Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
19. dub 2013

@matysikovad Danuš, mě taky všichni v práci štvali.. Mírně řečeno 😝 Jsem se viděla co nejdřív jinde a vůbec si nechtěla připustit, že tam možná zůstanu dlouho. Nějak jsem se neuměla srovnat s tím, že jsem se viděla na nemocenské s břichem a ne v kanclu u pc ☹ A to nikdo o ničem nevěděl a stejně mě přišlo, že mě každý se..

matysikovad
19. dub 2013

@eva518 no jo, jenomže mi to nepříjde. u mě to tak je - začalo to tím, jak elegantně mě vyšoupli z toho večírku ☹ to jsem se naštvala a týden se tam s nikým nebavila a furt mi všichni vykládali, že je to tak spravedlivé ( zajímavé, že mám mít noční vždycky já, že ...), že se o tom losovalo ( nikdy jsem u žádného losování nebyla - to je taky zajímavé... ) a rozhodlo se, že půjdu na noční já. No teď už vím, že bych nikdy s nima na žádný večírek nešla. Radši bych se poblila....
No a tak jsem na tom se všema v práci. .... .

kacernice
19. dub 2013

Ahoj holky, koukám, že je tu od brzkého rána živo 😉 Mě vzbudily zuby, roste mi zub moudrosti a tak mě bolí cela pusa ☹ ☹ No třeba konečně dostanu rozum 😀 😀 😀 😀 😀

eva518
19. dub 2013

@matysikovad hm, to je na prd. O spravedlnosti ani nemluvím, to jsem taky vždycky hleděla, jaké důvody se dají vymyslet, aby si omluvili svoje chování 😠 Strašně mě to štvalo, ale pak jsem nějak rezignovala, dělala si svoji práci a pokud nemusela, s nikým se ani nebavila a bylo to pro mě lepší. Brzo budeš pryč, neboj. Ale chápu, že tě to štve nebo mrzí.

eva518
19. dub 2013

@kacernice jejda! Tak ať to brzo přejde. Já nevím, co to je, chybí mi od malička základ pro 4 poslední stoličky 😅 nikdy mi nevyrostly 😕

matysikovad
19. dub 2013

@eva518 ha! tak to se máš 😀 já už mám 2 osmičky venku + mi jednu sedmičku rozbila spodní rostoucí osmička 😠 ochich ouvej, zuby ....@kacernice to ti fakt nezávidím 😖 bolí to jak čert 😝

kacernice
19. dub 2013

@eva518 dík, mě začaly moudráky růst až teď, docela pozdě na zmoudření 😀 😀 😀
@matysikovad Já vím jak dokážou pracovní vztahy ztrpčit život - hlavně ženský dovedou být zákeřný blbky 😠 😠 Přeju ať máš brzy úplně jiné starosti 😉 🙂 😀

matysikovad
19. dub 2013

@eva518 to máš jedno, tam to bylo vždycky takové jiné. navenek působíme jako super parta, ale vevnitř to dost skřípe... všichni se přetvařují přede všemi, ale to je podle mě normální. právě jsem to taky tak začala dělat, pokud nemusím, s nikým se nebavím a makám si na svém...

matysikovad
19. dub 2013

@kacernice no jo no, dokážou. takybych si přála jiné starosti, a možná tam je ta potíž, jak píše @eva518 , možná vlastně za to nemůžou oni, jen se prostě vidím doma s bříškem ☹ a jen si to nechci přiznat

kacernice
19. dub 2013

@matysikovad chudák malá, jestli ji ty roustoucí zoubky bolí jak ty osmičky ☹ Nevím na co to roste, stejně jsou s nima jenom problémy 😒 Hubu mám plnou zubů a ještě další do toho 😖

matysikovad
19. dub 2013

@kacernice no na co jsou osmičky myslím neví ani sami zubaři, protože jsou na ho.no 😉

kacernice
19. dub 2013

@matysikovad To znám, taky když už nebylo v práci k vydržení, tak tím víc jsem se upla na těhu a tím spíš to nešlo. Byla jsem v takovém stresu, že se mi úplně zastavil cyklus - ani OVU ani MS 😢 Na štěstí zavolali, že pro nás mají Nikču, ale to mi už v září skončí a šup zpět do blbince ☹ 😠

matysikovad
19. dub 2013

@kacernice do září se ti zadaří 😉 já musím do blbince už v zajtra, ale mám zrovna s kolegyní, kterou mám ráda 🙂

eva518
19. dub 2013

@matysikovad no, tak podobný kolektiv máme taky. Všichni velcí kámoši, ale když dojde na věc, tak každý vidí jenom sebe nebo se maximálně spojí 2-3 proti těm ostatním. Jak ve školce, no...

eva518
19. dub 2013

@kacernice to je jak se slepákem. Taky na nic není a umí jenom otrávit. Ale teda zuby - auau, to fakt nezávidím

maximka33
19. dub 2013

@eva518 mně to taky se snapkou nebavilo, radši nějaké pořádné zapínání na sucháč či cvočky.

aagnes
19. dub 2013

@ofina1 @maximka33 @matysikovad @eva518 holky moje zlaté děkuju 🙂 moc za podporu, určitě vám dám vědět. Vždycky jsem se těšila na ultz. u Simonky, teď se těším až pojedem domů s dobrýma zprávama.

Evi, to jsou nerváky a já mám velký kontroly každý 4 týdny, tak bych měla být klidnější a nejsem.
Dani, často mám slzy v očích a střídají se, jsou to slzy strachu a štěstí (je to docela síla, takové emoce)
Ofíčku, tak zkuste ten gelík (třeba navede ty lenochy k vajíčku 😀 )
je pravda, že to tu už moc nečtu, tak nevím co se tu děje. Je mě strašně moc líto těch nových holek a nemám sílu to číst. ☹

eva518
19. dub 2013

@maximka33 no právě.. A přijde mi to nepohodlné i pro mimčo. Jenom teď bych chtěla vyžehlit plenky a nevím, jak je poskládat, aby se mi vlezly do novoroz. svrchňáků..

eva518
19. dub 2013

@aagnes Ani, neboj, holka, znám to, klepu se jak ratlík než slyším, že je to v pořádku, sleduju dr.,jak se tváří a tlak mám 300.. Dej vědět, ju? Držíme palečky - oba 😵

matysikovad
19. dub 2013

@eva518 jj, jak v mateřské školce, moje slova....

@aagnes radši si nic nečti, jen piš dobré zprávy 🙂 😉 taky držím pěsti 🙂

maximka33
19. dub 2013

@eva518 zkus to najít na netu. ono se to jinak skládá pro holky i pro kluky. ale ze začátku se stejně dělá novorozenecký sklad. já začala až kalhotkovýma ve 4 kg.

aagnes
19. dub 2013

@eva518 jj, nejhorší je čekat než jdeš na řadu. Vychází ze dveří páry, který se usmívají. Pak než si lehneš, než ti dá gel na břicho a než něco řekne ☹ je to masakr. Jen to píšu, tak už je mi nervozno. Děkuju 🙂

@matysikovad děkuju 🙂

kacernice
19. dub 2013

@eva518 jo slepák je na úplné ho*no 😠 já díky němu přišla o mimi ve 21tt ☹ ☹ ☹ ☹

matysikovad
19. dub 2013

@kacernice ☹ ty jo to je hrůza ☹

matysikovad
19. dub 2013

Holky, příjde vám normální rozbrečet se nad marmeládou u televize? Mně ani trochu, potřebuju zajet k Chocholouškovi. Právě toho mám asi dost 😖 😢

eva518
19. dub 2013

@kacernice to je teda hnus.. 😖 Já měla kolem 22tt také podezření na slepák, ale naštěstí to tak nebylo. Takže ho máš venku?
@matysikovad Danuš, to může být PMS.. Tak dvakrát do roka jsem před MS úplně hysterická a nevím proč 😖

matysikovad
19. dub 2013

@eva518 asi nějak hodně kolísají hormony, nebo já nevím... a taky to počasí moc nepřidá na náladě .... Už je mi lepší, chvilku jsem si lehla a za chvilku pojedu s mámou nakupovat, snad si vyberu nějaké tričenko nebo něco hezkého ne moc drahého na sebe s udělám si radůstku 🙂

eva518
19. dub 2013

@matysikovad udělej. Já si také občas dopřeju něco malého pro radost. Pro sebe teď už moc ne, ale mě udělá radost i to, že mi kamarádka pujčí triko, co nosila v těh. A když ne hadřík, tak zákusek se hodí vždy 😎
Užij si to. Počasí bude zase pěkné, hlavně, že už je víc než 10 stupňů. Zimní bundu jsem už schovala do pytle a čeká na odjezd k našim, protože tady už není kde něco skladovat 😠

luuc_2012
19. dub 2013

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. Jůlinka je naš velký poklad a i když dopoledne uz nechce spinkat a obcas toho mam plne brýle tak ji strasne moc miluji. Vam vsem preji hodne stestíčka a budeme držet palečky at mate brzy svuj poklad v náručí 🙂

maximka33
19. dub 2013

@matysikovad tak kdo ví, jk je to s tím pláčem.. u mně to bylo před //. dnes mám den blbec, cesta k doktorovi a zpět 4 hodiny a to skoro 2 hodiny v autě, mám dost!!! jdu si najít čokoládu.
@luuc_2012 tak Julinka už nechce spinkat? to bude asi nějaké aktivní mimi 🙂 a můžeš si ji napsat do profilu, zatím tam máš jen těhotenství. nemáš novou fotku Julinky?

maximka33
19. dub 2013

@luuc_2012 Promiň, Julinku tam máš, ale máš tam i těhotenství, ukazuje to, že máš termín v únoru 2013.