Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
23. čer 2010

holky, já když testila, tak až 4 dny po vynechání, protože jsem vůbec nevěřila, že bych mohla být těhu. Vyjela mi okamžitě pořádná tlustice, musela jsem být 17-18 den cyklu. A říkám si, že nikdy nebudu testovat před termínem ms. Doma testíky nemám a koupila bych nejdříve den po zpoždění.

natulaaa
23. čer 2010

Dany je to na emiminu -snažilky-měření BT a tam jsem taky po natulou 😵 .Jinak na první stránce je vše o měření ovulce a jsou i naše grafy,prostě vše,budeš mít co číst 😀 😀 😀

Breber přesně, a tím pádem,že my víme uplně přesně kdy kdo měl ovu,tak i víme,kdy by už měl mít něco na testu a je uplně jednou jestli je 25DC,nebo 40,my prostě počítamé dny od ovu a od 11 už by měl být duch asponale jsou vyjímky,ale já se s něma ještě nesetkala,jo jen s Lehe při prvním prckovi,Lehe kdyby testovala o dva dny dřív,tak už měla taky určitě pidi dušíka 😉

Jinak já taky nic nevěděla ale holky mě zaškolily časem 😀 😀 😀

fram
23. čer 2010

Chtěla jsem napsat 17. - 18. den po ovulaci, ne cyklu 😕

natulaaa
23. čer 2010

Vidíš Fram a kdyby si testila o 4 dny dřív,tak ji máš světloulinkou,já taky poprvé testila až po vynechání a taky krásné // a vyjely okamžitě a ted už vím ,tak testím od 10DPO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fram
23. čer 2010

Já radši takhle brzy testi nebudu, na zklamání je vždycky dost času 😒 A já se obávám, že mě těch zklamání čeká ještě hodně ☹

endie
23. čer 2010

zdravím holky

ohledně pozitivních testů kamošce se ukázala čárka až byla 9tt 😀 měla spoždění Ms a žádná čárka šla k dr na vyvolání a tam jí řekla dr že je 6 tt , a chtěla test na památku tak si udělal čárky později 😀 takže tak 😀

endie
23. čer 2010

ale vím podle sebe kolik slziček, testů nervů atd padlo než se povedlo i po prognoze oc mi dr zdělily, takže holky když se to povedlo mě tak vám zatraceně musí taky 😠 😀 v tom by byl čert

breberuska
23. čer 2010

natu, já sice neměřím (jak jsem už několikrát napsala, jsem na to zdechlá), ale podle hlenu a čípku ovulku poznám, takže už teď vím, že klidně budu moct testovat i dříve, když se mi posunula dopředu🙂i dyž teď nemám, co bych testovala... 😀 😀 😀 teda pokud manžovi fakt o víkendu"neujeli cvičky" 😅
fram, máš ale rozhodně pravdu, že na sklamání je vždycky dost času...ale zase na druhou stranu ta zvědavost je někdy strašná.... 😉

angelina987
23. čer 2010

Holky já o tom nějak nepřemýšlím, manža mi přivezl mamatest, ale ten zkusím až v pátek, takže uvidíme 😀
Jinak Natu nic sí z toho nedělej, co jsi napsala, když to má být, bude 😉

helcenka
23. čer 2010

Natul, tak já jsem asi výjimka, která potvrzuje pravidlo. 😀

Takže vím, že já nemůžu testovat nikdy dřív, než mi vynechá MS a to spíš ještě později, nejlépe tak 15 DPO. Už se na to těším, ale to si ještě počkám. Tak vám tiše závidím.
Teď jdu udělat malýmu mlíčko a snad brzo zalehne, už je pěkně protovnej. A jdu zapnou telku, jestli tam něco budou dávat. A jestli neusnu, tak kouknu od 22 na tu ženštinu.

natulaaa
23. čer 2010

Angel fakt to neřeš,u tebe to vypadá nadějně 😉 🙂

angelina987
23. čer 2010

@natulaaa Nj, poznala to na mě kamarádka z fotky, stejně jako minule, proto jsem si dělala ten test dnes

jahudka80
23. čer 2010

@natulaaa naťul tak teď jsem se změřila přez prsa a místo 92 mám skorem 95 a já si říkám že mě nějak pnou kozy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
23. čer 2010

Jahud ty si jasnáááá,jinak mi se taky zvětšily a dost,ale u mě to je PMS 😠 😠 😠 😀 😀

leheckova
autor
23. čer 2010

Ahoj holky
Angel ty tajnustkářkoooooooooooooooooo jupí ja ji taky vidim uvidíš za dva tři dny ale vidět je jestli si 29 nebo 30 každy si to musi zkontrolovat někde se udělala chyba a ted to opravuju postupně ale nevim kde ☹ ☹ ☹ 😀

angelina987
23. čer 2010

@leheckova nic se neděje, já si to uvědomila ža dnes,no uvidíme v pátek, ale já jí věřím, jí to vyjde vždycky 😉

leheckova
autor
23. čer 2010

komu co vyjde? HOlky jdu ležet nějak na mě jde spaní nevim cím to je jestli těma lekama nebo tim druhym ale chodim spat jak malý mimino

angelina987
23. čer 2010

@leheckova no jí vyjde vždycky předppvěď z fotky - dobrou noc, taky jsem ko, dneska byl náročný den

jahudka80
23. čer 2010

@natulaaa no jen aby to i u mě nebyl PMS 😀 😀 😀 😀 😀 si člověk myslí kdo ví co a pak budu 😢

natulaaa
23. čer 2010

Jahud no právě 😠 😠 😠 😠

natulaaa
24. čer 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dneska je nááádherně 🙂 ,hurááááááááááááááááá

breberuska
24. čer 2010

AHoj holky, přeju vám všem pěkný den...já mám depku jak hrom... ☹ ani sluníčko nepomáhá ☹

daniela699
24. čer 2010

Dobre ranko, Breber tak to jsme na tom uplne stejne. 🙄 Nejak me vsechno s...

daniela699
24. čer 2010

Ale je fakt ze slunicko sviti ... konecne, takze doufam, ze treba to prejde. A kdo ma dobrou naladu, tak prosim poflusat jako s tema tehot. bacilama, treba se to prenese. 🙂 Dekuji predem. 🙂

helcenka
24. čer 2010

Ahoj holky,
vy se máte, že je u vás sluníčko. My tady máme zataženo a s malým vyrážíme do mateřského centra a pak za mojí mamkou, tak snad nikde nezmokneme.

Jinak u mě nálada taky pod psa. Manža ráno zaspal do práce (jak má ten kašel, tak jsem ho vystěhovala z ložnice, protože pak by jsme zase byli nemocní všichni), jsem ho šla vzbudit a on ještě brblal, že ho tahám z postele, a že se přece musí dotáhnout. Takže za to ve finále snad můžu já nebo co, že neslyšel budíka. To je fakt děs.

Tak my vyrážíme, večer si snad přečtu, co tu dneska napovídáte. A žádné špatné zprávy, prosím. 😉

natulaaa
24. čer 2010

holky jaktoooooo 😨 😨 ,venku tak krásně ach jooo,já bych ji taky měla mít test bílý a čípek už je nahoře a otevírá se 😠 a o návalech horka ani nemluvím,zítra,nejpozději pozítří je tu mrcha 😠 😠 😠 😠 ,ale mě drží nad vodou to IVF,tak asi proto to takhle neřeším 😵 ,

Holky tak se držte,já jdu zase natírat plot,aspon to mě strašně těší,že to vypadá moc hezky 😵 😵 .
V pauzičkách nakouknu 😉

lichtakova
24. čer 2010

Ahoj holky
Breber, jak to že depka? ☹
natul, prosím tě mi pověz, co je tady novýho? Kdo má //?????? 🙂 a po jak dlouhé době
Jinak děkuji za odpovědi ohledně výsledků,
-fram se ptala, jestli se budem snažit hned, no snad jo tenkrát mi to ten dr. říkal, že třeba to odkrvácím a pak že teda počkat do další ms a můžem začít nanovo... 😒
jinak hcg mi nabírají jestli je to všecko pryč a klesá-když jsem nebyla na revizi

lichtakova
24. čer 2010

když se sem dostanu, tak nikdy nikdo není..... ☹

breberuska
24. čer 2010

Holky já jsem na úplném dně...nechci tady depkovat....jak jsem vám včera psala, tak ta moje kamarádka ráno porodila. Mají krásnou dceru Barborku...já jim to tolik přeju!!! ale zároveň to ve mně vyvolalo tolik bolesti na všechno, co jsme zažili společně - nákupy, radost , těšení se, diskuze o porodu, o nevolnostech...a do toho moje bolest z té naší ztráty....porod mrtvého chlapečka, smutek, chvíle kdy najdenou přestaly pohyby a začaly stahy...doma prázdá kolíbka...a zůstal nám akorát podepsaný poapír o ukončení těhoteství....je mi fak mizerně.... ☹ ☹ ☹

natulaaa
24. čer 2010

Breberuško kdybys byla vedle mě,tak tě obejmu 😔
Já zažila něco podobného,akorát,že já to měla v uplném začátku a kámoška to udržela a před 14 dny porodila,ty to máš horší ale přibližně vím jak se cítíš 😔 😔 😔 a ani nevím co ti vlastně napsat,protože vím,že je to těžké a člověk se tím prostě musí prodepkovat a poplakat a ono to přejde.Drž se 😔 😔