Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
28. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................61DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................31DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................26DC
jahudka(30let,kys.listová)...............................................................................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 20DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................16DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................15DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................14DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................13DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................9DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................5DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

hadonoshka
28. čer 2010

Ahoj holky, opravte mně prosím v tabulce, jsem tu na skok, u mně nic nového, jsem 8 DC a sex máme 3x za měsíc, takže to tak asi zatím zůstane. Ale stejně před každou MS testuju jako divá a samozřejmě nic. Ten můj mi prý počítá plodné dny, takže jsem tento měsíc nahlásila mrchu o tři dny později, ale mám pocit že mně odhalil, je opatrnej.
Takže nového nic, po dietce mám o 7 kg méně a ještě chci něco sundat, ta nadváha mi k otěhu nepřispěje a ten můj už mně kvůli tomu nechtěl, tak snad se to zlepší.
Na koníka občas nakouknu, ale nechci se stresovat neustálým sledováním, navíc je mi líto toho času, radši budu s děckama u bazénku, léto je krátké.
Koukala jsem že jsem se tu sešla i s breberuskou, to je šílený, myslela jsem že budeš mít holka klid a ono tohle, je to nespravedlivý. No jak jsem psala Radušce na vedlejší diskuzi, třeba se zase sejdeme ve společném termínu, bylo by to fajn.
Mili velká gratulka, to je skvělý a kopret mně vyděsila, ještě že to dobře dopadlo, to je o nervy.
Nemám čas dočítat, zdravím všechny nové tváře, i když než se zase ozvu, zase se to trošku obmění. Držím všem pěsti, aby se brzy zadařila zdravá miminka a mějte se hezky papa

jahudka80
28. čer 2010

@martasl no to by byla hooodně velká náhoda 😀 už jsem to vzdala 😉 tak snad příští měsíc no.

breberuska
29. čer 2010

Ahoj holky, pěkný den všem! ráno jsem si čistila zuby, tak si udělalo tak šoufl, jak naposledy v těhu 😀 nicméně tomu žádnou váhu nepřikládám, ale docela mně to nahlodalo 😉

breberuska
29. čer 2010

lehe, budu držet palce v pátek!hezky odpočívejte, bolení na pravé straně nemusí nic být 😉

natulaaa
29. čer 2010

Dobré ránko holky 🙂 😉
Hadi tak to je super,že jste zustali s manžou spolu 😉
jinak u nás to vypadá na nádherný den,já jdu odpoledne na krev na hormony,konečně se něco děje 😵

breberuska
29. čer 2010

natu, tak ať to dobře dopadne, hned to bude všechno rychleji utíkat 😉

natulaaa
29. čer 2010

holky já ještě ležím v posteli,nějak se neumím dokopat ven 😝 ,Breber no mi už je jednou brali a byli v poho,tak myslím,že to tak bude i ted,akorát,že ted už to chce brno znovu čerstvé 😵 .Breber ty si už v práci?

breberuska
29. čer 2010

jojo,v poslední době mám pocit, že jsem v práci furt ☹ nějak toho máme teď tady moc... 😒

natu, já jsem se nahlodala s tím, že asi zkusím testík....jsem teprve 10DPO, tak možná ve čt...nevím. Spíš ze zvědavosti, včera mně z ničeho nic docela zabolel levý podbříšek, tak to buĎ to bude MS a nebo nevím 😉 a to ranní čištění zubů taky dobré....ke všemu jsem protivná a unavená až na půdu, te krémový hleník...ježiši, vždyť já se úplně přesvědčuju, že mám testit 😀 😀 blbnu.... 😅

natulaaa
29. čer 2010

Breber 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co ty víš,víš co se říká,stačí kapka a si .............. 😀 ,však zkus testík 😵

endie
29. čer 2010

ahoj holky

tabulku mám špatně dostala sjem to 1.6 takže ted jsem 29Dc a MS nikde na testu stínek 😅

bereber zkus a uvidíš 😀

natulaaa
29. čer 2010

Endi ty máš stínek? 😕 😲 😕 😲 😕 😲 😕 ,ukáááááááž

breberuska
29. čer 2010

endie, tak to je super!!!! šup sem s ním😀 a kolik si DPO?

natulaaa
29. čer 2010

Endie nás natěší a zmizne 😝 😝 😝 😝 😝 😀

daniela699
29. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem vas konecne docetla 🙂 , vcera uz jsem se nedostala. A je to tu sama novinka 😀 Vypada to na Endie, mozna Breber, mozna Jahudka, mozna Jane. Holky, ja jsem tak zvedava, to by bylo supeeer!!! 🙂

Akorat ja stale nic, bricho boli, ale furt jsem tu prvni porevizni jeste nedostala. Ja jsem uz z toho fakt silena. Do toho ten nas pesan, vcera na prochazce byl celkem dobrej, ale pak vecer zase preslej. Takze jsem z toho taky spatna.
Ja uz bych hlavne chtela, at se to nekam pohne. Volala jsem i doktorovi na vysetreni prolaktinu, ale sestricka rikala, ze mam zkusit jeste pockat, ze po te injekci je teprve tyden, takze to je moc brzo, a ze by to projit melo. Ze mam zkusit kdyz tak ve ctvrtek a domluvili bychom se dal, kdybych to nedostala. Mam strach z nejakych srustu apod. Ja si rikam, kazdej den me posunuje dal a dal. Myslela jsem ze touhle dobou budu uz v pulce druheho cyklu, ale zatim furt jen preslapuju na miste.
No radsi budu jen nakukovat a ne psat, abych vam nekazila den to svou depkozou. 😠 Navic ted dorazila do prace kolegyne s miminkem, tak tam ani nejak za ni nemuzu jit.

vendulak
29. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................32DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................29DC
jahudka(30let,kys.listová)...............................................................................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................23DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 21DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................17DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................16DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................15DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................14DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................10DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................10DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................9DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................6DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

natulaaa
29. čer 2010

Dani určitě nám to tu nekazíš,neblázni,tak kde jinde by sis chtěla pokecata apostěžovat než tady a s tou kolegyni se ti nedivím,není to nic příjemného a sestřika je pěkná čuza,furt čekejte,a na tom prolaktinu trvej a né jen kvuli te scházející ms,ale i kvuli těm prsum 😉

vendulak
29. čer 2010

Endi gratuluju ke stínku a držím palce ať sílíííí 😀 😉.

Dani a kolik si dnes teoreticky DC? 😉 Já to po revizi taky nedostala spontáně. A po vyvolávačce mi ms chodila vždycky za pět dnů. Ale jsou holky kterým dojde třeba i fakt až za tich 14dní od ní. Tak třeba ještě dorazí. Vím jaké je tohle čekání hrozné, přeju ať ms dorazí co nejdřív a hafánkovi ať je brzy líp! 😉

breberuska
29. čer 2010

Dani, určitě to nekazíš! každá máme někdy depkový den 😉 úplně vím, jak ti je, tak jsem nemohla dočkat a potřebovala, a´t se konečně už něco děje....člověk jak pořád čeká a nemůže se ani snažit, ani neví, jestli je v pořádku, tak z toho má náladu na dranc 😉

jane84
29. čer 2010

Ahoj holky, Dani neblázni, já měla včera taky náladu, ale tady se mi vždycky vylepší 🙂 my se nakonec včera zasnažili, přítel ze mě lámal proč jsem zaprdlá, rozesmíval a lechtal mě a skončilo snaženíčkem. 😀 tak uvidíme jak to se mnou je, třeba mi včera z toho vedra bylo špatně kvůli ovulce, necháme se překvapit.
Endie potichoučku blahopřeji k duchovi a ať hezky sílí 🙂

jahudka80
29. čer 2010

si ze mě to tělo dělá prdel 😝 😀 včera špiním bolí břicho si říkám v noci to dostanu, ráno nic 😒 tak si raděj vemu vložku protože jsme byly sekat trávu a tak kdyby náhodou (je to na chatě není tam wc) no a teď přijedu domu a už ani nešpiním 😠 tak to mě tedy štve, už 3 dny mě bolí břicho jak před MS a nic 😝 - teplota klesá tak čekám a čekám a mrcha šla zřejmně na houby 😀

daniela699
29. čer 2010

Holky dekuju moc, jste mi zase zvedly naladu. 🙂 Jak vy to delate? 🙂 😀
Natu, diky. 🙂 Jojo, budu na tom trvat i kdyz dorazi, pro klid duse. Rikala, ze pry kdyz to dostanu, tak se to srovna, ale radsi nez byt pak prevapena.
Breber jojo, presne jak rikas, nevim vubec co je, co bude, nic. Pocitani jsem uz vzdala, ale nekde vzadu furt vim, ze jsem si rikala, ze v cervenci, a ted se to porad jen vzdaluje.
Vendul, kdybych to vzala od revize tak to bylo v patek 6 tydnu. Po vysazeni HA mi to zustalo na tech 28 dnech, takze ted uz to je dva tydny po. Asi tak 33 den jsem myslela ze to uz je ono, ze jsem zacala spinit, ale jen malinko, asi 3-4 dny a doktor rikal, ze to nebyla MS. Ale hlavne me porad boli bricho, uz pres tech 14 dni, cely den to citim, takze uz se mi to asi vrylo i do podvedomi. 😠
Jane, doufam, ze vylepsi. Je to i takovy ze clovek se musi premahat v praci, aby se netvaril uplne jak bubak, ale pritom bych nejradsi nekam zalezla, a pritom tolik prace.

Jahu, treba jsi spinila z toho, ze se tam neco hnizdi. 🙂 To pry tak byva. 🙂

natulaaa
29. čer 2010

Jahu kukala jsem na graf,no už si bohužel spadla,i když některé těhu grafy během ms poklesnou a pak zase vystoupí 😒 ,takže ještě čekej 😉 🙂

jane84
29. čer 2010

holky ale ta naše tabulka je čím dál hezčí a hezčí 😀

natulaaa
29. čer 2010

😝 😝 😝 😝 😝 jsem se přežrala 😝 😀 😀 ,sotva dýchám 😀

jahudka80
29. čer 2010

@natulaaa no čekej 😀 😀 😀 mě nic jiného také nazbíví než čekat 😀 😀 😀 tak já čekám čekám a ono nic, už i manža mi vsugerovává že jsem těhotná 😀 😀 😀
daniela699: nesmutni já měla depku včera když jsem začla špinit jsem si řekla a je to v háji zas je tu mrcha, v noci jsem šla va wc vyhlížím kde je a ona nic, teď už zas ani nešpiním, ale popolívá podbřišek 😝.
Už nebudu zkoumat žádné grafy 😠pak si akorád dávám naděje a prd z toho a jsem zbytečně zklamaná 😒no jo ale když mě to nedá 😅

jahudka80
29. čer 2010

@natulaaa co jsi měla dobrého?? Já jsem taky přepapkaná měli jsme brambory s žampionkovou smaženicí a okurkovej salátek, mňam mňam 🙂

natulaaa
29. čer 2010

Jahud já měla porkovou polévku a kuře s rýži a rajský salát,já totiž beru obědy víš ,no ale jsem dneska uplně mimo,včera jsem měla tolik energie a dneska jsem K.O.

vendulak
29. čer 2010

Jé okurkovej salát závidím 😀 🙂. Já se ráno taky pěkně přejedla a to tedy pomerančový buchty, tak na oběd si ještě radši počkám 😀.
Holky já tohle čekání, marný naděje a smutek taky znám moc dobře, už víc jak dva roky, něco přes dva roky a dva měsíce 😒. Vím jak moc to bolí. Teď třeba čekám na ovulku a taky se moc bojím že nepřijde, protože hlen nikde ☹. Strašně moc se děsím toho že budeme muset zase čekat tak šíleně dlouho 😢.

helcenka
29. čer 2010

Ahoj holčiny,
neblázněte, to jsem tady tři dny nebyla a takový depkování...
My jsme byli v sobotu na pivovarských slavnostech, tak jsem si pěkně dala klobásku a pivečko, no a měla jsem co dělat, abych došla domů, pěkně mi ztěžkly nohy. A to jsem měla kus cesty a ještě půlku cesty do kopce... Ale bylo to super, po dlouhý době jsem někam vypadla.
V neděli jsme s našima grilovali na zahradě, takže taky super.
A včera jsem se sešla s kamarádkou, tak jsme strávili 3 hodinky v cukrárně a parádně pokecaly. Už jsme se dlouho neviděl. Tak jsem si zase říkala, že nikdo z nás to nemá lehké. Kamarádka byla vdaná, ale manžílek nemohl mít dětičky přirozeně, tak prodělala 3x IVF, jednou se zadařilo, ale o mimi přišla. Nakonec se loni rozvedli. Navíc má rozhozené hormony, takže už se skoro dva roky léčí, ale nic moc. Žije teď prací, a synovcema. Obě jsme si trochu zabulely, co si asi v té cukrárně o nás mysleli.... 🤐
Dnes jsme se byli s prckem vyfotit, tak doufám, že se fotečky podaří.

Mám těď nějakou lepší náladu, to bude asi tím počasím. Konečně sluníčko! Ale jestli opravdu bude přes 30 stupňů, tak asi někam zalezu a počkám, až to přejde. Takový vedra nesnáším.
Už se mi blíží kontrola, už jenom týden!

A jak jste tu psaly o výročích, tak mi budeme mít s manžou sice "pouze" 4. výročí svatby, Ale spolu už budeme letos o Vánocích 12 let. To je teda pěkně šílený a tak rychle to uteklo.Ach jo.