Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

antana123
22. únor 2013

@kolino to je film????ta supermama že bych si to stáhla

antana123
22. únor 2013

@kolino už se na to dívám a řvu teda solidně

camiben
22. únor 2013

@ofina1 Vitamíny přítel bere pořád, ale žádný efekt zatím nemají.....

matysikovad
22. únor 2013

@kolino @antana123 co jsem to prošvihla za film? já si ho stááhnu ... 🙂

aagnes
22. únor 2013

@maximka33 kočko a co když pomohl gelík? 😉

nessik
22. únor 2013

@ofina1 kočenko, uvidíš, v březnu budou // 😉 K té práci, já z toho měla taky vítr, nastupovala jsme po 5 letech v lednu, ale nakonec to není tak hrozné, líp mi to utíká a nemám tolik času přemýšlet nad potratem. V práci to zvládneš a navíc se tam stejně dlouho neohřeješ, uvidíš! 🙂

aagnes
22. únor 2013

@camiben ahojky, taky mě moc mrzí co se vám stalo ☹
Vitamíny na spermie jsou vit. E, Kotvičník, Fertilman na stránkách www.otehotnet.cz myslím si, že i Maca (kořen) je dobrej. Nám řekli, že 0% přiroz. otěhotnění použili jsme z těch stránek Conceive gel na podporu otěhotnění a těhotná jsem byla hned. Taky nám doporučíli IVF. Řekli vám, co máte brát za vitamíny na spermie? a že máte přijít pak na kontrolní spermiogram po těch vitamínech? I ten gynex může být super, mám takovej pocit, že ho tam taky mají, tak se jukni. 😉

nessik
22. únor 2013

@matysikovad tak´jak, jsem napnutá jako kšandy 🙂 Já tomu věřím, že to vyšlo, určitě je to těhotenská žravost 🙂 😉

matysikovad
22. únor 2013

@antana123 už jsem si kousek poslechla, na víc nemám nervy ☹
@nessik neblázni, toto nění těhu žravost 😀 stejně jsem dneska skoro nic nesnědla, jen ty koblihy s tým zavináčem. tak nevím, na testování je brzo, jsem teprve 8DC, břicho nebolí, ani na MS se nechystá ( i když na tu je to ještě brzo, ještě má skoro týden čas ).... uvidíme, že jo.... ale vnitřně cítím spíš že neee

matysikovad
22. únor 2013

@aagnes @camiben @ofina1 taky přemýšlím, že doma mužovi pořídím ten fertiman z toho otehotnět.cz, protože jsem se na to koukala, koupím i sobě ten tam ty ferticare a snad se nám do roka zadaří ☹ jo a ten gel máme doma od vánoc a poctivě užíváme.... 🙂 @maximka33 my myslím tehdy posílala odkaz 🙂

ofina1
22. únor 2013

@matysikovad tý jo dokud nebude ms tak nevíš 🙂 já jsem ten měsíc co jsem otěhotněla taky říkala, že určo těhotná nejsem a byla jsem 😀 😀 😀 takže naděje je vždycki 🙂

@nessik no snad to bude v pohodě 🙂 mě ani ta práce nevadí, ale spíš mě mrzí to pomyšlení že jsem mohla být doma s bříškem ☹ a už slyším ty kecy" a vy nechcete druhé " a " no uvidíme jak dlouho tu budeš " grrr 🙂 budu to muset vydržet
@camiben aha ☹ a jak to teda ted máte půjdete do dalšího IUI ?

camiben
22. únor 2013

@aagnes No teď jsem na ty stránky koukla a vypadá to zajímavě........hlavně ty vitamíny Fertilman......ten gel taky zvažujeme.....říkala jsem si, že už snad zkusíme vše...... Děkuju moc za radu!

camiben
22. únor 2013

@matysikovad Taky nad tím přemýšlím....

camiben
22. únor 2013

@ofina1 Nám IUI bohužel nepomůže........... My máme za sebou už první IVF a ještě máme dvě embryjka v mrazáku, tak to zkusíme s nima a když to nevyjde, tak budem muset jít do druhého IVF.......chjo........

aagnes
22. únor 2013

@matysikovad vyzkoušejte i ten kotvičník je dobrej, jsou to kapky, který nakapeš do pití. Co do roka?! do třech měsíců to musí klapnout 😉
@camiben nemáš zač. Je pravda, že nám tyto stránky zachránily 2x IVF. Když jsme objednávali tenkrát od nich zboží, tak jsme platili 1700kč. Mají i super čaje. 🙂

nessik
22. únor 2013

@ofina1 Ofi, to je jasné, mělo to být jinak ☹ Mně se v práci líbí, ale raději bych mimi ☹
@matysikovad a třeba to zrovna vyšlo 😵 mně se vždycky povedlo rychle otěhotnět s ovu testama, prostě jak byly 2 tlusté čáry, tak jsme 2-3 dny intenzivně zkoušeli a vždy to vyšlo max do 3 měsíců.

camiben
22. únor 2013

@aagnes Opravdu? My jsme se smířili s tím co nám řekli doktoři......a vůbec by mě nenapadlo, že by nám mohlo ještě něco pomoct.....

fykyska
22. únor 2013

AHOJ HOLKY TADÝ VERŮŮŮ 🙂
tak co @kolino jak ti je mládě jak to zvládáš co cysta 😖 kurva jedna 😠 ☹ mizí?
@maximka33 a ty mámo jak rostete všechno ok 😎
@eva518 co ty Evová už je lepší ?! všechno 😖 vůbec nevím co bylo ale to co jsem stihla se četlo blbě 😕 ńuf ńuf 😵
@ladydi MATKO ?!?!
@aagnes Na tebe už ani nehulákááám 😀 NAZDAR Vochechule 😀 😀 😀 😅 😀
@mircisek TY JSI JEŠTĚ CELÁÁÁ 😀 😝 no NE NE

ofina1
22. únor 2013

@nessik no asi to cítíme stejně 🙂 a uvidím co budu říkat za týden po pracovním procesu 🙂 😀 😀
@camiben aha omlouvám se za to vysvětlování, ale tomuhle moc nerozumím tak se tak blbě ptám 😉 😉
a kdy to budete zase zkoušet?? určitě budeme všichni čekat na krásně dvě // a budeme spolu prožívat první týdny těhu 🙂

děláme synátorovi dort na zítřejší oslavu jeho narozenin 🙂manžel si vymyslel mašinku tak to bude veledílo 🙂

aagnes
22. únor 2013

@camiben no, já jsem to dost obrečela. Jenže pak zjistíš, že v Caru na lidech vůbec nezáleží, ale záleží jen na penězích. Měli by doporučít IUI a pak teprve IVF. Vitamíny na spermouše určo pomůžou, je taky dobrý pytlík před sexíkem opláchnout studenou vodou, aby se mršky probraly 😀 😀 kafe je taky posílí. Můžeš mu dát víc vitamínů. Můj bral E, fertilman a kotvičník i ta maca nemusí být špatná. A gel? za ten sem vděčná 🙂 tak přeji štěstí 😉

@fykyska TÝÝÝÝ!!!! JEDNAÁÁÁ!!!!! ŽELVIŠTO, netoč nebo budeme mít z tebe polívku 😎 😀 😎 😀 ale jinak NAZDÁREK 😵

fykyska
22. únor 2013

@aagnes 🙄 😕 UŽ zase mě chceš sežrat - no jo samou láskou 😀 😀 JÁ VÍM

aagnes
22. únor 2013

@fykyska aháá, vidíš, minule jsem z tebe taky dělala polívku 😀 Však víš, že tě láskujuuu 😕 😅 😎 😀

fykyska
22. únor 2013

@aagnes 😀 No já vím že jsem k sežrání 😀 😀 😀

camiben
22. únor 2013

@ofina1 Jen se ptej.....mě to vůbec nevadí 🙂 Zkusit to můžeme prý tak za dva nebo tři měsíce, tak do toho půjdem hned, jak to bude možné....

camiben
22. únor 2013

@aagnes My jsme právě na IUI byli.....a neúspěsně..... Přítel bere vitamíny už dlouho a bohužel se mu ten poslední spermiogram ještě zhoršil...... Má hrozně málo spermií a téměř žádné nejsou dobré.... Pokud se tam nějaká najde, tak není schopná se sama zavrtat do vajíčka.....

aagnes
22. únor 2013

@camiben aha, tak nám IUI vůbec nedoporučili a hned IVF, taky jsem myslela, že je to beznadějné. Gel dovede spermie k vajíčku a dodává jim pohyblivost a vyživuje je. Však si tam o tom přečti. Už jsem koupila i mikroskop, že je budu zkoumat, jen dětský použitý 😀 a nedošlo k tomu, ale ráda bych se někdy mrkla.

mircisek
22. únor 2013

@fykyska Verůůůů, my jsme držáci. Přemlouvám tu maličkou potvůrku, ale jí se u mě maximálně líbí. 😉
Zajímalo by mě, jak jsou na tom @luuc_2012, @zinevra a @zandi78

fykyska
22. únor 2013

@mircisek 😀 No to bude,ale hezky upečené miminko 😀 😀 😝 Aneb on asi vážně bude fakt že holky se zkrátka čančaj 😵 😀
Lucka zatím nic podle posledních dostupných informací 😀

kolino
22. únor 2013

@antana123 já přes slzy ani neviděla, nějak mi to ale pomohlo! já furt smutním ale podstatě nemám naco já o miminko přišla v 10tt co bych dělala jak některé maminky ve 2-3 letech?! to bych asi neunesla, když vyšiluji teď a někdo by si mohl říct ,že už mě to přece nemůže bolet, vždyť se mi to přihodilo v srpnu 2011 ,ale já stále nedokážu zapomenout ♥