Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
15. led 2013

@happyfrog80 nic si z toho nedělej. Já bych mohla dělat ředitelku vápenky 😀 Je fakt, že když jsem byla v UK, tak nám vyšlo dobře počasí - během 14 dní pršelo jen 4x a 2x bylo pod mrakem, jinak svítilo. Ale chápu, že zima je pro někoho depresivní. Teď je to trochu lepší, protože napadlo celkem dost sněhu, takže je aspoň bílo a ne břečka pod nohama 😎
Tak ať vám sluníčko svítí jak nejvíc může 🙂

eva518
15. led 2013

@terulin ty jsi šikovná. Nechceš dojít k nám? Nemám už ve skříních místo a přitom mám jen dvoje kalhoty a jednu sukni plus pár triček a svetrů, které teď obleču..
Musím koupit další podrpu - jsem mívala 70C a teď mám 70D a vypadá to, že to není konečná... Budu jak tlumič nárazu 😕

happyfrog80
15. led 2013

@eva518 no to si mala stastie teda na pocasie,sneh zavidim,tu zatial snezilos dazdom takze nic moc ,ked sneh tak poriadne 😀

terulin
15. led 2013

@eva518 To je v pohodě já mívala 70F a 70G už taky není, co bývalo 😀

eva518
15. led 2013

@terulin a kde to kupuješ? Mě paní tvrdila, že 70 se dělá jen do D, občas E, ale pak že musím vybírat ze 75. Jenže to mám pak vloné přes záda a vadí mi to 😒

terulin
15. led 2013

@eva518 Celkem levný mají v mark and spencer ( v balení po dvou tak kolem 800 kč, někdy se chytne akce za 500). Nejsou úplně bytelný, ale pár měsíců vydrží. Pro fakt dobrý chodím do speciálek s prádlem (ale nesmí to být intimissi ani žádnej řetězec v obchodáku, ty právě šijí do D) a kupuju si značku BigCupBeauty, jsou neskutečně vymakaný, protože na tuhle velikost šijí speciální ramínka a jsou jinak konstruovaný košíčky, takže tě z toho nebolí záda a dělají krásnou postavu. Ale odpovídá tomu i cena... tak 1800 - 2500 za jednu (ale první mám už 2 roky, peru jí v pračce a nijak jí nešetřim, nosím jí tak 80% dní a vypadá jako bych jí koupila včera)

eva518
15. led 2013

@terulin díky za tipy. V MS kouknu až pojedu do Brna nebo do Ostravy. Já jsem teď chytla bezva výprodej, takže jsem koupila jednu podprsenku za 150,- namísto 680,- a druhou za 250,- namísto 800,- Nechci do toho moc investovat, protože si nedělám iluze, že mi prsa zůstanou (mě by to nevadilo 😀 ) a co s tím pak.. nevadí mi zaplatit za kvalitní prádlo, ale asi mrknu do MarksSp, aˇť to tak peněženku nebolí.

fykyska
15. led 2013

AHOJ HOLKY 😉 😉 😉 jak se máte ??? 😵
😵
@terulin Karlíčku ☹ ty už e še mnou nebavííš ☹ ☹ 😀

terulin
15. led 2013

@eva518 Já to vidím stejně, taky si ty mega teď kupuju v MS, protože ten půlrok to vydrží v pohodě a pak stejně budeme potřebovat kojící. Jenže já mám obří prsa od 15ti, takže ty drahý mám taky, protože jinak zmírám na bolesti zad. Do E se to shání celkem v pohodě, F ještě jde, ale to G už je celkem lov. Všude mají 90G, ale obvod 70 skoro nikde a neumim si představit jestli mi ještě poskočí, tak kam to dám 😀 Už teď si na ně můžu postavit hrnek.

terulin
15. led 2013

@fykyska Bavím, já poctivě čtu všechny tvoje příspěvky, Chlupáči a likuju jak blbá.... Jak se vede kotě moje? U nás teď zoufale stíhám práci, nějak nejsem schopná postupovat soustředěně vpřed 😀

fykyska
15. led 2013

@terulin ÁÁÁ baví bavííí 😕 😅 😀 😀 nazdááár bazááár 😀 hihi, no ja když oukám na ty tvoje tydny jo 😀 tak v té době jsem se soustředěně začala odlepovat od záchoda 😀 😀 Takže rozumím, ještě pracovat do toho MÁŠ MUJ OBDIV 😀 😉 to já byla chabrus 🙄 Co ty a pohyby už něco předvadí mioid ?? 😕

Jak se mám ? No teď ve ČT mě čeka KO skoro po 5 týdnech - když nebudu počítat ty nálety na Motol s tou infekcí, která zdárně ustopila ale diskomfort se mě jaksi částečně drží pořád takže jsem zvědavá co s mudrou vyřešíme ...
Jinak myslím že přežívám v rámci normy - chlupatá jsem pořád 😀 sekret ze všech intimních i neintimních partii mě také neopustil 😀 když se neučešu a neoblíknu vypadám jak z reklamy na chodicí mrtvoly ale prej mi to těhu jinak moc sluší 😀
Pupíček zatím neroste do nějakých ohromných rozměru což mě občas dělá dobře a občas mě to děsí jestli to svoje mládě nebudu mít nějaký utlačený 😀 Ale vypadám věrohodně těhotně to zase jo 😉 spíš mi rostou boky a prdééél...Miluju mléčné výrobky 😀 tak pak třeba nebudu mít v puse tak velké pohřebiště 😀 díky dostatku vápníku..
Takže v celku dobrý 🙂 Nedávno jsem se dozvěděla že můj ,,úžasný" ex oo mě rozhlašuje že jsem nikdy nebyla těhotná že jsem nikdy nepotratila že prý volali i k mému dr to vše proto abych si vydělala pojistným podvodem na nějaké své udajné super pojistce a při té příležitosti v tom průseru vykoupala jeho kamarády u kterých jsem asi před 2 léty pracovala v pojišťovně.. 😀 a že jsem vychcaná svině která meho současného muže uhnala umyslně a nechala si od něj ,,udělat díte" protože jsem veděla že si mě veme a že se o mě postará 😀 😅 n ty blááho tohle když jsem slysšela tak jsem chtěla vzít brokovnici a to ten z-------d pracuje stále u mého otce 😅 Takže asi se mu stane nějaký náhodný pracovní uraz nebo nevím 😀 😀 😀

maximka33
15. led 2013

@terulin to je třeba třídit oblečení. nechala jsem si jen volnější kousky, ostatní je v krabici, včetně kalhotek 🙂
@happyfrog80 to se máš, že dovča!!! a koukám, proč tu nemáš fotečku? až budeš opálená, tak ji sem dáš?

maximka33
15. led 2013

@fykyska no to je fajn, že takové fámy bereš sportovně a nenecháš se jimi vytočit 🙂 😉

fykyska
15. led 2013

@maximka33 Asi mě nic jiného nezbude, lhala bych kdybych napsala že se mě to nedotklo a že mi to bylo a je úplně jedno ale stejně s tím nic neudělám - jen jsem se zamyslela nad tím jak člověk dokáže být taková zrůda a vzít si do huby i smrt... kdyby mu bylo 20 neřeknu ale takřka od 30 letého člověka by se dala očekávát aspoň nějaká míra intelignece bohužel jsem se přesvědčila že jsem velice bláhová a on snad ani nebyl člověkem když je schopný nebo byl schopný se takto zachovat...
Přitom on sám mě tenkrát vezl k Apolináři on sám mě viděl bolavou..Tak nevím, jestli v tom je závist zloba pokus o pomstu že pravda co tenkrát nemohla napovrch konečně vyplavala . že čekal dítě a bylo mu to jedno .Těžko říct.... 😕
Snad mi ani nebylo líto že je tak ubohý ale těch andílků že tohle si nezaslouží ani jeden z mých mrtvých andílků 😔

terulin
15. led 2013

@fykyska Kulky je pro něj škoda, to chce umlátit paždou. Kašli na pomluvy, já už toho o sobě slyšela 😀 Mimoid je líná veš, která se hýbe buď vůbec nebo neprokazatelně.

@maximka33 Jojo všechy krajkový košilky jsou v krabici, ovšem manželovy košile do práce, který už nejsou nejkrásnější mi budou dělat pyžamko 😀

Holky, teď nám přišlo potvrzení, že nám odeslali vzorky látkovek, abychom mohli objednat výbavu pro momoida. Tak snad mě to neodradí a já v panice nenakoupím jednorázovky 😀

fykyska
15. led 2013

@terulin 😀 No já se těším třeba ho potkám až se jednou zastavím u taťky - upřímně se těším na tu otázku JAK SE MÁŠ 😀 😀 no jak bych se mohla mít přece dobře když umyslně těhotním a umyslně potrácím abych byla v balíku 😀 😀
Hihi asi mu budu muset nabídnou peněžitou pomoc 😀 z těch milionů 😀
Jinak koukám že řešíte věci na sebe - pro sebe apod - to mě tak napadá jestli si mám kupovat kojicí podprsenku a pyžamko 😕 😕

maximka33
15. led 2013

@fykyska ne opravdu si z toho nic nedělej, škoda nervů pro takového "člověka". aspoň vidíš, jak je fajn, že jste spolu nezůstali. určitě nesahá tvému příteli ani po kotníky. to si můžeš říkat a usmívat se u toho 😉 kojící podprdu až těsně před porodem, třeba měsíc před, protože ti pak ještě můžou narůst prsa. pyžamko, určitě můžeš už ted, nějaký rozepínací 🙂 ale bacha, v porodnici chtějí hlavně košile 🙂

happyfrog80
15. led 2013

@maximka33 No fotku sem dala prec moju a tu cernobilu to bola mama moja ,tu zamietli 😀 ,obcas prispievam aj do inych diskusii a nechcem aby ma spoznali nahodou z okolia bo to som nikomu ani nehovorila o potratelen rodicom a mozno uz ma aj čapli 😀 ale istejsie je to bez foto ,a neviem ci sa da pekne opalit ,budem sa snaziť 😉 a na zohriatie vam sem posle m daku fotku 😉

terulin
15. led 2013

@fykyska Hele kotě vždyť on ten pan Ex má pravdu. Adama (nepletu se ve jménu, že ne!) přece máš proto, že je to tak prima chlap, že se vezmete, budete mít miminko a když bude třeba tak se o tebe postará... A protože ten ten před tím byl hňup a blbec, tak musel od válu. Akorát má bordel v těch pojistkách 😀 A do Bohnic by nechtěl? Určitě by tam pro něj místo bylo.

eva518
15. led 2013

@terulin můžu vědět, kde sis objednala vzorky plenek? Já chci taky radši látkové než jednorázovky a zatím jsem z toho jelen... 😕

eva518
15. led 2013

@fykyska jo joo, je to teda mírně řečeno hňup! Já věřím, že na každého jednou dojde, i když ne třeba hned. Takže vyčkej a ono se něco přihodí. 😎

terulin
15. led 2013

@eva518 na anavy.cz paní tam má balíčky od cca 3 500 - do necelých 10 000. Všechny prý stačí pro celé plenkové období. Tak jsme si objednali za míň než 1500 balíček se vzorkama všecho, co mají, a podle toho se rozhodnem, co budeme používat a doobjednáme. Všechny balíky si můžeš sestavit, my ale poprosili paní, ať to udělá za nás a podle fotek nám vybrala samé krásné věci, tak jsem zvědavá. Já hlavně byla hrozně zmatená, typů je hrozně moc a já vůbec netušim, jak to všechno vypadá, takže mi výběr z balíčků hrozně vyhovuje.

eva518
15. led 2013

@terulin jéé, díky, to je dobrá nabídka. Právě mám zmatek v tom, že existuje tolik různých typů.. Potřebovala bych vidět v reálu nějakou maminku, abych si udělala obrázek a rozhodla se. Ten vzorek je dobrý nápad. Takže potom jen doobjednáte podle toho, co se vám bude líbit?

kolino
15. led 2013

@happyfrog80 to nevadí 🙂 zítra kdo bude aktualizovat tabulku tak u mě nezmění dc a bude to už tak jak to má být.

nessik
15. led 2013

Holky, dneska to na mě nějak dolehlo, bolí mě už druhý den břicho jako na MS a trochu krvácím, včera jsem byla na kontrole a nic špatného na mě neviděla, děloha ok, tak já nevím, začínám mít strach, co se mnou je.
Jak dlouho vás po tom bolelo břicho?

terulin
15. led 2013

@eva518 Pak k tomu doobjednáme nějaký ten balíček. My zatím uvažujeme o balíčku za cca 6 300. Takže by nás kompletní výbava stála do 8 000 i se vším poštovným a tak.

http://www.anavy.cz/anavy/6-O-latkovych-plenach...

Tady jsou ty balíčky. Hlavně mají hezky přehledný stránky a reagujou po mailu a pěkně vysvětlují. Což pro mě je k nezaplacení (jsem nerozhodnej tupec). Já je našla na doporučení kamarádky, tak snad zůstanu tak nadšená i až balíček přijde.

maximka33
15. led 2013

@nessik myslím,ž e to bude v pořádku, dochází k zavinování a hojení dělohy. ale víc než týden by to asi nemělo trvat.

maximka33
15. led 2013

@terulin holky, nechci vás zrazovat, ale nekupovala bych vše od stejné značky a tak. až tu plenku budete mít v ruce, tak zjistíte, co vám sedí a co ne. mně třeba nevyhovují ty jednovelikostní plenky. líbily se mi baby lucy, popolini, itti bitti a zkusím anavy. ale hlavně ne zapínání na snapku ale na sucháče nebo patentky ˇ(pro starší děti, to nerozepnou). a moc mi pasovaly vícevrstvé plenky.

nessik
15. led 2013

@maximka33 zítra už to bude týden. Ach jo, bojím se, že mám nějaký zánět a další mimi už nikdy nebude ☹

eva518
15. led 2013

@maximka33 já ještě nic nekupuju. Pořád jen sleduju, co všechno vlastně na trhu je a zatím neumím vybrat.. Ale chci zkusit klasické plenky i kvůli tomu, že je to ekologičtější a ekonomicky taky výhodnější. A navíc si myslím, že se bdítě líp učí na nočník, protože má menší komfort než u papírových. Mrknu na ty značky, co jsi psala, dík. To je ale dilema, ten výběr... 😅