• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@matysikovad Děkuji, děkuji :slight_smile: Kéž bys měla pravdu. Ale teď už jsem tak nějak uplně v klidu a už jsem došla i do stádia že je mi to asi i jedno :unamused: Tak uvidíme jak dlouho mi tento nadhled vydrží.... :slight_smile:
14. únor 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jůůů to se máte. já zámky miluju.. jen kdyby nestály prohládky tolik :frowning2:
14. únor 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mpetula cvič v klidu a s rozvahou, nic nedělej na silu a proklepávej končetiny, i když ti to ona neukáže. a taky hezky dýchej....žádné hyper super ventilace :grinning:
a doma nemáš nějaké zvířátko ? něco, k čemu by ses přitulila, když je ti ouvej ? muj se vždycky směje, když říkám, že děti už mít nebudeme, že máme 4 ( 3 kocourky a jednoho pejska ) a má pravdu, vždycky se k nim přitulím a hned je mi líp...možná je to tím, že na mě i hodně ty kočičky lpějí. chodí se mnou spát, když jím, sedí u mě, když se myju, čekají u koupelny, až vyjdu... když cvičím šlapou po mě a chtějí se mazlit :grinning: je to moc fajn
14. únor 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad děkuji... MA v říjnu 17.10. na to datum asi nezapomenu :frowning2: začali jsme se snažit hned po 6ti nedělí,´ale tělo si asi řeklo že je ještě čas... dnes máme termín i dle jonášovi metody tak jsem zvědavá :slight_smile:
tak hezký romantický večer ..
14. únor 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ljonas tak to mooooc držím pěstičky, aby se funny moc zadařilo :wink: mě dneska přímo svítila modrá čárka na ovu testu viz příspěvky minulou stranu ... tak na valentýna!!! jo nezapomenu na 1.11. kdy mi na kontrole řekli, že srdíčko už netluče a na 2.11. kdy jsem ještě na operačním stole hrozně brečela. všichni se na mě dívali hrozně smutně :frowning2:
14. únor 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpetula Jéé díky Péťo, dnes právě začátek 16. týdne :slight_smile: teď už by to tak utíkat nemuselo, po triplech už nikam nespěchám :slight_smile: tak škoda, že u vás žádná změna.. připomeneš, jestli je u vás nějaký problém?
@matysikovad tak v tom případě hup na to!!!
@matysikovad víš co, bude dobré, když ještě zítra testneš, jestli už bude čárka slábnout, tak je ovulka ten den, a do 14 dnů se dá testovat.
14. únor 2013 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 počky, zítra mám testnou a pokud bude slabá tak to bude ovu - že se vajucho uvolnio nebo co? jsem horzná, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
14. únor 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad testíky jsem viděla, takhle silnou čárku jsem nikdy neviděla :slight_smile: jaká je to značka?
tak budeme věřit že dnes je ta správná noc... a vše bude v pořádku.
ten pobyt na sále je strasující - kdyby to šlo a uspali tě už na pokoji tak by to bylo asi lepší... no nic, člověk musí zapomenout a těšit se na budoucnost
14. únor 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, :slight_smile:
@mpetula a nechceš zkusit ten gelík, když si dáváte od caru klid? a jseš ve stádiu, kdy to nemáš tolik v hlavě a netlačíš na pilu. Nám pomohl zase na poprvé, dokud jsme ho nepoužili, tak nic :unamused:

@maximka33 Luci, ty už si ten gelík prodala? já ho prodám až po ultz. ve 20tt.
14. únor 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas já jsem se uspala už ten den po operaci - lexaurínama a spala jsem dalších 5 dní :slight_smile:
jasně, důležité je se neotáčet, ale koukat dopředu, co nás všechno ještě čeká :slight_smile: samé krásné a pozitivní věci :wink:
co je to za značku to nevím - koupila jsem od @maximka33, víš.
14. únor 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aagnes ahoj můžu se zeptat jaký gelík? :slight_smile:ten conceive?
14. únor 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no jako poznáš, že čárka už zeslabuje. takže podle testu dnes, jak byla silnější, přijde ovu do 36 hodin.
@aagnes Ani, prodala jsem ho, protože snad na tubě jsem našla symbol, že se to má spotřebovat do 6 měsíců od otevření. tak aby mě někdo nenařknul, že už je to staré.. a proto jsem i prodala gynex, ten byl dokonce jen do 3 měsíců.. jak se cítíš, je ti líp?
@ljonas Jéé ty jsi přímo z Neratovic? zrovna tam pojedu, dostala jsem výzvu od měšťáků.. my jsme z Tišic.
@matysikovad ty testy jsou přes e-shop, takže tam není značka. je to levnější než z lékárny. jo a ten gel je conceive gel.
14. únor 2013 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 hm, ten mám doma už 2 měsíce, zatím mi moc nepomáhá :frowning2: aha? já sem se na nějaké taky dívala hodně levné, asi si je po výplatě koupím, pokud ty od tebe jsou taky takové a fungují :wink: tak proč ne tamty...akorát mě zaráží cená, že je jích 30 za 300Kč. je to možný??
14. únor 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ano, bydlím tam 3 roky - přistěhovala jsem se k manželovi :slight_smile:
na měšťáky taky chodím :slight_smile: parkování je trochu prolbém... a teď když nám zrušili osobu blízkou.... uf uf
14. únor 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad cenu nevím přesně, ale možná jo.. v lékárně stoji 2 i 40 kč. mrkni na aukro, tam jsem taky koupila, nebo mimibazar. jinak gelík nám asi taky nezabral.
@ljonas no to mi povídej, nikde jinde nedostávám výzvy, jen v Nerátkách.... snad to ukecám.. s břichem a prckem za ruku :slight_smile: odkud ses přistěhovala?
14. únor 2013 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 tak držím pěsti...snad narazíš na nějakého příjmeného střážníka :slight_smile:
jsem s moravy - z olomouce, přes práci jsem byla v čechách a tak jsme se seznámili... jinak pracuji v praze tak v Neratovicích moc času netrávíme, ale snažím se trochu poznat město - zajít do divadla, nebo do místního kina..
14. únor 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ljonas teda, máš dvě práce? jak to stíháš? taky jsem z Moravy , z Ostravy.
14. únor 2013 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ne ne, jenom 1 práci - v praze...asi jsem to zamotala... v olomouci jsou rodiče, jinak jsem se stěhovala často - když jsem byla svobodná, teď už doufám že je to naposledy.... to je náhoda že jsi z Ostravy - jak dlouho jsi v Tišicích?
14. únor 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady je pár fotek z plesu, škoda že jsem si nesundala sako :slight_smile:
14. únor 2013 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ljonas V Tišicích skoro 4 roky, předtím 6 let v Praze.
14. únor 2013 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mpetula @matysikovad ja jdu dnes na level 2, docela se tesim, ze bude zmena. A prave me to cviceni trochu zatim odrazuje, ze mi prijde, ze mi zesilila stehna :frowning2: tak nevim...ale zase me po praci to skakani strasne nabiji, tak budu cvicit. Jinak lytka prestala bolet, ale kdyz cvicim, tak je porad citim.
14. únor 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jojo conceive :wink:

@maximka33 vidíš, tak to já nevím. Tak to ho asi prodávat nebudu a vyhodím ho, protože už ho máme rok, ale myslím si, že je to blbost, když je pořád zavřený :confounded: no nevím.
14. únor 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janikana joo?? zesílila ti stehna? mně teda nee, začínají se mi formovat, a hlavně břicho a zadek. já dneska budu cvičit podruhé ten 2 level a jsem z toho na vývrat. bolí mě břicho a pod kolenama- včera mi dala zabrat!!! ten Level 1 proti tomuto úúplná nuda :angry: :grinning: písni, jak jsi dneska dopadla. taky jdu na to. uffff
@maximka33 hezká mamka :slight_smile: a hezký tatka :slight_smile: myslela jsem na tebe a ještě kdosi tu báloval z oddělení :wink:
14. únor 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofina1 snažím se, ale moc mi to nejde. Nemůžu pořád ležet nebo sedět, bych se v tom bytě zbláznila.
@matysikovad Danuš, co to vidí oko mé modravé? :slight_smile: tak tfuj, tfuj, kočko!! :wink:
14. únor 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak ja dneska 1DC ale klído mě z tabulky vyhodte žádný snažení se už konat nebude....z pochopitelných duvodu...přítel se doma chová jak mílius kdybych nevěděla o tom jeho záletu tak si řeknu nej chlap na světě...a to jsem si dneska přivezla nové auto větší protože jsem i počítala s tim že tam budem vozit mimčo...a všechno jinak... :frowning2: no nic mějte se báječně papapa
14. únor 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 děkujííí :slight_smile: spíš mě poprskej těhu bacilama :grinning: :grinning: :grinning: no jooo, budeme se snažit, ale výsledky nezaručuju :wink: navíc je mm tak unaven, že se mu nechce nic, leží u TV jak vorvaň, ani nedutám. kdyby to věděl, tak tým tuplem by se mu nic nechtělo... prostě chlap :angry:
14. únor 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlásím 1. DC, jsem happyyyyyy :dizzy_face: Prosím o zápis do tabulky. Nessik, 35 let, MA 1/2013.

@matysikovad krásné čárky, pořádně se posnažte dneska a zítra a za 14 dnů budou určitě // :wink:
14. únor 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nessik gratuluju k první poreviznííí :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
jj, čarky jsou běsné, až neuvěřitelné :slight_smile: škoda jen, že jsou to testy LH a ne HCg
14. únor 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad neboj, za 14 dní budou a třeba i dvojčata :wink:
14. únor 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik nenaváděj :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: hned je ti lehčejí, jak jsem tu 1.MS, že?
14. únor 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek