Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
18. led 2013

@jagado to jsi hodná. mně femygard nepomohl. až gynex napoprvé 🙂

maximka33
18. led 2013

@petulaho @hexelucka holky, jak se pořád máte?

eva518
18. led 2013

@aagnes děkuju, Ani. To jsem ráda, že se vám oběma dobře daří. A je dobře, že si tě budou takhle hlídat. Konečně, že.. 😠 Tak držím palce všechny i ty v bříšku, aby se vám dobře vedlo celou dobu. V únoru budeš mír po screeningu, že jo? Tak tfuj, tfuj, pro štěstí 🙂
@maximka33 no já doufám, že to slepák nebude. Už jednou jsem měla podezření, že půjde ven, ale pak se uklidnilo. Ale to bylo ještě na základce. S těma vitamínama jsem si říkala, že jsou dobré i pro moje vlasy, nehty.. co si budeme povídat, těhotenství je pro tělo zátěž, ale asi si tyhle nechám až na kojení a koupím si jenom Folgravid - to je kys.listová s kombinací s DHA na vývoj mozku. Já totiž ryby teďka moc nejím, tak i kvůli jódu. A občas bych si vzala ten mulťák. Já vím, že to není pravidlo, že by se musel narodit obřík, ale jsem mrňavá a větší miminko by u mě byl určitě problém. I dr. to říkal.. jsem zvědavá, kolik bude vážit a měřit až půjdu na kontrolu a když to bude ok, budu ty vit.občas jíst. Denně ale už asi ne. No, uvidíme 🙂

eva518
18. led 2013

@happyfrog80 děkuju. No, jak čtu, co děláš, tak mě by zabilo akorát to vstávání uprostřed noci. Uklízrt mi nevadilo, dělal jsem to kdysi na výšce - chodila jsem pracháčům uklízet byty a domy 🙂

aagnes
18. led 2013

@eva518 Evi, po screeningu budu mít už příští čtvrtek. Jedem 24. a to by měla malá zrovna půl roku. Hlídá si nás kočenka. 🙂 Za chvíli v pupíku budeš mít blikající srdíčko a bude ti blběééé jako nám 😀

Holky mám pocit, že jsem viděla dneska pindíka a to nemyslím od přítele 😀 ale na ultz.,tak uvidíme příští týden.

eva518
18. led 2013

@aagnes jé, tak to je paráda, že to tak vyšlo 😵 Jedete asi do Brna, že jo? Budu na vás myslet. Blbě mi už naštěstí není, jen včera se mi udělalo šoufl v buse, ale to bylo asi tím vedrem.. 😒
No vidíš, tys viděla pindíka a já zatím prd.. Vždycky se tak soustředím, jestli je to všechno ok, že na to zapomenu 😀 ale 31.1.jdu na kontrolu, tak dr.poprosím, ať se zkusí podívat. Dneska tam viselo hlavou dolů a ještě stíhalo mávat oběma ručkama jak o život 😀 😀

aagnes
18. led 2013

@eva518 ježiš, ta poslední věta patřila kolino 😀 no, holky já mám ve vás pořád takovej nepořádek. Píšu jedné pak odepíšu druhé a neuvědomím si, že je to už jiná holčina.
Jo jedem do Brna. Nějak sem se zamilovala do těch chlapečků, i když plno hadříků na holčičku bude na prd, ale tu si uděláme do třetice všeho dobrého. Kdyby to teď byla holčina, taky bych byla ráda. Doktor říkal, že je to pupečník 😀 ale jestli bude vyvinutej po tatínkovi 😀 😎 tak to bude něco.

eva518
18. led 2013

@aagnes jo táááák, jsem si říkala, proč mě uklidňuješ se srdíčkem 😎 no uvidíš, já zatím nevím, co bych vůbec chtěla - chci hlavně, ať je v pořádku a já taky, abych se o něj mohla starat a jinak co to bude, stejně neovlivním 😅 To jsem zvědavá, jestli to byl pupečník nebo pinďa 🙂 myslím, že to brzo zjistíte 🙂

aagnes
18. led 2013

@eva518 😀 no si musíš myslet, že už mě aji hrabe. Mně je to jedno co to bude, ale ta zvědavost je hrozná. Já tady na sobě zkoumám ovlivnit to pohlaví, jde to. 🙂 i když ty mršky ženský spermouši tam číhají a než se tam dostane ta mužská, tak nevím nevím. 😅 Ale dobře jsem tě uklidnila, co? 😀 musím si na to dát pozor nebo jednou mě nemine pěkný fopa.

maximka33
18. led 2013

@aagnes fakt, tak že by klučík? a test se sodou jsi nezkoušela?

eva518
18. led 2013

@aagnes v pohodě. je nás tu kopa. Já jsem taky někdy kolem Vánoc omylem psala jiné holčině.. 😒
Ovlivnit pohlaví jde jenom při početí - záleží, kdy se sex načasuje, ale jinak bohužel... 🙂 a mě je to fakt jedno. Budu ráda za cokoli. Dokonce bych brala i dvojčátka - od každého jedno 😀 akorát nevím, kdo by to odnosil 😀

aagnes
18. led 2013

@maximka33 no člověče ne e, nezkoušela. Vychází to? No jsem zvědavá, je pravda, že ovulaci jsme stihli asi tak tak.
Přesný postup s tou sodou je jaký, ranní moč? je potřeba?

aagnes
18. led 2013

@eva518 no myslím to načasování sexu. Kdyby byly dvojčátka páreček, taky by mi to bylo jedno. To by se můj tatík nosil jak páv, třetí dvojčata v rodině, to už by byl mazec. 😝
Kdo by je nosil? jedno ty a jedno manžel 😀 a nebo můžeš mít jedno na zádech. Švagrová má 48 kilo a taky unosila dvojčata a v pohodě porodila, tělo se přizpůsobí.

eva518
18. led 2013

Jinak holky po té středě, kdy mi nebylo úplně ok, mám zase váhu dolů, takže jsem dneska na 1,2 kg a to ještě bylo po snídani 😕 jenom doufám, že když nepřibírám já, tak mimčo jo.

eva518
18. led 2013

@aagnes jo, vychází to - je dokázané, že mužské spermie jsou rychlejší, ale mají menší životnost a ženské zase delší životnost, ale jsou pomalejší - je to skoro jak v životě, co? 😀
Jinak třetí dvojčata v rodině, to je mazec!!

aagnes
18. led 2013

@eva518 přesně jsem si to říkala, že ženský moc na ten sport nejsou, ale zase v bolesti jsou odolnější 😀 a chlapi? naopak.
Sem říkala Romanovi, že je teď řada na něm být těhu, když jsem ležela a bylo mi zle, že to není fér. 😀
Je to dokázaný a nejvíc mě fascinuje můj tatík, že je to podle krve, že se mění co 7 let a kdo ji má mladší, tak to pohlaví je, že mu to vyšlo u nás tří. Za to teď mu to nevychází, čím to je, čím to je? Mně zatím vychází pohlaví dle prstýnku nad rukou. První holka a proto si říkám, že to bude teď kluk a pak holka. Tak ufidíme.

jahudka80
18. led 2013

@eva518 buď v klidu 🙂 nakonci 3měs, jsem já vážila o 3kg míň než nazačátku 🙂

eva518
18. led 2013

@jahudka80 no jo, ale já jsem nezvracela a příští týden začínám 5.měsíc, tak bych čekala, že už něco na váze bude 🙂

pavlina26
18. led 2013

@eva518 já myslím, že to během druhého a třetího trimestru hezky doženeš 🙂

eva518
18. led 2013

@aagnes já jsem asi moc pragmatická - já nevěřím na žádné babské rady, jen tomu, co dr. vidí na ult, popř. po porodu 🙂 ale chápu, že někdo zkouší různé věci, aby se to dozvěděl 🙂

eva518
18. led 2013

@pavlina26 to určitě jo, jen nechci, abych pak během chvilky měla nahoře moc. Lepší je postupně přibírat. Ale to asi neovlivním..

maximka33
18. led 2013

@aagnes nasypeš si do kelímku trochu jedlé sody, tak lžičku a na to naliješ první ranní moč. když to šumí, bude to kluk (nebo to pění). jinak bez reakce je holka. mně to před týdnem vycházelo 2x na kluka a teď už to zas 3x nešumělo. na to je odborník veruška z Srpnovek 🙂 po dvou klucích jí vychází holčička.
@eva518 to je fakt zajímavé, že nepřibíráš, když ti není špatně. nevím o tom, že bys měla rezervu 🙂 já už mám 2,5 kg a modlím se, aby to nešlo takhle rychle pořád🙂 Minule jsem v pátém měsíci měla 4 kg navíc a na konci těhu 12 kg, to by mi úplně stačilo.

eva518
18. led 2013

@maximka33 nevím, jestli si zatím tělo vystačí se zásobou tuku, co jsem si udělala před tímhle těhotenstvím 😎 od července jsem přibrala 4 kg a nešly dolů. Takže už teď vážím úplně nejvíc, co kdy jsem měla. Přitom ale jím všechno a v podtstaě kdykoli. Je pravda, že když se moc najím, tak je mi tak zle, že si hlídám velikost porcí, ale jím i sladké, prostě všechno.
Já bych chtěla mít max o 8-9kg navíc, mám strach, že mě budou bolet klouby a záda, když přiberu moc, ale vím, že to stejně nijak neovlivním. 2,5 kg je normál podle tabulek. Já jsem mezi normou a minimem, takže asi taky dobré. Uvidím, kolik budu mít ta dva týdny při kontrole a co mi na to řekne dr.

froka
18. led 2013

@eva518 Ahoj kočičko, s těmi bolestmi si nedělej hlavu, určitě to bude, jak se rozpíná děloha a co se týče těch vazů, tak ty bolí hlavně při pohybu, když vstáváš, převaluješ se na posteli nebo při chůzi. To já bych ti mohla vyprávět 🙂 Určitě to bude v pohodě 🙂 Drž se!

eva518
18. led 2013

@froka díky, Kačenko. Když ono to bolelo jinak než v prvních třech měsících a navíc mám furt slepák, tak jsem radši šla k Dr. Jak se máte? Všechno v pořádku?

pavlina26
18. led 2013

@eva518 hlavně mazat bříško 🙂

eva518
18. led 2013

@pavlina26 jj, snažím se, snažím 😵

froka
18. led 2013

@eva518 To chápu, že tě to vyděsilo. Na netu se i píše, že se to často zaměňuje se slepákem. Ale určitě to bude v pohodě.
My jsme včera měli kontrolu v poradně. Prcek si tam pěkně sedí KP a asi se styděl, protože si pindíka schovával ručičkou. Čeká nás test na cukrovku. Jinak vše ok! 🙂

fykyska
18. led 2013

😉 😉 AHOJ HOLČIČKY MOJE 😵 MÁTE SE ??

pavlina26
18. led 2013

@fykyska pěkná profilová fotka 🙂 slušíííííííí 🙂 my se máme fajně, jen blinkat bysme už nemuseli 🙂 za necelých 14 dní jdeme na ultrazvuk a třeba už nám řeknou, jestli je v bříšku klouček nebo holčina 🙂 moc se těšííííííím 🙂 jakpak se máte u Vás? 🙂