Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
20. kvě 2013

@antana123 průjem mám pořád stejný a na ho.no, jím kromě rána celkem normálně, v noci většinou kolem půlnoci si chodím ještě na přídavek.... jenomže nemůžu ani banán, hned letím na wc ( ovšem ne zvracet, že ☹ ) odpoledne už to bude lepší, vždycky je to odpoledne lepší 😉
@eva518 Evi tak co ta kontrola?

petulaho
20. kvě 2013

@cital a jo vlastně promin...jak je vás tady hodně nových,tak nestíhám...já po SP měla první ms fakt docela hroznou,trvala skoro 12dní...ale pak už se vše urovnalo..

petulaho
20. kvě 2013

@matysikovad Evča jde na KO až snad ve 13:30😉 jinak podle mě máš ten průjem způs.těhu...zkus lactobacily,ty se v těhu můžou😉

kolino
20. kvě 2013

@kacernice Jeeee tak to je krasna novinka!!! a vy jste zadali o dalsi adopci a nebo oni sami se ozvali,kdyz je to sourozenecek? to je paradicka to je cerstve miminko uaaaa uplne mam slzy na krajicku.

petulaho
20. kvě 2013

@kolino kolí,jak je?

eva518
20. kvě 2013

@matysikovad Danuš, právě obědvám a půjdu se za chvíli osprchovat a na kontrolu. Jdu až o půl 2, snad je to všechno dobré.

cital
20. kvě 2013

@petulaho V pohodě 🙂. To neřeš 🙂. Už nekrvácím, tak uvidíme co z toho vyleze 🙂.

matysikovad
20. kvě 2013

@cital určitě to bude zahnizďování, moc bych ti to přála

@petulaho no to je nápad, hned jak dojede chlap, tak se vyráží do sparu do lékárny, třeba mi to pomůže, protože je to hrozný... vážně nevolnosti odejdou kolem 12 hodiny, každý den přesně, ale tohle je teda bonus, o který jsem nestála 😀 ale i přes to všechno na mě dneska asi vykoukl břichošpek ...

@eva518 určitě bude vše v pořádku 🙂 se té kontroly snad nikdy nedočkám 😠 😠 😠

kolino
20. kvě 2013

@petulaho ,ale jo, břicho pobolíví, dnes jsem začala znovu trošičku špinit....už ať je středa 9 hodin.! a vím co dál 😒

kacernice
20. kvě 2013

Moc vám děkuju holky
@kolino my měly zažádáno o druhé děťátko a oni se sourozence snaží dávat do stejných rodin, tak bude mít Niki bio bratra 😀 😀
já jsem tak šťastná, ale myslím, že mi to ještě úplně nedošlo, vůbec jsem to nečekala, že dostaneme druhátko za tak krátkou dobu. Pomalu jsem se chystala na návrat do práce a teď taková radost 😀 😀 Ještě vylítat papíry a mimi budeme mít doma v postýlce, juchůůůůů
Moc vám všem tady přeju ať se svých dětiček brzy dočkáte ať se k vám dostanou jakoukoli cestou, ať už vyrostou ve vašem bříšku nebo ve vašem srdíčku 😅 😵 😵 😵

eva518
20. kvě 2013

@matysikovad úplně chápu. Já jsem vždycky odpočítávala dny a týdny do další kontroly a když se to blížilo, tak jsem se bála. Jak vidíš, bojím se doteď, ale už tak nějak jinak..
Vyfoť se, ať máš potom památku na břicho 😉
@kolino ahojky, už jen necelé dva dny, vím, že se ti to vleče jak smrad.. Ach jo. Moc na tebe myslím, dej pak hned vědět, ju?

cital
20. kvě 2013

@matysikovad Děkuji. Bylo by to fajn, ale zatím moc nedoufám.... U tebe je vše ok? Moc vás holky ukecané nestíhám číst 🙂.

zuza15
20. kvě 2013

@maximka33 já jdu zítra ráno v 9.3h,tak se dozvím zítra vše co a jak a uvidíme....Zatím jsem s doktorem nemluvila,jen mi psal sms,abych se zítra dostavila kvůli výsled.trojit.testu......Já u kluků jsem toto neprožívala,takže vše je ted pro mě nové co a jak....Zítra dám vědět a děkuji 😉

petulaho
20. kvě 2013

@matysikovad no vidíš,to je dobré znamení🙂pořád si chtěla aby se něco dělo a aby ti něco bylo,tak ted to máš😀 laktobacily určitě zaberou, ptala jsem se na to dr.v car,takže pohoda🙂a ještě jako bonus ti bude dobře udržovat vaginální prostředí,abys neměla mykózy.....co víc si přát😀

petulaho
20. kvě 2013

@eva518 určitě bude vše dobré,nic jiného nepřipouštěj,i když samozřejmě chápu,že strach je a bude vždycky....moc myslím:-*
@kolino to chápu,moc držím palce:-*
@kacernice a za jak dlouho je myslíš reálné,že Tomáška budete mít doma?moc vám to štěstíčko přeju🙂

kolino
20. kvě 2013

@kacernice TO JE SUPER, ŽE TO ZOHLEDŇUJÍ!!! MOC VÁM TO PŘEJI. ♥ to lítání a vyřizování bude stát zato. těším se na fotečky spokojené rodiny 🙂

kacernice
20. kvě 2013

@petulaho nejpozději příští týden, jak zavolají, tak je to fofr. Musím vyhrabat všechny pidi oblečky a začít prát, oprášit kočár, no budu teď v jednom kole 😀 kdybych teď v tom fofru otěhotněla, tak bych se neudržela smíchy

petulaho
20. kvě 2013

@kacernice 😀 to by bylo parádní,znám i pár,který po adopci otěhotněl🙂no co🙂tak to máš ted krásný starosti🙂jsem štatsná s vámi,je to parádní,že děti,které nemají pořádnou rodinu,můžou se mít dobře(ty víš původ rodičů dětí)?

eva518
20. kvě 2013

@petulaho děkuju 🙂
Už jsem zpátky, mimčo je naštěstí v pořádku, záznam z monitoru byla prý ukázkový a kdyby se něco dělo, bylo by to na něm poznat. Hlavičkou visí dolů (uff!!). Akorát mám horší krevní obraz, tak jsem dostala železo. za týden další kontrola 🙂

děkuju, že jste na mě myslely, pořád si říkám, že to bude dobré, prostě musí a pak se něco stane a já zase pochybuju.. 😒

eva518
20. kvě 2013

@kacernice jj, také znám manžele, kteří se dočkali vlastního až po dvou adopcích. Moc bych vám to přála 😵 Ale takové osmitýdenní mimi vám udělá určitě obrovskou radost a když je bio bratříček malé, tak to je snad ještě lepší 🙂 🙂

janiczka2011
20. kvě 2013

@kacernice moc gratuluji 🙂 takove rychle akce jsou nejlepsi 🙂 a dvoumesicni miminko to je parada, to se nepovedlo ani znamemu s protekci 😎

kacernice
20. kvě 2013

@petulaho ne neznám důvod rodičů, proč dávají děti k adopci, ale alespoň že to řeší takto, dnes jsem se dověděla, že ve vesnici asi 20km od nás našli v potoce v igelitce mrtvé novorozeňátko, to je hrůza

petulaho
20. kvě 2013

@eva518 Evi jsem moc ráda,že je miminko v pořádku,je jasný že máš strach,to každá maminka...a klidná nebudeš už nikdy.ale neboj,věřím,že do porodu to už nějak uteče a potom už budeš mít broučka u sebe 😵
@kacernice tohle je strašný,no hlavně že se ozvali a budete mít miminko 😵 😵 😵 😵

eva518
20. kvě 2013

@kacernice jo, viděla jsem titulek na seznamu, ale neměla jsem ani odvahu to číst... je to hnus, že se to dneska ještě vůbec stává ☹ ☹ ☹

eva518
20. kvě 2013

@petulaho peťo, já taky, měla jsem strach, pak jak se trochu hýbalo, jsem si říkala, že to bude dobré a když jsem slyšela na monitoru to srdíčko, tak jsem tušila, že je to v pořádku 🙂 Snažím se už si moc strach nepřipouštět, ale občas se stane, no...

petulaho
20. kvě 2013

@eva518 to je jasný....hlavně že tě o uklidnilo,je toho ted na tebe taky hodně,místo abys byla v klidu,tak máte fůru práce...uvidíš až doděláte byt,bude líp😉
@matysikovad Dani jak je?
@antana123 Anetko je už líp?

eva518
20. kvě 2013

@petulaho jo, to se těším, až to bude.. přijde mi to zatím nekonečné

matysikovad
20. kvě 2013

@petulaho ahojky, no už nemám průjem, ale zle je pořád 🙂 uvidím ráno 😉

eva518
20. kvě 2013

@matysikovad to je dobře. Já jsem si vzpoměla, že jsem měla taky někdy ze začátku průjem, ale už si nepamatuju, který tt. jen vím, že to určitě bylo někdy v čase do 13tt než jsme šli na genetiku. To nic, lepší než zácpa 😉

matysikovad
20. kvě 2013

@eva518 🙂 chtěla bych vědět, jestli se trápím kvůli něčemu.... 😖 to čekání je na budku 😝 to je dobře, že jsi dneska dopadla na jedničku 🙂