Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
29. čer 2010

@vendulak Vendulko, nesmutni a hlavně se nesmíš stresovat, já to vím, lehce se to říká, ja jsem to samé, mám fut nervíky na pochodu, a člověk by měl být klidný a byl by těhule hned 🙂 já čekám až to dostanu abych mohla zavolat Dr.ať mě objedná na kontrolu po roce zrovna jí řeknu že se zas snažíme a zas nic tak ať nám pomůže jako tenkrát 😉 .Neboj určitě ovu.příjde a pak i mimisek uvidíš 😉

jahudka80
29. čer 2010

@vendulak pomerančová buchta??? to jsem nikdy nepekla a ani nejedla, jak se to dělá???

breberuska
29. čer 2010

holky, vy ste mi nahnali chutě s těmi vašimi obídky🙂
heli, tak to jste mělii fajn víkend. I to, že si má člověk s kým zabulet je fajn, hned je pak líp. 😉
jane, tak koukám, že snaženíčko nakonec bylo 🙂

breberuska
29. čer 2010

jahud a co jsi tenkrát brala?

jahudka80
29. čer 2010

@helcenka jak konečně sluníčko 😀 😀 😀 u nás už svítí týden v kuse a už 10dní nepršelo 😝 dnes jsem lítala po zahradě a zalévala, a prosím přírodu ať pošle deštík 😀 😀 😀

helcenka
29. čer 2010

Jahud, u nás je hezky teprve od neděle. I v sobotu na slavnostech jsme si brali sebou deštníky, kdyby náhodou.

vendulak
29. čer 2010

jahů já se snažím jako nestresovat, a vlstně ani nestresuju kord v porovnání s dřívějškem. Ale prostě se bojím ☹.

Jinak pomerančovou buchtu já našla v pátek´na netu, když sem chtěla něco upéct a nevěděla co a pak koukala že tu mám ještě síťku pomerančů. Koupil se jogurt bílej, ten se vyndal do mističky vedle a kelímek od něj použil jako měrka. Pak se do misky dali dva kelímky cukru a 3 vejce a ušlehalo se to. Pak přidat 2 a půl kelímku mouky, prášek do pečiva, půl kelímku oleje a nastrouhanou kůru z jednoho pomeranče a šťávu vymačkanou (klidně i s trochou dužiny) z jednoho pomeranče. A pak přidat ten bílej jogurt. Všechno zamíchat a vylít na vymaštěný a vymazaný plech. Buchta byla taková šťavňaťoučká křehoučká jako třeba Muffiny. A byla moc jednoduchá a dobrá 😉.

jahudka80
29. čer 2010

@breberuska Doktorka mi kontrolovala každá měsíc po MS zda mi rostou folikulkya kdy asi tak bude ovu. Pak mi napsala cvíčo chodila jsem asi 1x týdně k nějaké sestře cvičit a každý den jsem půl roku cvičila doma (myslím že je to ta Mojžíšová) a ještě jsem brala něco - už tedy nevím jak se to jmenovalo na ten zvýšený prolaktin, k tomu calibrum babyplan, no a pod dozozem paní dr.jsem do půl roku otěhotněla 🙂

jahudka80
29. čer 2010

@vendulak hmmm mňam tak to jsi mi udělala chutě, budu muset až se malá vzbudí jet nakoupit a něco upéct i když jsem tedy chtěla ještě 5kg zhubnout něž budu po 2těhu 😀 😀 😀 ale když ono to nějak nejde 😀 😀 😀 . Mě začíná děsně bolet podbřišek ☹ že by??? 😀 😀

jahudka80
29. čer 2010

@helcenka tak kdyby náhodou u vás pršelo tak to koukej poslat k nám 😉 já na to čekám jak na tu mrchu 😀 😀 😀

breberuska
29. čer 2010

jahud, hubnout před těhu, není to zbytečnost 😀 😀 😀 ? teda kdybys měla 100 kilo nadváhu, ale podle fotky myslím, že to nebu tvůj případ 🙂

lichtakova
29. čer 2010

ahoj holky, nějak te´dka vůbec nestíhám, co jsem zpět v práci....
jsou nějaké novinky? přírůstky, //.....ztráty nejsou povoleny 😉

lichtakova
29. čer 2010

jak já to dělám, že se tu se mnou nikdo nebaví....... ☹ 😒

breberuska
29. čer 2010

licht ale baví 😀 já jsem te´d dorazila z práce, davám si za odměnu latté a umírám únavou 😉

lichtakova
29. čer 2010

já si dělám srandu..ale fakt se trefuju do chvil, kdy je tady mrtvo
co ty, jak s emáš? kromě toho že umíráš 😉

breberuska
29. čer 2010

jinakdobré, vyhlížím mršku a laškuju s testíkem 😉

lichtakova
29. čer 2010

jooo? a jak si stojíš?

lichtakova
29. čer 2010

jo, 22, už jsem to našla, není to brzo?

lichtakova
29. čer 2010

teda to by bylo super, to by bylo hned první měsíc, co? já takhle apsoń čerpám naději.... 😒
teďka o víkendu mě bolelo břicho, jako hlavně vaječníky, je to přesně 14 dní od začátku krvácení, tak si tak dělám naděje, že by třeba za 14 dní nebo tak mohla dorazit mrcha, tyjo, už aby byla tu, kopat se nemůžu, ani v bazénku ani ve vaně, a nic...

breberuska
29. čer 2010

jo je 😉 já spíš jen špekuluju, jsem teprve 10 DPO 😉 u nás snažení neproběhlo, byla by to náhoda, už jsem to tu psala 😀 spíš se asi moc pozoruju 😉

lichtakova
29. čer 2010

náhodou náhodou už otěhotnělo tolik ženských.....já teda ne, u nás to byla velmi plánovaná a utz podpořená náhoda...

fram
29. čer 2010

Ahoj holky,
endie, tichoučká gratulace a závist (přející závist, samozřejmě).Moc držím palce,ať duch sílí.
breber, že by manžovi fakt jedna mrška ulítla? 😀 To by bylo super, šoufl ze zubní pasty - to je nadějný 😀
daniel, to čekání na mrchu je šílený a deprimující, víme to tady všechny ☹
Na mě už přichází poovulační depka, prostě jsem si jistá, že mrcha dorazí. 😠 a vůbec si nedělám naděje .

lichtakova
29. čer 2010

já už chci taky brzo mrchu a hned po tom ducha, dálnici a miminko, posim posim 😨 😕 😅 😝

fram
29. čer 2010

licht, mrchy už mám za sebou tři, tak teď čekám na toho ducha, sakryš, jednou se dočkat musíme 🙂

lichtakova
29. čer 2010

fram, neboj, třeba to bude třikrát a dost 😉 , ale chápu tě, na mě to taky vždycky padne.... 😖

lichtakova
29. čer 2010

já právě čekám na tu první od krvácení-potratu, jestli se jí teda vůbec dočkám s těma mýma cyklama.... 🙄

breberuska
29. čer 2010

fram, jak poovulační depka, šak jste snažilkovali postivě, ne? tak vydražaj a nedepkuj 😉

lichtakova
29. čer 2010

jo, breber se ani nesnažila a jak je natěšená 😉 😀

fram
29. čer 2010

breber, poctivě jsme se snažili i minulý měsíc 😒 Budu se snažit neházet flintu do obilí , dokud mrcha nedorazí.
licht, jednou se tý mrchy dočkat musíš, ale to je fakt, že to čekání je ubíjející 😒

lichtakova
29. čer 2010

fram, tak u mě je ještě čas, i když teda nejradši bych to už samozřejmě měla za sebou...
jo, neházej čápa do žita, třeba už si dělá hnízdo 😉