Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

antana123
25. dub 2013

@maximka33 navíc sem 10dní před Dančou a vyšlo nám to stejně a sem z toho na nerva ☹ jestli to zas nevýjde tak už na to kašlu a jdu do HA očividně nám to druhé není přáno

matysikovad
25. dub 2013

@antana123 kliiid holka! vždyť jsem měla 13 DC ovulku, třeba jsi ji měla taky zároveň se mnou... testy ti krásně sílí a u tebe je to určitě 3 týden a já 2 týden, takže pohodička, ju? Ale taky se bojím ☹

lucie777
25. dub 2013

@antana123 Aneto,neštvi mě s těmahle řečma! Máš krásný čáry,tak si přestaň pořád říkat,že je něco špatně! Já to teď taky měla posunutý,ovu byla později,tak to tak máš pravděpodobně taky,ale všechno bude ok,začni konečně myslet pozitivně,to mimino to vnímá! 😉

maximka33
25. dub 2013

@matysikovad no já byla doma od 5. týdne 🙂 záleží fakt na tobě i na doktorce. a s těmi teplotami, ještě měříš? někdo říkal, že se to v těhu stále drží kolem 37, ale potvrzeno u sebe to nemám.
@antana123 rozumím ti, taky jsem v tu dobu byla v nervech... taky po spontánním potratu. ale srovnala jsem si testy z března a listopadu a byl to fakt rozdíl v síle čárek...

lucie777
25. dub 2013

@matysikovad A ty se taky neboj,přečti si nebo se podívej na Tajemství! Vážně to funguje,co si přeješ a čemu věříš,to si sprostě přitáhneš a stane se to! 😉 takže taky mysli pozitivně a všechno dobře dopadne!

Se omlouvám,že vám sem tak lezu..

maximka33
25. dub 2013

@antana123 kolik dní po ovulaci jsi? podívám se moje testy, jestli jsou stejné silné, jestli tě to uklidní.. chápu tvoje obavy. jsem ráda, že i když člověk myslí negativně, tak na mrňouska to vliv nemá...

maximka33
25. dub 2013

@lucie777 mluvíš mi z duše.. posledních pár týdnů se fakt soustřeďuji v myšlenkách na to, co bych chtěla, a ono to přichází 🙂))

@antana123 podle včerejších testů máš ukázkové dálnice, to já ani neměla a podívej, kde jsem 😀 testovala jsem naposled asi 😀 😀 16dpo - 35dc.

matysikovad
25. dub 2013

@maximka33 no .... tak já mám bud 36,7 nebo 36,9 - no prostě to mám nízko

lucie777
25. dub 2013

@maximka33 To je zákon přitažlivosti! Já tomu ze začátku taky nevěřila,ale když to člověk zkusí,zjistí,že to vážně funguje a navíc se mu mnohem líp žije,když myslí na hezký věci a nestresuje se! 😉

Takže holky,už neměřte a netestujte,ale radujte se a těšte se na miminka! Já vím,že mě se to mluví,ale vloni sem byla těhotná,pořád sem měla obavy,aby něco nebylo špatně,a co myslíte,dopadlo to špatně,zamlklé těhu,takže teď sem se od začátku snažila věřit miminku,že to v pořádku vše zvládneme a taky že zvládneme! 🙂

antana123
25. dub 2013

@matysikovad
@lucie777
@maximka33
holky snažím se být v klidu ale strach je silnější snad bude ve středu vše ok a oddechnu si 😉
@maximka33 jsem asi 19-17DPO dle posledního sexu

petulaho
25. dub 2013

@antana123 Anetko,je jasný,že strach máš,ten budeš mít pořád, dokud nebude po prvním trimestru,pak to bdue už myslím lepší....pokud tě to uklidňuje testuj, pokud tě to spíš znepokojuje tak vydrž na dr...věřím tomu,že to tentokrát opravdu vyjde,uvidíš...a nesrovnávala bych se s Dančou, mohla jsi opravdu otěhotnět později...všechno bude v pořádku, testy ti krásně sílí...bude dobře,uvidíš:-*

antana123
25. dub 2013

@petulaho moc děkuju 🙂 já sem prostě smolař tak se bojím ale budu se snažit být v klidu 😉

petulaho
25. dub 2013

@matysikovad Dančo,řekla bych že teplota není směrodatná, stejně se ti drží vysoko, každá jsme jiná a vím ež tady taky psala holčina, která byla těhu a měla BT stejně jako ty,...takže klídek🙂kdy půjdeš k dr.?

petulaho
25. dub 2013

@antana123 bude dobře, uvidíš🙂opatruj se..

antana123
25. dub 2013

@petulaho děkuju 🙂

mmmilda
25. dub 2013

@eva518 děkuji snad to aspoň jedno zvládne.. Na uz není skoro nic vidět ale snad mi to hcg začne zase stoupat.. Na srdicko je moc brzy a jestli ráno nebude hcg vyšší tak jdu rovnou na operaci.. Dnes jsem začla zase trochu špinit tak mi to taky moc nepřidalo. Bojím se jen trochu pohnout.. A to mám doma už ročního škrčka co vyžaduje pořád pozornost:(

matysikovad
25. dub 2013

@petulaho v úterý 🙂 naštěstí jsem se staniční domluvená, že do práce už nenastoupím, leda by se něco posr..., což se určo nestane 😉 na mamatestu v tuto dobu čárka stejná jako kontrolní do 2 minut 🙂 😉 aaach jooooo holky 🙂

petulaho
25. dub 2013

@matysikovad teda,tak to je fakt super...gynex dělá zázraky vid?moc vám to přeju a je ti dobře?

matysikovad
25. dub 2013

@petulaho ted se právě cpu zavináčem se zelím, dneska to vyhrál na plné čáře, ale jinak nic, vůůbec nic! z toho jsem fakt překvapená, nic mi nesmrdí, žaludek je bez problémů.... fakt nářez 🙂

berusinka1
25. dub 2013

@matysikovad Tak buď prozatím ráda a užívej si to! 🙂

matysikovad
25. dub 2013

@berusinka1 no zatím sebe samu přesvědčuji, že je to jak nějaký sen.... snad se neprobudím ☹ to já bych nerada 😀

matysikovad
25. dub 2013

Holky, co je zítra v plánu? Ať se nemele pořád jenom o mně 😉 @kolino ?

kolino
25. dub 2013

@matysikovad ??? zítra??? no přece jáááá!!!!! 😀 držte palce budu to potřebovat. 😵

matysikovad
25. dub 2013

@kolino budu držet palce, až mi budou modrat !!!!! 🙂

kacernice
25. dub 2013

@matysikovad To budou nejmíň dvojčata 😀 😀 😀 😀 Veliká upřímná gratulace od srdíčka 😵 😵 😵 😵

martinakl
25. dub 2013

@matysikovad Juuuuu, no paráda 🙂 Moc gratuluju a držim pěsti 🙂
Tak se to tu konečně rozjelo, to mám radost 😵
@kolino A ty budeš následovat, budu na tebe taky zítra myslet 😉

petulaho
25. dub 2013

@matysikovad to je dobře,jen si to užívej,to máš jako bonus za to trápení...manžel už to ví?
@kolino zítra budu moc mačkat palce.,v kolik tam jdeš?

ofina1
25. dub 2013

@matysikovad jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů já jsem za tebe tááák štastná !!!!!!!!! určitě to bude v pořádku jéééé a tedka prskat a prskat ...to je fakt krásný

@antana123 ty se taky neboj budete s Dančou na jedné lodi a těhulky 🙂 to je supr 🙂

kolino
25. dub 2013

@martinakl děkuji!

@petulaho v 10.30 mám konzultaci a potom to vypukne. A ty kdy jdeš na ten zákrok? v pondělí? Musíš taky informovat ,aby jsme mačkali palečky zase tobě!!!!! 😵

ofina1
25. dub 2013

@matysikovad jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů já jsem za tebe tááák štastná !!!!!!!!! určitě to bude v pořádku jéééé a tedka prskat a prskat ...to je fakt krásný

@antana123 ty se taky neboj budete s Dančou na jedné lodi a těhulky 🙂 to je supr 🙂

@yourly to je mi moc líto ☹ holky jsou tu skvělý já jsem byla taky úplně na dně a tady jsem se z toho dostala.Teda člověk se z toho nikdy úplně nedostane, ale aspon to trošku přebolí . Jak je stará dcerka ?