Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
9. dub 2010

Jinak u náš ještě stále svítí sluníčko, tak se možná ještě půjdeme někam rychle projít 🙂

endie
9. dub 2010

tak jasně že s kondomem ale je to obrat ze dne na den, ještě včera jsem každého chlapa co se chtěl ke mně přiblížit zabít a dneska 😀 🤐 hormony jsou potvory

pěkný den holky, 🙂

martasl
9. dub 2010

ahoj holčiny.zdravím 😉
včera si holka vymkla nohu,jezdila na kole.tak jsme v 9.30 jeli do Svitav na chirurgii,ale tam polno.tak jsme to otočili dom.já zůstala doma a jel manža do Jevka-tam je to na věčný časy.dnes jdu na noc ,tak z toho nevyspání budu jako po fetu.samozřejmě,že jsem zapoměla testit.takže to vidím až na úterý,po nočních to nemá cenu. 😒

u nás je pěkně hnusně,ve Svitavách začínalo poprchávat,tak to máme za chvilku tady. 😠

natulaaa
9. dub 2010

Tak u nás užse taky kaboní,tak za chvilku to je tady a zrovna na víkend 😠 😠 😠 .tak já ještě na chvilku letím na zahradu,než se rozprší 😉

herbie
9. dub 2010

jee martasi to je pech co ☹ jinak k tomu poradu no ja se nestacim divit ty zensky to jsou pipky nektery 😀 i teda ty kluci co ma ta druha...jinak ja se tesim na snazilkovani doufam, ze to nezakriknu prijde mi ze kdyz ja nemuzu tak je pritel jako ze jo a kdyz muzu tak mi usne na gauci ach jo..... 😅 dneska mame 1 vyroci 🙂 ale prijde mi jak kdyz se zname, uz vecnost 😎 zitra jdem na veceri a na sklenicku tak se moooc tesim 🙂

kopretina82
9. dub 2010

Hokus, pokus, jestli se mi to rozháže, tak... 😠
jane84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................43DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)............................................................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo).................................................29DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010).........................................................................................................29DC
angelina987(27let, MA)................................................................................................................24 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..........................................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)..................................................................................................17DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).....................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010)..............................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ........................10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ............................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)..................................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................5DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) .........................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

U nás je zatím nic moc, teda neprší, ale bííída...
Nat, taky popíjím kontryhel-naposledy jsem to pila takhle poctivě v listopadu, když jsem otěhotněla... 😀
Endie, s tím sexem, taky jsem měla cca 2-3 tý po revizi mega chuť, holky vedle na diskuzi říkaly počkat přes 6-ti nedělí, ale 3 tý po revizi jsem to hodila za hlavu a sexili jsme a nic se nestalo... 😉 Myslím, že pokud se už nečistíš, tak opatrně, proč ne 😉 Někde jsem dokonce četla i ty 3 týdny 😉
No, dneska se nějak nezvykle brzy vrátil MM, tak se mu jdu věnovat 😉
Pa a přeju krásný víkend 😉

kopretina82
9. dub 2010

Rozházelo.. 😠 😠 😠 😠 😠 Tak já už nevím 😠 😠 😠 😠

kopretina82
9. dub 2010

jane84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................43DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................29DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010).............................................................................................................29DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................24 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................17DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................5DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

kopretina82
9. dub 2010

Heuréééka, aspoň trochu 😉 😀

natulaaa
9. dub 2010

je Herbi první výročí 😵 😵 😵tak to hezky oslavte ,my už letos budeme mít deváté,to je hruza 😵 😵 😵 😵 😵 .A s těma chlapama je to někdy fakt těžké,u nás je to to samé,ale nejvíc mě nase..,že když vím,že mám ovulaci a on přijde unavený z práce,to mi je do breku vždycky,to já si vždycky nenápádně obleču něco víc sexy,ne nic na oko,ale jen tak lehce 😀 😀 😀 😀 ,no holt na ty chlapy se tak někdy prostě musí 😝 😝

herbie
9. dub 2010

jeeeeeee natula no to mi rikej ja kdyz mam ovulku tak uz od rana mu rikam, ze dalsi 3-4 dny bude sexicek kazdou noc at se tesi 😝 tak uz vi hahahahaha noooo mame prvni vyroci teprve, ale je nam spolu dobre a uz jsme si taky prozili svoje takze si myslim, ze je to ten pravej a taky jako jedinej s tech predeslejch partneru chce mimco 😉 takze neni co dodat, ale ma samozrejme hodne dobrych vlastnosti aby to nevyznelo, ze je jako darce sperma hahahahaahahaha ... jinak taky jsem nastvana, kdyz mam ovulku a on usne nebo se mu nechce to je pak na prd ho nutit jsem pak nastvana, ale tajne nekdy to obrecim nebo se taky stalo, ze ho vyndal ze me a udelal se tam kam nemel tak to me vytoci ( ale prej to ma tak obcas taky rad ) s prominutim, ze to sem tak pisu naostro 🙂 😉 🙂 tak to me tuplem vytaci a taky se stalo jako minulej mesic, ze musel odletet na sluzebni cestu a prosvihli jsme celou moji ovulku 😠 😀 😀 😀 😀

natulaaa
9. dub 2010

Herbii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,to mi se minule právě stalo,že jsem mu ukazala poz.ovu testík a byla jsem prostě ráda,tak jsem o tom asi víc mluvila a najednou to večer nešlo 😕 ,prý jsem o tom moc mluvila a on má pak pocit,že musíme 😠 až na to ztratí chut ,tak od te doby už nemluvím,sice ví,že mám třeba plodnější dny ale raději už mu neříkám,že mám teplotu,tak musíme 😵 😵 ,už na to jdu spíš nenápadně přes nějakou pěknou noční košilku 😵 😵 😵 😵 😵 ,on chce mimčo a strašně moc,ale moc mu nesedí to moje měření atd.prý to mám nechat být,že je na to brzo,ale mě to i baví a chci vědet co a jak,takže se snažím o tom zbytečně moc nemluvit aby si fakt nepřipadal jako chodící spermobanka 😵

fram
9. dub 2010

Ahoj holky, teda vy jste kecalky 🙂
U nás je ještě krásně, ale v dálce už vidím mraky, sakryš, na víkend bude hnusně 😠
Koukám, že se probírá sexík 🙂 Tak to já mám smůlu, ovulka, neovulka, manža je doma většinou jen na víkend a někdy ani to ne, takže fakt klika, pokud se do ovulace trefíme 😅

fram
9. dub 2010

Lehe, překlad z Aj (ať mi odpustí ty, které umí dobře anglicky 😉 ) "Moje luteální fáze obvykle trvá 14 dní a teplota byla nahoře po dobu 16 dní po ovulaci a nemám žádné příznaky menstruace a ani nejsem těhotná. Co bych měla dělat? Čti více.."

natulaaa
9. dub 2010

tak u nás už prší,sice jemně,ale je to už na nic,venku se být nedá 😠 😠 ,ale zahradu mám hotovou 🙂

natulaaa
9. dub 2010

baby kde jste?není co číst 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leheckova
autor
9. dub 2010

ja se hlasim 😀

silvidee
9. dub 2010

ahojky, tak konečně víkend 🙂 😝

leheckova
autor
9. dub 2010

Kopre:jak se ti to povedlo mě se to furt rozlitavalo

leheckova
autor
9. dub 2010

Ahojky Silvi Natulko kde jsi dnes jste od poledne toho moc nenapsali

silvidee
9. dub 2010

lehe: Já už chodím do práce a měla jsem celý týden do 18 h ☹

silvidee
9. dub 2010

Příští týden mám ranní, ale stejně budu až večer, protože malej má treninky některej den až do půl sedmý, chodí už ven, tak to bude jako tento týden.

silvidee
9. dub 2010

koukám podle tabulky jsem tu nejstarší 😀 😀

leheckova
autor
9. dub 2010

aha no ja mam net i v praci takže když není šef tak můžu ale to znám ja teda co se vratil z dovolený byl v Thajsku na 3 neděle tak dělám jen na rano kvuli klukovi chodimpro něho do školky

leheckova
autor
9. dub 2010

no na roky nekoukam abych řekla pravdu ja spis hlidam kdo jaky je DC na roky nehled fakt vypadaš mladě a pokud se i tak citis 😀 jenom dobře

silvidee
9. dub 2010

😀 jj, já vím, už kolik let slavím 19- náctiny 😀 My v práci nemáme internet ☹ , jen intratet pro komunikaci mezi pobočkama, tak ten je mi nanic 😀

leheckova
autor
9. dub 2010

nikdo nikde halo haloooooooooooooooooo

natulaaa
9. dub 2010

Tady halooooooooooooooooooooooooo 😀 😀

leheckova
autor
9. dub 2010

no kde si ja tu sem a ty ne

leheckova
autor
9. dub 2010

neco nového na emimi?tech holek co jsou těhu ale přibírá co???