Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
26. čer 2010

Endi já ted zažívala něco podobného,testy bíle a podbřišek bolel,ale už se mršulka rozjíždí,tak už mám jasno 😵

Jahud z ranní a neboj ten meloun už bude pryč 😝 😝

jahudka80
26. čer 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 honí mě mlsná, ale to není známka těhu. protože já mám mlsnou od 12let 365dní v roce 😀 😀 😀

natulaaa
26. čer 2010

Holky já se pro dnešek loučím 🙂 ,Jahu v kolik ráno vstáváš? 😀 😀 😀 😀 ,né že budeš vyspávat do oběda 😀 a my tu budem čekat 😕

jane84
26. čer 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 jdu ještě žehlit, i když toho moc neudělám, protože nemám destilku 😠 mějte se holky, dobrou noc a ráno čekám jen a jen dobré zprávy 🙂

liptonek
26. čer 2010

Ahooj, všechny vás moc zdravím. KOukám na tabulku a pěkně se ty // množej, tak jen tak dál 😉 Mám z vás velku radost !! U nás zatím vše v pořádku (buch, buch na dřevo 😀 ) Screening ve 13. týdnu dopadl dobře a rosteme, tak jak máme. Tak snad to tentokrát zvládneme až do konce. Čím víc se ten osudnej týden blíží, tím víc začínám být nervozní. Ale doufám, že už se to opakovat nebude.
Moc vám tu všem držím pěsti, ať se brzo zadaří a tfuj , tfuj, tfuj těhu bacily na vás 😀

herbie
26. čer 2010

ahoj holky tak jsem se vratila uz z ceska privezla jsem krasnyt pocasi bylo moooc krasne celou tu dobu jinak gratuluju jeste jednou k novym tehulkam jen tak dal jaaaaa ccchhhccciiii taky uz snad se dockame vsichni tady taky vitam nove tehulky jdu vas docist 😉

natulaaa
27. čer 2010

Ahojte holky,Liptonku tak to je výborné,že se vám daří 🙂 🙂 🙂 a neboj určitě se to opakovat nebude,v to musíme věřit všechny 😉
Herbi vítej a jak to s tebou vypadá,ty už si hodně DC a nebo už néé? 😔

natulaaa
27. čer 2010

Jooo a já zase nic jo? teplota už konečně spadla,ale mrcha nikde 😠 😠 ,už mě fakt sere 😠 😠 ,no snad dneska dorazí 😠

jane84
27. čer 2010

Dobré ráno holky. U nás je dnes nádherně. Herbi vítej zpět, neboj všechny se dočkáme 🙂 Liptonku super, že je vše v pořádku, určitě bude vše v pořádku a za pár týdnu budeš chovat malý uzlíček štěstí.
Kdypak ta Jahud vstává? 😀

breberuska
27. čer 2010

Ahojky holky! Liptonku, moc gratuluju!
tak já jsem napnutá, co Juhud...

angelina987
27. čer 2010

Holky moc vám všem gratuluju, ten druhý test je mamatest. Včera jsme byli na svatbě a dneska nás čeká chata - oslava gitulu, tak to musím umluvit na včerejší svatbu - že jsem to včera přehnala. Jahud, podle mě jsi jasná 😀

fram
27. čer 2010

Krásné dopoledne,
jahud,tak kde jsi?? Všechny netrpělivě čekáme a nemůžem nic dělat, jak držíme palce 😀
jane, kéž by se nám zadařilo, měly bychom termín hned po sobě 🙂
herbie, jak to vypadá s tebou? Nebude testování?
natul, já se taky včera dojímala u M.Davida, jsou to písničky mé puberty 😕
liptonek, dlouho jsi nám nedala vědět, jak se vám daří. A vidím, že krásně, super. Jen tak dál 🙂

natulaaa
27. čer 2010

Fram ☹ ☹ ,já taky včera 😀 😀 😀 ,jinak už se mi mršula rozjííždíííí huráááááááááááá 😵 😵 😵 ,když už musela dojít,tak z ní mám i radost 😵

fram
27. čer 2010

natul, tak vyjímečně gratulka k mrše a příště už budeme gratulovat k // 😉

breberuska
27. čer 2010

natu, tak to jí pořádně oslavte, to bude zrčitě poslední mrcha 😉

natulaaa
27. čer 2010

Fram 😀 děkuji gratulace ráda přijímám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale mám migrénu jako blázen 😠 ,no zatím nezabral ani ibalgin asi vemu ještě jeden a nebudu se trápit 😠

natulaaa
27. čer 2010

Breber nebude,ještě jednu budu mít,ale to už i přes injekce,a bude už za 21 dnu,to vím přesně kvuli antiko , 😵

breberuska
27. čer 2010

natu, aha🙂 tak to jsem si špatně zapamatovala, já myslela, že už to proběhne v červenci 😉

natulaaa
27. čer 2010

Breber 16 .7 si píchám první injekci na vajucha 😵 a pár dni na to,dostanu ms a po nich si začínám píchát ještě jeden druh injekcí a první a druhý týden v srpnu folikulometrie a pak punkce vajíčeka a za pár dní na to transfér miminek do dělohy ,takže tak

breberuska
27. čer 2010

jééé, to je tak pěkné, jak napíšeš - transfer miminek....já jsem z toho úplně na měkko 😅

natulaaa
27. čer 2010

Breber já taky 😢 😵 a to nám ještě řekli,že u toho,když mi je tam budou dávat bude i manža,že mi bude sedět u hlavy a na obrazovce,která prý visí na stěně se budeme dívat na to ,jak je tam dávají,no na to jak si vzpomenu,tak mám hned plné oči,na ten okamžik se strašně těším a už ted vím,že ho asi probulím,jak se znám 😵 😵

daniela699
27. čer 2010

Ahoj holky, krasne rano a hezkou nedelicku, je tam venku zase krasne. 🙂 Ja jsem vcera ani nepsala, nejak na me padla depka, ze jak to teda vsechno se mnou bude. Po injekci se zatim nic nedeje. ☹ Byli jsme vcera na grilovacce, tesila jsem se, ale nejak se mi tam vrhli psi na toho naseho, takze jsem z toho byla takova rozhozena, ale snad to bude v pohode. Je z nej ted pacient, valecnej veteran, ani ven se mu rano nechtelo. 🙂
Natu, ja se z pisnicek dojimam prave uplne snadno. Kolikrat nektery musim i vypnout, abych z toho nemela jeste depku, vzdycky mi to zacne valit v hlave, jak to mlaaadiii bylo uz tak davno a tak. 😠 Ten trasnfer miminek, to je jak ze pojedou na dovcu k tobe do briska, a pak hezky odpocaty a vypaseny vyskoci do zivota. 😀
Jahu, ja jsem hrozne napjata. 🙂
Ja mam vzdycky takovou radost, kdyz se to povede nekomu dalsimu, jako ze to jde a funguje a bude to mit uz lepsi konce. 🙂 Ze prece se to musi priste povest.

daniela699
27. čer 2010

Hehe, koukam ze jsem nejaka zblbla, ono uz je tak nejak odpoledne a ne rano nebo cooo. 😀

natulaaa
27. čer 2010

Dani taky ti přeju hezké ráno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jahudka dostane za uši,tak nás večer nalákat a pak se na nas vytento 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
27. čer 2010

krasný sluníčkový den jak se vám daří holky ja jdu asi ležet nějak na mě jde spaní a za chvili chtějí opékat Natul koukam že se ti mršule rozjiždí tak huráááááááááááááááá nasadit antoši za pár dnů a budou pak mimineškááááááááááááááá 😀 😀

breberuska
27. čer 2010

teda ta Jahud napíná... 😒
lehe, a jak se ti daří??

fram
27. čer 2010

To je dnes krásně, válela jsem se půl dne na zahradě a zítra zase do práce 😠 Moji rodiče zítra odlétají do Egypta a mého kluka berou sebou, ty se maj 😀 Tak to budu přes týden úplně opuštěná 😢
Lehe, pěkná fotečka 🙂 Ty máš kontrolu v pátek? To čekání je asi nekonečný.

jane84
27. čer 2010

ahoj holky, já byla dnes dopoledne okopávat na zahradě a záda mám jak rak, i za ušima jsem spálená, au au 🙂
Copak ta Jahud? To máme za to přemlouvání.
Fram co bych dala za to být doma týden sama

breberuska
27. čer 2010

fram, aspoň si odpočineš a budete s manžou moct v klidu plodit 😀 😉
já jsem dneska doma prohlásila, že se za týden těším na mrchu a manža na to konstaval, že prý možná nepřijde 😀 😀 😀 tak to jsem fakt zvědavá...ještě minulý týden mi říkal, že "si není moc jistý", ale teda dneska vypadal, že ví o čem mluví 😀

breberuska
27. čer 2010

a jinak já jsem dneska gruntovala po malování, zpocená jsem byla až ...,bylo strašné vedro.