Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
10. dub 2010

no tak to bude to nejmenší neeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 a hlavně přijemný

natulaaa
10. dub 2010

Lehe jasnééé,to je to nejmenšííííííí,dyt víme nééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
10. dub 2010

no dyt to staci jen sexikovat a je to ach jo kdyb yto bylo tak jednoduché říct si ted chci mit miminko a je to já teda najela na radu své kamaradky a mam sexik po obědě nebo dopoledne vynecham večerní a uvidime

leheckova
autor
10. dub 2010

Chapu to dobře že aby se spermie dostala do vejcovodu musi proplout tou dírkou co je v čipku to ja jsem nevěděla???

leheckova
autor
10. dub 2010

to asi budu prstime jeste pomahat spermiim k cipkový dirce a pak si už musi poradit to by tedy měla mít Gamb vyhrano pokud ji foliky vyrostou a stříknou ji to tam přimo tak by měli vajíčka oplodnit z 80%

natulaaa
10. dub 2010

No myslím,že Gam to má jistéé 😵
No a jinak ,jasnééé,proto máš během ovulace ten čípek měkký a otevřený ,aby tama propluli 😵 😵 😵 ,hej ta prstíkova metoda no nevííím,mi to přišlo,že jsem ty spermíjky spíš vytáhla ven tím prstem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,u mě to jistí polštář pod zadkem 😵 😵

leheckova
autor
10. dub 2010

no to jo ale ja jsem jak debil ted vim je mi 31 tohle bych měla vědět ale ja myslela že když je chlap ve vnitř tak už to proste střika tam kam ma a neže sijeste musi někam ty spermiky vlizt protože pindour asi nevleze při sexu do toho čipku a když to tam střikne tak to leti teda kam ja jsem mačo coooooooooooo???

jane84
10. dub 2010

čípek trčí do pochvy a penis je při sexu vlastně vedle čípku, spermie si pak musí razit cestu podél čípku až k jeho hrdlu. Proto se doporučuje ta prstíková metoda, ale osobně jsem to zkoušela asi půl roku a nic

fram
10. dub 2010

martasl,neboj,za chvíli z práce vypadneš na mateřskou 🙂
prstíkovou metodu jsem nikdy nezkoušela, já vždycky polštář pod zadek 😀

jane84
10. dub 2010

a kdo má zakloněnou dělohu tak nejlíp zezadu a spíš lehat na bříško 😉

leheckova
autor
10. dub 2010

ja taky a jeste kotoul vzad a taky stojky 😀 😀 kolikrat jsem spadla i z postele

leheckova
autor
10. dub 2010

jj to jsem slyšela ja ji měla taky nějak otočenou tenkrat mi ji lečitel rovnal a pak jsem hned otěhotněla a ted na podruhé jsem taky otěhu ze zadu...

jane84
10. dub 2010

jako ty stojky se fakt radí, ale to mi přijde jako úplná blbost

fram
10. dub 2010

někde jsem četla článek, že pokud jsou spermijky v pořádku, lze otěhotnět v jakékoli poloze, třeba i vestoje. Ale pokud jsou spermie pomalejší, nebo prostě méně kvalitní, může jim zvednutí pánve trošku usnadnit cestu k vajíčku. Ale stojky jsem nikdy nedělala, maximálně svíčku, a i tak si manža ťukal na čelo. Ale pak si zvyknul a sám mi dával polštářky pod zadek. 😀

natulaaa
10. dub 2010

Já si jednou po tom lehla na břicho a usla jsem jsem ještě,to bylo totiž ráno a je fakt,že když jsem se postavila,tak ze mě normálně nic nevyteklo,já to totiž někde četla a normálně fakt sucho,ale to je pro mě tryzna tak ležet,mě pak bolí strašně za krkem 😝 😝 😝 😝 ,jo mi už táhne na 30,to si už nemužu dovolit takové alotria 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
10. dub 2010

Fram přesně tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,nejdřív mu to bylo taky divné a ted si už zvyk a taky pak dává polštář pod zadek,ale toto dělám jen ,když vím,že je ovu,nebo kolem ní,normálně né,to prdím nějaké podkládaní 😵 😵

fram
10. dub 2010

natul, mě táhne na 35, takže už mě taky nějaký prostocviky dělaj problémy 😉

fram
10. dub 2010

natul, já podkládám raději pokaždý 😀 😀

leheckova
autor
10. dub 2010

ja teda si lehnu na bricho a pak lezim a zadek mam výš ale někdy dělam svíčku ne stojky svičku ale mam co dělat kdyžt jsem potom vzdycky vysilenaaaaaaaaa 😀 😀 😀

fram
10. dub 2010

lehe, koukám, že jsme tady všechny akrobatky 😀 Mě dělá svíce trošku problém kvůli špeku na břiše 😅 a jak píšeš, to vysílení.... 😉

natulaaa
10. dub 2010

Holky víte co jsem ještě četla,že je nejlepší,když si chlap tak hodku před sexíkem dá kafe,to prý nabudí spermíjky a ony jsou pak rychlejší,našla jsem to v nějakých radách -jak otěhotnět 😀 😀 ,ten muj kafe nepije,tak mi je to naprd,tak jsem mu zakázala aspon koupání v horké vodě,no co,máme i sprchový kout 😵 😵 😵 .jo a uplně nejlepší prý je ,mít orgasmus zároven s partnerem,nebo ještě lepší,když se partner bude snažit po sexíku a pomuže nám k orgasmu ,ono ty stahy,které orgasmus zpusobuje ,spolkne spermíjky hluboko do pochvy 😵 😵 ,ale co si budeme povídat,orgasmus dohromady je u nás rarita 😵 😵 ,takže v tomhle ohledu asi moc šanci nemám 😀 😀 😀 😀 .To jsou rady co 😀 😀

leheckova
autor
10. dub 2010

no jo někomu stačí sednout na trenky a je těhu a někdo může dělat psí kusy a nic ☹

natulaaa
10. dub 2010

Lehe to se musíš při tom sexíku trošku šetřit,at maká protějšek 😀 😀 😀 😀 😀 ,dyt to je jejich celá práce na tom mimču 😀 😀 😀 a ty se musíš šetřit pak na tu akrobaciii 😀 😀 😀 😀 ,Hej kdyby to tu četl nějaký chlap,tak má z nás dost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
10. dub 2010

Lehe a nenosí ten tvuj slipy? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
10. dub 2010

ja teda měla parkrat orgasmus nastejno ale z tolikati sexůůůůůůůůůů snad jen fakt parkrát

leheckova
autor
10. dub 2010

ne trenýrky a už hrozně dlouho to jsme už se snažili o kluka a nosil trenky

natulaaa
10. dub 2010

dneska pro změnu hrabe miiiiiii 😝 😝 😝 😝

jane84
10. dub 2010

slipy nepodporovat, jedině trenýrky

natulaaa
10. dub 2010

Lehe to byla prdel s těma trenclema,doufám,že ses neurazila 😉 😉

leheckova
autor
10. dub 2010

no by si početli 😀 😀 😀