• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

8. prosince 2016 
@antana123 teda, neblbni, škoda testů, nejlepší je testovat ráno.
@kolino, ať hlavně máte embrya a vydrží :slight_smile:
17. dub 2013 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 ja testovala i rano a slábne celej den ja nechci zase měsíc čekat na to aby m i řekli že se nevyvyji :frowning2:
Js věděla že nemůžem byt šťastný
17. dub 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 nestraš, uvidíš zítra!!!
17. dub 2013 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 jj ale nevěřím tomu
tentokrát to ale zvládnu líp :wink:
17. dub 2013 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@antana123 nevzdávej to,ještě to nic nemusí znamenat...drž se....a testuj až v pátek....
17. dub 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kolino já si vždy píchala všechno do špíčku na bříšku - a že je dost velký :grinning:, jen občas mikrokapička krve, ale po pregnylu před 14 dny jsem měla pěkný otok a svědil...
ta OPU držím palečky, třeba tam ještě nějaké folíky najdou - a vůbec nevadí, že jich je jen pár, hlavně že budou plné vajíček... jsou holky, co jich měly přes 20 a byly dost prázdné a ještě u nich byl hyperstimulační syndrom a nemohly kvůli němu na transfer..
17. dub 2013 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 zkus určitě zítra ráno, mně ta čárka přišla neuvěřitelně silná na to, že jsi 28. DC, moc doufám, že bude vše ok. Budu na Tebe myslet a hned jak přijedu z práce, nakouknu.
17. dub 2013 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nessik díky no na 28DC byla pěkna ale pak už to sláblo uvidíme zítra
17. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 Drž se. Moc doufám, že bude vše ok a že zítra ráno bude čárka pěkná. je mi fakt líto, že máš takové stresy :frowning2:
17. dub 2013 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 myslím na tebe určitě to bude dobré ,,, neboj ,, prostě musí žádná jinačí možnost prostě není !!!

@terite jo jo super, že jsi k nám přišla a třeba to zrovna vyjde :slight_smile: a budeš na nás prskat těhu bacily :slight_smile:

kdo bude dělat zítra tabulku tak prosím zítra 1DC ms už se rozjíždí :frowning2:
17. dub 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@matysikovad Krásnej grafík :sweat_smile:
@antana123 Moc testuješ a pak jsi zbytečně ve stresu :wink: Klíd, bude to dobrý :sweat_smile:

Holky já zítra 1 DC :frowning2: Ms už se hlásí :confounded: mrcha nevítaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2013 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacernice u mě taky :frowning2: tak na tom budeme stějně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska tak proč já musím do nohy :frowning2: ...to je nepohodlné, se přes svůj špek nemůžu pořádně vytočit....no kdyby mě někdo viděl :grinning: bolí to pak po odebrání folikulu? a to se dozvím hned jestli tam byly vajíčka a jaký byl spermiogram a nebo až další den jak tam budu volat? :slight_smile: díky za info!
17. dub 2013 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofina1 Tak doufám, že spolu v květnu najdeme i // :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@yttit To mě mrzí, ale bohužel to také znám, já si zánět dělohy, kapačky a antibiotika prožila v těhu, které právě díky tomu nedopadlo :frowning2: Měla jsem v těhu zánět slepáku a ten se přesídlil do dělohy :confounded: A až později jsem se náhodou dověděla, že jsem měla na mále i já, protože vše totálně zapinkali a dostávali mě z otravy krve, což mi zatajili :angry: proto už doktorům nevěřím ani slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacernice musíííííme :slight_smile:
17. dub 2013 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Přeju dobré ránko :slight_smile:
30DC
18. dub 2013 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro srovnání nahoře 28DC dole 30DC
18. dub 2013 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
18. dub 2013 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 No vidíš, že to bude dobrý :slight_smile: Z dušíka je krááásnáááá čárka :dizzy_face: Teď už všechny testy zahoď a buď v pohodě :wink:
18. dub 2013 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacernice jj moc děkuju :slight_smile:
18. dub 2013 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka, tak já dnes opravdu 1 DC :frowning2: mrcha dorazila v plné síle :angry: :angry: :angry: :angry: Ale na mužíčka leze jaro :grinning: :grinning: tak se třeba v květnu zadaří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2013 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
18. dub 2013 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacernice to mi je moc líto :frowning2:
18. dub 2013 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak já jsem taky už 1DC. MS přišla přesně. Sakra. A já se už cítila tolik těhotná - bývalo mi ráno blbě, točila se mi hlava, divný pocity v břiše... To je ta pitomá psychika a jak člověk moc chce..

Takže u mně prosím taky opravte na 1DC dneska.
@kacernice @ofina: Holky, takže jsme na stejné startovní čáře. V tom květnu už to snad vyjde..
18. dub 2013 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terite to mi je líto :frowning2:
18. dub 2013 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@terite Koukám, že MS dnes chodí ve velkém, říkám, že je to mrcha :angry: Já měla také všechny příznaky, když půjdu okolo blázince, tak mě tam zavřou jako ukázkového blázna
@antana123 dík, ale alespoň si můžeme ten měsíc lásky užít pořádně se vším všudy :grinning:
18. dub 2013 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacernice jj květen lásky čas to musí klapnout :wink:
18. dub 2013 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@antana123 paráda,sílí,tak neplaš,jasný:grinning: vše bude ok,i když vím,jak je těžké pozitivně myslet,ale musíš:slight_smile:
18. dub 2013 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulaho díky jsem stresátor ale chápeš proč je to těžký ale budu se snažit být v klidu :wink:
18. dub 2013 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek