Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

antana123
24. dub 2013

@matysikovad tak hledej 😀 😀

kolino
24. dub 2013

@matysikovad ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ JÁ SI ČŮRNU!!!! BOŽE DÍKY!!!!!!! ZA TY DARY!!!!!!!!!!! JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!

POJĎME NA TY // DÁLNICE!!!!!!!! UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GRATULUJÍ!!!!

FOTO FOTO!!

janiczka2011
24. dub 2013

@antana123 a @matysikovad gratulujiiii 🙂

antana123
24. dub 2013

@janiczka2011 děkuju 🙂

maximka33
24. dub 2013

@matysikovad Dančo, jsem na to moc zvědavá!!! zítra by to chtělo znova z ranní moči 😉

eva518
24. dub 2013

@kolino jj, také jsem si před Vánoci četla, že od letoška by měli zavádět spíše jen jedno kvůli rizikovým vícečetným těhotenstvím. Ale asi záleží, co konkrétně člověku v daném caru doporučí. Moc držím palečky, aby se zadařilo. Dej vědět, ju? 😵 😵
@matysikovad Danuš, čichám čichám člověčinu 😀 já bych ti to tak moc přála 😵 😵 😵 na příznaky kašli, já teď napotřetí do 6tt neměla žádné, předtím vždycky. A // mě vyšly také 2-3 dny před MS 😵 Držím palce!!!

matysikovad
24. dub 2013

@kolino @antana123 @antana123 @janiczka2011 Holky takže jsem zpátky z obchodu, na mamatestu 10 okamžitě nabíhají // ještě než to dojede do konce . Baterku do foťáku už nabíjím. Bože deeeeeeeej dej deeej .Jinak děkuji 😉 Holky, jestli toto výjde.... 😎 😵

ofina1
24. dub 2013

@matysikovad jůůůůůůůůůůůůůů je to támmmm 🙂 držím pěstí 🙂 určitě to tam bude a jak budeš moc vyfot !!!!
téday tady se to rozrůstá tak plivejte bacily !!!!

@kolino takže v pátek budu moc držet všechno co mám 🙂 tak uvidíš jestli dají jedno nebo dvě 🙂

matysikovad
24. dub 2013

Holky, tak já jsem na váškách.
@eva518 nemám vážně žádné příznaky, nemůže to být jen nějaká porucha hormonů???

kolino
24. dub 2013

@matysikovad já to věděla...však včera jsme ti to i psala ať ms nečekáš...gynex je zárak co! i ovu test si měla ukázkový...mám radost jako hrom, doufám, že i já se budu radovat za 3 týdny. 😉

kolino
24. dub 2013

@eva518 aha, uvidím co mi v pátek řeknou....
@ofina1 děkuji!! uvidíme jak se domluvíme, určitě vám tady dám vědět. 🙂

matysikovad
24. dub 2013

@kolino budeš !!! budeš se radovat a víc jak já. já se jen hrozně bojím, že je má radost zbytečná ☹ Ale ty budeš ta nejšťastnější a nejpyšnější těhulka a pak maminka na světě 🤐 🤐 🤐 🤐 ( to posílám jako pusénky 😉 )

eva518
24. dub 2013

@matysikovad Juchůůůůů!!!! Já to tušila, kočko 😵 😵 😵 😵

maximka33
24. dub 2013

@matysikovad Dani, tak tohle už vyjde, jupí!!!!!!!!!!! mám chuť ti to rovnou napsat do tabulky // 😵

maximka33
24. dub 2013

@matysikovad hodíš fotku, ať se pokocháme jo? klidně oba testy.

kolino
24. dub 2013

@matysikovad budu ,když to nevyjde teď příště určitě!
A ty! :-* užívej co manžel, kdy mu to řekneš jaké překvápko se stalo a co do práce? po 4 dnech 12tkách budeš mít teď volno? a pak??? chichichi ani si nečekala ,že dnes si byla naposledy v práci co! 😀

matysikovad
24. dub 2013
matysikovad
24. dub 2013

tak to je blbá fotka, mám jich víc, nemůžu je najít 😠 😠 😠 😠

eva518
24. dub 2013

@matysikovad ale prosím tě! Co by ti asi udělalo na testu s hcg // když ne zvýšené hcg? 😀 Chápu tvoje pocity a strach, ale já také byla bez jediného příznaku asi do 6tt a teprve pak mě začaly bolet prsa a občas píchat v podbřišku. Jediný příznak byly // 😀 Potichoučku gratuluju 😵 😵 😵
@kolino uvidíš, ale nemyslím, že by už teď od ledna dávali vždycky jen jedno. Určitě se domuvíte. Budu na tebe v pátek myslet 😵 😵 😵

eva518
24. dub 2013

@matysikovad chichi, tak to není žádný duch 😵

matysikovad
24. dub 2013

@eva518 no právě - dva dny před MS? to není normální 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😒

nessik
24. dub 2013

@matysikovad Danuškoooo, já se snad ožeru. Holka zlatá, já tu bulím 😵 To je senzace 😵 😵 😵

matysikovad
24. dub 2013

holky, proč mi nejdou poslat ty pěkné??? než sem nastavila foťák, tam jsou vidět úúplně jinak 😖

matysikovad
24. dub 2013

@nessik nebul zlatííí, to bude zase nějaká moje chyba, to by se mi stát nemohlo 🙄

eva518
24. dub 2013

@matysikovad ale je to normální, neboj. Já jsem jeden pátek našla // a pak za týden u dr. byla vidět jen miniaturní tečička a to má fakt dobrý ult. Hcg mi krásně na testech vyletělo a přitom bylo ještě brzo. Takže klííííd 😵

matysikovad
24. dub 2013

@kolino Eviško, na zítra na ráno jsem si koupila ten co ukazuje týdny, asi nepujdu ani spat 😀 Ale jsem pěkně skeptická, myslím, že je to jen nějaká zkouška mojich nervů.... tohle nebude těhu..... nemůžu mít tak silné čárky 2 před MS, to nejde, ani minule jsem neměla týden po MS .... holky, já se bojím, co když je to nějaká hrozně veliká cysta????? ani BT neodpovídají 😖 😢

kolino
24. dub 2013

@matysikovad áááá ty jsou krásné!!!! hele nemáte v rodně dvojčata 😀 já tady furt o nich mluvím, že by se u tebe zavrtali? to jsou slušné // na to že jsi dva dny před ms.... 🙂 kolik si DPO? 😀

matysikovad
24. dub 2013

@kolino 12 -13 DPO - že to není možný ☹ máme dvojčata ( od radka taťka je z obou rodičů dvojčat .... )

eva518
24. dub 2013

@matysikovad Danuš, neboj, já jsem měla také ulkázkové testy. Žádné duchy.

eva518
24. dub 2013

@matysikovad no tak 12-13 DPO je úplně v cajku 😵 já jsem měla // 11.den od prvního poz.ovu testu 😵