• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
jane, já taky!!! :wink: :grinning: teda my jsme našeptávačky.... :wink: ale aspoň budeš vědět, jak státnice oslavit :grinning:
23. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel, ja bych ho nedelala, jestli muzu do toho kecat. Protoze ted se muzes tesit, a to bych rekla ti dava i energii na ty statnice. Jestli by nahodou byl negativni, tak z toho budes smutna a nebude se ti chtit nic, a jestli bude pozitivni, tak budes mit aspon duvod ke dvema oslavam. Moc ti to preju. :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
když vydržíš do státnic, byly by // krásnou tečkou, ale i obráceně by to bylo fajn, určitě by tě to zbavilo trochu stresu z těch státnic
23. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska musím znásilnit svou drahou polovičku, čípek krátký, měkký, bolesti v podbřišku, ovulka se hlásí, zasnažili jsme se před 2 dny, tak dnes musíme zase :grinning:
23. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem to nezvládla a udělla si ho, čárka tamje ale fakt uplně slaboučká, asi ji ani neuvidíte, tak nevim :unamused:
23. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já ji VIDÍM. jeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 fakt? holky řekněte pravdu :unamused:
23. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééééé :dizzy_face:, já jí taky vidím!!!! :wink:
23. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel můžu se zeptat jak dlouho je to po revizi? :pensive: :wink:
23. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulak 3 měsíce, ale je prvda, že tento měsíc jsem to přestala řešit
23. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt ji vidím. a ve skutečnosti je určitě vidět líp :grinning:
23. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel to je krásnej čas, nemuseli jste čekat moc dlouho a zároveň už jsou sliznice a čípek určitě krásně obnovený :slight_smile:. Moc gratuluju :dizzy_face: a držím palce dál! :wink:
23. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel - já si taky myslím, že vidím - je pravda, že člověk ví, kam se koukat, ale počkej až vyfotíš třeba za 2/3 dny, to určo nebudu vědět která je kontrolní a která těhu!!!!! Mimís bude určitě bojovník, tak hlavu vzhůru a státnice jsou proti tomu, co jsi prožila brnkačka - držím palce, ať vše vyjde jak má!!!!
23. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky, poslala jsem manžu pro další test, byla jsem totoiž chvilku před tím čúrat a potom jsem vypotilajen pár kapek,proto to jde tak špatně vidět
23. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel začni se chystat, jak se nás tu víc sejde, budeš prskat, dvakrát tento týden, no to už by byla pěkná dávka bacilu a musí to klapnout
23. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel, no to je supeeeer. Ja ji taky vidim, ja jsem ji takovou slabouckou mela i dva dny po vynechani, a teprve za dalsich pet, uz jasnou. Takze ja myslim, ze ted uz to jen poroste. Gratuluju! :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bud ráda prskat, to je jasný, udělám ještě ráno a uvidím, nebo radši v sobotu
23. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel, to je super" je malá,ale krásná:slight_smile: prskej, prskej... :wink: takže 3MS porevizní už nedorazila, ideální scénář:slight_smile:
23. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel - ani nevíš, jakou mi to dalo další dávku naděje - díky, prskej a opatruj se!!!! Moc Ti to přeju
23. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel, tak to je super. To se to tady pěkně rozjíždí. :wink:
23. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska Ne nedorazila, ale myslím, že na tom fakt něco je nechat tomu volný průběh, jennevím, jak teď budu vysvětlovat na svatbě a na chatě, že nepiju :grinning:
23. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel jednoduše, na svatbě, žes přehnala oslavu státnic, na chatě, žes to přehnala na svatbě :wink:
23. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Velmi dobrý nápad :grinning: děkujííí
23. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska to právě nevím, myslím že 11, ale z toho mého grafu :grinning: prd poznám
Natul budˇje brzo, nebo to ještě příjde :grinning: :grinning: :grinning:, ale je mi divné že mám ráno hlad a přitom mi je blivno a to mi bylo jen v těhu. a dnes tedy cítím bolavá prsa(ale aby to nebylo z toho vyrývání keříků a kytek na zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk nikdy neví) i když se musím přiznat, že dnes mě potkaly 2 zprávy,a tak jsem nadčená- ikdyž radování ještě není důvod. Příjdou zájemci na byt a mám nabídku práce- hezké práce a když by vyšla :dizzy_face: a mimi nevyšlo, tak bude mít malá hold brášku za 3 roky, aspoň zařídíme bydlení a doplatíme půjčky. Ale toto prcínka bych si stejně přála, ponechám to na přírodě :wink:
Holky dnes jsem zas řádila na zahradě a teď zas pro změnu doma než příjdou klienti ať se tu to blejská :dizzy_face: jdu ještě domej koupelnu a wc pak se osprchnu umeju vlásky a budu čekat na klienty :grinning:
23. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelina987 čárečku vidíííím je tam moc ti to přeji tfuj tfuj a zkus to ráno, bude silnější :slight_smile: uvidíš. A nějaké příznaky máš???? :slight_smile:
23. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska :grinning: :grinning: :grinning: já zas minule tvrdila sousedům že mi bílé víno nechutná :grinning: přitom jsme u nich minule vypili 3 flašky :grinning: :grinning: :grinning: cucala jsem vodu a měla jsem jedno malé pivko :slight_smile: a nikoho nenapadlo, že by náhodou... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky vždycky nalila jen první skleničku červeného kde ho bylo malinko a ještě upil i příťa a skleničku jsem si pak dolejvala jen červeným džusem (tuším že red multivitamin od Relaxu :grinning:) a nikoho taky nic nenapadlo, neptali se. A on stejně ten džus vypadal jako to víno :sunglasses:.
Jahůdko ty seš nějaká akční :grinning:. Já bych taky brala sprchu, i bych chtěla umýt nádobí, bo je ho v kuchyni moc, ale neteče nám voda :unamused:. Prý do pěti. Na jednu stranu mě to štve, ale na druhou jsem ráda že to opravujou, museli jsme vždycky před mytím vodu nekonečnou dobu odtáčet než začala téct teplá :unamused:.
23. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 nemám, jen mám žaludek jakna vodě, ale to bylo i u prvního těhu,tak uvidím :wink:
23. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelina987 :wink: držím Ti palečky i na nohách :slight_smile:

Natul: tak se mi povedl dát graf do alba i bez manži :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek