Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
21. čer 2010

chudák 🙂

natulaaa
21. čer 2010

jj Jahudko,ale myslím,že klasický mamatest je nejlepší,my na emiminu měli ruzné testy,ale ty třeba dělají duchy a některý 10sitkový test zaznamená i normální hladinu HCG,kterou máme třeba všichni,takže mama test 25doporučují 😵

breberuska
21. čer 2010

jahud, jojo, na krabičce. Normálně se zeptej v lékarně. Většinou mají ty 25, ale když si konkrétně zeptáš, tak najdou i 10, aspoň u nás 🙂 je to přece jen lepší, a v kombinaci s ranní močí jsou ty první výsledky lépe vidět🙂

breberuska
21. čer 2010

natu, tak to jsem ještě neslyšela, že desítky dělají duchy...člověk se pořád učí 😀

lichtakova
21. čer 2010

dělají, taky se mi to stalo ☹
když je to na tom obyč.25 mamatestu vidět, tak to je to tam

leheckova
autor
21. čer 2010

Holky Natulka říkala že se mám s vámi podělit o novinku dnes jsem 12DPO a mám //

leheckova
autor
21. čer 2010

Tady je moje ranni překvapení 🙂

lichtakova
21. čer 2010

jůůůůůů 🙂

breberuska
21. čer 2010

LEHE, to je supéééééééééééééééééééééééééér!!!! 😀 😀 😀 strasně moc gratuluju, mám děsně velkou radost a přeju ať je všechno v pořádku...moc a moc držím palce🙂!!!!!!!!

lichtakova
21. čer 2010

@leheckova veliká gratulace a ať je hezký zakousnutý a krásně roste 😉 😵

herbie
21. čer 2010

ty vole lehe tak ti preju hodne stesti jupi jsem rada ze to konecne nekomu vyslo a poprskej nas jo tehu bacilama ja pisu jenom na rychlo pak vas doctu az se vratim tak pa 🙂

helcenka
21. čer 2010

To je super, už se to tady začíná rozjíždět. 😀 😀 😀

mikkisek
21. čer 2010

Lehe - taky se přidávám ke gratulaci - moc Ti to přeju!!!! jo a prskat můžeš o106 😀

mikkisek
21. čer 2010

Herbie -a jak to vypadá s tebou?

natulaaa
21. čer 2010

Holky a ta Kopretinka furt nic?,mi se to nějak nechce líbit 😔 😔 😔 a nebo je na udržování v nemocnici? 😔 😔 😔 .Snad to 😔 bude dobré 😔

jane84
21. čer 2010

ahoj holky. Lehe moc blahopřeji 🙂 🙂 🙂 skvělá zpráva, moc ti to přeji. A jak říkaly holky, prskej o 106 těhu bacil 😀

martasl
21. čer 2010

Lehe-obrovitánská gratulka,normálně mi to zvedlo náladu,která od včerejška nestála za nic.super!!že by se nám konečně začalo tady dařit-už to tu chtělo prolomit-doufám,že hned nevezmeš roha do jiné diskuze??jo a pěkně nám ty naše pas fotky poprskej-pak si to utřeš... 😀 😀 😀 😀 (simbolicky samozřejmě).

daniela699
21. čer 2010

Ahoj holky, muzu se k vam pridat?

natulaaa
21. čer 2010

Danielko ahoj,mužeš se k nám určitě přidat 😉 😉 😉 🙂 🙂

daniela699
21. čer 2010

Dekuji Natul. 🙂 Ja jsem vas objevila asi pred tydnem, a uz jste mi stihly prirust k srdci, tak bych rada mezi vas, protoze mi zvedate naladu. 🙂 No jinak, 14.5. jsem byla na revizi, byla jsem na zac. 13 tt, ale mimi umlklo asi tak nejak 9/10 tt. Uz jsem to obrecela, a snad nejhorsi je za mnou (doufam) a ted se snazim myslet pozitivne a verit ze snad priste to vyjde... no vsak vite o cem mluvim.

jahudka80
21. čer 2010

@leheckova 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mocinky gratuluji 🙂 juuu to je tak krásňoučkéééé 😵 😵 😵 já chcííí takýýý

jahudka80
21. čer 2010

holky co je DPO je co , den poslední ovulace??nebo první 😀 😀 já tomu nerozumííím

gambrinuska
21. čer 2010

Lehe obří gratulka 😉 taKHLE BRZO KRÁSNÝ ČÁRKY, ÚŽAS 😀
U mě to vypadá ne-út na OPU 😅

natulaaa
21. čer 2010

Daniel moc dobře to víme 😔 😔 ,to je dobře,že jsme ti padly do oka,až dorazí naše čerstvá těhulka,tak tě zapíše do tabulky 😉 😉 🙂 ,Dani jinak chce to čas,co ti budu povídat,někdy je dobře,někdy přepadne depka,však holky taky ví 😠 ,ale snad to rychle přejde 😉
Gam a co břicho máš nafouklé,vajuchy rostou? 😵 😵 ,Já jsem zatím na začátku,až dorazí MS tak jdu na HP a začínám brát do 16 července antikoncepci 😵 a pak hned začínám taky s injekcema 😕 😕 .Jinak díky te antiko vím na den přesně,tak já prý si budu dělat Těhotenský test 18srpna 😲 😲 😲 😀 😀
JAHUDKO,DPO je den po ovulaci 😵 ,kukni na muj graf já jsem 9 DPO 😉 😉 ,názorná ukázka 😀 😀

helcenka
21. čer 2010

Jéé Natul, 18. srpna mám svátek, tak to bude určo šťastný den.
Já jsem ráda, že vím co je to MS (neboli mrcha) a DC. Jinak jsem taky v kelu.
Já už se těším na kontrolu po revizi, ale jdu tam až za 14 dnů. To tak neutíká. Doufám, že mi dr. řekne, že jsem v pořádku a všechno je jak má. A pak se budu moct těšit na první MS, která by po kontrole na sebe neměla dát dlouho čekat, teda doufám. A pak už snad jen samá pozitiva...
Jinak za tři týdny má termín moje kamarádka, tak to asi ani nebudu moct jít do porodky na návštěvu. To na mě bude moc brzo. Tak jsem zvědavá, co jí "nakukám", protože jsem jí to už slíbila.

U nás stále zataženo a 16. stupňů. To je fakt děs. A to dneska začíná léto...

daniela699
21. čer 2010

Natul diky moc 🙂 - pro zapis do tabulky jsem dnes 6DC, let 34, MA 5/2010, a jinak do sebe cpu Mamavit a piju kontryhel.
A moc velikaaaaa gratulace Lehe ke //. Ja ci takyyyyyyy. 😀
Chtela jsem se zeptat na prvni porevizni. Ja jsem mela jen takovy slaboucky spineni, zhruba pet tydnu po revizi a asi pet dni, tak nevim jestli to je dobre. Porad me trochu boli bricho asi vajecniky, trochu i v trislech, tak aby se tam nedelo neco co nema, zatim byl pust 🙂.

helcenka
21. čer 2010

A zapomněla jsem přivítat Danču. Máš přede mnou měsíc náskok, já byla na revizi minulé úterý, takže ještě moc živé. Ale jsem ráda, že se tady můžu vypsat.
A do tabulky se taky přidám, ale až při první MS.

leheckova
autor
21. čer 2010

MOC MOC VAM DĚKUJU holky a prsk prsk prsk prskám na vás a každý den budu....zatim jsem to asi jeste nepobrala uvidim co zitra doktor myslim Natulko že Kopre bude ok jen jsem nechce chodit vis chtěla být pozitivně naladěná asi v tom nic neni napis ji IP to je lepsi nebo ja ji jdu napsat snad v tom nebude nic vážného

leheckova
autor
21. čer 2010

Daniel podle mě to bylo těsně po revizi ale jinak po revizi budes mit první ms kolem 4-6neděl a musi být hodně silna připrav si tak dva baliky vložek a pokud tak ty silné do porodnice je to fakt síla ta první po revizi je vždy silná a každá to tu snad měla silné ,časem to přebolí a jakmile budeš mit po druhé mršce budete se moct třeba snažit a čim to bylo řekli ti už si byla na vyšetření???

natulaaa
21. čer 2010

Helči u tebe je to moc čerstvé s tou porodnici,to je jasné,já se taky ze začátku vymlouvala,ted už je to v poho,měla jsem taky strach ted z té návštěvy toho miminka,ale uplně v pohodě,vubec mi to nepřišlo ,ale to bude tím,že jdu za měsíc na umělé,tak to tak už neřeším. ale já jsem od vás už dlouho.
Dani tak já dostala první taky za 5 týdnu a měla jsem ji trošičku slabší,ale celkem v pohodě,ale tu další jsem měla šílenou,strašně silnou,uplně jsem tekla,dostala jsem ji na štědrý den a to byla katastřrofa 😠
Jinak já se dneska pustila do skříni s kabelkama ,botama a do skříně,kde má manža takové domácí nářádičko a já saponáty a takový čurbes,tak jen tak nakuknu a letím,tak zatím 🙂