Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
23. čer 2010

Angel já ji taky vidím a není z ranního,ráno bude ještě silnější,uvidííš 😵 😵 😵 😵 ,ale fakt nevíš.před kolika dny si měla ovulku,aspon přibližně?,Ale jeeee tam 😅 😅 😅 😅 .Angel a příznaky,ty nás zajímají,at mužem porovnávat 😀 😀 😀

jahudka80
23. čer 2010

@vendulak akční jen, že musím, zahrada volá poooomoooc plevel 😀 a živej plot příístříhnout 😀
a když příjdou z realitky s klienty tak poklidit musím 😉

natulaaa
23. čer 2010

Jahudko nevím,jaké máš předovulační teploty,ale podle mě si 8DPO určitě a možná i 10 😒 ,však kukni na muj graf,taky mi to šlo nahoru nejdřív první dvě teploty tak jak tobě a už mi to vyznačil,tak možnáá budeme tak nastejno 😵

vendulak
23. čer 2010

Jahů to znám 🙂, sice doma bydlíme v paneláku takže tady nic takového nevolá, ale na chatě volá kde co, že se nestihnou překřikovat 😀. Vy prodáváte byt? Nebo baráček?

Natu jo jo mě taky zajímají příznaky 😀. I když já už o příznacích taky pročetla tolikrát kde co a když sem pak otěhu tak sem žádný neměla 😀. Až pak malinko dýl jen spavost a častý chození na wecko 🙂. Ona to má podle mě každá jiné 🙂.

vendulak
23. čer 2010

Jahů tak jsem taky koukla na graf a ty máš tedy vysokánské teploty 😕. Moje nejvyšší naměřená je 37,0 a to v těhu. Předtím byla nejvyšší 36,9 a to taky jen jednou za uherák. Jinak mám předovulační tak 36,2-36,3 a poovulační tak 36,5 - 36,8. I když u mě to prý dělá štítka ty snížený teploty. Ale stejně na ty vaše vysokánský pak vždycky nestačím valit oči 🙂.

breberuska
23. čer 2010

Angel a co ten třeba hleník? lehe kdysi psala, že prý krémový... 😉

angelina987
23. čer 2010

@breberuska hlasím krémovitý hleník, to je tak jediné a žaludek na vodě. Natu vzpomněla jsem si, že jsem tady řešila tak 20DC špinění, tak snad to byla zahnizďování 😎

angelina987
23. čer 2010

A teď jsem si uvědomila, že jsem 29 DC, ne 30, takže v tabulce je něco špatně

fram
23. čer 2010

@angelina987 🙂 🙂 🙂 ta potvůrka druhá / tam fakt je, myslím, že kdybys udělala testík z ranní moči, byla by ještě výraznější, takže potichoučku gratuluju a teď už "jen" ty státnice a máš to v suchu-ty určitě dopadnou, když teď na to jste dva 😀 😀
Vidím, že tady se depkuje,mě se blíží ovulka, tak jsem plná nadějí, ale je mi jasný, že pár dní po ovulaci mě to zase hodí do deprese při čekání na mrchu 😠

angelina987
23. čer 2010

já ji taky vidím, manžovi jsem to ani neukázala 😀 uvidíme v sobotu. Ty neklesej na mysli, uvidíš, že teď budeš 100% těhu, protože je to tady poprskáno 😀

jane84
23. čer 2010

holky já mám ovulku, tento cyklus nějak brzy, ale to nevadí. Když jsou tu čerstvé bacily, to snad dopadne

natulaaa
23. čer 2010

Jsem už tadyy 😝 😝 😝 😝 😝 ,dneska jsem posekala trávník a kus plotu jsem natřela,už necítím zápěstí z toho štětce 😵
Angel to spíš bylo ovulační špinění a to by i podle té čárky sedělo,je ještě slaboučká,takže mužeš být 10DPO a to tak fakt vypadá 😵 ,protože kdyby se ti uhnízdilo před 10ti dny,tak bys už měla // strašně silné,taková čárečka jako máš ty,je fakt tak 10,11,DPO,já už to mám v oku 😀 ,my na emiminu,jsme všechny testomaniačky 😀 😀 a takových testíku už tam bylo hafo,my už poznáme kolik asi je který testík,protože tam každá měří a od 10DPO testuje 😵 😵

angelina987
23. čer 2010

@natulaaa tak kdy budu mít krásné //?? 😀

breberuska
23. čer 2010

natu, tak to je zajímavé, já jsem mysela, že to je u každého jinak a ne, že ty čárky mají takový řád 😉

breberuska
23. čer 2010

jo a já taky depkuju...zítra jde kamarádka vyvolávat porod...spolu jsme nakupovaly, vybíraly kočár, obednávaly na netu a podobně a těšily se, jak budem i spolu vozit ☹ ☹ ...takže mám z toho úplně depku...

natulaaa
23. čer 2010

😀 Angel krásné dvě,jako obě stejné,nebo dokonce tmavší bys mohla mít 15,16 DPO i pozdějc,prostě ted už by ti měla sílit,podle mě už zítra ráno ji pěkně uvidíš 😉 🙂 .

Breber to bys musela vidět my na emiminu máme diskuzi o měření BT je tam vynikající parta holek a diskuzi jede furt od rána do večera 😀 😀 bez přestávky 😀 na konci srpna máme sraz na víkend na slovensku,je tam totiž hodně slovenek a my se zabýváme vším,oblečením ,bydlením ,prostě vším,ale na dením pořádku jsou denně grafy a ovu testy a těhu testy a holky dávají fotečky,tak už poznáme,že když tam někdo na 14DPO dá testík,na němž je čárka,jako má Angel ted,tak už víme,že z toho nic nebude,prostě praxe nooo 😀 😀 😀 .Ale už si z toho děláme i prdel,protože někdy na 10DPO ty čárky hledáme málem pod lupou 😀 😀 😀 ,no maniačky 😀 😀 😀 ,ale to je ještě fakt brzo,někomu se na 10DPO nezobrazí nic,ale většinou na 11DPO už musí být dušík,jinak už víme,že nic 😀 😀 😀 ,no blázni 😀 ,Tam se dovíš věci,holky ví fakt všechno,my těhu testujeme i ovu testama ,protože jsme přišli,že když je na těhu testu duch,tak na ovu je už krásná čárka,no prdel a že na bílkový hlen je grepový džus 😀 😀 😀 a tak

angelina987
23. čer 2010

@natulaaa tak už poznáme,že když tam někdo na 14DPO dá testík,na němž je čárka,jako má Angel ted,tak už víme,že z toho nic nebude,prostě praxe nooo - to je cooooooooooo???

natulaaa
23. čer 2010

Angel to ty neřeš,to byl jen příklad,prostě na 14DPO je to staršně slaboučké a většinou to neskonči dobře,Ale to ty neřeš,to není tvuj problém,ty si málo DC ,tím pádem se tě to netýká,kruci ted mě mrzí co jsem napsala předtím,

Třeba Lehe na 12DPO viditelnou čárku,na ten den cyklu nádherná 😵
Já to shrnu na 10.11DPO ducha na 12.13.14 už viditelnou čárku a na 15.16.17 by měla být hodně vidět ale ne u každého to není stejné,je nějaké procento ženských,kterým se neukáži dvě vubec,až třeba 14 dní po ms,ale těch je fakt málo a na te diskuzi,kde jsem a to tam je hafoooo holek jsme to ještě nezažili:

Angel ty máš krásného dušíka a zítra bude ještě hezčí,vypadá to dobře 🙂 😉

jahudka80
23. čer 2010

@vendulak prodáváme byt už od podzimu 2009, slevili jsme vše co šlo a teď jen čekáme. Je v mé fotogalerii na Modrastrecha.cz - pro zvědavky 🙂 http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/jahudka80/

natul no já dnes na ten test čučela a čučela ale stejně jsem nic nenašla 😀 😀 😀 😀

Holky dnes nazapomeňte koukat na NOVU ve 22h - ta ženská je cvok 😀 😀 😀 😀

daniela699
23. čer 2010

Natu, ja jsem tenkrat testovala asi zhruba 11 DPO (nevedela jsem presne, ale podle boleni) a mela jsem celkem citlivej test - tusim 10 IU/ml a nebylo tam nic. A dva dny po vynechani MS takova slaboulinka carka, jen o malo silnejsi nez ma Angel, a to bylo uz zhruba 18 dni po. Za dalsich 5 dni uz to byla tutovka. Myslis ze to tak opravdu plati? Musim se dovzdelat. 😀

helcenka
23. čer 2010

Natul, to snad nééé.

Já u našeho prcka měla 13 DPO úplně bílo, tak jsem si říkala, že z toho napoprvé nic nebude, tak co. Vyzkoušela jsem test ještě druhý den a nic. Ale když MS měla zpoždění 4 dny, udělala jsem test znova a byli tam čárky úplně stejně silné. 😀 Takže se objevili 17 DPO, je teda fakt, že jsem tři dny netestovala.
A teď u druhýho jsem poprvé testla v den vynechání MS, bylo to 14 DPO a cosi tam bylo. A obě stejně silné byli vlastně taky 17 DPO, teď mi to došlo, když si to znovu probírám, jenom ovu jsem měla dřív, tak to bylo vidět už první den vynechání. No a nakonec to bylo jak to bylo.

To jsem asi nějaká "jiná" nebo co..., prostě // se u mě objevují až dlouho po oplodnění. Asi mě nechávají mimísci vycukat. Tak holky, to je první sranda, kterou jsem si z takového tématu udělala po revizi.

Angel, tak jsi smůlu prolomila a už jen krásné věci a nejlépe hodně hodně věcí najednou, ale vlastně jo, //, státnice, takže super.

helcenka
23. čer 2010

Jahud, já už to tady psala, doufám, že mi to vyjde a budu koukat. Doma 6 dětí a osmerčata, to je děs. Jen jsem nevěděla, na jakém je to programu. Takže na Nově.

natulaaa
23. čer 2010

Holky a věděly jste uplně přesně na den kolik DPO jste,jinak ted mě mrzí,že jsem vubec něco psala ,jak píšu,většinou to tak je ale u každého to muže být jinak,já jen napsala to co vidíme u nás v diskuzi,

Lehe taky myslím psala,že u prvního prcka neměla na testu nic až po dlouhé době,ale Lehe už je taky na te diskuzi a taky už víí,že to tak většinou jéé,prostě 11,12 by tam už něco mělo být a když není,tak už víme,že fakt nic,však se ji zeptejte,tak tam nakukuje a vsadím se,že kdyby na 12DPO nic nenašla,tak by ji bylo jasné,že to nevyšlo 😉 ,že jo Lehe

daniela699
23. čer 2010

Je teda taky fakt ze to pak nedopadlo dobre, ale nejdriv to tak vypadalo, v osmem tydnu srdicko, a pry vsechno tak jak ma. Boze muj... to je hotova veda todleto 😀

jahudka80
23. čer 2010

@natulaaa když já to někdy dostanu za 25dní někdy za 26, a minule dokonce až 29, ale většinou okolo 25, tak když to v neděli nedostanu udělám si test v pondělí 😝 a když stále nic do středy tak ještě ve středu- páč jdu na pohovor a budu pěkně na nervy 😝
helcenko: mě stačí kamarádky dvojčátka, obdivovala jsem jí (po porodu mém) když jsem bulila a nevěděla si rady tak mi moooc pomohla, říkala jsem jí, že jí obdivuji, že zvládla 2 a já pomalu nezvládala ani jedno 😀 😀

daniela699
23. čer 2010

Natu, ja bych se taky mrkla, jestli muzu, co to je za diskuzi?

helcenka
23. čer 2010

Natul, já to věděla naprosto přesně, protože v obou případech byl manža doma jenom jeden den v měsíci. Jak smutné, že jo. 😀

natulaaa
23. čer 2010

Jinak ted tam máme holčinu,zrovna dneska tam dávala testíky ,je po IVF a mamatest desítka ji ukázal sotva ducha a mamatest 25 pěknou čárku 😕 😕 a to je další poznatek co jsme zjistli,desítky jsou mnohdy horší a neukáží těhu jak 25 😕 ,proto už většinou kupujeme 25

jahudka80
23. čer 2010

@natulaaa jojo souhlasím. Holky já jdu pracovat nebo to nestihnu 😀 😀 😀 😀 nemůžu se od vás odtrhnout 😀 😀

breberuska
23. čer 2010

natu, ty jsi úplná přebornice v testování🙂 ale fakt díky za to shrnutí...u mně to celkem platilo tak, jak jsi napsala,ale to si uvědomuju až zpětně...já jsem mívala ovulku pozdě a tak mně furt nešlo do hlavy, že někdo má v den vynecháné MS tlustici a jiný ne 😉 teď se mi po revizi evidentně ta o 3,4 dny posunula, takže vlastně budu moct testovat dříve, jednou... 😉