Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nessik
27. kvě 2013

@ofina1 Ofíčku, ovu se nepozdila 😢 dělala jsem ovu testy, víš. Já se fakt nedočkám a teď ještě do toho řeším prac. problémy, ale nebudu s tím tady zatěžovat. Tak hezky snažilkujte, určitě to teď vyjde!!!!!!
@cital ať potvora brzo dorazí a můžete se snažit 😉
@matysikovad
@m_artasek holčičky, držím pěsti i na nohách, vše bude ok, jasné? 🙂 😉
@eva518 páni, Tobě se to blíží, máte vybraná hezká jména a pokud to bude Andělka, tak to bude pořádná dračice, Andělky jsou holky, co se v životě rozhodně neztratí 🙂
@kolino kolinečku, ten hematom musí odejít, miminko je určitě v pořádku.
@kacernice páni, tak budete mít miminko, to je úžasné.

kacernice
27. kvě 2013

@ofina1 do jednoho roku věku jej budeme mít v preadopční péči, takže k nám bude jezdit sociálka, bude mít příjmení bio rodičů a až po roce a po té co nám jej soud přiklepne bude náš a dostane naše příjmení a nové rodné číslo

ofina1
27. kvě 2013

@kacernice jájsem si to myslela jsem totiž z oboru 🙂 a určitě všechno vyjde 🙂

@nessik to je škoda, ale víš co možná tělo to taky cítí, že jsi ve stresu a že by to ted nebylo vhodné. Tak vydrž , zklidní se to i v práci a pak to půjde jak po másle a klidně napiš co se u tebe dějě nás určitě nebudeš zahlcovat. Klidně se vypovídej 🙂

kolino
27. kvě 2013

@matysikovad Danko zítra bude určitě vše v pořádku! držím palce 😵 pak nám dej vědět a těším se na fotečku zlatíčka ♥

aagnes
27. kvě 2013

ahojte děvčátka, tak jsme dnes přešli hranici našeho osudného dne, ale bohužel s mým hysterickým pláčem. Od 4 hodin jsme nespala, pak jsem seděla z nervů na záchodě. Pak celou cestu do Brna jsem měla návály horka a bylo mě špatně a když jsme tam dojely, tak nás poslali do stejných dveří jako minule a to bylo po mě, spustil se mi pláč a jen jsem říkala, že jsou ty stejný dveře. Celý těhu jsme chodili do jiných dvěří a teď, kdy jsem měla největší strach, tak jak na schvál ty stejný dveře, jako minule. Seděli jsme tam a já jsem nebyla schopna se uklidnit, jen se mi vracel ten den, jak jsme tam seděli a čekali na to jak nám potvrdí, že je to totálně v prd..li ☹
Když jsme šli dovnitř, tak pan doktor byl opravdu milej, že bych ho nakopala, asi zapomněl co jsem si prožili. Ptal se mě co mi je, tak jsem mu řekla, že jsem si vzpomněla na minulej rok a on mi na to řekl, že to se mnou má manžel těžký, že takhle dělám, když si vzpomenu. Malej je v pořádku a pak se zhrozil, tak sem se ptala co je a on, že máme tlustý děcko, že mu dopřávám, že má dvě kila. Dnes jsem 30+3tt a on řekl, že odpovídáme 32tt. Malej je hlavičkou pořád nahoře, tak si myslím, že se už neotočí. Když jsme odcházeli, tak mě řekl: že se může stát cokoliv a kdykoliv.
Máme to podporující doktory 😠 😠

cital
28. kvě 2013

Dobré ráno holky. Chtěla jsem se zeptat, kdy jste dostali menstruaci po potratu? Já jsem po potratu samovolném, mám týden zpoždění, už přes týden občas zašpiním a příznaky nemám žádné ☹. Jakoby potvora nechtěla vůbec dojít 😒 .

antana123
28. kvě 2013

Ahoj holky 🙂
@matysikovad Dančo na dnešek mačkám na kolik jdeš???
@aagnes to je teda radost někteří dr. jsou opravdu bez taktu ☹
@cital asi bych se vydala k dr. na vyvolávačku ☹

cital
28. kvě 2013

@antana123 Díky za odpověď, ještě počkám týden (doporučeno doktorkou). Snad nebude potřeba ☹.

antana123
28. kvě 2013

@kolino držím palce 🙂 kdy jdeš na další KO???
@cital třeba se to rozjede ještě samo 🙂

zuza01
28. kvě 2013

@cital Mě dr. říkal, že po potratu by měla MS dojít do 6 týdnů, jinak jsem měla volat. Ale u mě nebylo potřeba, přišla mi přesně podle mého cyklu 35. den.

matysikovad
28. kvě 2013

@antana123 děkuju na 12:15, hrůza, co to se mnou dělá ☹

matysikovad
28. kvě 2013

@kolino děkuju Kolínku, to víš, že dám hned vědět... pokud bude co 😝 🙂

zuza01
28. kvě 2013

@kolino Zdravím, máme v rodině něco podobného, manželova sestřenice od začátku těhotenství krvácela, našli hematom. Teď je na začátku 6. měsíce a hematom postupně odkrvácel, mimi je v pořádku. Tak držím palce ať je to dobré 🙂

petulaho
28. kvě 2013

@matysikovad zlatíčko,moc držím palce na kontrolu a těším se na fotečku:-*drž se holka...

matysikovad
28. kvě 2013

@petulaho Peťulko děkuju, dám hned vědět 🙂 Snad budou jen dobré zprávy ... bojím se jak čert... Musím se trochu ovládat, nebo si tam řeknou, že jsem fakt blázen 😝 😢

antana123
28. kvě 2013

@matysikovad neboj vše bude ok a pokocháš 🙂 ten strach chápu já jdu příští týden a bojím se už ted

matysikovad
28. kvě 2013

@antana123 🙂 jj, docela paralyzující strach. nejsem schopna vůbec nic... jen tu sedím a hledím do PC... a ty se nebooj 🙂 budeš tam mít už malého obříka 🙂

petulaho
28. kvě 2013

@kacernice a jak se to vyvíjí s mimískem?
@kolino kolín myslím na tebe zlatíčko:-* opatrujte se miminkem:-*
@terite drž se holka,vyjde to😉
@m_artasek DRŽÍM PALCE NA KONTROLU, V KOLIK JDEŠ?

antana123
28. kvě 2013

@matysikovad já to chápu já noc před tím nespím a ráno bych i blila jsou to strašný stresy a jasný není nikdy nic uvidíme sem trochu nervozní že už nemám nevolnosti uvidíme za týden snad bude vše ok ....a ty se neboj už se těším na fotečku 😵 😵

antana123
28. kvě 2013

@m_artasek ty jdeš taky na KO???taky držím palce 🙂

petulaho
28. kvě 2013

@aagnes to je teda debil doktor☹chjo☹ale hlavně že je malej v pořádku,jen tak dál😉
@matysikovad blázen nejsi,máš prostě strach,víš co jsem říkala, musíš miminku věřit,že to zvládne,... 😵

nessik
28. kvě 2013

@aagnes tak to je na ránu, nakopat takového někam.....nemám slov, hlavně, že je malý v pořádku 😵 A ty si snad malinko oddechneš 🙂
@matysikovad Dani, držím pěsti, to prostě musí být dobré, určitě tam bude megamimi se srdíčkem 😵
@cital já si myslím, že to je porucha funkce žlutého tělíska. Asi neměříš BT, že? Je to po potratu dost časté, sama jsem měla 3 cykly takové, že jsem měla příznaky na MS, bazální teplota klesla a MS nkde, jen jsem předtím pár dní špinila a až pak se to spustilo. Měla jsem přesně pocit jako ty, že se to nechce spustit. Podle mě pokud špiníš, tak se to co nevidět spustí. Doporučuju koupit si B-komplex a pak by nemusel být špatný přípravek menolistica -sice je na něm napsáno, že je pro období přechodu, ale obsahuje přírodní progestreron, případně pak není špatný sarapis. Neboj, to se upraví a brzo. Já měla revizi a až minulý 4. cyklus byl úplně normální bez špinění, tak jak jsem ho měla. Ty jsi revizi neměla, tak myslím, že další cykus bude už ok. Anebo kdybys chtěla, můžu ti poslat svoje načaté balení gynexu, už další brát nebudu, klidně jak budu mít cestu na poštu, Ti ho pošlu. Holkám tady pomohl k mimi.
@antana123 Anetko, páni, už 10. týdnů, mám z tebe šílenou radost 😵

matysikovad
28. kvě 2013

@nessik děkuju 🙂

@m_artasek myslím na tebe! 🙂

cital
28. kvě 2013

@matysikovad Určitě to dobře dopadne 😉 . Držím palce.

antana123
28. kvě 2013

@nessik díky už at je za mnou první trimestr a snad se budu bát mín 😉

matysikovad
28. kvě 2013

@cital děkuju 🙂

@nessik drahá, proč jsi nedobrala ten gynex?

cital
28. kvě 2013

@nessik Díky za info. No já vím, mám nedostatek progestronu v těle, měla jsem to i před otěhotněním. Brala jsem na to právě utrogestan, ale tento popotratový cyklus se mám dle doktorky vyvarovat všem lékům a nechat to na přírodě. Tak čekám.... V neděli po sexu byla už i krev a pak jakoby se to utlo, konec a zase nic. Nezbývá mi nic jiného než být trpělivá. Děkuji moc za nabídku na gynex, ale ještě tomu dám čas. Jsi hodná 🙂. BT neměřím, takže nevím jak na tom jsem.

nessik
28. kvě 2013

@matysikovad beruško, dobrala jsem 2 měsíce, ale začalo mi po něm být hrozně zle od žaludku, tak už to neberu 😝 fakt se to nedalo.

matysikovad
28. kvě 2013

@nessik jo tak ty 2 měsíce stačí 🙂 tak to jo 🙂

nessik
28. kvě 2013

@matysikovad Dani, myslíš, že to stačí ty 2 měsíce? Jinak teda posunulo mi to ovu z 16. DC na 14. a prodloužilo mi to LF o den, takže ve výsledku mi to malinko zkrátilo cyklus,což nevím, jestli je dobře 😝 , ale asi nad tím moc dumám. Nikdy jsem neměla ovu 14 DC.