Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
19. srp 2013

@shyanne budou,uvidíš...zeptej se na to pi odběrech,kdy asi cca

shyanne
19. srp 2013

@petulaho já vím, mám to naprosto stejné, ale musíme se naučit to změnit-už kvůli tomu maličkému, které se k nám chystá...

shyanne
19. srp 2013

@petulaho jé kéž by - to by bylo super, jet na dovolenou a vědět už, že je vše v pořádku a že se můžeme snažit🙂

petulaho
19. srp 2013

@shyanne jo já vím, máš pravdu...hele je to zvláštní, ale tím jak jsem ms dostala už včera,tak se mi ovulka ještě posunula blíž a oúpravdu bych jí měla na dovolený mít úplně parádně a s rezervou🙂koukala jsem i na plodné dny dle jonáše a to mi taky vychází i na patentnimedicina.cz v kalendáři početí mi to taky vychází plus mínus na ovulku...tak snad je to osud a prostě to dopadne😉

petulaho
19. srp 2013

@shyanne akže to určitě budete mít stejně a víš jak, ono všechno v pořádku je,akorát prostě ještě neměla přijít, měla ti ukázat nějakou cestu😉

shyanne
19. srp 2013

@petulaho no to je úžasné, takže vy se z dovolené vrátíte tři🙂 moc se těším až to tak bude, no vidíš nakonec budeš těhu dřív než já🙂 Já vůbec nesleduji, kdy mám ovulku a ani plodné dny, protože bych se z toho pak zbláznila, nechám to volně-jak říkala Wahl-na podzim, ale musí to být z lásky a bezmyšlenkovitě na to, kdy jsou plodné dny atd....

shyanne
19. srp 2013

@petulaho Jé kéž máš pravdu, moc si to přeji !! Asi ano, a tím co už vím, doufám, že je to to co mi měla ukázat a teď už může přijít a zůstat. Už chci být taky šťastná maminka...

petulaho
19. srp 2013

@shyanne já taky nesleduji nějak víc,než se si zhruba vypočítám dny,kdy asi...ale teplotu neměřím,ani ovulační testy nedělám, to je začátek konce....nevím jestli otěhotním hned, nemusí to tak samozřejmě být...prostě uvidíme..

petulaho
19. srp 2013

@shyanne přesně!a my budeme štastné určitě!

shyanne
19. srp 2013

@petulaho přesně tak to je opravdu začátek konce🙂 já jsem otěhoteněla, až když jsem se vykašlala na nějaké plodné dny a tak a řekla si, tak tomu nechám volný průběh.
Taky tomu moc věřím a přeju si to!!! Nemůžu se dočkat až si o téhle době budeme vyprávět a přitom se dívat na naše dítka-už se tomu budme smát a říkat si, že to tak prostě mělo být

cabalkova
19. srp 2013

@zzzzuuuuzzzziiii Byly to rane potraty nekdy v 7tt, tak tam se ani nic nezjišťovalo, pak se povedl Tonicek, a ted v breznu se potrat opakoval, tak doufam, ze uz mam vybrano, ze se brzy zadari a priste to dotahnu az do konce. Jinak nam delali všechno mozne, imunologie negativni, v genetice heteorzygotne MTHFR, coz by tereticky nemelo vadit, ale nejspis vadi, takze bych od nove dr okamžikem // mela dostat fraxiparin na redeni krve a naklusat do trombocentra. Tak jako ne ze bych se k doktorum tesila, ale uz bych si prala, aby pro to byl důvod. 🙂
@petulaho Tak to je tolik shod okolnosti najednou, ze to proste musí klapnout. A ve st se tesim na dobře zprávy od docenta. 🙂

cabalkova
19. srp 2013

@shyanne No vidíš, a ja zase vždycky otěhotněla s testama a merenim... mam ovu každý mesic jinak a s naší frekvenci tuleni bychom ji teda bez nejakeho upozorneni předem rozhodne netrefili. 🙂

shyanne
19. srp 2013

@cabalkova no tak to já právě naopak, ale je pravda, že jsme museli alespoň zvýšit frekvenci mazlení🙂 protože taky nevím kdy ji mám, nemám přesně pravidelné měsíčky takže si myslím, že ani ovu není pravidelná. Máme hodně práce na zahradě-takže jsme večer rádi, že padneme a spíme🙂 ale to zná asi každý

petulaho
19. srp 2013

@cabalkova děkuji,pevně věřím a doufám v pozitivní konec😉

petulaho
19. srp 2013

@shyanne no proto je nejlepší v době ovulace sex obden až třeba do 20.DC a úspěch je zaručen😉

cabalkova
19. srp 2013

@shyanne No jo, znam to moc dobře, když jsme před par lety zakladali zahradu. Ted uz to není tak soustredena práce, spis udrzovani, a taky to s malym moc nejde... ale potrebovala bych se ji věnovat vic, doostrihat otkvetle věci ve skalce, vytahat nejaky plevel... ale nejak se mi nedostava casu... tak snad zase o vikendu něco podelam. 🙂 a mivala cykly i hodne dlouhe nebo anovulacni, Tondika jsme vyrobili při ovulce ve 27dc. Od porodu se mi teda zacaly zase zkracovat a ted jsem vicemene na delce, co jsem mela "zamlada" takze jsem spokojena, ale několik dni sem a tam mi to teda lita. První cyklus nového snazeni byla 24dc, minuly 19dc a ted 20 dc.No, kdyby to timhle cyklem skončilo, tak bych se vůbec nezlobila. 🙂

cabalkova
19. srp 2013

@petulaho To fakt nedam. 🙂 Tondik usina před desátou a ja v pet vstavam, když si do toho predstavim ještě obden ponocovani, tak by me pak asi vynesli na marach. 🙂 No jo, starsi rocniky s malym dítětem, to se nedaji zadne zvlastni zázraky cekat.

shyanne
19. srp 2013

@petulaho no právě, tohle je naše jediné opatření, mít sex často a nemuset se soustředit na nic jiného🙂

shyanne
19. srp 2013

@cabalkova jo to znám, akorát, že my ještě neudržujeme, ale budujeme. Neboj se zadaří už brzy🙂 To já tedy popravdě vůbec nemám ponětí, kdy ovulaci mám a kdy ne, nesleduji žádné příznaky, prostě tomu nechávám volnej průběh a hlavně hodně mazlení🙂

cabalkova
19. srp 2013

@shyanne Budovani je moc fajn. Ja uz jsem ve fazi prebudovavani, uz vidim chyby a co bych chtěla jinak... zahrada je proste dozivotni donucovaci práce, jak rikal muj tata, a ma pravdu. No a jak jsem psala, ten casty sex proste nejak nezvládáme, tak si musíme pomoct testiky. 🙂

shyanne
19. srp 2013

@cabalkova jj, to je opravdu práce na celý život🙂 a když máš pocit, že je to hotové, tak začneš zase něco předělávat... 😀 No to já testíky stejně dělat nebudu, myslím, že by mě to akorát více stresovalo. Takhle to prostě nechám na přírodě a na dušičce🙂

cabalkova
19. srp 2013

@shyanne Jasne, ja si myslim, ze to clovek proste ma delat tak, jak to citi, a tak, aby ho to co nejmíň stresovalo... me by zase bez testu stresovalo, ze bych nevedela, jestli jsme to neprosvihli... no a vzhledem k tomu, ze mi v unoru bude 40, tak mam neprijemny pocit, ze se mi krati cas a proste chci mit jistotu, ze využijeme kazde sance...

shyanne
19. srp 2013

@cabalkova přesně tak, řídit se pocitem a srdcem. Neprosto tě chápu, ale nemysli na věk-je to jen číslo🙂

karamela8319
19. srp 2013

@maximka33 Ahojky našla jsem tu tvé příspěvky v diskuzi někdy před rokem, kvůli čárce na testu, která sílila hooodně dlouho 🙂 Mám ten samý problém,od dva nebo tři dny se těším až si testnu z ranní moči, vyjedou tam na mě dálnice jak brno!!!!! 😀 a on opak je pravdou, co jsem tak počítala, tak jsem asi 18. den cca od ovulky, tím že jsem neměla ještě porevizní menzes, tak se musím řídit jen datem styku, to jest před 19 dny........čárka sice sílí, to jo, ale nějak pomalu ☹ Nebo ostaní holky, máte stím také zkušenost????????????díky předem za reakce a hezký den 🙂 Nevím zda bych to dokázala sem nafotit......................................nemám tak kvalitní foťák v tel.....

karamela8319
19. srp 2013

Tak jsem zaúkolovala přítele, máme drahej foťák, tak ať ho alespoň využijem 😀 Co si o tom holky myslíte?????Jak jsem už napsala v příspěvku výše, dělám testíky z ranní moči ob dva tři dny a vždycky se těším na tlusté čáry a ono to sílí hroooozně pomalinku....tím, že jsem neměla po revizi ještě menzes, tak vycházím z toho, že sex jsme měli před 19 dny...přijde mi ta čára nato, že to je takhle dlouho ještě docela slabá 😒

karamela8319
19. srp 2013

Zde je ještě jedna ale myslím si, že nic neuvidíte, i přítel je skeptický, ale .....chlapi!!!! 😀

martinakl
19. srp 2013

@karamela8319 Ahoj, mně se první duch objevil až cca 18DC a sílil taky hodně pomalu a dnes je z toho Kuba 😉

petulaho
19. srp 2013

@karamela8319 ten horní je poslední test?no čárka tam je....

diginka29
19. srp 2013

@karamela8319 Já když jsem dělala testy tak čárka byla naprosto stejná a těhotná jsem byla 😉 Lebší je,si je dělat obden

ppapajade
19. srp 2013

@karamela8319 jasne ze jsou tam dve🙂 cisty testy znam posledni dobou moc dobre....ten tvuj vypada nadejne😉 drzim palce at to vyjde....