Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

angelina987
20. čer 2010

Mokisek to je mi líto 😒 Nevíte někdo jak je na tom Martasl a hlavně Kopre? Musím na ni myslet. Já jsme 27 DC a příznaky k ničemu žádné, tak uvidíme 😉

breberuska
20. čer 2010

Ahojky holky, hlásím se po prodlouženém víkendu🙂 měli jsem se krásně, počasí na kola vyšlo tak tak a i přes repelenty jsme celí dožraní od komárů 😎

marti, s tou mrchou mně to mrzí... 😉 a vůbec tady panuje nějaká kizovka...už aby se to zlomilo...

nicméně 7 hodina ranní na plození je super, akorát mi to asi nebudeme stíhat...ledaže ybchom začali chodit později do práce 😀 zkusím to doma navrhonout 😉

lehe, prosím, já jsem 14 DC, taky mi tam jeden den přidej, ju? děkuju....

fram
20. čer 2010

angel, moc ti přeju, aby mrcha nepřišla a mohla jsi nahlásit // Chystáš se někdy testovat?

helcenka
20. čer 2010

Tak jsme se vrátili z nákupu, donutila jsem manžu, i když umíral, jak je mu špatně, ale to už známe. A všechny těhotný se snad domluvily, že půjdou taky nakupovat nebo co. Jsem jakž takž v pohodě, zítra to bude týden, co jsem byla na revizi. Ale těhotný teda vidět ještě nemůžu...
A sedmá hodina ranní u nás nepřichází v úvahu. To manža odchází do práce a o víkendu ho teda z postele před devátou nedostanu. Nám se ale pokaždé osvědčila tak 23-24 večerní...

breberuska
20. čer 2010

helci, my jsme dneska byli v lednickém zámku a taky tam byla těhotná snad každá druhá... 😒 ačkoliv mám po revizi 7 týdnů, stále se pohledů na ně a na kočárky vyhýbám ☹

natulaaa
20. čer 2010

breber,tak se víkend vydařil? 🙂 ,holky já jsem po revizi třičtvrtě roku,,a někdy mám s tím taky ještě problém,myslím,že tu bude do té doby,dokud neotěhotním ☹

angelina987
20. čer 2010

@fram Ahojky, ani nevím, já to teď nějak neřeším, mám plnou hlavu těch státnic, takže když dopadnou v pátek dobře, tak v sobotu jdeme na svatbu a v neděli snad zatestuju 😀

angelina987
20. čer 2010

@breberuska a líbilo se ti tady u nás? 😉

breberuska
20. čer 2010

angel, moc 😉 je to u vás fakt moc pěkné a žádné kopce, to od nás neznám 😉 máš to krásně naplánované,aspoň ti to do toho testování rychle uteče 😀

mikkisek
20. čer 2010

Holky - díky moc!!! Už jsem tajně doufala - do soboty žádný příznak, že má mrcha přijít a v neděli ráno - šup - a je tu. Mám ji silnou jak první porevizní, takže křeče břiše, odchází ze mne kusy krve - no síla. Takže si to fakt užívám, ale věřím, že určitě už naposled!!! Ale co je moje MS proti Kopretince - moc na ní myslím a držím palce!

Hezký večer všem

helcenka
20. čer 2010

Holky, já vám držím palce. Mikkisek, my máme skoro stejně starý chlapečky. Tak se těším, že až najdeš //, tak já snad záhy za tebou.
Já doufám, že k narozenimán si dám ten nejhezčí dárek v podobě //. K svátku už to nestihnu, tak ty narozky to snad jistí. 😀

My jsme s manžou ještě za svobodna prochodili celý lednicko-valtický areál. Bylo to super. Jen jsme spali ve stanu a ne penziónu a vařili si polívku s pytlíku, protože jsme byli chudý studenti, to jsme ale byli o dost mladší. A na jeden kopec jsme teda narazili, máme ho vyfocený a byl fakt obrovský, skoro takový, jako k nám domů. Okolo samé vinice.
Zítra doufám už nebude pršet, aby jsme mohli vyrazit ven.

Angel, držím palce u státnic. Když si vzpomenu, jaký já jsem měla nervy a ještě jsem šla na řadu předposlední a musela tam prosedět celý den. A pak jsem jela večerním vlakem domů a skoro přejela, jak jsem byla vyřízená, ale šťastná, protože líp už to dopadnout nemohlo. A slavit se šlo až druhý den po práci... 😀
Takže jinak než super to u tebe dopadnout nemůže.
Dobrou noc všem.

breberuska
20. čer 2010

holky, já byla před státnicema tak nervózní, že jsem nevydržela čekat doma a šla raději přes půl brna z domu na fakultu pěšky...jenže jsem se za ty 2 hodiny chůze spálila na škvarek....a ta bolest pak skoro úplně přehlušila nervozitu🙂 nicméně nedoporučuju 😀

celý lednicko-vlatický areál je krásný, a obě města jakbysmet, je vidět, že se moc snaží, aby to turisticky pořád zatriktivňovali...například v sobotu byla akce "den otevřených sklepů"...tak jsme po kolech vyrazili tam 😉 pro nás "valachy" to bylo úplně něco nového 😀

helcenka
20. čer 2010

mně se tam taky líbilo, ale holky je to už tak dávno, to se toho určo hodně změnilo. Doufám, že tam s dětma pojedeme znovu, to ale už asi nebudu mít tolik síly, uvidíme.
A teď to po sobě čtu, já píšu jako tatar. A vařili jsme si samozřejmě polívku "z" pytlíku...
A teď jdu do hajan, dobrou.

jahudka80
20. čer 2010

lehe já jsem stejně s natul 😒 se ti to ňák plete 😀

zas mě to bere čumim na kočárky a přemýšlím nad věcma s kterýma bych se zabývat ještě neměla. ☹ Ale jsem v naději, že by to mohlo vyjít ale asi néééééééééé, nic necítím žádný příznak no za 10dní bude jistota, ale to čekání, šlověk furt na něco jen čeká ☹ a to mě deptá.

Natul budem zas nastejno 😀 😉 ach jo myslíš že když to mívám po 25dnech tak si mohu 25den udělat test???? Že by tam něco bylo??? Věděla bych to aspoň dřív a než příjde mrcha tak bych se s tím srovnala ☹

breberuska
21. čer 2010

ahojky holky!!! u nás počasíčko jak na podzim, zima a déšť ☹ ale naštěstí v práci nám to nemusí vadit... 😅

jahud, já myslím, že 25 den si ho klidně udělat můžeš, ale zkusila bych když tak s citlivostí 10.

martasl
21. čer 2010

holky,tak ms se včera rozjela 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ☹ Takže Lehe,prosím napiš mi 2DC.
v 7 jsme holky taky sexovali-došla jsem z noční a manžela vzbudila,no a jak vidíte-nic. 😠 😠

breberuska
21. čer 2010

jejda...marti, to mně moc mrzí.... ☹ 😠 ☹

natulaaa
21. čer 2010

Dobré ránko ,u nás taky prší ,mě trefí,potřebuju venku natírat ten plot a furt se nedá,sotva to vyschne po jednom dešti,tak hned zaprší znovu 😠 😠 😠 ,kruci kdo to udělá,u stimulky bych pak měla být trošku v klidu a tak to chci stihnout ještě ted,manža na to nemá čas.

Já si dneska asi ostříhám psa,už mám všude chlupy 😠 nebo se pustím do ukidu šatny a nějakých skříněk,nějak se mi tam nakupil binec 🙄 🙄 ,tak nudit se nebudu,

Jahudko ná určitě v den mrchy mužeš udělat TT,m na emiminu děláme už i 11DPO ,jinak teplota mi dneska stoupla,ale jsem teprve 9DPO,tak to nic neznamená,a včera už na mě chodíly návaly horka a to je muj typický příznak MS,tak já už jsem nohama na zemi ted 😠 😠 😵 😵 ,

lichtakova
21. čer 2010

Ahoj holky, u nás je taky hnusn, i když zatím neprší
@jahudka80 já myslím, že můžeš, vždycky tam píšou, že je to od prvního dne vynechyné ms, takže když to máš po 25 dnech, tak musíš ovulovat brzo, tak by to mělo být vidět

helcenka
21. čer 2010

Ahoj holky, to je tady dneska po ránu živo.
Myslíte si, že bych týden po revizi mohla dostat MS? Já ji totiž asi dnes dostala. Po revizi jsem krvácela jen ten den, co mi ji dělali a pak 1 den špinění, ale jen na toaleťáku. A dnes mě bolí vaječníky, jako pokaždé, když mám ms a krvácení taky jako při ms. Já jsem totiž hned po revizi začala brát řasu Chlorellu, na pročištění a zbavení jedů z těla. Tak jestli je to nějaká očistná MS. Protože mě jinak nic nebolí, krvácení není šílený. Nechce se mi volat dr. aby mi nedal třeba něco na zastavení, protože jestli je to ms, tak by mi to taky mohlo rozházet cyklus na půl roku.....

breberuska
21. čer 2010

helci a není to třeba dočišťování po té revizi...? mi řekli, že MS přijde za 4-6 týdnů, prý je to "normální" cyklus...jen většinou anovulční.... 😒

natulaaa
21. čer 2010

Helči já si taky myslím,že je to normální,pokud nemáš horečky,nebo křeče,tak bych to neřešila,já vím,že já jsem taky krvácela jen jeden den po revizi a puk jen mírné špinění a za pár dnu,jsem měla pocit,že mám MS,ale taky to trvalo jen asi 3 dny,a pak jsem dostala za 5 týdnu,takže myslím,že v šestinedělce je to normální

lichtakova
21. čer 2010

helcenko, já bych si taky myslela, že je to ještě po té revizi, pokud to není nějaký děsný, tak bych to nechala být, pokud to nebude víc jak týden, pak bych asi zavolala...a počkala bych do dalšho cyklu

leheckova
autor
21. čer 2010

ahoj holky Jahudko 18 si psala že si 16DC takže včera jsem ti psala myslim 18DC jdu se kouknout opravim tabulku asi po 10x 😀

leheckova
autor
21. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion).......................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................54DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................37DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................28DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................27DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) .........................................................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................19DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................19DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard)..........................................................15DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 13DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................9DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion)........................................................................................................8DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 8DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................6DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................2DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................2DC

helcenka
21. čer 2010

Děvčata díky, já si to taky myslím. Protože bolesti fakt nemám, nic mi jinak není, jenom cítím ty vaječníky, ale to je asi tím, že se mi dávají dohromady. Mluvila jsem s mamkou a ona říkala, že opravdu po té řase a že jsem po revizi to můžu mít jako čištění. Volat nebudu, počkám do pátku, jak to bude probíhat, a kdyžtak v pátek zavolám dr, protože příští týden má dovolenou.
Tak jsem se zase uklidnila. A zjistila jsem, že se teď o sebe až moc nějak zajímám a i takový věci, které bych normálně nechala být, tak řeším. Já už se chci vrátit do normálu. Ale to asi nepůjde do té doby, než budu mít v ruce těhu průkazku a tu náš doktor dává až po 14. týdnu, takže to si počkám ještě pěkně dlouho. ☹

Jinak u nás je taková zima a zataženo, ale je o 2 stupně víc než včera, tak snad už přijde léto. Tohle je děs.

jahudka80
21. čer 2010

Holky zdravím, u nás neprší- zatím, ale teplota 13C tedy léto nepřipomíná, teď chvíli vykouklo slunko 🙂a už se zas schovalo.
@natulaaa : no já žádné příznaky nemám ☹ tak myslím, že rači ani nebudu plácat test když je to zbytečné 😠 spíž počítám tím, že nic. A objednám se k Dr.ať na mě mrkne zas mám určo špatné hormony a to se tu mohu snažit a stejně prd z toho.A návaly mám dneska ☹
@breberuska : já si pamatuji u prvního ,že jsem si dělala test 25 a nic, pak jsem stěhovala.... tahala gauč, manžel když přišel z práce tak nechápal hulákal proč se s tím dřu že jsem možná těhotná. A já no a co stejně těhotná nejsem dělala jsem si test a začla bulet no ale když jsem to pak za 4dny nedostala tak jsem si ho dělala ještě jednou a vida byli tam // ani jsem nevěděla jestli tomu mám věřit. Myslím, že záleží i na tom zda je to ranní moč nebo před den ten 25. byl před den.
No když zas příjde mršule ☹ jedna dobrá zpráva přeci jen je mimi se nenarodí v zimě, ale už na jaře 😵
přeji vám krásný den, a víc pozitivní než mám já.

jahudka80
21. čer 2010

@breberuska děkuji a tu citlivost to mají někde napsáno???

lichtakova
21. čer 2010

@helcenka to chcemem všecky, aby se nějak co nejrychleji spravilo, já už mám taky druhý den depku, že teď jsem čekala rok a když to teď takle nedopadlo, jak to zas bude dlouho trvat ajestli to vůbec vyjde.... ☹

natulaaa
21. čer 2010

Holky tak já ostříhala psa,už z něj není kokr 😀 ,chudák,jsem ho sjela strojkem 😵 ,ne uplně samozřejmě,ale má to super,jdu ten čurbes uklidit 😝