Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

miranda77
22. črc 2013

tak 16.7. v 19:05h se nám narodil Přéma ... holky držím všem palce, ať už máte své štěstí v ruce jako já teď. Sice je teď pěkně"smradlavé", ale mě to voní radostí!!!!!!!!!

maximka33
22. črc 2013

@nessik tak je fajn nachystat třeba dobrou večeři, skleničku vína, krásné prádýlko, hudbu a je to romantika pro oba, že se oba budou těšit 🙂 nebo mu předtím dát masáž.

maximka33
22. črc 2013

@cital teda, člověk by řekl, že máš fakt hromadu příznaků!!! na tvém místě bych nejpozději do 2 dnů testovala. vůbec to nemusí být stejné jako minule, navíc, když to nevyšlo. mně když to nevyšlo, tak jsem testovala až 16dpo a slabé čárky. a když to vyšlo, tak 11dpo už byly a sílily více. prostě více hcg, víc prosperující těhu. ale teda až po limitu byly //, další den už hned. navíc podle ms bych měla termín porodu až o 4 dny později, ale na utz bylo mimi prostě větší, tak mi termín upravili. takže ovulace neznamená všechno 🙂

maximka33
22. črc 2013

@miranda77 Krásný, moc gratuluji ještě jednou. a jak se jmenují ostatní děti?

sarkad2856
22. črc 2013

@miranda77 jéé bobišek,taky gratuluju 🙂

cital
22. črc 2013

@nessik Kočko, povede se, ale asi vážně moc tlačíš na pilu. Já se těm chlapům nedivím. Já tento cyklus řekla mám ovulaci jdeme na to. A mu to samozřejmě nešlo (většinou takový problém nemá, spíš naopak 😀). Venku bylo horko, to tomu taky nepřidalo. Tak jsem se zvedla a řekla jsem mu: Další měsíc vniveč. Nakonec sexík byl, ale teď už vím, že sex na povel dělat už nebudu. Nechci zničit náš sexuální život a měsíc sem, měsíc tam....Ale chápu, někdy je to těžké ☹.

cital
22. črc 2013

@petulaho Dostaneš ji ještě dnes, budou poslední testy tento cyklus....a pak hurá do nového snažení! Zlati, dobře to dopadne, uvidíš 🙂! S testem počkám raději. Mám fakt obavu, že to bude úžeh. Úplně hořím ☹.

cital
22. črc 2013

@maximka33 To jsem si taky říkala. Minule jsem měla plod mladší, než měl být a všechno bylo "jaksi" špatně a posunuté. //, nevolnosti, atd. Vím, že každé těhotenství je jiné, ale min. mě bolely prsa, teď nic. Testovat raději ještě nebudu. Počkám si. Děkuji moc za názor 🙂. Spíš to vypadá fakt na ten úžeh, jsem nějaká rozpálená ☹.

petulaho
22. črc 2013

@cital díky, a ty máš horečku?zkusila bych test a když nebudou //,dala bych si Paralen, chladnou sprchu a zalehla bych...

cital
22. črc 2013

@miranda77 Velká gratulace!!!!!

cital
22. črc 2013

@petulaho To nevím. Doma nemáme ani teploměr. Myslím, že horečku nemám, většinou ji na sobě poznám a krom toho, že jsem horká mě nic není. Nemocná nebývám. Jsem v práci a budu v práci až do večera. Dneska si nemůžu dovolit jít domů ☹. Zítra odpoledne jedeme na mini dovču, tak musím všechno v práci stihnout.

petulaho
22. črc 2013

@cital hele ale já i takové návaly horko/zima měla na zač.v těhu😉

cital
22. črc 2013

@petulaho Fakt jo? Teď jsem si vzpomněla, že mě v noci byla zima. To jsem teda zvědavá co z toho nakonec vyleze.

miranda77
22. črc 2013

@maximka33 :D ... Diana, Antonín ...

petulaho
22. črc 2013

@cital zkus test a uvidíš😉
@miranda77 gratuluji k chlapečkovi 😵

vercula7
22. črc 2013

Ahojky holky jsem tu nová zítra mám jít na revizi zamlklé těhu v 7tt :(jsem z toho v šoku a manžel je ještě víc což mě dorazilo na kolena úplně.chjo tolik jsme se těšili a byli jsme tak rádi

ivazapisovatelka
22. črc 2013

Ahoj holky, taky se k vám přidám. Cca před 3 týdny SP asi v 5 - 6 tt.

ofina1
22. črc 2013

@nessik jeejda tak jste se měli fajn až na malé nedorozumění jak píšou holky ti chlapů to mají složité když se na ně moc tlačí tak prostě nemůžou a seknou se .my se ještě přemůžeme ale oni jsou jiní.vím,že se to strašně těžko poslouchá,ale fakt to zkus nehrotit.jinak ta psychika dělá strašný věci.příští měsíc si jasná.a jinak jak bylo ?

@cital ty jo vypadá to slibně,ale já měla vždy příznaky a nic z toho a teď nemám žádné,

ale mám hrozný strach z toho zítřka.jestli bude něco špatně tak nevím jak to zvládnu vůbec nic mě není a to je podezřelé :-[

maximka33
22. črc 2013

@vercula7 tak to mě moc mrzí ☹
@ivazapisovatelka ahoky a vítej. určitě máš už to nejhorší za sebeou.

ivazapisovatelka
22. črc 2013

@maximka33 Děkuju, to doufám. Obešlo se to bez revize, vše se zdá v pořádku, takže už na tom zase makáme 😀

matysikovad
22. črc 2013

@vercula7
@ivazapisovatelka holky, moc mě to mrzí.

matysikovad
22. črc 2013

@miranda77 gratuluju 🙂

cital
22. črc 2013

@petulaho Ty mě teda lanaříš 😀.

matysikovad
22. črc 2013

@ofina1 máš to jak já, dokud jsem těhu nebyla, bylo mi blbě a kdesi cosi, pak jsem našla // a nic! jediný příznak byla ta bolest hlavy a únava, ale tehdy jsem měla moc služeb za sebou, tak jsem myslela, že jsem unavená z toho 🙂

cital
22. črc 2013

@ofina1 To vypadá tak slibně, že se mi fakt věřit nechce, že by to vyšlo. Uvidíme, raději se přikláním k úpalu. Kontrola určitě dopadne skvěle! Držím palce!

maximka33
22. črc 2013

@ivazapisovatelka to máš velkou šanci. koukni k nám do tabulky. po SP se tam občas zadaří hned další měsíc a bez problémů.

ivazapisovatelka
22. črc 2013

@matysikovad Díky.

ivazapisovatelka
22. črc 2013

@maximka33 Vážně, tak to by bylo super. Vůbec bych se tomu nebránila😀 A kde na ní můžu juknout?

terulin
22. črc 2013

@vercula7 @ivazapisovatelka Holky, to mě moc mrzí, že jste spadli sem k nám, ale brzo bude zase dobře. Tabulka je fakt zázračná. Nevim jak to dělá, ale do mě vlila takovou vlnu optimizmu, že jsem z té spodní do horní vletěla za chvilinku...

ivazapisovatelka
22. črc 2013

@terulin Mě taky, sle co se mělo stát se stalo. No tak to musí být opravdu zázračná tabulka, tak sem s ní 😀