Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
9. črc 2010

no jasny nekdy mi to ani tak neprijde ale jak se blizi ms a vim ze to dostanu protoze to tak cejtim tak mam blbou naladu a vsechno je spatne....

julie123
9. črc 2010

jj jak pisete, po potratu jsem chtela to mimi jeste vic nez kdy pred tim, nemyslela jsem prakticky na nic jineho. Snazim se na to tzv. vykaslat, ani sem na konika nechodim tak casto prave protoze mi to spis pripomina to co se stalo. Kdyz jsme nekde dva dny venku tak je my vzdy lip 🙂
Vam holky pomaha furt o tom tady psat (nektere uz treba trictvrte roku) ??? Ja myslim ze to by me zabilo 🙄 Kdyz se nepodari ani tento mesic tak si asi budu muset veskere cteni o miminech, tehotenstvi apod. zakazat nebo nevim...
Kdyz mam lepsi den, napr. vcera, tak jsem relativne ok, rikam si jak je fajn mit jedinacka apod....no ale pak to na me zas padne a at delam co delam sem v prdeli jak nikdy.....
Prominte za takovy vylev ☹ no jo manzelovi to uz leze na mozek ty moje smutky a nikomu jinemu to rikat nemuzu 😢

meiki
9. črc 2010

@angelina987 je tak to je moc pozitivni info, dekuji

fram
9. črc 2010

@herbie PŘESNĚ-jak se blíží ms, jsem absolutně nesnesitelná a nic jinýho mě nezajímá a všichni mi lezou na nervy se svýma problémama
@julie123 já sem na diskuzi chodím právě proto, že ty svoje nálady nemám komu "vyblejt", nikdo neví, že jsem měla MA a že se znovu snažíme. A manža mě sice podrží, ale nechápe, proč si to tak házím - on je děsnej kliďas, podařilo se jednou, podaří se podruhý a tím to pro něj končí. 😕 🙂

natulaaa
9. črc 2010

Dobré ránko holky 🙂
Tak sexík byl 😝 😝 😝 ,ale moc jsem nestoupla zatím,tak uvidím,jestli bude test pozitivní i dneska,doufám,že už nééé 😵
Herbi Breber to je fakt hnusné,pohádat se během ovulky,to se mi už taky stalo,a byla jsem z toho pěkně nanervy,ale ted už dlouho naštěstí néé.

No a s tou blížící se ms to máme asi všechny stejné,já jsem taky hnusná na všechny kolem sebe,i když ted,když vím,že jdem na to umělé,tak mi to až tak už nepřišlo ted,ale i tak mě to sralo 😠 a už jsem to nechtěla zažít a zažívám to ještě naposledy doufááááám 😠 😠

breberuska
9. črc 2010

fram, herbie, přesně jak píšete, tak ho chci více než kdykoliv jindy... 😢

zzzzuuuuzzzziiii
9. črc 2010

@breberuska mam tyden po zakroku... za tyden mam jit na kontrolu. A pak se uvidi... pokud prvni mesicky probehout dobre... a me bude dobre... a bude ovulka... klidne bych na to skocila hned. Jenze ja mam strach, ze se mi cely zivot hrouti... mam strach, ze kdyz budu na manzela takova jaka jsem ted, ze si radsi zacne hledat jinde... uz mi ze vseho hrabe...

zzzzuuuuzzzziiii
9. črc 2010

je to hrozny... clovek porad nemuze uverit tomu, ze se to stalo prave jemu...

breberuska
9. črc 2010

natu...my se hádali před ovulkou 😀 ještě je šance na nápravu 😀 😀
julie, mně to tady pomáhá, u nás to okolí samozřejmně ví (teda ví to i půl města🙂), ale nikdo to (kromě jedné příbuzné) nezažil a je mi bližší to řešit tady, protože mi holky rozumí. Moje kamarádky mně litují, ale jde vidět, že je to pro ně těžko pochopitelné, co prožívám, protože většina nemá děti...ty, co děti mají to sice chápou lépe, ale zase na nich poznáš, jak je jim proti srsti na něco takového vůbec pomyslet. já je ale chápu. proto jsem ráda, že můžu sem, vylívat si to tu všechno, řešit MS, depky sexíky a podobně 😀 ! mimochodem...díky holky 😉

natulaaa
9. črc 2010

Babeny jedna kočena od nás prodává ovu testy ,1ks za 0,45 euro,ona je totiž slovenka a já to přepočetla a vyjde to na 11.45 kč za kus,kdo má zááááájem hlaste se 😀 😀 😀 ,myslím,že má kolem 150ks

natulaaa
9. črc 2010

Dám vám na ní kontakt

natulaaa
9. črc 2010

Zuzi neboj nenajde,já myslím,že oni to chápou 😒 😉

zzzzuuuuzzzziiii
9. črc 2010

@natulaaa Kdyz ten muj palicak je nekdy pekne naladovy... a ja jsem ta, ktera vsechno prejde a je nad veci... a ted fakt nad veci nejsem. Nehlede na to, ze jsme spolu nespali minimimalne mesic... je to krasnej zdravej a mladej chlap, jakto, ze nema chut na nic i kdyz neco by prece slo??? To jsou ty moje myslenky...

natulaaa
9. črc 2010

Zuzii možná právě nechce,že ty si jak si psala podrážděná,nebo já fakt nevím,zkus nějaké erotiše prádlo,nemyslím jako uplně krajky,ale víš tak nějak něco,co se mu líbí a tak nějak nenápádně se kolem něj tento 😵 ,třeba to zabere a mluvili jste spolu třeba o tom,proč nemá chut nebo tak?

zzzzuuuuzzzziiii
9. črc 2010

@natulaaa ne ne, zatim ne... on je ted porad v praci je sezona, tak porad pracuje, vstava ve 4 a domu chodi v 8... asi chapu, ze bude i unaveny... proste jsem psycho a potrebuju ho.

natulaaa
9. črc 2010

Zuzi to je jasnéé,je toho někdy na nás moc,ale to čas zahojí,ale chce to trpělivost,ale tu my bohužel nemáme 😔

zzzzuuuuzzzziiii
9. črc 2010

je otho na me moc... a te cas si nejak neumim predstavit. jak to vsechno prezijeme? ☹

jahudka80
9. črc 2010

ahoj holky 😉 kde pak máte natulu 😀 já makala dopol.na zahradě a když jsem teď dorazila malá měla na sobě klíště ☹ vytáhli jsme ho hned snad to bude dobré a nic vímc z toho nebude 😠 já mám o ni hroznej strach 😒

jinak na ovulačním testu furt nic 😠 asi to už by se mělo před ovu objevit, alespoň slabě né??? Já se na to vyprdnu, člověk má z toho akorád nervy 😠

jahudka80
9. črc 2010

@natulaaa já jsem trdlo já byla na straně před a tam jsi nebyla 😀 😀 😀 - jsem to nedočetla , jsem z toho klíštěte a ovulace neovulace nějaká rozhozená 😒

jahudka80
9. črc 2010

kde zas máme tabulku

jahudka80
9. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................42DC

jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................27DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................26DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................24DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................20DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................19DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................10DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................7DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 7DC

natulaaa
9. črc 2010

😝 😝 😝 😝 😝 ,nestíhám,nestíhám,vařím,smažím,peču ,uklízím,peru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,chci mít vše hotové,zítra děláme nové schody,tak budu manžovi přicmrndávat 😀 a opalovat se tak mákám.
Jahu furt ni joo 😕 ,to příjde neboj,mužeš mít ovuli pozdějc,já už jsem asi po,hlen už krémový a testík už světlý ale tepltky nějak závrátně nepovylítla,ale snad zítra,ale dneska se ještě zem zatřese 😀 😀

jahudka80
9. črc 2010

@natulaaa už jsem z toho na hlavu 😒 no já budu vařit, smažit, prát, uklízet zítra, dnes jsem makala na zahradě a už nic nedělám 😉 mě teplota dnes ještě kleslaa tak si říkám zda stoupne nebo bude dole.Pobolívá mě levej vaječník 😒 to je asi zrovna ten blbej, měla jsem v něm zánět a když jsem poprvé otěh.tak jsem měla folíky v tom pravém, tak bych řekla, že i když se budem snažit tak je to k ničemu 😒 no co tak jako tak se tulíme v lednici je fernetek a tonik 😀 Já koukám kolik máš elánu uklízíš sexuješ o 106 kde na to bereš sílu??? 😉

breberuska
9. črc 2010

jahud, a zkoušela jsi před tím třeba 2hodiny nepít a nečůrat, jak někdo psal?? prý se tím zakoncetruje moč a někdo má toho hormonu málo a tak mu ty testy vycházejí hodně slabě, tak prý by toto mohlo pomoct...ale vlastní zkušenost nevím...to je spíš "jedna paní povídala" 😀
natu, tedy vy jste rafani...celé dny i noci makáte 😀 😀 😀

jahudka80
9. črc 2010

@breberuska no já piju tak do 10h pak jsem byla čůrat pak už ne a už ani nepila test dělala 12:20 😝 je mi divné, že tam není ani slaboulinká kdybych měla ovu 12DC tak už 10DC tam něco musí být né??

natulaaa
9. črc 2010

Jahud já nevím,kde beru energii,ale já ji jeden den mám a druhý den jsem totální lazar,jinak aspon slabou čárku bys tam mít už mohla a čurat mužeš chodit během těch dvou hodin,ale nepít,ale nějaké to čurání si musíš nechat na tetík,bo se ti pak nebude chtít 😀 ,ale je leoší se jít během těch dvou hodin aspon jednou vyčurat a to z tebe pujde ještě ta vodal co si vypila dřív a pak je moč silnější tím pádem,ale jelikož nemáš ani ducha,ale každý cyklus ti ovuluje jiný vaječník a je možné,že jeden ovuluje dřív a druhý později,to se stává běžně,tak ještě tak to musíš vypozorovat,Jinak četla si ten inzerátík na ty ovu testy ,sice to vyjde na 11 kč,ale i tak je to dobré a nemusíš brát 100 kusu 😉

natulaaa
9. črc 2010

Ježiš co to píšu za nesmysly,nějak jsem si tam pozměnila písmenka,musíte to přelouskat 😀 😀

daniela699
9. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem dorazila po kontrole a prave vas docetla, a uz jsem asi vetsinu zase zapomnela. 😕
Helcenko, neboj ja na tebe urcite pockam, protoze se mnou to vypada nejak blede.

Myslela jsem ze uz to bude dobry, dokonce FF mi vyznacil ovu na grafu. Test na prolaktin dopadl dobre, pry jsem v norme. A sliznice mi dokonce trochu povyrostla od minuleho tydne ze 2mm na 6mm. Ale tim to konci. Delali mi stery z prsou, protoze se mi tvori jakasi sekrece, vysledky budou pristi tyden, pak me poslali na UTZ prsou, takze jsem tam sedela a rikala si co ted, to jako budu mit nejakej nador? Sice nejaka cysta tam je, ale pry jinak to vypada dobre, takze mi spadl aspon jeden kamen ze srdce. Ale jinak cysta tam od minula zustala, porad ma 20mm a zrejme to teda folikul nebyl. A pry mozna to tam ta cysta nejak blokuje. No co jsem mohla cekat pri mojem stesti. Znovu mi brali krev, uz potreti za jeden tyden. Pichali mi dalsi injekci na vyvolani ms - agolutin. A za tyden na dalsi kontrolu. Takze se mi muze stat ze pujdu treba jeste na laparoskopii nebo co ja vim. Takze vcera jak jsem mela naladu super, uz jsem znovu zacinala verit, tak jsem dostala dalsi facku. Ze me to porad jeste prekvapuje. A doktorka rikala, ze rozhodne nemam tehotnet, protoze by to nedopadlo dobre. To jsou vyhlidky co? ☹ 😢
Jak jste psaly o veku, tak ze me bude ta stara mama (jestli teda vubec), tolik let a dite nikde. Ach jo. Hlavne si pamatuju jak jsem rikala, tak to ma byt, jen doufam, ze az se jednou rozhodnu tak nebudu muset resit ze to nejde atd. A ted beham po doktorech jak jsem nikdy nebehala.

angelina987
9. črc 2010

@daniela699 ber to, že je to vpořádku, aspoň tě posílají na různá vyšetření a víš, že s tebou něco dělají, čím dřív půjdeš na vyšetření, tím dřív bude vše ok. Já vím, že se to lehce říká, ale uvidíš, že čas uletí jako voda a budeš držet mimi v náručí 😉

daniela699
9. črc 2010

@angelina987 - no ja uz se ted pomalu tech vysetreni zacinam desit, sedet tam a rikat si, hmmm tak to bude nejakej nador, ze nefunguju, to byl fakt hnusnej pocit. Je to tak jak jste tady psaly, pred tim jsem nepremyslela, jak moc mimi chci, jen jsem verila ze se to brzo stane, ale jak jsem ho chvilku mela, tak najednou to vim na 100 %. Jak se rika, ze se materstvim neco precvakne v hlavach maminek, a zmeni se, tak mozna uz i to tehotenstvi tak pusobi. Ja si tak teda pripadam. Porad okolo sebe vidim briska a kocarky, a nejak mi to nedela dobre, v tom smyslu, proc ja taky ne. Kdybych aspon mela tu mrchu, a mohla zkouset. Takhle vubec nevim co se mnou je.
Angel, a muzu ti aspon teda tise zavidet? Je to parada, uz sedmy tyden. Z tohodle pohledu to teda leti. ;)