Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
10. čer 2013

@antana123 no to mi ani nepřipomínej, zítra nějak ustát normální kontrolu a ještě potom ten NT scr. hrůza

eva518
10. čer 2013

@antana123 snad jo. Já jsem měla 2,80 a to jsem víc než dva týdny po termínu, ségra v termínu 3,10, tak snad se proti mě geny nespiknou 🙂
@matysikovad Danuš, chápu, jak se bojíš, já jsem kvli tomu nemohla ani spát, ale vnitřně jsem tak nějak cítila, že to tentokrát bude dobré. Akorát mi v nervech ten vnitřní pocit moc nepomohl, no.. Ale důležitý je výsledek a to bude u tebe určitě v pořádku 😉 A pak to bude už jen a jen lepší, uvidíš 😉

eva518
10. čer 2013

@antana teda, teď mě tak napadlo - ty také nejsi zrovna velká, co? To musel být mazec, porodit miminko se 4,5 kg 😕

ppapajade
10. čer 2013

Ahoj holky jak je? Ja jsem dneska 26dc a teda boleji me uz 3dny mlikarny to je des....tak jsem zvedava co z toho bude...uz se mi to nestalo ani nepamatuju....

kolino
10. čer 2013

Ahoj holky zdravim vas z domova. Dnes me pustili domu dostala jsem hromadu prasku denne22ks...ale co bych pro drobecka neudelala. Musim jen lezet hematom stale je velky ,ale pomalinku odchazi...muze to trvat i 3-4mesice ☹ pan primar rikal ,ze me tak dlouho trapit nebude ,ze doma je doma. Miminko je sice o tyden mladsi podle utz ,ale srdicko bilo i mimi se 2x otocilo ja to sice nezaregistrovala, neustale jsem pozorovala srdicko ,ale primar hlasil ,ze je spokojeny! A doufa ,ze se uvideme az u porodu 🙂 holky a uz mi delal utz pres bricho...spodkem tam nebylo nic videt...to je normalni? Jak hledal a nic nemohl najit me tak tlouklo srdce az on ho slysel a ptal se jestli mi to dela casto to bubnovani srdce 😀

maximka33
10. čer 2013

@kolino vítej doma, kočko!! má ti kdo pomoci? krásný ultrazvuk 🙂

kolino
10. čer 2013

@maximka33 jojo chlap pomuze i kdyz ma hodne prace na baraku ktery zateplujeme a on si to dela sam po praci tak se stara! A mamka mi sem tam navari takze dobry. Ja nic delat radsi nebudu...ten binec neutece 😀

kacernice
10. čer 2013

Já si vyprosila jeden test od sestry a bílej jak sníh ☹ Jsem z toho moc smutná, tak nějak jsem tomu věřila a ten dušík minule vypadal opravdu slibně ☹ ☹ ☹ Jo testovat moc brzy je na prdlačku ☹ ☹

ofina1
10. čer 2013

jůůůů super, že jsi doma 🙂 🙂pěkně odpočívej super, že mimísek je v pořádku je to bojovník 🙂

@matysikovad tak aspon, že pomohly ty třešně :D na zítra ti budu držet pěsti . A budu nakukovat pak dej hned vědět 🙂

já nejsem moc lepší v noci jsem prokašlala sna i plíce a do práce jsem poprvé v životě zaspala ☹ no snad nejsem těhu to by byl malér ☹ uvidíme ještě mám 2 dny...
@ppapajade že by ???? držím pěsti 🙂
@kacernice to je mi líto ☹ ☹ to je vždy strašné zklamání, ale nevěš hlavu dokud nedojde ms tak není nic ztraceného a navíc máš doma krásného chlapečka tak budeš mít tedka radosti 🙂

ofina1
10. čer 2013

@terite krásné narozeniny .....🙂 jsi taky 31 cítka 🙂 🙂 a mimísek tu bude za chvíli 🙂🙂

matysikovad
10. čer 2013

@kolino supeeer, že už jsi doma! mimísek krásný, hematom se ztratí, bude dobře

@ofina1 dám hned vědět, děkuji 🙂

@eva518 Evi, mám taky ten pocit, ale moc se v sobě poslední dobou nevyznám 😉

@kacernice to je mi líto a jak píšeš, tetování brzo je fakt na prdinu, příště to klapne

maximka33
10. čer 2013

@matysikovad tetování jo ? 🙂

maximka33
10. čer 2013

@terite taky vše nej k narozkám, ať tě to odstartuje tam, kam chceš 🙂

maximka33
10. čer 2013

@lllllllllllll jak je u tebe?

matysikovad
10. čer 2013

@maximka33 hah, jasně, že testování 😀

eva518
10. čer 2013

@kolino ahoooj, to je dobře, že vás pustili, doma je doma, to je pravda 😵 primář je fajn, také jsem se s ním potkala. Naštěstí má rozum, to starý Grégr byl totální deb... Miminko se posunulo víc nahoru, tak už ult přes bříško, to je super 🙂 a to, že je menší, dožene. Bodejť by nebylo, když tam má vedle sebe takovou sraženinu. Důležité je, že se mu daří 🙂 Moc ti přeju, aby ta prognóza s několika měsíci ležení nevyšla a za pár týdnů jsi už měla klid 😵 😵

eva518
10. čer 2013

@ofina1 ty chodíš do práce??? To je teda na nic - přecházet nemoc není dobré 😒 nemůžeš zůstat aspoň do pátku doma?

eva518
10. čer 2013

@matysikovad kdybych poslouchala ten nejniternější pocit, tak jsem nemusela tolik nervačit 😎 ale po těch zkušenostech to hlava prostě jinak nedala, no... Budu na tebe zítra myslet a pak na genetice taky 😵

petulaho
10. čer 2013

@kolino mám z vás velkou radost😉tak odpočívat😉 kdy KO?

eva518
10. čer 2013

@petulaho jéé, krásně si užijte dovolenou, hned bych jela i tu cestu bych Peti dala 😀

janiczka2011
10. čer 2013

@kolino, super zpravy, jen tak dal 🙂
@kacernice tak aspon se muzes v klidku venovat ostatnim detem, ono to prijde az bude lepsi doba 🙂
@matysikova drzim palce na zitra, urcite to bude OK, i ja jsem pripos.ana , i kdyz mam pocit ze uz citim pohyby 🙂 on mi dr. rikal ze je asi ucitim uz brzy na min. kontrole, dneska uz 3x "proplula zaba" 😝

ofina1
10. čer 2013

@eva518 chodím ☹ jen v pátek jsem nebyla a myslela jsem, že to za víkend vyležím- no dávám tomu zítřek a pokud to nebude lepší tak zůstanu doma. Měla jsem ted paragraf tak jsem si nechtěla brát hned neschopenku, ale vím, že to není dobré přecházet. Ale ted je mi trochu lépe už ani tak nekašlu, tak uvidíme v noci.Noc je vždycky nejhorší ☹
tak dobrou 🙂 a zítra budu nakukávat přes mobil 🙂

antana123
11. čer 2013

Přeju dobré ránko 🙂
@janiczka2011
@matysikovad dneska držím palce na KO 😵
jinak dneska máme s mužem 2 roky od svatby 😵 😵

terite
11. čer 2013

Dobré ránko holky! Moc děkuji za Vaše gratulace k narozeninám a milá přání. Docela jsem si ten narozeninový den užila. Dneska přijde popřát ještě sestra a mamka od mého chlapa, takže narozeninový kolotoč pokračuje 😀

@janiczka2011 @matysikovad: Tak dneska na kontrolu holky, moc držím palce, ať je vše v pořádku.
@kacernice: Achjo, to je skoda. Tolik jsme doufaly. Ale ztraceno to bude az s MS, však víš. Užívej děti, ty ti pomohou nesmutnit.
@kolino: Super, že už budeš doma. Ta hromada prášků teda asi bude stát za to, ale co, když to pomůže. Tak ať je doma lépe a hematom se ztrácí.

zuza15
11. čer 2013

Maminky.,Včera jsme byli v Brně na ultrazvuku ve 20.týdnu a vše vpořádku,mimčo je zdravé jak má být jsem ve 20.týdnu a váží 300gramů...Ptala jsem se doktorky,zda neví náhodou z nemocnice výsledky z plodovky,zavolala tam a tak i konečné výsledky jsou v pořádku!!! celkové výsledky plodovky jso v normě...tak jsem ráda a ulevilo se mi..konečně to mám za sebou a nervy můžu zahodit...Chtěla bych vám poděkovat za podporu,kdo jste mi tady v příspěv.podržel...moc děkuji

kolino
11. čer 2013

@terite Dekuji....preji ti krasne narozeniny a at miminko si k vam v brzke dobe cestu najde! 🙂 jaka byla vecere? Romantika ve dvou? Nebo se k vam nekdo pripojil?

kolino
11. čer 2013

@zuza15 je no vidis dobre zpravy! To jsem moc rada ,ze je vse v poradku!🙂

petulaho
11. čer 2013

@zuza15 moc gratuluji k dobrým výsledkům, tak ted už jen klídeček a pohodička😉
@antana123 gratulace k výročí😉 jdete na večeři?
@matysikovad Dani, dneska je váš den s miminkem, očekávám parádní fotku😉 kdy přesně jdeš?

antana123
11. čer 2013

@kolino super že jsi už doma 😉
@zuza15 gratuluju k výsledkům 😉

antana123
11. čer 2013

@petulaho na večeři asi né muž se vrací pozdě a my tady nikoho nemáme na hlídání tak si to užijem až o víkendu u našich 🙂