Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
21. čer 2010

Tak uz taky valim do hajan, jsem tu uz asi posledni. Jsem moc rada a dekuju, ze jste me vzaly mezi sebe. 🙂 Dobrou noc. 🙂

jane84
21. čer 2010

Dani neboj, nejsi tu poslední, ještě sedím u učení 😠 , ale už jdu na kutě, protože mi to vůbec nejde, nechci se u toho rozčilovat. Máš pravdu, lepší je neplánovat 🙂 Přeji všem dobrou noc

natulaaa
22. čer 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂

breberuska
22. čer 2010

AHoj holky, teda vy jste se ještě večer rozkecaly🙂 To všechny poctivš měříte...já se asi začnu stydět, že jsem tááák zdechlá...nicméně jsem se kdysi na FF taky zaregostrovala a psala si tam aspoň čípek, hlen, ovu test a tak... 😉

daniel, já taky doufám, že druhá mrcha dorazí na začátku července a pak hurá na to...teda pokud nás třeba nějaká manžova "výherní" spermijka nepřekvapí dříve🙂))ale to by byla fakt náhoda jak hrom... 😀 😀 😀

jahudka80
22. čer 2010

Dobré ráno, dnes je tu rásně, modrá obloha.......ale od 4h jsem vzhůru nemohla jsem už usnout ☹ , malá vstává až teď. A ještě jedna změna je mi nějak divně od žaludku - blivno. No nic letím udělat snídani a pak asi pojedu s prckem a s prababí na chatu ať se dám do kupy. 😉
Přeji všem krásný den.

natulaaa
22. čer 2010

Jahudko skoč si po cestě do lékarný pro testík 😵 😵 😵 😵

breberuska
22. čer 2010

tady se zase bude testovat 😉 ? teda tady to nabírá obrátky 😀

lichtakova
22. čer 2010

Dobré ránko, jak se vám všem daří?
já jsem byla dneska na krvi, tak doufám, že výsledek bude nula, piju podle vašich rad bylinky, tak snad to k něčemu bude....
kdo bude testit?

natulaaa
22. čer 2010

čaute holky,no jahudce je nějak blivno a hází to na střevní chřipku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
já mám zase nějakou uklízecí náladu ,jdu se zakopat do šatníku,mám tam čurbes,občas není špatné takové počasí,já si vždycky aspon uklidím skříně 😀 😀 😀 ,kruci asi jsme bordeláři,že to musím dělat tak často 😵 😵

lichtakova
22. čer 2010

natul, ty jsi nějkaá strašně pilná, vždycky píšeš, na co se chystáš a co už máš hotovo...je mi úplně stydno 🙂

jane84
22. čer 2010

Dobré ráno holky, u nás je dnes krásně, svítí sluníčko 🙂
jj, taky se stydím, když Natu píše jak uklízí a navařuje. Nějak to teď zanedbávám, hned po zkouškách se na to musím vrhnout, probrat skříně, udělat velký úklid, věnovat se víc zahradě.

daniela699
22. čer 2010

Dobre rano holky, tady zatim taky sviti i kdyz fouka vitr, ale ono to je stejne jedno, pac musim drepet v praci. 😠 Je fakt, ze se taky stydim, jak Natul pise co vsechno stihla a uklidila. 🙂 Ale aspon me to inspirovalo a vcera jsem probrala par supliku. 🙂🙂 ale hafo toho jeste zbyva, a ja jsem nejaka lina, nebo co. 🙂

daniela699
22. čer 2010

Breberusko, tak jsem to nejak spocitala, a snazeni by nam snad mohlo vychazet na konec cervence (doufam). Akorat ted nevim, jestli uz muzu pocitat nebo jeste ne, jestli to bylo teda ono, kdyz to bylo jen takove slabe spineni. Navic ted to boleni bricha uz vic jak tyden, ale pricitala jsem to te mrse .... od te doby co jsem prestala brat HA tak teda v dobe ovulace hodne citim bricho, a doktor rikal po te revizi na kontrole, ze uz vajecniky reaguji, tak snad to ted bude taky tohle. No, odpoledne jdu radsi na prohlidku, jen pro jistotu. No, ale tobe to treba vyjde uz ted. 😀 To si myslim, je jediny lek, jak to co nejlip prekonat. 😉 A zacit se zase stresovat necim jinym.... hehe 😀 z toho asi uz nevyjdem. 🙂

lichtakova
22. čer 2010

skříň bych taky potřebovala probrat....
a do práce dse mi taky moc nechce, byla jsem tam včera po třech týdnech a nijak mě to nechytlo 😉 😀

natulaaa
22. čer 2010

Holky tak to jsem ráda,že jsem vás inspirovala,ale já jsem uklízecí maniak 😀 😀 😀 a neumím nic nedělat,tak když je venku škaredě,tak uklízím doma,jinak už taky vykukuje sluníčko,tak zítra budu mít natírací den venku,ale to je tím,že jsem doma,kdybych chodila do práce nebo se učila,taky bych se na to asi vykašlala 😵 😵 .Jde na mě asi PMS,že tak blbnu,mám nějak potřebu mít všechno hotové 😵

breberuska
22. čer 2010

jejda holky, já bych taky doma potřebovalal uklidit...vy jste jakési pilné....a hlavně umýt okna ☹ to fakt nesnáším. v sobotu máme v plánu malovat, konočně jsme dodělali "pokoj pro hosty" (teda spíš pro mně, abych se tam mohla zašívat🙂)).tak snad pak se na ty okna dokopu 😅
daniel, já myslím, že by TO jediný lék neměl být, pak se na to člověk akorát moc upne 😕 . Rozhodně až to přijde, budem všechny moc šťastné, ale zase si teď nemůžem říkat a upínat se na to, že to je to jediné, co nám pomůže... 😖

breberuska
22. čer 2010

natu, kdo ví, jestli je to PMS a nebo nějaké těhu budování hnízda 😀

helcenka
22. čer 2010

Hezký den všem,
tady bylo ráno tak hezky a teď už zase zataženo... To je děs.

Natul, jen si pořádně ukliď, protože za nějakých 10 měsíců budeš mít úplně jiné starosti a na úklid nebude čas. 😀

Jejda holky já se stydím, my jsme se před rokem přestěhovali a teprve před měsícem jsme pořídili nějaký pořádný nábytek, protože jsme na něj museli nejdříve našetřit. A tak ten rok jsme měli vesele spoustu věcí v krabicích. Ale můžu vám říct, co má člověk zbytečných věcí. Protože některé krabice jsme vůbec neotevřeli a já ani nevěděla, co v nich je.... Ale teď se jich úspěšně zbavuju a vybaluju a taky pořádně vyhazuju. A jenom koukám, co jsme měli v bytečku 1+1 věcí. Vždyť ani teď ve větším na to nějak nemáme místo. 🤐

Běžíme nakoupit než začne pršet.

daniela699
22. čer 2010

Breberus, jojo, mas pravdu, nemyslela jsem to, ze je to to jedine, protoze je jasny jak se clovek upne, tak to pak nejde, ze jo 😉 a rozhodne se snazim delat a myslet na spoustu jinych veci. Myslela jsem spis, tak jak pises, ze az se zadari, tak budem stastny, a ty smutny obdobi budou o hodne vic vzdaleny. Jak rikala moje kamaradka, ktera si tim prosla dvakrat, poprve a pak to vyslo, a podruhe a pak to vyslo, ze proste jak clovek otehotni tak najednou uz ma jiny starosti a pak kdyz drzi to mimi v naruci, tak uz to nebude bolet tak jako dnes. 🙂

natulaaa
22. čer 2010

Breber no nevím nevím,před chvíli jse měla takovou krásnou předmenstruační křeč 😀 😀 ,že na budování hnizda to nějak nevypadá,podle teplot jooo,ty jsou rekordní pro mě,ale to je tak asi vše 😝
Helči jj zbytečnosti je habaděj ,já už taky vše vylifrovala 😀

daniela699
22. čer 2010

Helcenko, tak to mas hodne podobny, my jsme se taky pred rokem stehovali z 1+kk a fakt nechapu jak se to tam mohlo vsechno vejit, kdyz i ted je toho vsude plno. Nabytek taky dokupujem postupne, ale na ty moje mnoztvi knizek a casopisu a vln na hackovani, se to stejne furt zda malo. Snazim se taky tridit a vyhazovat, ale jde mi to pomalu ... anebo mozna bych si mohla otevrit rovnou obchod. 😀 😀

breberuska
22. čer 2010

daniel, tak přesně jsem to myslela🙂
natu, neházej flintu do žita, křec nemusela být menstruační 😉

natulaaa
22. čer 2010

😝 😝 😝 😝 hotovo,zase je číp topit 😀 😀 😀 ,jdu si dát šlofíká,jsem uplně K.O.

jahudka80
22. čer 2010

@natulaaa žádná střevní chřipka, prostě mi nebylo ráno nejlíp, a na test je brzo 🙂 jestli tak stačí až..... za 5 dní.Ale spíž si říkám, že to dostanu- při mé smůle by to bylo až mooooc velký štěstí. Koukám fakt jsi rapl jak já já než otěhotněla tak jsem manželovi rovnala tryčka do skříně podle barev 😀 a při úklidu v kuchyni koření podle abecedy/ barev 😀 😀 😀 však až budeš mít mimi ono tě to přejde.
No nic jdu rozkreslit návrh zahrady, dokud prcek spí. 😉

natulaaa
22. čer 2010

Jahud 😀 😀 😀 😀

jahudka80
22. čer 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀

natulaaa
22. čer 2010

Jahud já zkoukla ten tvuj graf,dobře na to sice nevidím,ale typla bych 6DPO 😒 😒 😒

jahudka80
22. čer 2010

@natulaaa no musím příští měsíc měřit teplotu hned po MS, teď je ten graf na nic 😒 no a uvidím hlavně musím k té doktorce moc se mi tam sice nechce ,ale když mi pomůže jako tenkrát, tak bych se alespoň nemusela tak dlouho trápit.
🙂

natulaaa
22. čer 2010

No jasné to musíš od začátku,ale těch 5 teplot co máš na obrázku se drží ve vyšších hodnotách,tak proto si to myslím 🙂 🙂

gejbule1
22. čer 2010

Holky omlouvám se že vám sem lezu,chci jen moooooooooooooc popřát lehe k // a držím všechny palce ať je vše jak má být.Je to Super 😉 !