Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
15. únor 2013

@mircisek tak nafoť, jsi asi stejně malá jako já, tak bych se koukla. Aktuálně mám asi 3 trička, jednu tuniku na léto, jedny džíny a sametové kalhoty a sukni, ze které tak do měsíce vyrostu úplně.

eva518
15. únor 2013

@fykyska trakař? Taky dobrý nápad. Já si dělala srandu, že budu chodit s takovým tím chodítkem pro důchodce, abych se nepřevažovala dopředu 😀 Nebudu se zlobit, když bříško nebude moc velké, nechci, aby mi moc popraskalo a hlavně abych se mohla trochu hýbat, až bude tepleji 🙂

ofina1
15. únor 2013

@maximka33 užijte si víkend 🙂

@terulin docela jsi mě s tím rozvodem pobavila 🙂 jsem se po ránu zasmála 🙂

@eva518 pěkně se ti bříško kulatí, ale zatím ho máš tak krásně malinkaté 🙂 já jsem mazala tak od půlky každý večer a žádné strie nemám ikdyž já měla bříško poměrně malé🙂 i když ke konci to bylo už zajímavé s pohybem ale dalo se to 🙂

tak včera další krizovka, tak nějak se to zase ve mě nahromadilo -tak jsem si pobrečela, ale ted už zase lepší. Jen mě dost zlobí to revma manžel mi dnes musel dokonce umýt vlasy-už neohnu rukou vůbec a děsně to bolí ach jo. No nic za chvíli jdu na gyndu a nechám si napsat nějaké injekce na podporu uvidím co mi řekne .

fykyska
15. únor 2013

@eva518 Má drahá 😀 já třeba s úděsem v očích zjistila že najít si takovou noÓ takovou POHLAVNÍ ORGÁN 😀 😀 😀 😀 mi začíná dělat problémy 😀 a nebo s patřičnou gracii si nandat ponožky 😀 dycky u toho vypadám jako artista balancujicí na jedné noze ze světoznámeho cirkusu NESMĚJTE SE MI 😀 😀 😀 muhehehehehe

mpetula
15. únor 2013

@ofina1 Ahoj, no už dcea dlouho, v květnu roce 2010 byl druhý MA a od té doby nic. Občas mě napadá, jestli to nemá něco společného s revizí a opakovanourevizí, protže tu první udělali špatně. Ale dle všeho jsem OK, manžel taky.
@matysikovad Tak jsem včera cvičila, pak už jsem nestihla napsat, musela jsem jít potom dát sprchu a mazala jsem do práce 🙂 Cvičila jsem stejně, jako když jsem to zkoušela prvně, jako že jsem to neflákala.... a ráno si v posteli říkám, to bude až vstanu a ono nic, žádná bolest, tak nevím. Tak dnes odpoledne na to zase vlítnu 🙂
Jo a jak jsi se ptala na zvířátko, tak máme hafana, labradorku. Je to taková naše blbka 🙂 A taky mám dva synovce. S tím z mé strany jsem víc, jsou mu dva roky a je to prča 🙂 a teď se jeho rodiče snaží o druhé, tak snad jim to brzo vyjde a bude ještě veselejš 😉

mircisek
15. únor 2013

@fykyska Veru a bude hůř. 😀 😀 😀 Já mám úzký rifle do kozaček a když je někdo po ruce, tak se s radostí nechám obout. A o holení některých partií ani nemluvím. 😀 😀 😀

mpetula
15. únor 2013

@aagnes Tak asi by jsme to zkusit mohli, za to člověk nic nedá 🙂 a jaký že jsi to měla ty?

eva518
15. únor 2013

@ofina1 ježiš, to je hnus, teda. To musí být bolest jako blázen.. 😖
Neboj, bude líp, ve mě se to taky mlelo na jednu a na druhou stranu ještě několik týdnů potom. To bude dobré, na konci března už budeš fit a v dubnu tu budou viset fotky a // 😉
@fykyska no, tak to jsem taky zvědavá, jak to půjde dál.. Už teď vyhrožuju, že si pořídím holínky, abych se nemusela ohýbat k botám 😀

Holky, četly jste tu zprávu od @kolino? Na 2.IUI nepůjdou, našlí jí prý cystu ☹ to je pech jako prase..

eva518
15. únor 2013

Tady posílám odkaz na to Tchibo http://www.tchibo.cz/?wbdcd=zCAjlT4fum

fykyska
15. únor 2013

@mircisek 😀 😀 😀 Takže taky akrobat hadr 😀 😀 😀 no je to sranda a to máme ještě tak 8 týdnů 😀 😀 😀 prostě trakař to jistí, ale je mi dobře 😎 Je mi vlastně konecčně dobře po tom všem 😵 až na nějaké omdlivání 😅
@eva518 Holínky no také na ně koukám u ťamana maj moc hezký na jaro ideální 😀 a já mam ve skříni schované ještě ze zoo 😀 ale na zimu jsem si pořidila sněhule vysoké vlastně to vypadá jako zateplené holinky 😀 a i s tím mám problém 😀 😀

mircisek
15. únor 2013

@fykyska Jakých 8???? 😀 😀 😀 11 😀 😀 😀

eva518
15. únor 2013

@fykyska ty se máš, já mám kozačky na zip nebo pohory na zavazování 😝 už aby bylo teplo - žabky to jistí 🙂

ofina1
15. únor 2013

@eva518 děkuji jsi zlatíčko 🙂 no snad to bude dobré, ale říkám si že je přeci jen ještě brzo se s tím úplně srovnat, takže takové stavy asi ještě budu mít ☹
na tchibo mrknu 🙂
@kolino jééé jda co to čtu ? jak ti je ?moc jsem na tebe myslela -jak ti bude aspn trochu lépe napiš !!

@fykyska jo jo já si vzpomínám vedla u mě metoda potápeče. zadržet dech ohnout se a zapnout 😀 nevím jak můžou tak být tlustí lidi s pupkem pořád 😀

fykyska
15. únor 2013

@mircisek No minimálně 8 😉 🙂 😅

fykyska
15. únor 2013

@eva518 No žabky 😀 tak doufám že do těch už pupek mít nebudu 😀

@ofina1 Já zadržet dech tak už mě nezvednou 😀
@mircisek Rozumíš ženo, minimálně 8 😀 do te doby jí tam mam zašpuntovanou 😀 Pak ať si leze

aagnes
15. únor 2013

@mpetula http://www.otehotnet.cz/lubrikacni-gely/3-lubri... nebo je tam s aplikátory ten stejnej, já si ho aplikovala stříkačkou. Přítelovi jsme ještě koupili byl. kapky na spermouše Kotvičník a ten Fertilman je to tam vše. Zkus to, nám to ušetřilo dvoje umělý oplodnění. 😉

aagnes
15. únor 2013

@mpetula a přečti si i ty recenze http://www.otehotnet.cz/content/12-recenze možná, když jim napíšeš tak ti poradí. 😉

aagnes
15. únor 2013

@mpetula http://www.otehotnet.cz/content/5-recenze-zkuse... ještě tu, myslím si, že je to hodně povzbuzující.

mircisek
15. únor 2013

@fykyska Nebo taky 13, že? 😀 To je hrozný. Napřed se snažíme je do bříška vůbec dostat, pak je tam udržet a pak je v termínu vypudit. Já bych pudila, až bych brečela. 😉

fykyska
15. únor 2013

@mircisek 😀 no vidíš že mi rozumíš 😀 Díky bohu že se pečou aspoň do toho 37+ 😵 😵 taky bych někdy chtěla být těhule 100 let jak je to krásný a někdy si říkám 😀 už aby byl aspoň duben 😀 😅

froka
15. únor 2013

@fykyska Ahoj zlato, no ono prej stačí do 34tt, tak abyses za 5 týdnů nedivila 😀 A s bříškem to tak neřeš, pořád ještě nemáš takovej buben jako já nebo Evča, takže trakař ještě počká 😀 Hlavně, že se cítíš dobře 🙂

mircisek
15. únor 2013

@froka A co můj buben?!?!?!? 😀 😀 😀 😀 Já se už zhruba týden cítím líp, jak malá sjela dolů, tak mi tak netlačí na žaludek. Ale každou noc trpím jako zvíře, jak mě bolí stydká kost. Kolikrát mi až slzičky vhrknou do očí. ☹

froka
15. únor 2013

@mircisek Tebe ani nepočítám 😀 Já myslela bříška v podobném týdnu, jak jsme s Verčou a Evčou. Neboj, za chvilku budeš mít malou u sebe 🙂

mircisek
15. únor 2013

@froka 😀 😀 😀 Nestraš, 34TT je malučko, ještě nejsou zralý plíce. Ale je fakt, že jsem ty mety s radostí počítala, jakože, teď už by mimi zachránili a teď už má všechno vyvinutý a teď už by ani nemuselo do inkubátoru. Však to tady všechny známe, odškrtáváme mety. 😉

froka
15. únor 2013

@mircisek Mně právě dr. říkala, že stačí vydržet do toho 34-35tt, kdy už jsou plíce zralé (mimčo může dýchat bez podpory) a když jsem se dívala na mamči co tak porodily, tak to tak odpovídá. A člověku to dodává klidu, to máš pravdu, když se může utěšit, že teď už by to bylo v pohodě 🙂

eva518
15. únor 2013

@froka
@mircisek kamarádka rodila CS kvůli preeklampsii 35+0 a malá nebyla v inkubátoru ani chvilku, dýchala sama, v pohodě. Měla skoro 2kg, takže byla v porodnici asi týden než něco přibrala a pak je pustili 🙂

mircisek
15. únor 2013

@eva518 No i tak ať tam radši zůstanou aspoň do 39TT. Přece jen je to lepší. 😉

fykyska
15. únor 2013

@froka 😀 No já doufám že aspoň do poloviny dubna se bude hezky vařit a smažit a péct 😀 A vy buchty musíte mít vždycky něco extra coooo 🙄 😀 😀 😀 😀 😀

@mircisek Ty už to máš za páár 😀 ty se nepočítáš matko 😀

mircisek
15. únor 2013

@fykyska 😝

eva518
15. únor 2013

@mircisek jj, to je pravda.
Dneska jsem přebrala ten balíček, moc děkuju 😵 Už se těším, až to budu mít komu obléct 🙂