• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
@eva518 já jsem už v pohodě, co se má stát se stane, stejně to neovlivním.....
29. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino Mne se slabounka carka ukazala az nejak 17DPO. Nevim to presne, ale Kuba odpovidal dle terminu posledni MS, takze to muselo byt tak nejak :wink: Drzim moc palce!
29. led 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl děkuji moc za podporu, vím ,že se to teprve může projevit. jen jsem zkoušela mamatest a ten je fakt spolehlivý, takže už moc šancí si nedávám. Ale za dva dny je jasno, to jdu na krev :slight_smile: tak se pravda ukáže!
29. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino ahojky zlato..držím moooc palečky :wink:
29. led 2013 v 17:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..dnes jsme byly na 3D UTZ a mám konečně pro manžu důkaz že to bude holčička :wink: tak se pochlubím i já :wink:Druhé foto je zespoda a tam jak je křížek je pipinka..ostatní je Amálka z profilu :wink:
29. led 2013 v 17:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kolino Ja jsem taky pouzivala mamatest a driv fakt ani duch :slight_smile: No tak z krve uz by to znat melo byt, tak uvidis.
29. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice díky! :hearts:
teda to je jasný důkaz!!!! :grinning:
@turcice A jo, pipinka :grinning: Krasna holcicka :dizzy_face:
@martinakl jj dám určitě vědět jak jsem dopadla! kde jinde bych to mohla probrat než na koníku :slight_smile:
29. led 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kolino koukám máš v tabulce teprve 22 den to je strašně brzy...testovala bych tak nejdřív ten 28 to bych teprve hledala dušíčka...dřív si myslím že je to jen škoda peněz za testy i když chápu nervy pracujou.... :slight_smile:
29. led 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade ale já byla 18.1. na IUI což bylo 11dc. takže za 10-14 dní se ví výsledek jak to dopadlo, proto to testování :wink: vím ,že do ms je čas.
29. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolino no sice nevím co je to IUI ale každopádně budu držet palce at ti to dopadne...a mimčo se podaří :wink:
29. led 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl
@kolino holky moc díky..jsme za holčičku moc rádi :slight_smile:
29. led 2013 v 19:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ppapajade popíšu ti to jak to vnímám já :wink: chlapovi dá spermio,oni vyberou ty nejlepší kousky a zavedou mi je do dutiny děložní jehlou...samozřejmě musí být ovu vyvolaná nebo přirozená což mě ji vyvolávali den před zákrokem injekci do bříška. ten den klidový režim a za 14 dní se ví jestli to vyšlo nebo ne.
29. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ppapajade :slight_smile:...IUI tj intrauterinní inseminace (zavedení spermií do dutiny děložní)
29. led 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Přidávám se k gratulantům. Budete to mít pěkně na střídačku. :grinning:
29. led 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mircisek Moc díky :slight_smile:
29. led 2013 v 19:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Evčo, pěkné fotečky z utz :slight_smile: krásná slečna :slight_smile: já se možná dozvím zítra, jestli slečna nebo klouček :slight_smile: ale jen možná :slight_smile:
29. led 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kolino ...také držím palečky, aby to vyšlo!! :wink:
29. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina26 Pavlí budu moc držet palečky aby se mimiko zítra ukázalo :wink: Dej určo vědět :wink:
29. led 2013 v 19:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice To víš, že dám :slight_smile: třeba i nějaká fotečka bude :slight_smile: moc se těším, jde se mnou i Rosťa- úplně poprvé :slight_smile: je z toho hrozně nervozní :grinning: bylo by to krásný, kdyby bylo vidět, jestli to bude naše Rozárka nebo Jindra (ale s tím klučičím jménem si prostě nejsme pořád jistí :slight_smile: )
29. led 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina26 to znám s těmi jmény :wink: Já také si nebal uplně jistá Amálkou ale nakonec jsem si na to zvykla a bude to tedy Amélie a kluka Adama :wink: Rozárka je také moc krásné jméno..a Jindra takové neobyvklé :wink:
29. led 2013 v 19:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice Rozárka je jistá :slight_smile: tak uvidíme, kdyžtak ještě zauvažujeme :slight_smile: ale Rosťa říkal, že prý to bude určitě holčička- zdálo se mu o tom :slight_smile: tak jsem zvědavá :slight_smile:
29. led 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina26 No tak to ta holčička bude :wink: a pokud máte i jisté jméno tak to určo vyjde :wink:
29. led 2013 v 19:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice kéž by :slight_smile: nevím proč, ale oba od začátku mluvíme spíš o holčičce :slight_smile: ale tak kdyby to nevyšlo teď, tak třeba jindy :grinning:
29. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina26 děkuji já ti taky budu držet palečky ať se zítra prcek ukáže v celé své kráse!!! :wink:
29. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolino děkuju moc :slight_smile: jsem napnutá :slight_smile:
29. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina26 jj my to měly také tak :wink:
29. led 2013 ve 20:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno v 7:30 jsem opustila teplo svého domova a odjela sednout si k počítači a pracovat. Dosedla jsem v 8:10 a do teď u toho počítače dřepim (pár přestávek jsem měla, abych nekecala) a odhaduju, že ještě tak 2 hodiny tu dřepět budu a ráno v osm už mám zase vyzvedávat klienta a jet někam do horoucích pekel. A PAK MI NĚKDO VYSVĚTLETE, JAK TO NAŠI MYSLELI, KDYŽ ŘÍKALI,AŤ SE UČÍM, ABYCH MĚLA HEZKOU PRÁCI A MOHLA SI UŽÍVAT!?! jediný co mě s tím smiřuje, že můj hodný muž přijel a pomáhá mi, abychom to měli rychleji a má "prolhaná" matka je ve vedlejší kanceláři a dělá taky... Jestli se ve čtvrtek ukáže, že čekáme děvčátko, tak ho vychovám, aby se dobře vdalo a může být klidně úplně blbá.... :grinning:
29. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@turcice gratulace, kočko! tak to bude Amálka?
@terulin tak máš přesčas v práci? ale jinak jsi na neschopence ne??
29. led 2013 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek