Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cital
12. zář 2013

@sanuli Tak to nějak okecáš, když jde o filosofii. Chápu, že myšlenky se sbírají úplně jiným směrem 🙂.

cital
12. zář 2013

Holky, já už bych tak moc chtěla mít tu kontrolu za sebou. Čím je blíž, tím mám větší strach. ČT a PÁ nějak přežiju, víkend uteče, v pondělí budou pracovat nervy...a úterý ještě, že jdu na KO dopoledne. Jinak krom zvětšených a bolavých prsou mě nic není. Dneska, hned po probuzení mě lehce natáhlo, pak jsem posnídala a v pohodě, nevolnost přešla. Každé ráno mě natahovalo (od 5tt) u mytí zubu a teď už je to taky pryč. To jsou nervíky 🙂. Prckovi věřím, ale čím blíž je KO, tím mám větší strach.

terite
12. zář 2013

@sanuli Opravdu může velmi záležet na testu. Nevěřila jsem, ale teď mám důkaz. Na fotce je můj včerejší ranní test od Dr. Max. Pak dnešní ranní test Mamatest a pak ještě dnešní dopolední test Dr. Max.

terite
12. zář 2013

Holky, tak jsem byla na krvi. Výsledky budou kolem 12.30h, kdy tam jdu zase - na konzultaci k MUDr. Věřím, že to tam je, protože testy se barví, i když to zatím nejsou žádné dálnice. Držte mi palce.
@cital Neboj, KO určitě dopadne dobře, musííí! Mělo by se už ukázat srdíčko, že? Budeme na tebe moc myslet.

Holky, mohly bychom dát data KO zase do tabulky, jako se to dřív už jednou dělalo. Ať víme, kdy máme komu držet palce...

cital
12. zář 2013

@terite Zlati to je jasné! Gratuluji a držím palce!!!! Ano, mělo by být srdíčko. Budu už na začátku 8tt v to úterý. To jsou nervy 😒 .

cabalkova
12. zář 2013

@sanuli Tak moc drzim palce na zkousku a pak snad ještě vic na ten testik. 🙂 Co vlastne studuješ?

cabalkova
12. zář 2013

@cital No jo, jsou to nervy, o tom zadna... ja jsem klidnejsi jen diky tomu, ze mam ty kontroly tak částo. Teda včera jsem vysilovala kvalitne, ale to bylo holt tim, ze jsem si připomněla, ze jsem tenhle den minule potratila... dneska uz jsem zase dobra a verim, ze to je ok. Taky mi nic moc není, včera me teda poblivalo brico a prijde mi, ze mi zacina byt trochu soufl, ale to si oboji muzu namlouvat... tak se drz, ale urcite to bude ok.

cabalkova
12. zář 2013

@terite Pekne testiky a jen potvrzeni toho, ze mamatesty fakt nebrat. Slysela jsem poslední dobrou dobře reerence hlavne na ty dr. Max a ty mas pekne. Krev bude urcite ok. A na konzultaci jdes kvůli tehu, nebo ještě kvůli necemu dalsimu?

ofina1
12. zář 2013

@terite ja myslím že to tam je! A v kolik jdeš na kontrolu? Budu moc držet pěsti

@cabalkova ty jdeš dneska zase odpoledne? Myslím na tebe a pak určo napiš.

ofina1
12. zář 2013

@sanuli kočko určitě to bude dobré zitra kup ji y test a čárka bude jak dálnice držím pěsti

matysikovad
12. zář 2013

@terite držím moc pěstičky, čárečka krááásná 🙂

shyanne
12. zář 2013

@sanuli jak negativní? to není možné, když tam byl dušík ne?

shyanne
12. zář 2013

@terite krásné testíky, určitě bude pozitivní i test na HCG🙂
@cital nebůj kontrola dobře dopadne a pak si oddychneš🙂 uteče to jako voda, to snad ani není možné jak ten čas rychle letí.

terite
12. zář 2013

@cabalkova Na tu konzultaci jdu proto, že jestli to vyjde pozitivně, tak se s Dr. hned domluvím, co mi dají. Asi mi napíšou další utrogestan (ten jsem si mimochodem už sama naordinovala na vyšší dávky, místo 1-1-1 si od včera dávám 2-1-2) a pak si myslím, že by mě mohli příští týden poslat na utz, aby se potvrdilo, že je to v děloze a ne jinde.. A taky se jí zeptám, jestli by mi doporučila jít hned na hematologii - mám Leidena, takže se mi sráží krev víc než by měla. Asi tam tak jako tak půjdu, ať se tam domluvím. Je možné, že taky dostanu ten Clexane. Ty ho taky máš, ne?
@ofina1 Posílej mi pozitivní energii mezi 12.30 a 13.30h 😉
@matysikovad Děkuji Dani, moc si přeju, aby to tentokrát dopadlo, věřím mu moc moc.
@shyanne Děkuji, věřím tomu. Musí být. Vlastně o tom nepochybuji, jde jen o to, aby pak dobře HCG rostlo a vše bylo ok. Ale na to si musím počkat, takže vše po pořádku..

cabalkova
12. zář 2013

@ofina1 Oficku, razim zase na jednu, tak drz palce. 🙂
@terite Teri, tak to jo, mne napoprvé utz nedělala, stacila ji ta krev, ale hned mi napsala ten Clexane, protože to redeni je dulezite od samého zacatku, tak ji zkus presvedcit, at ti ho taky da. Na hematologii je cekacka skoro mesic, tak abys to mea podchycene od zacatku. No a ja mela taky doma utros, takze jsem si ho aktivne nasadila ještě před první kontrolou 2-0-2 a dr mi to tak pak i potvrdila a mam ho dal, takze jako gynekoložka amatérka uz bych se docela chytala. 🙂

shyanne
12. zář 2013

@terite správný přístup, věřit prckovi to je to nejdůležitější🙂 a uvidíš, že vše bude v pořádku🙂 Je super, že hned všechno řešíš, aby se nasadila správná léčba a nic se nezanedbalo. Jsem zvědavá, jestli zjístí, zda to bylo z UIU nebo přirozeně 😀

ofina1
12. zář 2013

@terite@cabalkova holky budu na Vás moc myslet posílám moc síly🙂

terite
12. zář 2013

@cabalkova Jé, tak ty dnes taky KO, tak držím palečky. Už by mohlo být srdíčko, že?

sanuli
12. zář 2013

@cabalkova Studuju na filosofické fakultě pedagogiku.. není to klasické "pučitelkování" - je to hodně o psychologii, speciální pedagogice, didaktice, filosofii, sociologii.. Je to něco co mě opravdu baví.

Digitální test už mám.. a bojuji sama se sebou zda ho hned nepočurat :o))) Ale zase si říkám, že by bylo třeba ještě brzo a byly by to vyhozené peníze - ano! I v téhle situaci myslím ekonomicky :o) Ale řekněte sami, i těhotenské testy nedočkavých čekanek lezou do peněz :o)

sanuli
12. zář 2013

@ofina1 Díky.. snad máš pravdu :o)

sanuli
12. zář 2013

@shyanne Jak píšou holky.. snad to bude tím jiným druhem testu.. další možnost je, že byl první test falešný.. 😒

shyanne
12. zář 2013

@sanuli já si myslím, že by sis měla kopit digitál Clear Blue a uvidíš, že je to tam🙂 a tomu bych taky věřila.

terite
12. zář 2013

@sanuli Udělej si ten digital, ale doporučila bych dodržet tato pravidla - vypij půl litru něčeho a pak už nic a 3-4 hodiny počkej. Moč se zkoncentruje a pak to zkus. Tvůj ekonomický pohled chápu, ty digitály stojí fest 😎 Držím palce. Dovedu si představit, jak musíš být na nervy.

sanuli
12. zář 2013

@shyanne @terite Vydržím do zítřejšího rána! :o)

Holky.. moc vám všem děkuji za podporu! Jste báječné a já jsem tuze ráda, že jsem se k vám připadala!

cabalkova
12. zář 2013

@sanuli Je a u koho tu zkousku delas? Třeba ho budu znat, studovala jsem na FF UK anglistiku a filosofii. 🙂 A drzim palec na test, at uz si ho udelas kdykoli. 🙂
@terite Pocatek srdecni akce videla pani dr uz před týdnem, tak verim, ze dneska uz bude srdicko bit plnou silou.

sanuli
12. zář 2013

@cabalkova Dnes u krááásného Strouhala (šéfa katedry pedagogiky)... :o)

kacernice
12. zář 2013

@terite gratuluju :-* a určitě bude vše v pořádku, moc ti to přeju
@sanuli Přeju štěstíčko, ať je to tam 🙂

kacernice
12. zář 2013

Holky, vy jste ukecaný, vůbec vás nestíhám číst 😀 My teď řešíme s Nikčou školku, tak nemám moc času a jsem nervóznější víc než ona 😕 Zatím šla vždy do školky s hysterickým záchvatem a dnes poprvé jen s fňukáním, tak jsem ráda, jinak se jí ve školce líbí, celé odpoledne o ní mluví, jen ta rána ☹

cital
12. zář 2013

@cabalkova Jo kočko, já vím...jsem taky v tom děsivém týdnu, kdy jsem potratila. Den potratu mám už za sebou. No, ale víš jak někdy si říkám, že ho tam drží jen utrouš...Prostě si nedokážu představit ten zázrak, že ve mě roste miminko. Jsem trubka neuvěřitelná 🙂. Tež mě bylo divně, zrovna hned po tom příspěvku co jsem napsala do diskuze...Kurnik, ale říkám si jestli opět nešlo o sugesci. Jednou se tomu budem snad obě smát 🙂. Budu zase držet palce na tu 13.hodinu! 😉

cital
12. zář 2013

@shyanne Jak komu zlatíčko 😀.
Zase jste mě holky uklidnily!!! Děkuji moc moc moc!!! 🙂