• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@terite já nemám nic :slight_smile: ale tak mám čas :wink:
10. črc 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje :slight_smile: Po delší době vás všechny zase zdravím a věřte, že na vás myslím a když se teď dívám na tabulku, tak mě hrozně mrzí, že některé v ní pořád trčí a nedaří se, ale věřím, že to přijde, musí! Zároveň vítám v diskuzi nové snažilky a přeji, abyste i vy co nejdříve našli // a vše probíhalo jak má :slight_smile:

Jinak Michálek hezky roste, čas rychle letí, konečně je mi lépe a poporodní depresi jsem zažehnala, ale i tak mě ještě trápí únava a vyčerpání, že mám někdy fakt pocit, že mě zákonitě musí ranit, ale držím se (no jako vždycky) :slight_smile:

Posílám pro dobrou náladu fotečku toho našeho malého dráčka :slight_smile:
10. črc 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@froka Michálek je kouzelný :slight_smile:))) a jak vám to klape, už máte svůj rytmus? spinkání, kojení, prdíky?
10. črc 2013 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@maximka33 Díky -) Ale jo, jde to, rytmus si už snad ustaluje, přes den bývá vzhůru a v noci ještě jak kdy, někdy spinká i 5hod a pak si jede zase po 3hod a někdy se po 2-3hod budí a papká. Musím to zaklepat, ale prdíky nás tak moc netrápí, jen občas. Jinak kojení jsme bohužel nevyhráli, tak jsem na UM, ale malý je spokojený a to je hlavní. No ale ty už to máš taky za pár :grinning: Už se něco chystá nebo jsi stále zamčená na deset západu? :grinning: Jak se cítíš?
10. črc 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Téda, no jo. To jsou ty dva týdny mezi tebou a @matysikovad takový rozdíl? Asi taky záleží, jak u koho, že? Někomu to asi vyskočí dřív a někomu později. No já to chci vědět, kdyby nám to náhodou klapla a vdávala jsem se těhu v 16tt :slight_smile: Ach ty naděje, co člověk furt v sobě živí a pak stejně zase jen prd a červená návštěva :frowning2:
10. črc 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju radu. Je tohle pozitivní ovu test? Podle mě ne. Máme na to vlítnout raději i dnes? Testuju poprvé, tak nevím co a jak...
10. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terite To je jak z nějakýho romantického filmu :slight_smile:. Krása. Já zase nezapomenu, když měl při žádosti o ruku v té době skoromanžel slzy v očích. :slight_smile:. Holka, ale to tu svatbu berete hopem! Supeeeer! :slight_smile:
10. črc 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terite rozdíl asi bude :slight_smile: u druhorodiček bříško vyskočí dříve. u prvorodiček jsou ty břišní svaly ještě hodně stáhnuté :slight_smile:)
@cital klidně na to vlítněte i dnes. počítám, že zítra či pozítří už budou stejně silné čárky.
10. črc 2013 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak pořád 2v1 ... jsme bez internetu, tak jen takhle krátce :sweat_smile:
10. črc 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@froka Zrovna zítra mám monitor a ozvy a poradnu, tak uvidím :slight_smile: ale myslím, že zatím nic. u syna to ale bylo ze dne na den, tak nevím, co čekat. žádní poslíčkové se nekonali. teď je asi ještě čas. prima, že vás netrápí prdíky :slight_smile:)) potkala ses s holkama - fykyskou a turcice?
@antana123 bříško je naprosto akorát :slight_smile:
10. črc 2013 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 Tak to jsi šťastná žena, že nemáš poslíčky, já jsem si jich teda užívala a i proto jsem rodila dřív :slight_smile: S holkama jsme se zatím nepotkaly, Praha je pro mě přece jen daleko, ale něco snad naplánujeme jak prcci povyrostou :slight_smile: Tak se drž a podej zprávu jak jsi dopadla :slight_smile:
10. črc 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital Já bych to dneškem pojistila, to LH může vyskočit jen na chvilku a zítra by už taky klidně mohla být zase slabší :slight_smile: Tak držím pěsti! :slight_smile:
10. črc 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital taky bych to dneska pojistila,určitě ještě ztmavne:wink:
10. črc 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital ještě tomu malinko chybí, ale už skoro pozitiv, snažila bych se už dnes a následující tak 4 dny pro jistotu. Držím pěsti, určitě to vyjde :wink:
10. črc 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Péti a co vy, kdy se budete moct snažit? Já moc doufám, že budeme těhulit spolu :wink:
10. črc 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka no ten je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bude lamač dívčích srdcí :slight_smile:
10. črc 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik já nedoufám,já to vím,že budeme těhulit spolu:-*no ještě jeden cyklus odběrů a pak k docentovi a uvidíme,co vymyslí:slight_smile:
10. črc 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak uz se tu foti pupiky, to jsem ja min. tyden :slight_smile:
@antana123 gratuluji, sice v tom ten ksichtik nevidim porad at se tocim jak chci, ale verim ze je krasny :slight_smile: i v pupiku :grinning:
@froka maly je uzasny :slight_smile:
10. črc 2013 ve 22:47  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@janiczka2011 teda to je břucháček krásný!!! :hearts: já má stále jen dvojtý špek, ale ty si šttíhlounká tak ti vvyskočil ukázkově.
10. črc 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka On je tak krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky pochlubím tím naším miminkem. I když ono už to není miminko..dnes jdeme na 10m prohlídku. To je hrůza, jak to letí!!! :slight_smile: Přijde mi to nedávno, co jsem poprvé potratila a už tu máme takovýho velkýho chlapa :slight_smile:
Jinak ale u nás nic moc. Kuba uplakaný kvůli zubům už téměř permanentně, s manželem to máme jak před rozvodem, ke kterému to asi pomalu spěje.. Ale stejně jsem šťastná...hádejte díky komu :wink: :slight_smile:
Přejeme vám krásný usměvavý den :dizzy_face: :wink:
11. črc 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Ahoj holky :slight_smile:
@janiczka2011 krásný bříško :slight_smile:
11. črc 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123
@janiczka2011 Krásná bříška, ale já mám větší, heč! A to v něm nemám mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@martinakl Krásňoučkej vlasáček a maminka je kočka. My to máme doma taky jako před rozvodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: permanentně tichá domácnost, sex = 0, alespoň se nemusím mučit nad těhu testama :- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@froka moooooooc hezké miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka2011 krásný bříško a jak ti jinak je?kdy bude další KO?
@martinakl moc vám to s Kubíčkem sluší, je to už opravdu velký chlap:wink:to s manželem mě mrzí, měli jste problémy už před porodem?nebo je to až po narození malého?
11. črc 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacernice ty taky?není to tím,jak máte Tomáška a ty ted nestíháš?
11. črc 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 krásné bříško:-*
@froka malej je krásnej a řekla bych celý ty:slight_smile: jsem moc ráda,že už poporod.deprese odezněly,tak ted už bude jen líp a líp
11. črc 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacernice hele určo to nebude tak zlý jak s břichem tak s mužem asi si to musí sednout že je vás o jednoho víc :slight_smile:
11. črc 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek