• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@hayete určitě budeme obě dvě :wink: tak ono se počítá negativní snad do 5 jednotek, myslím, ne?
22. bře 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po dovolené... tohle než dočtu bude chvilku trvat! Ale těším se na to :grinning:
22. bře 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad myslím že ano, stejně je to ironie, každý si přeje, aby mu hcg stoupalo a já se bojím, aby nestouplo :slight_smile:
22. bře 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete jj, toto je paradox :wink: ale neboj, dočkáš se taky, jen to chvilku bude trvat ( i když - kdy říkali, že můžete začít? )
22. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulin ahoj Terez :slight_smile: jak bylo na dovči? :slight_smile:
22. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no snad v létě :slight_smile:
22. bře 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete jjjj, neee snad, ale URČITĚ :wink:
22. bře 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ahoj Dani,bylo parádně... Byli jsme s kolegy manžela a byla to sranda. Moc jsem si to užila a krásně si odpočinula... Co u Tebe za novinky?
22. bře 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulin ááách jooo, to se někdo máá :slight_smile: to je dobře, že sis odpočinula, zrelaxovala :slight_smile: co mimísek, líbilo se mu? :slight_smile: u nás žádné novinky, jen jsem se asi zbláznila.... začala jsem měřit BT, kontrolovat čípak a hlen, no hezky se zamotávám... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jako bych se viděla, já jsem trpěla závislostí na ovu testech... To se zase srovná. :wink: Miminku se to líbilo (aspoň já doufám). Rozhodně se tam slečna rozkopala až mi skáče břicho metr vysoko :grinning:
22. bře 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulin jééééžííš, to je náádhera!! když to člověk cítí, ten život v sobě, to musí být jeden z nejkrásnějších pocitů na světě :slight_smile: jj, ovu testy taky mastím, nebooj, a klidně i po ovulce :wink: snad se to srovná co nejdřív :slight_smile: fakt si připadám jak blázen :grinning: :wink:
22. bře 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Já s ovu testama blbla celej cylus, připadala jsem si jako pitomec, ale zase na druhou stranu nikdy nezapomenu jak jsem manželovi v pátek večer psala na služební cestu, že by to teď šlo a on je v trapu. Ráno se rozrazily dveře, on se hrozně smál a hulákal: "Mám přesně hodinu, pak musím jet zpátky!" A za 14 dní jsme měli // na těhu testu. Takže pro mě tím bylo jakýkoliv měření doživotně omilostněno :grinning:
22. bře 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terulin hmmmmm tož to máš super manžu :slight_smile: tak to gratuluju, protože u nás je to opravdový problém. ani mu to neříkám, nechce v momentě, kdy chci já, protože je mu jasné, že mi vyšel pozitivně ovu test ( by se mi na takové moh něco... ) ....ale i tak jsem ho peci jen donutila asi 2x a teď čekám, co z toho bude.... ale asi nic
22. bře 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulin jo a ještě k těm ovu testum, kdy se koukneš na muj graf - viz jeden příspěvek pod dnešní tabulkou, uvidíš, že jsem schopná si dělat ovu test bezmyšlenkovitě kdykoliv - a to mě potom nase.e, když je pozitivní, kdy nemá být :angry:
22. bře 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@matysikovad tvůj graf nevidím nevím jak se s tebou skamaradít na womenzone???
22. bře 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 počky, zveřejním ho, já zapoměla
22. bře 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 mělo by to fakčit :slight_smile: jinak aahoooj :slight_smile: jak se máš? já dočítala, ale nic si nepamatuju :frowning2:
22. bře 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ahoj graf vypadá dobře :slight_smile: podle mě byla ovu na 13DC pokud jste to pojistili tak ted už jen čekat :slight_smile:
jinak se mám dopře piju kontryhel a čekám na ovu co ty jak si spokojená s gynexem???
22. bře 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jo jsem, hlavně se mi upravily střevečka přestalo mě zlobit revma - přestaly mě skoro bolet záda :slight_smile: tak jsem moc ráda, že aspoň něco..... jasně, už mi nezbývá než čekat. máš taky graf???
22. bře 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad né já neměřím jsem 3dc mám ještě ms no tak dobrý :slight_smile:
22. bře 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad ahojky,graf vypadá slibně, držím palce,at to vyjde:slight_smile:závidím, že se snažíte, mě ještě čekají nějaká vyšetření, tak snad v červnu....
22. bře 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte?
@matysikovad Držím palce Danuš, aby tu za pár dní u Tebe svítily // :dizzy_face:
@terulin ahoj, jak se vám vede? Taky se ti už blbě spí? Včera jsem si koupila kojící polštář (je to teda nechutně drahý) a je to lepší, ale stejně.. Už jsi byla test cukrovky? Já jdu příští čtvrtek, tak jsem zvědavá.

Jinak držte nám palce, zítra jedeme do Ol.ke mě do bytu - máme objednané lístky do divadla a v neděli podle počasí buďto na výstavu nebo někam jinam. Nechci nic zakřiknout, ale snad to bude brzo lepší.
22. bře 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eva518 To je dobře, že jsou dobrý zprávy! Já mám cukrovku za sebou a prej můžu pokračovat ve zmrzlinovém reji :grinning: Jinak mám velmi přirozený make up ve formě černých kruhů pod očima... poslední pořádnej spánek si nepamatuju, buď mě malá kope, nebo mě bolej záda, nebo prostě nemůžu spát z neznámého důvodu. Vypadám jako těhotnej zombík, ale počítám,že to dospím hned jak prťavá odejde na vysokou :grinning:
22. bře 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulaho se sice snažím od prosince, ale stejně se nedaří a nedaří...ještě duben květen a pujdu k doktorce, at se mnou něco dělá :wink: a jaké vyšetření?

@eva518 děkuji Evičko, snad se na mě jednou // rozsvítí, tentokráte to nebude, cítila bych to v kostech a v břiše, že to vyšlo, nic necítím, ale ono se to jednou podaří, musí!!! :wink: sobotní večer si pořáádně užij, držím pěsti a budu na tebe myslet :slight_smile: :wink:

@terulin těhotná zobice z naší ulice :grinning: :wink: co zkusit taky ten polštář jak má Evča?
22. bře 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 a chceš zase začít měři? už se do toho nezamotávej, já jsem tak zamotaná, že nevím kudy kam ... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 držím palce ať se to vydaří :slight_smile:
@matysikovad nevím zda měřit přemýšlím nechám si to rozležet :wink:
22. bře 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulin neboj dospíš to :slight_smile:
22. bře 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulin ty se máš. Já si neumím představit, že ty 3 měsíce budu bez sladkého :confounded: tak snad to vyjde dobře :slight_smile: Já jsem právě taky dost blbě spala - bolely mě strašně už za pár hodin spánku kyčle a záda, tak jsem se naštvala a ten polštář, který jsem původně zase tak moc nechtěla si koupila. A je to lepší, fakt :slight_smile: používala jsem obyčejný polštář, ale ten byl málo vysoký a nebylo to ono. Zkus to, třeba ti to taky pomůže :slight_smile: S tím dospáváním to vidím podobně, ale třeba bude po mě a bude spavé :slight_smile:
@matysikovad děkuju, já se sice držím radši při zemi, ale naděje umírá poslední. Hlavně mám radost, že s tím přišel sám.
Třeba máš silnější intuici, ale já jsem třeba v září byla přesvědčená, že najdu // i příznaky byly a ono houby a pak v říjnu jsem zkusila testnout dřív jen kvůli oslavě narozenin a bylo to. Uvidíš, že to vyjde teď nebo brzo potom.
@antana123 děkuju. Taky držím palce.

Holky, já bych vám tak přála, aby se tady zazelenalo - tím myslím samozřejmě //. Protože to jaro, které snad během pár dní fakt už přijde, k tomu prostě úplně vybízí :dizzy_face:
22. bře 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@antana123 nech si to rozležet :slight_smile: budu měřit do května a pak všechno hážu do PRDE.E a pujdu k doktorce :slight_smile: a v červnu na dovolenooou :wink:

@eva518 sem něco přehlédla - ty máš těhu cukrovku?? :confused: :confused:
22. bře 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad ne, jdu za pár dní ne test. Doufám, že ji nemám, neumím si to představit, sladké je te´d můj přítel č.1
22. bře 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek