Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
20. únor 2013

Blbej blbej den!!!!!! holky já si fakt potřebovala ulevit 😀

aagnes
20. únor 2013

@antana123 ahojky, vítáme tě mezi náma 😉 To je mi líto, že jste o bublinku přišli ☹ je to smutné. U nás se tu vypovídáš, co tě trápí a holky tě povzbudí, jsou úžasné. Čas je nejlepší lékař, i když nikdy nezapomeneš. U mě to bude už 7 měsíců od porodu co jsme přišli o holčičku ve 33 tt těhu a pořád to bolí. Teď jsem ve 4 měsíci a mám strach. 😖 ale věřím, že už budeme mít zdarvé miminko 🙂
Holky tě zapíšou do tabulky a budete se snažit znovu, máme tu různé rady a pomocníky při snažení o miminko, tak třeba budeš za pár týdnů znovu těhulka a už to dopaddne dobře. 😉

antana123
20. únor 2013

@aagnes děkuju za přivítání 🙂 na další snažení se zatím necítíme ☹
to mi je moc líto,ale smůlu máš už určo vybranou 🙂

aagnes
20. únor 2013

@terulin jen si ulev 😀 kdybych si měla ulevit já, tak to sem napsat ani nemůžu 😀

aagnes
20. únor 2013

@antana123 jak to, že se necítíte? ☹ chce to čas 🙂 je lepší nechat tělo odpočinout a třeba to příjde ani nebudeš vědět jak 😉 No já doufám, že tu všechny holky a aji ty máme smůlu už vybranou. 😉

aagnes
20. únor 2013

Holkyý, volala mi sestra od gynd., že krev máme v pořádku a že je negativní na vývoj. vady. Vím, že to není ještě výhra, ale zase trošku se mi ulevilo 🙂

antana123
20. únor 2013

@aagnes hele je to můj druhý potrat já nevím jestli další těhotenství zvládnu ten strach nevím navíc ani muž nechce o tohle jsme se snažili 2 roky máme zničenej sexuální vztah i partnerský tolik bylo trápení a pak zcela bez pomoci jsme zjistila že jsme těhotná tolik jsme se těšili a přišlo tohle sama nevím kdy se s tím smířím já a kdy muž

antana123
20. únor 2013

@aagnes gratuluju 🙂

aagnes
20. únor 2013

@antana123 my ženský jsme silný, tohle by chlapi nezvládli ani omylem. Můj přítel měl taky strach, že se to stane znovu a všechno jsem to musela odnést já, veškeré vyšetření, píchali do mě ze všech stran, protože nemám žíly a měli problém u mě vzít jen krev a pak 14 hod. porod. mrtvého plodu. A chtěla jsem do toho jít znovu a on měl strach. Nesou to jinak.
Jukni na stránku 1572 na příběh @zuza15 je tu taky nová.
Však uvidíš jak se budeš cítít. 😉

aagnes
20. únor 2013

tak malýmu jsme vybrali jméno asi tak na 80% a ten můj chlap si ho nemůže zapamatovat 😀
když ho z toho zkouším, vyjmenuje nejdřív Erik, Filip, Evžen a pak mě řekne: i kdyby si mě zabila, tak já ti to neřeknu 😀 Aspoň si konečně zapamatoval termín porodu, místo říjen říká srpen 😀
Já mu to budu muset vytetovat na prdel 😀

terulin
20. únor 2013

@aagnes Viď, dneska jsou skvrny na slunci asi. A ani vztekat se člověk pořádně nemůže, protože mrňouse pak nosím v bolavém břichu.

@antana123 Vítám Tě mezi námi. Sice je smutný, že je nás zase víc, ale o to tu bude veseleji, až se na všechny usměje štěstí. Neboj bude dobře a zvládneš toho ještě moře. On ten čas umí zázraky 😉

antana123
20. únor 2013

@terulin děkuju 🙂

maximka33
20. únor 2013

@antana123 ahoj, to mě strašně mrzí.. v kterém týdnu jsi potratila?

maximka33
20. únor 2013

@aagnes gratuluji!! nám prý budou volat jen v případě, že něco nebude v pořádku.
@aagnes a jaká jména, pochlub se.

zuza15
20. únor 2013

@antana123 Ahoj....máš za sebou dva potraty jak jsem si tady začetla...já mám za sebou celkem tři...však si přečti můj příběh a sama uvidíš....člověka to bolí,dlouho bolí....když si hlavně vzpomenu,že jsemnyní v březnu měla jít rodit....

aagnes
20. únor 2013

@maximka33 no sestřička je moje kámoška a zítra to musím říct doktorovi v Brně, tak proto jsem to musela vědět. Jméno máme Gabriel, vždy se shodnem jen na tomhle nic se nám nelíbí. Je to neobvyklé, ale nám se to líbí 🙂 uvidíme zda to klapne, ale u Simonky jsme to měli taky docela brzo a už sme to neměnili.

antana123
20. únor 2013

@maximka33 no bylo to komplikované dle ms 10tt ale dle UTZ 7tt ☹
@zuza15 já vím že to přebolí ale sem už unavená ☹kdyby nám aspoň otěhotnět šlo tohle byl zázrak a my o něj přišli

zuza15
20. únor 2013

@antana123 přesně ta..to by jsme chtěli taky každá...já mám dva kluky s ex těhot. a porod bez problémů....to co jsem zažila v loni jsem nečekala a neočekávala....S přítelem jsme plánovali malé,nedařilo se nám to,tak jsme šli na umělé,já jsem gynekolo.v pořádku,přítel má nějaké špatná sperma,špatně deformované,ale není na 100% neplodný,dali nám šanci,že přirozenou cestou můžeme otěhotnět tak na 1 %..postoupili jsme umělé,měla jsem tři zmražená vajíčka...při prvním pokusu jsem měla mimoděložní došla o pravý vejcovod,druhý pokus super,z počártku bez komplikací,byla jsem už v 10 .týdnu a zjistili že mimču netluče srdíčko,tak nám umřelo,čekala mě revize,potom na náhodě jsem otěhotněla přirozenou cestou což jsme nepočítali a byla jsem ve 4.týdnu a samovolně jsem potratila říká se tom zamklé těhot,.zbylo mi jedno poslední vajíčko tak jsme do toho jěště šli po tom všem,ale bohužel se neuhnízdilo,takže nic z toho nebylo....nyní jsme si dali hlavně od umělého oplod.pauzu,zkoušíme sami,bereme oba dva vitamíny,gel na podporu početí...zkoušíme po tom všem od listopadu,ted jsem se dozvěděla,že jsem těhotná,ale teprve na začátku ve 3.týdnu,nechci nic zakřiknout,jěště není ke všemu vyhráno,teprve mi čekají v úterý odběry na hcg a uvidíme....taky se nám to ted podařil přirozenou cestou a když to tak vezmu jsem na po čvrté těhotná.....

zuza15
20. únor 2013

@ofina1 na revizi jsem byla v srpnu.....vím co to je,byla jsem psychicky úplně mimo,muslei mi dát prášek na uklidnění co já si probečela,,hrůza,už jsem si tenkrát řekla,že ničemu nevěřím a už nevěřím,že někdy se toho miminka dočkáme...vím co to je,už jsme měla i bříško,hladina si ho několik.denně,přítel mu dával pusinky a pak přišla ta rána,šla jsem na ultrazvuk na kontorlu už i pro těhot.knížku a ten moment mi doktor řekl,že to vypadá špatně,nevídí tam srdíčko,netluče..... ☹

zuza15
20. únor 2013

holky,chtěla jsem se zeptat od kdy tedy kolikátého měsíce tedy týdnu jste začala pít čaj pro těhotné,vitamíny mamavit atd..děkuji

nessik
20. únor 2013

@ofina1 Ofinko, to je dobře, že potvora dorazila 🙂 Funguješ, tak hurááááá. Nebuď smutná nebo budu taky. Neboj, nejpozdějc v dubnu budeme těhule 😉

nessik
20. únor 2013

@antana123 vítej mezi námi. Je mi to moc líto ☹ Určitě bude zase líp a miminko určitě taky bude, jsi mladá a máš pořád ještě čas. Podívej kolik je mně a taky ještě věřím. Nesmíme to vzdávat.!!!A třeba bude po potratu pohnojeno a půjde to rychle.

antana123
20. únor 2013

@nessik děkuju za přivítání 🙂

matysikovad
20. únor 2013

@antana123 ahoj Anetko ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

antana123
20. únor 2013

@matysikovad Ahoj Dančo tak jsem tady taky ☹

ofina1
20. únor 2013

@kolino tak to bude zajímavé a asi budeš mít fakt málo času myslet na snažení 🙂 o to víc se pak zadaří 🙂

@antana123 ahoj vítám tě tu ☹ je mi to moc líto ☹ tady člověk najde porozumění a podporu takže piš co máš na srdíčku- já tě úplně chápu my teda taky nemáme moc dobré období a strašně chci do toho jít a taky půjdu, ale mám velký strach co a jak bude, ale i tak si myslím, že pokud se zadaří tak se zase vše v dobré obrátí 🙂 prostě musí!!! jé holky vy se znáte ?? 🙂

@nessik dneska to mám kupodivu docela slabé takže zítra to asi přijde v plné síle ☹

@zuza15 kyselinu listovou můžeš určo už ted má se brát i před otěhotněním a jiné vitamíny myslím taky už můžeš 🙂
@aagnes supéééér jupííí 🙂 takových zpráv více a kdy jdeš na kontrolu?

@terulin jen si ulev !!! 😀 😀 😀 😵 😵

antana123
20. únor 2013

@ofina1 děkuju za přivítání 🙂
jj známe 🙂

aagnes
20. únor 2013

@ofina1 díky 🙂 zítra jeden na velký ultz

maximka33
20. únor 2013

@zuza15 vitamíny a kontryhel už po první porevizní ms..
@antana123 taky jsem potratila na jaře, po skoro dvou letech se mi povedlo otěhotnět. pak jsme absolvovali i IUI a nic. a následujcí měsíc to vyšlo, možná i díky detoxikačním kapkám Gynex, doporučuji!!! je to víc než vitamín 🙂
@aagnes Ani, budu na tebe zítra myslet!!! super že triply vyšly dobře.

maximka33
20. únor 2013

je tady někde @lupmice88, že by se nám pochlubila?