• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
Holky, víte, co to je jeden den sežrat dva velké zavináče a druhý den balík pravých tvarůžků na snídani??? to je moje ultra rozežranost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( PS:ani jedno nejím, nesnáším to, fuuuj ...teda mňááám :slight_smile::wink: :grinning: )
26. dub 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matysikovad no tak vidíš :grinning: :grinning: pak že žádný příznak :grinning: :grinning:

Já vyhlížím kamarádku, musím ji navigovat k baráku. Paaaa!!!! :dizzy_face:
26. dub 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matysikovad Ahoj, testy Ti neslábnou, to se Ti opravdu jen zdá, navíc vžyť se Ti objevily // ještě před MS. Tetni až za 2 dny a uvidíš ty dálnice :wink:
26. dub 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Luxusní testík :wink:
26. dub 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinka1 moc děkuju :slight_smile:
26. dub 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no vidíš, jako netěhotná by sis to nedala. já měla bolesti několik dní před i po testech a nevěděla jsem, jestli to je z hormonů.. minulý měsíc jsem stimulovala na IUI. nebo to mohlo být z utrogestanu. předtím jsem bolesti nemívala. tak neblázni :slight_smile: já měla bolesti, že jsem myslela na mimoděložní, ale to prý jsou strašné křeče, co se nedají vydržet.
26. dub 2013 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak uz to mam za sebou. do dnesniho dne zbylo pouze 1 takze nic k zamrazeni....:frowning2: tak snad to bude bojovnicek!
26. dub 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kolino Ahoj!!!!! Moc držím pěsti, ať se ti chytne broučínek milovaný!!!
26. dub 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino držím co mám :slight_smile:
26. dub 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino Ahoj, moc držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino tak aspoňn ten jeden!!! kdy bude transfer?
26. dub 2013 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad
@antana123
@berusinka1 Dekuji...snad to bude bojovnik!!!

@maximka33 dnes byl transfer. uz mam bojovnika u sebe!
26. dub 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@antana123 nádhera,bude mimi jupííí:slight_smile:
@matysikovad sílí neboj:slight_smile: a chut máš teda super:slight_smile:
@kolinotak nakonec zavedeno jedno?moc moc držím palce....jinak já jdu v pondělí,v 8.15 mám být v nemocnici a výkon cca kolem 10?
26. dub 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolino jo u to čtu,určitě to vybojujete i s jedním, nezoufej....
26. dub 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad určitě se nemusíte omlouvat,já sem ráda,že testujetevás to uklidnuje a já se aspon kochám:slight_smile:a od toho tole forum jetakže úplně v klídku,jasný mamko?:slight_smile:
26. dub 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad NĚKO PSAL ŽE TY MAMAMTESTY TED STOJÍ ZA PRD..JEDINĚ TY TYČINOVÉ BY MOHLY BÝT LEPŠÍ....
26. dub 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho v pondělí budu na tebe moc myslet :wink:
26. dub 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 dík Anet,já myslím na tebe každý den....-)
26. dub 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho ty si hodná :slight_smile:
26. dub 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koupila jsem jiné testy a jsou testovací čárka je stejně silná, jak kontrolní, ty mamatesty hodit do koše :slight_smile: :wink: jinak jedeme s mojím na večeři, těšila jsem se celý den. Po tom zážitku se nějak neumíme z těch // radovat, ani jeden :frowning2: já se furt prohlížím a on se furt mračí :frowning2: Tak snad postupem času ....
Musím se jít zušlechtit :grinning: ať mu nedělám ostudu, jsem bledá, jak kdybych trpěla chudokrevností :slight_smile: :wink:
26. dub 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kolino jééé, to je paráda!!! Tak se drž a opatruj, aby se mu u tebe líbilo a pěkně rostl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad dobrou chuť :slight_smile: neboj, radost přijde :dizzy_face:
@petulaho 8.15 a v 10 budeš škytat, jak na tene tady budeme myslet :wink:
26. dub 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 jste zlatíčka,moc děkuuju...
@matysikovad Dani,,chce to čas,oba máte strach,po 1uz bude líp a o 12tt úplně,...chce to čas...moc myslím,užijte si večeři:slight_smile:
26. dub 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho presne jak pise Evik, budes skytat jak na tebe budeme myslet :wink:
26. dub 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino moc mi to dodává odvahu,děkuji...
ale jak je tobě?odpočíváš?
26. dub 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino moc na tebe myslím a na bojovníčka taky spolu to dokážete :slight_smile: a za chvíli budou //

@matysikovad jééé no krásný testíky neboj neslábnou :slight_smile: je to jasný !!! těhule :slight_smile:

@petulaho jejda v pondělí na tebe budeme všiochni myslet aby jsi to měla brzo za sebou :slight_smile:
@antana123 no teda úplné dálnice :slight_smile: suprrrr tak prskat prskat :slight_smile:
26. dub 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho jojo dnes odpocivam. mam naplanovane navstevy kamaradek, prochazky, knizky, kino proste 14ti denni dovolena...aby mi ty dny nejak utekly. :wink:

@ofina1 bylo by to fajn ,ale jsem hodne strizliva.
26. dub 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofina1 hele, co je to za řeči, že budeš poslední???? Chceš dostat na holou nebo co? Uvidíš, že se zadří ne více frontách, tohle nejsou poslední // tady na fóru :wink:
Jinak teda mě mrzí, že tě zlobí ty zuby pořád... To je fakt hnus. Nepomůže ústní voda na citlivé zuby nebo proti paradontóze?
26. dub 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, já měla trochu hektický týden, tak jsem tady od pondělí až teď a nestačím se divit.
Je to samá fotečka s pozitivními těhu testy :grinning:

@antana123: čárečka sílí a kontrola se blíží, držím palce ať je vše ok - myslíš, že už něco uvidí na UTZ?
@matysikovad: moc moc gratuluji, vypadá to parádně a třeba to fakt budou dvojčata, když máš hnedka ze startu to HCG tak vysoké, že to barví čárku jedna radost :wink:
26. dub 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacernice @petulaho @ofina1: holky, měříte ovu? kdy začínáte měřit? už se těším na další snaženíčko, kéž na nás holky naplivaly dost těhu bacilů a ujme se to i u nás :wink:
26. dub 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek