na světě.

😀 😀 leze mě mliko na mozek

eva518
3. pro 2012

@fykyska 😀

fykyska
3. pro 2012

@terulin KARLE, mačkej častěji tlačitko F5 nebo si budu myslet že ses urazila 😀 😀 a že še še mnou nešejdeš a já ách já budu plakáááj Karle ? To je vydíraní Karle zmáčni toó Karle napiččččč 😕 😀 😀 😀 😀 😀

fykyska
3. pro 2012

@eva518 On mě Karel provokuje 😠 😠 ☹ 😀 btw: Karel je od toho že muj muž si myslel že na schůzku nechodím s Terezkou ale s nějakým chlupatým Karlem 😀

eva518
3. pro 2012

@fykyska no fuj!! Chlupatej a ještě Karel, jo?! 😀 😀 😀

fykyska
3. pro 2012

@eva518 😀 😀 😀 jo jo vidina mého muže - měl hold jen strach 😀

terulin
3. pro 2012

@fykyska Ale prosim tě, já jsem si urazila, tak maximálně bok o roh. Jasně, že někam vyrazíme. Čtvrtek? Vyber si buď půjdem někam na trh, nebo někam sedět. Jen to bude zase na večír, neb stále otročím 😀

fykyska
3. pro 2012

@terulin Já pujdu třeba do všech pekel - jen mě nikde nenechej 😀 😀 to by byl muj konec 😔