Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

happyfrog80
8. led 2013

@hayete presne tak to citim aj ja ,ide to dolu vodou ,vela novych tehu je tu a ja skoro po tristvrteroku idem zistovat ci mam vlastne ovu.A po potrate mi pekne prisla ms na cas a 29 cykly som mala potom az 41 dnové ,no islo ma poraziť ,Lucka mi poradila tie homeo a teraz mi dosiel ms na 26DC ale neviem ci bola ovu,dnes idem na krv a ˇeste buduci tyzdeň a uvidim.Prajem ti konecne ms viem aka to je na psychiku zataz ,ja len priberam od nervov.

maximka33
8. led 2013

@hayete a kontroloval tě doktor na utz po šestineddělí? zkusila jsi třeba kontryhelový čaj? to je dobré na růst sliznice. krásně se pak po tom krvácí 🙂

froka
8. led 2013

@nessik Ahoj, moc mě to mrzí, ale věř, že bude zase dobře. Je jedno, jestli máš děti nebo ne, je to prostě ztráta. Držím pěsti a ať to dopadne jakkoli, tak ať jsi zase co nejdříve v pohodě a štastná 🙂

maximka33
8. led 2013

@happyfrog80 zkus ovulační testy, je to sice dražší, ale stojí to za to, poznáš trošku lépe svoje tělo. když jsou čárky stejně silné, tak ovulace bude do 24-36 hodin. já to měřila i v listopadu a to právě vyšlo. na to bych ty peníze obětovala.

bazildicek
8. led 2013

@hayete jj to si taky říkám proč nestačí, že nás postihne revize, život se ještě komplikuje dál ;( a co doktor? Tomu to divné nepřijde?

froka
8. led 2013

@maximka33 Lucinko, tobě se ta genetika už taky blíží co? Kdy jdeš? 🙂

nessik
8. led 2013

@maximka33 já se taky divila, že hcg může tak růst a přitom tam není plůdek ☹
@froka děkuju za podporu
@hayete, to je mi moc líto a co na to dr.?

eva518
8. led 2013

@happyfrog80 být tebou, taky bych zainvestovala do ovu testů. V porovnání s vitamíny pro těhotné je to pakatel a mě to taky s nima vyšlo na poprvé. Navíc bych si nikdy správně netipla, který den se trefit. Každý měsíc tělo reagovalo jinak, kvůli tomu jsem si ty testy koupila, protože jsem začala pochybovat, jestli ji vůbec mám.

eva518
8. led 2013

@hayete s molou mě strašili po první revizi taky. Neklesalo mi hcg dva měsíce po zákroku, až teprve po 3.MS bylo v normě. Kvůli tomu jsem MS měla poprvé jen asi půlden, podruhé necelé dva dny a teprve potřetí se to dalo považovat za slabou normální MS... Já se ti nedivím, že jsi z toho špatná, tak dlouho čekat na MS musí být na palici..

happyfrog80
8. led 2013

@eva518 planuju Evi ,na ebay som nasla lacne ,musim objednat 😉 vdaka

maximka33
8. led 2013

@froka máš pravdu 🙂 příští týden na krev a 28. ledna utz. doufám, že mi spadne kámen ze srdce!!!
@happyfrog80 dobře děláš holka. třeba přijdeš na to, že je ovulace každý měsíc v trochu jiný den.

jahudka80
8. led 2013

@helcenka písni 🙂

happyfrog80
8. led 2013

@maximka33 som si objednala 50ks za £7.90 😀 a to sa moze robit pocas dna?abo je tiez lepsie rano?a kazdy deň aj ked bude negativny?😉 vdaka

maximka33
8. led 2013

@happyfrog80 nejlepší je to odpoledne a moc před tím nepít, aby se moč moc nezředila. pokud máš kratší cyklus, můžeš testovat tak už od 11. dne cyklu. to je za chvíli. jj každý den, dokud nezačne čárka sílit. většinou je to cca 5-7 dní.

eva518
8. led 2013

@happyfrog80 jj, jak píše maximka - i na letáku je, že radši méně pít cca hodinu-dvě před testem. Já jsem testovala v práci o polední přestávce 😎 důležité je, aby to bylo každý den aspoň přibližně ve stejnou dobu. Pokud jich máš 50 a měla některý cyklus kratší než 28 dní, tak klidně můžeš začít od 10DC, ať máš větší jistotu, že se trefíš 🙂 to jsem teda zvědavá 🙂

maximka33
8. led 2013

@happyfrog80 a já testovala po příchodu z práce, asi o půl páté, cesta domů mi trvala přes hodinu a to jsem neměla pití, takže ideální situace 🙂

ppapajade
8. led 2013

taky jsem zkoušela ovu testy dle posledního cyklu 33denniho doporučovali v návodu začít 17 den ale jelikož se znám začala jsem 13dc a šup 15 tam byla ovu..takže asi tak uplně návodu bych se za každou cenu nedržela🙂)

hayete
8. led 2013

@eva518
@happyfrog80
@bazildicek
@maximka33
Kontryhel piju už 3 měsíce, na ultrazvuku po šestinedělí viděl nějakou kapičku, prý to mohla být ms, ale nic nepřišlo. Zítra jdu na kontrolu do Podolí, tak to zjistím, ne že by mi ms chyběla, ale bez ní asi znovu těhu nebudu. Holky je to smutný kolik nás má takový trable a na některé menšiny v ČR chlap hodí trenky a už jsou těhotný, dětí maji 8 v pohodě.

kolino
8. led 2013

Ahooooj holky hlásím se na sčítání!!!! 😵
zítra prosím do tabulky 2DC! 🙂 děkuji!!!
Jinak dovolenka na Slovensku super!

hayete
8. led 2013

@happyfrog80 jaké homeo jsi brala?

maximka33
8. led 2013

@kolino se máš 🙂 hodiíš nějaké fotky? tak tě to tam fakt překvapilo. jak se to dalo zvládnout? už jsi volala do CAR? promiň za tolik otázek 🙂
@hayete a nemůžeš být těhotná? ještě můžeš zkusit gynex. jo ta homeo jsem poradila já, je to calcarea carbonica, můžu ti poslat zbytek ode mně. v těhu to už neberu 🙂

hayete
8. led 2013

@maximka33 těhotná určo ne, dáváme si "pozor", navíc jsem od revize ješte MS neměla, ty homeo jsou na MS?

maximka33
8. led 2013

@hayete ty homeo jsem dostala na takové celkové zklidnění, fakt to dost pomohlo (abych jako furt nemyslela na mimčo a na stresy v práci). první cyklus se zkrátil na 24 dnů, ale pak už vzorových 29 dnů i po IUI. a naposled jsem 30. den našla //

hayete
8. led 2013

@maximka33 to je krásný 🙂 no já se nemůžu dočkat zítřka co mi řeknou v Podolí

kolino
8. led 2013

@maximka33 fotky nemám žádné, já se nerada fotím! 🙂 jojo překvapilo ,ale až dnes ráno a to jsme šli na 2 hodiny do termálu, takže to vyšlo výborně, žádná hrůza ani silné nemám. do CAR zítra zavolám 🙂 tak budu vědět víc.
a jak ty vše v pořádku?

maximka33
8. led 2013

@kolino tak prima. jj u mně v pořádku, akorát hádka s manželem, tak mě trochu pobolívalo břicho z těch nervů.. no to se stává. teď spolu nemluvíme a je klid!

kolino
8. led 2013

@maximka33 jejda! jak to? ☹

maximka33
8. led 2013

@kolino to víš, občas se neshodneme, ale on neuzná, že mám pravdu. a já už couvat nechci... je to asi mužská ješitnost nebo co. ale to je fuk, to se zas vyřeší, doufám..

eva518
8. led 2013

@kolino jé, tak to ti vyšlo přesně s dovčou a MS, co? 🙂

maximka33
8. led 2013

@froka a co ty, jak ti je? už tušíte, co to bude?