Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
27. led 2013

holky myslíte že zítra což budu 10 DPO bude už něco vidět na testu? já jsem nějak kupodivu klidná ,ale přítel chce ať zkusím test pondělí a ve středu ,že je zvědavý....já bych klidně vydržela do čtvrtku na krev. Co myslíte? já se bojím zklamání a on se těší, prý jaké zklamání, to je jasné že je to tam..... 😅 co myslíte není brzo?

matysikovad
27. led 2013

@ofina1 jo to zamrzí ☹ já mám práci, která se s těhu vubec neslučuje, tak jsem musela jít na rizikové, vědělo to spooousta lidí...protože když po 8 letech najednou zůstanu doma, že 🙂 ani 3 měsíce není dostatečně dlouhá doba, abych to neobrečela....

@hayete příjde mi, že jak jsem v tabulce, tak mi to všechno utíká rychleji, asi jak se tam ty dny odpočítavají 🙂 noo, mně vadí co se mi stalo ☹ nějak s tím ještě nejsem srovnaná a navíc mám spíš strach než z toho, že by se to opakovalo ( ale to mám taky, veliký ) jenže spíš z toho, že to nepujde, když se mi nastartovala toxoplazmoza ☹ no počkám do dubna a pak naklušu zpátky na gyndu, at mi veznou znovu toxo...budou tam na mě hledět jak na debíílka 😝

matysikovad
27. led 2013

@maximka33 držím pěstičky at je miminko ukázkové a na jedničku s hvězdičkou ( a proč by nebylo, že jo 🙂 😉 )

maximka33
27. led 2013

@matysikovad děkuji zlatíčko 🙂
@kolino zkus to, jestli máš dost testů. já měla pozitivní 11dpo po limitu. mně to testování děsně bavilo. nebo jsem spíš nevydržela zvědavost.

maximka33
27. led 2013

@ofina1 jestli chceš, tak můžu dát do tabulky den cyklu po revizi, ono se to stejně bere jako začátek menstruace. jen napiš, kolikátý den jsi.

kolino
27. led 2013

@maximka33 MÁM DVA TESTY, TAK UVIDÍM RÁNO S JAKOU SE VZBUDÍM NÁLADOU, BERU PRÁŠKY ON VSTÁVÁ DO PRÁCE, TAK UVIDÍM 🙂
zítra nám dej vědět co miminko!!!! 🙂 posílám srdíčko pro štěstí!!!

maximka33
27. led 2013

@kolino děkuji, budu na tebe taky myslet. třeba se to nedozvíš ještě zítra, třeba pozítří. ale třeba jste to pojistili ještě před IUI ne?

holky, tak jsem se zase koukala na Čtyři v tom, děsně mě to bere, u Miky jsem si pobrečela, jak byla statečná. a mám pocit, že to dycky skončí v nejlepším..

kolino
27. led 2013

@maximka33 to já si právě nevybavuji jak to bylo před iui ale vím že den po iui jsme to měli pojistit, protže ten den klidový režim.
já si ten pořad nechávám na dopoledne jak jsem sama doma....v klidečku mrknu ,vždycky u toho roním slzičku 😀 a už se moc těším na zítra!

leeena_4
27. led 2013

@maximka33 vyzkoušela jsem toho opravdu hodně. Klasicky mám ráda kalhotovky Anavy, ale na noc nevydrží. Na noc používám Ellas' house konopné, nebo Bamboolik nočn plenu. Ráda mám i vícevrstvé od Anavy a Bamboolik základní plenu. Svrchňáky se mi osvědčily Taky Bamboolik, Capri a Thirsties. Kdybys potřebovala s něčím poradit, napiš 😉. Taky moc držím pěsti zítra 😉

ofina1
27. led 2013

holky je možný abych zase začala více krvácet??? já už jsem dva dny vůbec nekrvácela jen takový slabý výtok a tedka zase krvácím je to normální ????snad se něco neděje ☹

@matysikovad no já myslím, že každá tu bolest bude vnímat velice dlouho a možná na vždy , ale s příchodem dalšího těhotenství a nebo miminka se to zmírní a asi to přehluší ta radost . Ale do té doby se tím budeme muset prokousávat 🙂 a jestli se můžu zeptat co děláš ?ale jestli nechceš nemusíš odpovídat 🙂

@maximka33 díky 🙂byla jsem na revizi v pondělí takže zítra to bude 8 den
zítra na tebe budu moc myslet 🙂určo bude všechno v pořádku 🙂 musíí !!!!!!

@kolino zkusit to můžeš, ale aby jsi zase nebyl zklamaná kdyby se to tam ještě neukázalo a ukáže se to třeba až za pár dní 🙂 kdyby jsi testovala tak držím všechno co mám 🙂

kolino
27. led 2013

@ofina1 děkuji si hodná, já testovat nechci...to přítel je zvědavec zvědavý!!! 🙂
hele a nemáš horečku? třeba to je oficiální ms i když je to moc brzo po revizi,kdyby něco radši si zavolej k mudr. ať máš jistotu jestli to je normální.

maximka33
27. led 2013

@leeena_4 tak ty Ellas house jsem měla taky a spokojenost. na noc hlavně bambusovky. ale později jsem dávala vícevrstvé, do kalhotek Itti bitti, které jsou nepromokavé. můžeš dávat VV už teď? koukala jsem, jak se Petra z toho dokumentu mořila s novorozeneckým skladem, na to jsem se rovnou vyflákla. plenek mám určitě dost, ale ráda bych vyzkoušela něco nového, jaké jsou ty Anavy?
@ofina1 díky moc. ohledně toho krvácení, asi do 14 dnů po revizi je to normální. jen by z tebe neměla téct krev proudem a žádné cucky...

leeena_4
27. led 2013

@maximka33 jasně, dávám vv už teď vlastně už od začátku. Jen teď už asi spíš na rovno, protože klasika už začíná být těsná. A novosklad jsem opustila teprve před chvílí, mě vyhovoval. Anavy jsou moc fajn ty kalhotovky. AIO mi pokaždé protekly, tak jsem je prodala.

leeena_4
27. led 2013

@ofina1 Já to tak taky měla s tím krvácením 😉

ofina1
27. led 2013

@kolino @maximka33 holky děkuji za uklidnění snad to nic nebude není to tak hrozné jen mě to zaskočilo ☹ kdyby se to zhoršilo, tak zavolám doktorovi 🙂

ofina1
27. led 2013

@leeena_4 fakt, že se ti to tak vrátilo? a pak to přestalo????

leeena_4
27. led 2013

@ofina1 jo, vrátilo, dva dny klid, pak dva dny krvácení a pak asi ještě jednou. Já krvácela asi 11 dní, jestli si to dobře pamatuju.

maximka33
27. led 2013

@leeena_4 AIO jsem vůbec neměla, jen SIO, to mi vyhovovalo víc. tak jo,koupím nějaké Anavy, až budu vědět, co budeme mít 🙂 kupovala jsi vše nové? já ne a vůbec to nevadilo. a co mi nevyhovovalo, to jsem zas prodala. jen Itti Bitti jsem měla nové a nakonec je používala nejdéle.

leeena_4
27. led 2013

@maximka33 kupovala jsem hodně nové, chci to i pro další miminko. Ale třeba ty EH jsem kupovala některé i bazárkové a vypadaly super.

ofina1
27. led 2013

@leeena_4 aha tak doufám, že to bude v pohodě 🙂 díky za info 🙂

eva518
28. led 2013

@maximka33 tak co? Už se těším, až napíšeš 😵 😵 😵

nessik
28. led 2013

@ofina1 neboj, to krvácení je úplně normální, měla jsem to taky tak, krvácela jsem v den revize, pak jsem jen špinila a pak jsem asi 2 nebo 3 dny zase krvácela a bolelo mě k tomu břicho, byla jsme z toho nervózní, šla jsem k dr. a vše bylo v pořádku, pak jsem ještě pár dní špinila a od té doby nekrvácím ani nešpiním. Dr. mi říkala, že během těch 14 dní se může střídat špinení a slabé krvácení, nesmí být teplota, silné krvácení a silné bolesti.
Bude to dobré.
Ach jo, taky bych nejraději přeskočila pár měsíců, bojím se, že už nikdy mít miminko nebudu ☹

eva518
28. led 2013

@nessik také jsem měla takové pocity, že už to nepůjde, že se zase něco stane... Přejde to. Touha po miminku to všechno přebije. Je ale pravda, že strach, aby se něco nestalo, mám pořád a to jsem v 19tt.
Bude to všechno dobré. Ta depka je děsivá, ale naštěstí přejde 😉

ofina1
28. led 2013

@nessik aha no mě to přišlo jako zvláštní když už jsem vůbec nekrvácela- už jsem se radovala že bude pokoj ☹ no budu to muset vydržet 🙂
Neboj já mám taky hrozný strach co bude dál. Jestli to půjde nebo ne ☹a nejraději bych byla aby už byli 2 měsíce za mnou.
budeme bojovat spolu a podporovat se a uteče nám to rychle.Já mám taky pořád strašný depky. Je to jak na houpačce.Ješte k tomu manžel je doma má firmu je živnostník a tedka není práce. Tak to k tomu taky nepřidá ☹ a ty chodíš do práce?

nessik
28. led 2013

@eva518 děkuju. To ti věřím, že se bojíš, prostě se budeme bát už navždy.
Já mám strach, že třeba už ani neotěhotním, v mém věku. V noci nespím a pořád nad tím přemýšlím. Ale jinak už je mi líp, už aspoň přestaly návaly breku.

nessik
28. led 2013

@ofina1 já jsem teď 20 dní po revizi a už je to lepší. Neřvu už každý den. je mi líp i proto, že se snad obnoví cyklus, brzo bude mít asi ovu. Jo, chodím do práce, teď od ledna, ale je to psycho, bojím se, že mi kvůli stresu nepůjde otěhotnět. ☹

vanilka31
28. led 2013

@mircisek Ahoj maminky a nastávající maminky, chtěla bych oznámit, že 20. 1. 2013 v 0.26 se nám narodila holčička Ella - 3500 g, 51 cm. Držím palce všem ostatním!

mircisek
28. led 2013

@vanilka31 Veliká gratulace. Krásná princezna se Ti povedla. Užívej si, maminko!!!!!

vanilka31
28. led 2013

@mircisek Děkuji moc a tobě držím taky pěsti, už se ti to blíží 😉

ofina1
28. led 2013

@nessik mě to čeká za měsíc to nastupuji po 3 leté mateřské tak už z toho začínám mít depku ( a ještě k tomu docela dost dojíždím-tak to bude komplikované ☹ a to jsem to měla tak dobře naplánované, že půjdu na nemocenskou a pak navážu mateřskou ach jo ☹ proč ?? to si asi pořád budeme říkat ☹
ale třeba na to zase nebudeš tak myslet a podaří se 🙂 a co děláš jestli se můžu zeptat ?ale klidně neodpovídej 🙂