• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
Strašně to letí, nic mi není, tak v pohodě, jen to horko a jsem řekla bych nechutná na manžu, ale trpělivě čeká až bude líp. Teď jsem se málem poblinkala, protože jsem umývala koupelnu čističem s octem a fakt jsem to musela rozdýchávat, no hnus fialový :zipper_mouth:
1. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breber, tak to si myslim taky muze neco znamenat. To by tak odpovidalo tomu hnizneni ne? :slight_smile: No bylo by to paradni prekvapeni. :D A kdyby to nebylo ted, tak stejne jsi nachystana myslenkove na cervenec, takze nerozptylovat a pekne se soustredit. :D
1. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel, jojo, jen at ti je hezky blbje :D to je pry pozitivni. :slight_smile: A kdy pujdes na nejakou kontrolu? Nevim jestli jsi to nahodou nepsala. A uvazujes o rizikovem? Jsem slysela, ze pry to casto v tech nasich pripadech davaji, tak s tim taky tak nejak do budoucna pocitam.
1. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, myslím, že záleží na dr., jestli dá automaticky po zamlklém neschopenku. Mě ta moje řekla, že až otěhotním, tak mi ji napíše, ale já nevím. Nemám rizikovou práci a ležení doma případnému MA stejně nezabrání, takže bych měla spíš strach, že doma se budu pořád kontrolovat a budu ve větším stresu než v práci. Ale zase takový povalování doma.... :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelina987 tak ocet nemusím ani normálně, nic doma nečistím octem je mi z něho šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jedna paní ve 2 patře s ním doma uklízí, a když si obouvá boty má rozcapené dveře a ten smrad od ní jde k nám nahoru, když jsme se sem stěhovali, tak jsem si řekla, že asi někdo zavařuje okurky jak to tu smrdělo, ale pak jsem zjistila, že je to její vůně domova :grinning: :grinning: :grinning: manža jí neřekne jinak než bába octovka :grinning: :grinning: :grinning: fuj jen o tom píšu a je mi na blití
1. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram povalování doma je fajn, tedy až na ty přiblé vycházky co jsem musela dodržovat, normálně choděj kontroly, blbci a víš co mi řekla na sociálce máte rizikové tak co máte co courat- kráva jedna a když si chce jít člověk něco nakoupit tak mu tedy 2h nestačí a kor když jsem byla těhu funěla jsem a sotva lezla do města přez půl hodky půl hoďky zpět a co zařídíte za hodinu??? No slepice no. Když jsem vlezla do MHD jsem se málem zeblila a ani mě nikdo nepustil sednou tak jsem rači chodila pěšky :slight_smile:
1. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 tak to máš pěkné zážitky z neschopenky :grinning: Právě se bojím, aby mi doma nejeblo :grinning: Manža je pořád pryč, tak bych byla vopuštěná jak ten kůl v plotě :confused: :grinning:
1. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram teď budu mít klid když jsem na rodičáku :slight_smile: ale k mé smůle nezaměstnaná tudíž bez nároku na mateřskou a ani volbu 3 let být doma s prcem, prej to nejde a musím bejt 4 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to tedy nechci :angry: jsou to šmejdi :angry:
1. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fram, jojo, urcite zalezi na doktorovi, ale rikam si, ze zase kvuli tem prvnim mesicum a nejake viroze je asi lepsi byt doma. Ja jsem dostala anginu kdyz jsem byla tak v 8. tydnu, a uplne me to skolilo, jak je clovek oslabenej se snizenou imunitou tak me to fakt uplne dostalo. Taky si to sice nedovedu uplne predstavit, ale doufam, ze bych mohla pracovat z domu, takze bych ani snad nemusela mit neschopenku, a tudiz mohla na vychazky podle sebe.Akorat bych to musela rict v praci, ze z jakeho duvodu chci byt doma. Uz to tam takhle jedna kolegyne mela, tak snad by to bylo schudny. No uvidime, kdy to nastane. :angry:
Jahu, tak to teda mazec, nejlepsi jsou takovy baby, ktery vi prd, ale budou radit. Kolikrat se nestacim divit, jak jsou moudry. :D
1. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natu, doufam, ze se hezky vyspis a zitra uz bude lip. Byla jsi dneska takova smutna, tak at je zitrek uz lepsi. :wink:
1. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrouuuuuuuuuu. :slight_smile:
1. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak vcera byly dve tlusty dalnice ale na ovu testu i hlen ale pojistenicko snazenicko nebylo jelikoz jsme se pohadali a kazdej jsme spali na kazdy konci postele ale nebylo to kvuli mimcu (nastesti) bricho me bolelo a pekne me stvalo ze jsme nepojistili dneska odletel na tyden pryc .... danielko neboj taky budes mit pozitivni ovu test urcite!!!!! natul doufam, ze je ti uz lip? z ceho to bylo? jezis tady je doma takovi ticho jeste ze mam toho psa :grinning: taky jsem byla dneska navstivit kamaradku tak je v 5 mes tehotenstvi ma krasny mali brisko tak jsem potichu zavidela pak jsem jela domu a chtelo se mi brecet ....... tak vam preju krasny den holky :wink:
2. črc 2010 ve 02:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
herbi tak to je teda velká škoda s tím snaženičkem,ale přiště už musíš ledasco překousnout a hlavně se nepohádát během ovulky :wink: :slight_smile:

jinak já mám asi nějakou virozu včera zvracení a dneska už mi sice není blbě,ale teplotu mám zvýšenou a pobolívá mě snad celý člověk,svaly,klouby,tak asi chřipajzna :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ráno:slight_smile: herbie, tak třeba to stačilo i bez pojištění a některá potvůrka zabrala :grinning: to by bylo aby ne, když jsi měla ty tlustice!!!
2. črc 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, a není to nějakýma těma práškama, co bereš??
2. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, u nás se zase chystá krásný den, tak ho přeji i vám všem ! :wink:
2. črc 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breber já nic už neberu,antika jsem měla jen dvě pilule,a to jsem už vysadila ,takže neberu nic,jen listovku zobu,tu musím před IVF.Jinak jsem si to přepočítala a měla bych začít stimulovat první týden v srpnu :dizzy_face: ,datum přesný nevím,to závisí od ms :dizzy_face:
2. črc 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natu, tak já jsem myslela, že máš fur HA, mně z toho taky bylo ze začátku všelijak, když jsem je začínala brát...tak to bude spíš ta viróza...vedro, klimatizace a tak :unamused:
vidíš, první týden v srpnu je za chvíli!!!
2. črc 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vím,že je,ale víš jak,tak to mělo být už a tak se to posune,ale joo,jde to,za mimi to stojí počkat chvíli,kdyby se to mělo pokazit,tak radši počkám :wink: :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky jsem z kontroly zpět gestan.váček a jsem 5+1 srdeční akceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee čuměla jsem jako blázen dělalo to na mě buch buch buch mám radost na ko jdu 20.7 o dovolený
2. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova jupííííí tak to je moc skvělá zprávička jen tak dál :slight_smile: ať hezky roste a drží se jak klíšťátko :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe, to je super!!! moc držím palce! akce v 5+1 to je fakt nádhera, to bude nějaký velký bojovník!!! :grinning:
2. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa tak jestli jsi neco špatného nesnědla, a nebo je to z toho vedra mě už ten pařák taky leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ms je skorem pryč a tak uvidím :wink:
2. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herbie to mě mrzí, a znám to taky nejprve pohodička vše tak jak má být pak se jen o něčem zmíním a je oheň na střeše, a už je po pohodě a já jakož to správný nervák, řeknu něco co mě pak mrzí, a je to i tím, že mám nervy zda otěhotním nebo ne, a nejvíc mě naštve když mi řekne jedno už máme když druhé nepujde tak co nebudu to lámat přez koleno :angry: hm chlapum se to řekne ty žádné biologické hodiny nemaj :frowning2:
2. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahud u mě asi chřipka ,dneska mi je taky na nic,bolí mě hlava jako střep a svaly snad všude a teplotu mám, a už nezvracím,ale žaludek mám furt jak na vodě ,takže nějaká viroza asi :rolling_eyes:
2. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

breberuska – Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................35DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................26DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 24DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................20DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................19DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................18DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................17DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................13DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................13DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................3DC
2. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ajaj, tak to pak vysvětluje ty vysoké teploty na grafu, hezky lež a odpočívej, já dnes uvařím a na vše prdím, včera jsem tu lítala uklízela, prala, povlékala, dneska chci mít klid- ikdyž s malou asi těžko, vymýšlí kraviny :grinning: přemýšlím, jestli mám dojít pro ty ovu testy manža včera na mě že je to zbytečný :unamused: když si píšu ten graf...a že to poznám. Rači si místo ovu testu koupím calibrum baby plan :wink: tak ať ti je brzo lépe :wink: :zipper_mouth:
2. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova obříííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí gratulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, douam, ze se to venku vybere. Rano bylo i celkem zatazeno a zima, ale uz to vypada na dobre ceste. Pritel vymyslel vylet na vikend, tak se moc tesim.
Lehe, to je fakt paradni :grinning: :grinning: , v takovem tydnu videt srdicko, to bude bojovnik. :D Tak jen tak dal a gratuluju. :grinning:
Herbie, to me mrzi ze jste nemohli vyuzit ty uplne tlustice, ale ja myslim, ze to rozpeti je par dni, a spis pred tim, takze to klido pido mohlo vyjit. :slight_smile: Takze drzim pesti. :slight_smile:
Natu, at te to nachlazeni nebo co to je, rychle prejde.
2. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe mocinky mooooooooooooooooooooc gratuluji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek