Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
13. srp 2013

@ofina1 právě ,že ne...bez příznaku. pak do toho to krvácení..neboj bude vše v pořádku!! hele mám tento jen bazarový za 800kč. http://www.pohodovenakupy.cz/angelsounds-jpd-10...

hayete
13. srp 2013

@petulaho manželův tatínek si taky myslel, že by se případný vnuk měl jmenovat jako on...ale to jsme si doma vysvětlili že jen přes moji mrtvolu 😀

hayete
13. srp 2013

@shyanne manžel je cizinec tak taky bude jméno "mezinárodní" které se dá užívat v obou zemích

bibianca
13. srp 2013

Ahoj holky, tak nějak začínám mít dojem, že to byly jen moje představy, že mám nějaké příznaky. Sice mě ted bolí poslední dobou podbříšek. Takové tlačení, ale nedávám tomu vysoké procento. Nemám žádné příznaky hlenu ani nic.. Možná to z toho nepoznám... nevím..

shyanne
13. srp 2013

@hayete no můj manžel cizinec není, ale má cizí příjmení tak jsme chtěli aby to pasovalo.

shyanne
13. srp 2013

@hayete ještě, že u nás si nikdo nemyslí, že pojmenujeme děti po nich 😀

matysikovad
13. srp 2013

@ofina1 pamatuješ, jak jsem vyváděla já? v kolikátem jsi týdnu? od 9+2 to naši nevydrželi, už mě nemohli poslouchat a koupili mi jako dárek angelsounds, jak ti radí @kolino a od té doby je ode mě klid, pak už jsem jen vyváděla kvůli screeningům 😉 A neboj, mně taky nic nebylo, špatně mi přece bylo za celé těhu tak 4 dny v kuse, pak nic. A až teď mi roste břicho ve 20 týdnu, jen si vzpomeň, jak jste mě chácholili 🙂 😉

matysikovad
13. srp 2013

@hayete ahojky, už se teda začněte snažit 🙂 proč to odsouváte?

sanuli
13. srp 2013

@ofina1 To nemusí vůbec nic znamenat.. Já jsem si myslela, že dokud mám příznaky, je vše ok a mýlila jsem se. Příznaky jsem měla ještě týden po umělém ukončení.. Neděl si z toho těžkou hlavu a věř, že to dobře dopadne. Držím ti palečky

hayete
13. srp 2013

@matysikovad napřed se musí vyřešit manželova práce, já mezitím zhubnu a pak to pujde samo ;)

shyanne
13. srp 2013

@sanuli tak to máš stejně jako jsem to měla já, cítila jsem je ještě potom co už srdíčko netlouklo. Takže tímhle se opravdu řídit nemůžeš

shyanne
13. srp 2013

@hayete zhubneš? Jako až na kost? Vždyť na té fotce vypadáš tak hubeně...

hayete
13. srp 2013

@ofina1 já měla tak silné bolesti v prsou, a poslední týden mi bylo celkově špatně že jsem jen ležela...a bylo to jen kvůli té mole. Takže ne vždy jsou pˇíznaky dobré znamení.

matysikovad
13. srp 2013

@hayete zhubneš? vždyt jsi jak prouteček

hayete
13. srp 2013

@shyanne přibrala jsem 4 kg, protože jsem po tom potratu byla nešťastná, cvičit jsem nemohla a vykašlala se na celé zdravé stravování... Tak dnes jdu na činskou medicínu a začínám zase hubnout

hayete
13. srp 2013

@matysikovad Profi fotky ti vždycky víc lichotí ;)

matysikovad
13. srp 2013

@hayete Jenom nekecej! 🙂 Ale tak když to nebudeš přehánět s tím hubnutím, tak je to fajn koníček..... Já jen kynu, připadám si lehce jako slonice.... Nu což, prej si tělo dělá zásoby na kojení, tak budu mému tělu věřit, no 😉 😒

shyanne
13. srp 2013

@hayete 4 kila to naštěstí není nic tak hrozného, to bys mohla shodit tím, že se zase vrátíš do normálu co?

petulaho
13. srp 2013

@shyanne jo měli jsme dvě Jakub a Jirka po tatínkovi a dědečkovi-tak to jsme vypustili takže Jakub a Eliška😉
@ofina1 kde jdeš k Dr.?
@kolino koukni na beremese.cz vdávala jsem se už 22.9.,ale profilovku si změnila až ted😉

cital
13. srp 2013

@petulaho @shyanne @sanuli Holky, tak já pro změnu nemůžu zase o víkendu a ani v pátek... 😒

petulaho
13. srp 2013

@hayete mě se ale to jméno Jirka líbí,ale je fakt,že potom v něm vždycky vidíš bud tatínka nebo dědečka a asi je to dobře dát úplně jiné....
@hayete a jaké jména?
@shyanne prozradíš taky jaká jména?
@matysikovad neřeš kynutí,hlavně že jste obě v pořádku🙂

shyanne
13. srp 2013

@petulaho tak to máte hezká jména, důležité je, že jste měli nějaké náhradí. To my měli náhradí pro holčičku, ale u chlapečka máme jen jedno🙂 Ta profilovka je moc hezká, sluší ti to!

shyanne
13. srp 2013

@petulaho No pro chlapečka mame jméno Markus nebo Marcus-ještě nevíme a pro holčičku po změně máme Isabella nebo je ještě ve hře Sofie, ale uvidíme-třeba si miminko samo řekne co chce🙂

petulaho
13. srp 2013

@shyanne děkuji ti😉jj líbili se mi obě klučičí a vzhledem k tomu,že si myslím,že to bude kluk,tak bude Jakub a hotovo😉to jméno se mi líbí od malinka😉a manželovi taky 😵

petulaho
13. srp 2013

@shyanne krásná jména a jaké se wahl nelíbilo?

hayete
13. srp 2013

@petulaho Sophia, Carolina, Alex, Mathyas jsou ve hře....

matysikovad
13. srp 2013

@petulaho Jéééé Petruško!! Ty máš krásnou fotku!!!

petulaho
13. srp 2013

@hayete krásná jména

petulaho
13. srp 2013

@matysikovad díky Dani:-* taky jsem si musela dát svatební🙂

matysikovad
13. srp 2013

@petulaho no jo, já jsem v počítači jinou neměla, nesnáším focení 😝 😉