Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
5. pro 2012

@kolino krásný zprávičky, tak snad už se konečně taky dočkáte 😉 budu držet pěstičky 😉

kolino
5. pro 2012

@ladydi Děkuji moc! 😵 A jak ty? Vašík se už připravuje?? těšííím se na fotečku ,krasavce!

martinakl
5. pro 2012

@ladydi Ja vas vzdycky nestihnu docitat, ale nemela to byt holcicka? Uz zase Vasik? 🙂 To uz utece a za chvili bude s vama. A tady pribude dalsi miminecko. Parada 😵

ladydi
5. pro 2012

@kolino Vašík se spíš sápe nahoru do žeber 😀 si popletl směr chlapec. Takže to snad doklepeme do toho pátka a bude to plánovaně. Jediný na co bych to viděla, že by mohl prokopnout tu vodu jak sedí v tureckým sedu. No uvidíme, necháme se překvapit, ale jsem fakt šťastná, že 14.12. je pro nás strop 😀

ladydi
5. pro 2012

@martinakl noooo 😀 do 29tt to byla holčička, ale na 29tt se nám vyloupnul pindík a pokaždý ho teď vystavuje světu až se gyndr leká 😀 Takže z Magdalénky se stal Vašíček.

martinakl
5. pro 2012

@ladydi Ale bude pekne linej, kdyz se mu ani otocit nechtelo, vid 🙂 🙂 Tak aspon, ze uz to ten doktor zacal resit a ty vic, jak to bude... Budu na vas myslet! 😉
Snad to nebude takovy certisko jako Kuba posledni dobou 😀 Mit doma jeste jedno ditko, tak uz jsem asi na antidepresivech 😀

ladydi
5. pro 2012

@martinakl no právě že mi říkaj, že to bude čertisko, neposedí chvilku. Málem monitor nám ani dneska nenatočili jak řádil a na UTZ se taky furt gyndrovi mrská, ale už nemá prej místo na otočení říkal gyndr 😉 a jinak díky za myšlenky, no bude to asi mazec 😀 zatím si to neuvědomuju, no 🙂

petulaho
5. pro 2012

@kolino držím moc palce,určitě se zdaří....

petulaho
5. pro 2012

@maximka33 teda chudá Kate, nevěděla jsemm ,že taky potratila☹ chjo....

petulaho
5. pro 2012

@froka děkuji za uvítání, sledovala jsem tvů příběh, ale zlé už jste si určitě vybrali a ted už jen dobře....

martinakl
5. pro 2012

@ladydi Kubi byl zase v brise hodnouckej, vubec sebou nemlel a monitor vzdy v pohode natocen napoprve 🙂 Za to ted si ti vynahrazuje 😀 Tak treba u Vasika to bude opacny.. V brise dablik, venku andilek 🙂

ladydi
5. pro 2012

@martinakl no kéž by 😀 bude to asi prdísek dle odhadů, ale já jim moc nevěřím u Dianky se sekli skoro o 1kg, takže dokud ho nebudu mít u sebe broučka, tak jim moc nevěřím a beru to s rezervou. Váhový odhad dneska byl totiž 2600g

martinakl
5. pro 2012

@ladydi U Kubiho se sekli o 700g... Ale tak u cisare ti to muze byt celkem jedno, jak je velikej 🙂

miranda77
5. pro 2012

:D tady se to prostě hemží těhulkami .... 😵 😵 😵
Já dnes kontrola, vše v pořádku ... podle UTZ 9+3 a 4.1. pro průkazku a do první těhu poradny ... 😅 😅 😅

miranda77
5. pro 2012

@ladydi ty jsi měl ai první porod sekcí?

kolino
5. pro 2012

@ladydi hlavně ať je zdravučky Vašíček a neboj, to zvládnete,...budou krásné Vánoce!!!! 😉

ladydi
5. pro 2012

@martinakl asi tak nějak, neřeším to, ale i kdybych rodila normálně bych to neřešila, potom co vím jak to odhadujou +- autobus.

@miranda77 nee, první porod byla klasika, těšila jsem se že si to zopakuju, ale osud tomu asi tak nechce, no.

@kolino přesně tak, zdravíčko je to nej nej a proto nemíním zkoušet porod klasicky. Z Vánoc mám spíš strach že to nezvládnu, ale jinak se už na malýho moc moc těším.

martinakl
5. pro 2012

@ladydi A hlavne zalezi spis na velikosti hlavicky. Takze prestoze Kubi mel 3390g, hlavinku mel (a porad ma) ponekud vetsi 😀 Taky me ty jizvy porad pobolivaji.

miranda77
5. pro 2012

@ladydi tak držím palečky, ať to jde podle plánu!!!

ladydi
5. pro 2012

@martinakl zrovna v pondělí jsem na Tebe a leenu myslela jestli už doma sexíkujete, jestli už máte zahojeno 😀

@miranda77 díky moc, snad ano, i když si to moc představit neumím 😅

ladydi
5. pro 2012

@miranda77 4.1. je na můj svátek 😀 gratuluju 😉

martinakl
5. pro 2012

@ladydi No sexikujeme, ale jen cca jednou tydne. Praveze normalne uz to skoro neboli, ale pri sexu celkem jo 😒 Tak se pak musim zase par dni hojit a manza ma zase smolicka tu dobu 🙂

ladydi
5. pro 2012

@martinakl neboj, bude to dobrý zase 😉 Já si vůbec neumím představit jak po tom císaři já budu schopná kdy, copak piupka, ta bude v celku, ale ten podbřišek... no nechci nad tím uvažovat. Je mi vždy strašně smutno z té představy, že malýho nedostanu na sebe špinavoučkýho, to určitě obulím, už teď jsem z té představy na měkko a pak až se spustí hormony, to budu bulet 100%

maximka33
5. pro 2012

@martinakl a pomáhají lubrikační gely? mně to s tím bylo mnohem příjemnější.

maximka33
5. pro 2012

@miranda77 tak to je paráda, gratuluji.

martinakl
5. pro 2012

@ladydi Ja ho dostala az omytyho 🙂 A uprimne receno, v tu chvili jsem z toho nebyla moudra a rozhodne jsem nebyla tak namekko, jak se rika... Jediny, co jsem ze sebe vypravila, bylo: Tak to tys mi dal tak zabrat?
To az par hodin po porodu, kdyz mi ho na chvili privezli, jsem citila to stesti.

martinakl
5. pro 2012

@maximka33 Jeste jsme ho nezkusili, ale chystam se ho tenhle tyden koupit. Vzdycky na zacatku opravdu docela trpim. Pak uz celkem dobry, ale jednou jsme to zkusili druhy den zas a to jsem to musela zastavit.

mircisek
5. pro 2012

@luuc_2012 Ale to já přece vím, co to je. 😀 Už mám dva úspěšně za sebou. Tentokrát jdu v nejzasším možném termínu. Však jsme to tady probírali, jak je mi vždycky strašně blbě. 😖
@maximka33 Šaty ještě nedorazily. Děs běs. Ale už jsou na cestě k dodací poště. Tak snad zítra. 😅

petulaho
5. pro 2012

@maximka33 jupíí už zase náš seriál vid?🙂 JAK TI JE?

ladydi
5. pro 2012

@martinakl já miluju tu první fotku co mám s Diankou, já na ní koukala a říkám si chudák, ta teda vypadá 😀 kdo ví jestli jí to zůstane 😀 měla totiž jakoby dvě hlavy 😀 no do odpoledne to bylo fuč, ale stejně to byl ten nejkrásnější zážitek v mojem životě. Proto mi je tolik líto, že o to teď přijdu.