Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
24. čer 2013

@essa tak tam nemusí být žádný velká pauza, si myslím. počkej na první měsíčky, měly by dojít normálně, a pak se začněte snažit znovu

matysikovad
24. čer 2013

@kolino no a ty jdeš zítra na snímeček ? 🙂

maximka33
24. čer 2013

@sanuli ahoj, vítej u nás..každé tady se stalo něco podobného, i když je to hrozné..myslím, že to nejhorší máš za sebou. hlavně a´t nejsou žádné komplikace. mně v nemocnici radili dát si vitamín E.

essa
24. čer 2013

@matysikovad dakujem za radu,,,,tie testiky mas krasnucke aj ultrazvuk,,,,som tu nova tak moc tu este nerozumiem 😉

maximka33
24. čer 2013

@sanuli ahoj, vítej u nás..každé tady se stalo něco podobného, i když je to hrozné..myslím, že to nejhorší máš za sebou. hlavně a´t nejsou žádné komplikace. mně v nemocnici radili dát si vitamín E.
@kolino jj to je normální, že se bere krev tak v tom 11tt a pak do 14tt ultrazvuk. mezi tím by mělo být tak 14 dní, ve stejný den se screening nedělá.
@essa mrzí mě to.. taky jsem měla spontánní potrat, v 7tt, ani srdíčko nebylo.. ms by měla dojít do 6 týdnů od revize či potratu. my se snažili už právě od té první menstruace, stejné to pak trvalo déle, hlavně když jinak budeš v pořádku.
@kolino fakt? my máme fotky z 3d z 25tt a už jsou to jednotlivé části těla, ne celé mimi. ale zas prý někdo z toho pozná, komu je mimi podobné. akorát to naše pořád mělo ručku před obličejem..

maximka33
24. čer 2013

@terulin teda, co se stalo mamce? a jak to vypadá u tebe? počasí je lepší ne?

essa
24. čer 2013

@maximka33 dakujem povzbudenie velmy pomaha,,,,, 🙂

maximka33
24. čer 2013

@essa je fajn, že ses obešla bez revize. je tu pár holek, co hned následující měsíc otěhotněly a donosily zdravé mimi. šance je velká. koukni do tabulky o stránku zpět.

terulin
24. čer 2013

@maximka33 Počasí je o moc lepší 😀.
A s maminkou jsme se běželi schovat před deštěm, uklouzla na betonových schodech a komplet si rozdrtila ramenní kloub a zpřerážela tu kost, co jde z něj, takže dostane kloub nový ocelový a kost pod ním budou asi šroubovat, nebo nevím jak zpevňovat. Jenže je to prý tak zničený, že to nemá cenu zachraňovat a náhrada není akutní operace, která by se dělala hned, takže si počká do čtvrtka.

matysikovad
24. čer 2013

@essa děkuji, zažila jsem zamlklý potrat, takže jsem si poležela i jednu noc v nemocnici, bléééé...snad za 6 měsíců budu ležet z jiného důvodu v nemocnici 😉 zadaří se vám brzo 🙂

matysikovad
24. čer 2013

@maximka33 Jééé Luci, mně budou dělat jak odběry, tak UTZ v jeden den na ten screening

kolino
24. čer 2013

@matysikovad je to určitě krásná vzpomínka za ty penízky to stojí a je to vytisklé na foto papíru tím ,že je ještě malé se ještě vleze na fotečku celé. moje pojišťovna přispívá 1000kč tak je to dobrá podpora, a dnes jsem četla že přispívá na těhu plavání 5tisíc! tak až tam pak půjdu žádat tak se na to optám, pokud budu moct proč toho nevyužít! Já zítra jdu ke svému mudr ,ale ten jeho utz není tak kvalitní tak uvidím co tam bude vidět. když tak počkám až na screening na pěknou fotečku 😵 snad se dočkám!

matysikovad
24. čer 2013

@kolino určitě se dočkáš! tvoje miminko je bojovník, jak žádné

matysikovad
24. čer 2013

@kolino jo a já jsem u vzp, takže mám smůlu u všeho..... 😠

maximka33
24. čer 2013

@kolino a jakou máš pojišťovnu?
@terulin to je teda smůla smůlovatá.. ještě že jsi neuklouzla ty..

maximka33
24. čer 2013

@matysikovad no jo Dani,a proč jsi ji nezměnila? já u ní nebyla snad nikdy 🙂))

kolino
24. čer 2013

@matysikovad opravdu? no na to se poptej ,mají taky pěkné přízpěvky....mrkni na jejich stránkách
@maximka33 já mám revirní bratrskou

kolino
24. čer 2013

@matysikovad http://www.vzp.cz/klienti/vyhody-a-prispevky/fi...
tak 500kč přispívají 🙂 no aspoň něco! prostuduj si to ,a pěkně s účtenkama na ně ať to proplatí!!! proč toho nevyužít a nechat jim to

maximka33
24. čer 2013

@kolino tu jsem taky mívala, ale v čechách s ní doktoři nemají smlouvy. fakt až 5 tis. příspěvek??

kacernice
24. čer 2013

@matysikovad no snad to zvládne, už je umrčenej, jen aby nedošla vysoká horečk ☹ a
vyřídili jsme je OSSZ, papíry pošlou poštou a pak až pro rodičák, byla jsem blázen, když jsem si myslela, že vyřidíme vše v jeden den
bábu jsem začala úplně ignorovat, ať si mele co chce 😝 😝 😝 😝

kolino
24. čer 2013

@maximka33 já to dnes četla na nástěnce před pojišťovnou. zkusim pohledat a kdyžtak pošlu odkaz. počkej ty si měla revirní bratrskou pojišťovnu a oni neměli smlouvy? to je divné, já ji mám už od mala a nikdy nikde nebyl problém.

maximka33
24. čer 2013

@kolino ano záleží na tom, kde bydlíš, na Moravě mají určitě více smluv s lékaři, tady v Praze ne, revírní znamená hornická, takže asi proto 🙂

kolino
24. čer 2013

@maximka33 aha to jsem nevěděla! 🙂

matysikovad
24. čer 2013

@kolino jůůů, děkuji za odkaz, storpo využiju toho 3D, tak to si piš 😉 jinak kurz mám zadarmo jako pracovník v tamní nemocnici, nevím teď je to na minulý rok 🙂

kolino
24. čer 2013

@matysikovad jo i vitamíny propláceji což je super...protože jsou drahé já mám ten mamavit a platila jsem skoro 500kč

matysikovad
24. čer 2013

@kolino já nic nejím, ze všech vitamínů mi bylo hrozně zle... 😒

eva518
24. čer 2013

Ahoj holky, tak už jsme 1+1+1 🙂 Ve středu před půlnocí se nám narodila holčička Andělka - 3350g a 50cm. Dám do alba co nejdřív fotky. Podrobnosti o porodu jedině těm, co u rodily a do IP 😀 😀 😀 Trvalo to skoro celý den a nakonec jsme skončili sekcí.. 😝 😒 Ale nejdůležitější je, že jsme ode dneška odpoledne konečně doma, nastupovala jsem do nemocnice minulé pondělí 😝 a že jsme obě v pořádku. A budu mít chvilku, dočtu novinky 😵

matysikovad
24. čer 2013

@eva518 huráááá ! Evičko moc moc moc gratuluju k Andělce a už se těším na fotečky!

kolino
24. čer 2013

@eva518 jééé Evičko srdečně gratuluji! ♥ tak už jste úplná rodinka, super, a vaše holčička má kouzelné jméno! Rodila si ve Valmezu a vše v pohodě? kdo tě rodil? hm kdyžtak IP

maximka33
24. čer 2013

@eva518 Gratuluji moc k Andělce, myslela jsem,ž e to bude holka 🙂 hlavně ať jste všichni zdraví