Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

angelina987
1. črc 2010

Strašně to letí, nic mi není, tak v pohodě, jen to horko a jsem řekla bych nechutná na manžu, ale trpělivě čeká až bude líp. Teď jsem se málem poblinkala, protože jsem umývala koupelnu čističem s octem a fakt jsem to musela rozdýchávat, no hnus fialový 🤐

daniela699
1. črc 2010

Breber, tak to si myslim taky muze neco znamenat. To by tak odpovidalo tomu hnizneni ne? 🙂 No bylo by to paradni prekvapeni. :D A kdyby to nebylo ted, tak stejne jsi nachystana myslenkove na cervenec, takze nerozptylovat a pekne se soustredit. :D

daniela699
1. črc 2010

Angel, jojo, jen at ti je hezky blbje :D to je pry pozitivni. 🙂 A kdy pujdes na nejakou kontrolu? Nevim jestli jsi to nahodou nepsala. A uvazujes o rizikovem? Jsem slysela, ze pry to casto v tech nasich pripadech davaji, tak s tim taky tak nejak do budoucna pocitam.

fram
1. črc 2010

dani, myslím, že záleží na dr., jestli dá automaticky po zamlklém neschopenku. Mě ta moje řekla, že až otěhotním, tak mi ji napíše, ale já nevím. Nemám rizikovou práci a ležení doma případnému MA stejně nezabrání, takže bych měla spíš strach, že doma se budu pořád kontrolovat a budu ve větším stresu než v práci. Ale zase takový povalování doma.... 😀 😀

jahudka80
1. črc 2010

@angelina987 tak ocet nemusím ani normálně, nic doma nečistím octem je mi z něho šoufl 😝 a to jedna paní ve 2 patře s ním doma uklízí, a když si obouvá boty má rozcapené dveře a ten smrad od ní jde k nám nahoru, když jsme se sem stěhovali, tak jsem si řekla, že asi někdo zavařuje okurky jak to tu smrdělo, ale pak jsem zjistila, že je to její vůně domova 😀 😀 😀 manža jí neřekne jinak než bába octovka 😀 😀 😀 fuj jen o tom píšu a je mi na blití

jahudka80
1. črc 2010

@fram povalování doma je fajn, tedy až na ty přiblé vycházky co jsem musela dodržovat, normálně choděj kontroly, blbci a víš co mi řekla na sociálce máte rizikové tak co máte co courat- kráva jedna a když si chce jít člověk něco nakoupit tak mu tedy 2h nestačí a kor když jsem byla těhu funěla jsem a sotva lezla do města přez půl hodky půl hoďky zpět a co zařídíte za hodinu??? No slepice no. Když jsem vlezla do MHD jsem se málem zeblila a ani mě nikdo nepustil sednou tak jsem rači chodila pěšky 🙂

fram
1. črc 2010

@jahudka80 tak to máš pěkné zážitky z neschopenky 😀 Právě se bojím, aby mi doma nejeblo 😀 Manža je pořád pryč, tak bych byla vopuštěná jak ten kůl v plotě 😕 😀

jahudka80
1. črc 2010

@fram teď budu mít klid když jsem na rodičáku 🙂 ale k mé smůle nezaměstnaná tudíž bez nároku na mateřskou a ani volbu 3 let být doma s prcem, prej to nejde a musím bejt 4 roky 😝 a to tedy nechci 😠 jsou to šmejdi 😠

daniela699
1. črc 2010

Fram, jojo, urcite zalezi na doktorovi, ale rikam si, ze zase kvuli tem prvnim mesicum a nejake viroze je asi lepsi byt doma. Ja jsem dostala anginu kdyz jsem byla tak v 8. tydnu, a uplne me to skolilo, jak je clovek oslabenej se snizenou imunitou tak me to fakt uplne dostalo. Taky si to sice nedovedu uplne predstavit, ale doufam, ze bych mohla pracovat z domu, takze bych ani snad nemusela mit neschopenku, a tudiz mohla na vychazky podle sebe.Akorat bych to musela rict v praci, ze z jakeho duvodu chci byt doma. Uz to tam takhle jedna kolegyne mela, tak snad by to bylo schudny. No uvidime, kdy to nastane. 😠
Jahu, tak to teda mazec, nejlepsi jsou takovy baby, ktery vi prd, ale budou radit. Kolikrat se nestacim divit, jak jsou moudry. :D

daniela699
1. črc 2010

Natu, doufam, ze se hezky vyspis a zitra uz bude lip. Byla jsi dneska takova smutna, tak at je zitrek uz lepsi. 😉

daniela699
1. črc 2010

Dobrouuuuuuuuuu. 🙂

herbie
2. črc 2010

ahoj holky tak vcera byly dve tlusty dalnice ale na ovu testu i hlen ale pojistenicko snazenicko nebylo jelikoz jsme se pohadali a kazdej jsme spali na kazdy konci postele ale nebylo to kvuli mimcu (nastesti) bricho me bolelo a pekne me stvalo ze jsme nepojistili dneska odletel na tyden pryc .... danielko neboj taky budes mit pozitivni ovu test urcite!!!!! natul doufam, ze je ti uz lip? z ceho to bylo? jezis tady je doma takovi ticho jeste ze mam toho psa 😀 taky jsem byla dneska navstivit kamaradku tak je v 5 mes tehotenstvi ma krasny mali brisko tak jsem potichu zavidela pak jsem jela domu a chtelo se mi brecet ....... tak vam preju krasny den holky 😉

natulaaa
2. črc 2010

Dobré ránko holky 🙂
herbi tak to je teda velká škoda s tím snaženičkem,ale přiště už musíš ledasco překousnout a hlavně se nepohádát během ovulky 😉 🙂

jinak já mám asi nějakou virozu včera zvracení a dneska už mi sice není blbě,ale teplotu mám zvýšenou a pobolívá mě snad celý člověk,svaly,klouby,tak asi chřipajzna 🙂

breberuska
2. črc 2010

Ahoj holky, krásné ráno🙂 herbie, tak třeba to stačilo i bez pojištění a některá potvůrka zabrala 😀 to by bylo aby ne, když jsi měla ty tlustice!!!

breberuska
2. črc 2010

natu, a není to nějakýma těma práškama, co bereš??

angelina987
2. črc 2010

Dobré ráno holky, u nás se zase chystá krásný den, tak ho přeji i vám všem ! 😉

natulaaa
2. črc 2010

Breber já nic už neberu,antika jsem měla jen dvě pilule,a to jsem už vysadila ,takže neberu nic,jen listovku zobu,tu musím před IVF.Jinak jsem si to přepočítala a měla bych začít stimulovat první týden v srpnu 😵 ,datum přesný nevím,to závisí od ms 😵

breberuska
2. črc 2010

Natu, tak já jsem myslela, že máš fur HA, mně z toho taky bylo ze začátku všelijak, když jsem je začínala brát...tak to bude spíš ta viróza...vedro, klimatizace a tak 😒
vidíš, první týden v srpnu je za chvíli!!!

natulaaa
2. črc 2010

no já vím,že je,ale víš jak,tak to mělo být už a tak se to posune,ale joo,jde to,za mimi to stojí počkat chvíli,kdyby se to mělo pokazit,tak radši počkám 😉 🙂

leheckova
autor
2. črc 2010

ahoj holky jsem z kontroly zpět gestan.váček a jsem 5+1 srdeční akceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee čuměla jsem jako blázen dělalo to na mě buch buch buch mám radost na ko jdu 20.7 o dovolený

jahudka80
2. črc 2010

@leheckova jupííííí tak to je moc skvělá zprávička jen tak dál 🙂 ať hezky roste a drží se jak klíšťátko 🙂

breberuska
2. črc 2010

Lehe, to je super!!! moc držím palce! akce v 5+1 to je fakt nádhera, to bude nějaký velký bojovník!!! 😀

jahudka80
2. črc 2010

@natulaaa tak jestli jsi neco špatného nesnědla, a nebo je to z toho vedra mě už ten pařák taky leze krkem 😝 ms je skorem pryč a tak uvidím 😉

jahudka80
2. črc 2010

@herbie to mě mrzí, a znám to taky nejprve pohodička vše tak jak má být pak se jen o něčem zmíním a je oheň na střeše, a už je po pohodě a já jakož to správný nervák, řeknu něco co mě pak mrzí, a je to i tím, že mám nervy zda otěhotním nebo ne, a nejvíc mě naštve když mi řekne jedno už máme když druhé nepujde tak co nebudu to lámat přez koleno 😠 hm chlapum se to řekne ty žádné biologické hodiny nemaj ☹

natulaaa
2. črc 2010

jahud u mě asi chřipka ,dneska mi je taky na nic,bolí mě hlava jako střep a svaly snad všude a teplotu mám, a už nezvracím,ale žaludek mám furt jak na vodě ,takže nějaká viroza asi 🙄

jahudka80
2. črc 2010

breberuska – Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................35DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................26DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 24DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................20DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................19DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................18DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................17DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................13DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................13DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................3DC

jahudka80
2. črc 2010

@natulaaa ajaj, tak to pak vysvětluje ty vysoké teploty na grafu, hezky lež a odpočívej, já dnes uvařím a na vše prdím, včera jsem tu lítala uklízela, prala, povlékala, dneska chci mít klid- ikdyž s malou asi těžko, vymýšlí kraviny 😀 přemýšlím, jestli mám dojít pro ty ovu testy manža včera na mě že je to zbytečný 😒 když si píšu ten graf...a že to poznám. Rači si místo ovu testu koupím calibrum baby plan 😉 tak ať ti je brzo lépe 😉 🤐

gambrinuska
2. črc 2010

@leheckova obříííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí gratulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daniela699
2. črc 2010

Ahoj holky, douam, ze se to venku vybere. Rano bylo i celkem zatazeno a zima, ale uz to vypada na dobre ceste. Pritel vymyslel vylet na vikend, tak se moc tesim.
Lehe, to je fakt paradni 😀 😀 , v takovem tydnu videt srdicko, to bude bojovnik. :D Tak jen tak dal a gratuluju. 😀
Herbie, to me mrzi ze jste nemohli vyuzit ty uplne tlustice, ale ja myslim, ze to rozpeti je par dni, a spis pred tim, takze to klido pido mohlo vyjit. 🙂 Takze drzim pesti. 🙂
Natu, at te to nachlazeni nebo co to je, rychle prejde.

jane84
2. črc 2010

Lehe mocinky mooooooooooooooooooooc gratuluji 😀 😀 😀 😀 😀 😀