Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
11. črc 2010

Dobré ráno,
dnes maličko lepší nálada i když začínám špinit na mrchu, ale jsem tak nějak smířená. Zítra po týdnu do práce 😝 to se mi vůůůůbec nechce 😒 Dnes mám podobný program jako natul - u babičky na zahrádce - bazén, slunění, válení 🙂
Krásnou neděli všem.

breberuska
11. črc 2010

Ahojky holky" krásnou neděli..my jsme včera celý den malovi u našich, takže dneska nedělám nic, bolí mně celý člověk, maximálně se pojedem někam okoupat 😉 to vedro je mazec.
fram, včerejší den blbec teda stál za to...to je mi líto. třeba to špinění mělo souvislost s tím dnešním na mrchu. a nebo se mrcha vůbec nerozjede a bylo to třeba úúúúplně jiné spinění 😉
jahud, jsem zvědavá, co dneska ten tvůj testík🙂 já ho mám v plánu v úterý 😉
holky, jak je to s tou intenzitou sexíku a dozráváním spermií? někde jsem četla že prý je ideální za 2 až 3 dny, někde že prý je to jedno...tak nevím. manža je teď jak utržený z řetězu, torchu se bojím že proto, že si chce dokázat, že plození mu jde na poprvé... ☹

natulaaa
11. črc 2010

Breber já taky nevím,podívej na muj graf,když je ovule,tak se sexuje denně 😀 ,ono svým zpusobem je to i jedno,protože první sexík na začátku ovulky jsou spermijky dozrále pár dnu ,takže pokud se chytí,jen dobře ,no a ty další sexíky,to už je i jedno,bud se ujme,nebo ne,ale jeden čerstvý sexík tak prostě je 😀 😀 ,tot moje teorie 😀

fram
11. črc 2010

@breberuska taky myslím, že v době ovulace každý den. Utržený ze řetězu 😀 😀 😀 v těch vedrech 😀 😀 😀 , tak to pěknej divoch, takhle splodíte ani nebudete vědět jak 😀 😀 Moc ti to přeju.

angelina987
11. črc 2010

Ahojky holky, tak já jsem před chvilkou přijela z práce a chystám se něco dobrého uvařit, je tam na padnutí, tak dneska tuším ani ven nepůjdu - je mi nějak blivno, ale bude líp pojídle, tak si užívejte sluníčka. 😉

fram
11. črc 2010

@angelina987 ahoj těhulko, tak kdypak se chystáš k mudr.? Už se tady těšíme na srdíčko 😉 Ven nechoď , to by mimískovi nedělalo dobře a musíte se opatrovat. 🙂 Jsem sama doma, tak si jdu uvařit jen těstoviny se sýrem a česnekem.

angelina987
11. črc 2010

@fram Nevím, chystám se totiž k nové Dr a musí mě tam objednat kámoška, měla jí volat, tak uvidím zítra . při nejhorším půjdu opět k mému dr a kdyžtak přejdu v průběhu 😉
Já se chystám dělat tortilly s masíčkem a zeleninkou, nechce se mi nic těžkého, když je tak horko.
Ty co nového? Je ti dobře?

fram
11. črc 2010

@angelina987 začínám špinit na mrchu a je mi slabo a motá se mi hlava, ale už jsem smířená, že to zase nedopadlo a počítám dny do další ovulky 😉

angelina987
11. črc 2010

@fram néééé, uvidíš, dopadne to dobře a když ne teď, tak příští měsíc 100% uvidíš 😉

breberuska
11. črc 2010

asi ho trocho zkrotím🙂 ať na tu ovulku nějaké spermíky vůbec má 😀 fram, díky...taky se to přeju, ale nafackovala bych si, řekla jsem si, že na to nebudu tolik myslet, ale dělám pravý opak. nechci se na to upnout, ale bojím se, že se to stane...už teď přemýšlím, že by mi Ms vyšla na dovolenou a jestli si nemám vzít testíky a pod. jsem magor a slaboch. ☹
angel, pěkně se šetři.už se těšíme na zprávy o srdíčku!!
jo a fram, nemaluj pořád mrchu na zeď...ještě tu není, ne? na počítání dnů do ovulky času dost 😉

fram
11. črc 2010

@breberuska taky na to nechci myslet, ale vůbec mi to nejde. Další mrcha mi stejně jako tobě vychází na dovolenou, tak by bylo super, kdybych mohla při odjezdu testnout a na dovču už jsme odjížděli 4. To je děsný, mít takhle naplánovanej měsíc dopředu 😀 😀 Máš pravdu, mrcha ještě pořádně nedorazila a kdyby nedorazila ani zítra, tak ty testíky koupím a v úterý zkusím. 😅 Jsem fakt hrozná a nedočkavá.

jahudka80
11. črc 2010

@natulaaa tak nic , ale oproti těm prvním 2testům 8.8. a 9.8. je tam aspoň duch tak to znamená že mám po ovulaci 😒 já už nevim, tak včera asi byla a akorád mě to neukázalo, že bych měla málo toho hormonu, že ta 2 čárka nebyla tak tmavá jako ta první 😖 a Natul když by to byl antiovulační tak by se mi asi neukázalo vůbec nic viď???? ☹

breberuska
11. črc 2010

fram, já jsem stejná 😉
asi nejlepší (a úspěšný) recept jak na to nemyslet má angelina s těma státnicema 😀

breberuska
11. črc 2010

jahud, já myslím, že máš po, někomu ten hormon prudce stoupne a prudce klesne a to tak rychle,že to těma testíkama nejde úplně ukázkově zachytit... 😒

jahudka80
11. črc 2010

@breberuska aha no včera tam byli 2 tak už to bylo, sexík taky tak teď už je to na přírodě, buď a nebo..... už se stím nebudu stresovat udělal jsem proto vše a teď počkám.

Holky taky tam máte děsný vedro mě je blbě, špatně se mi dýchá, ani na oběd jsem neměla moc chuť 😖 , malou učím na nočník a tak to tady máme jak když jsme si pořídili štěně 😀 koberec označkovala, na balkoně čůrala, v kuchyni na dlažbu, a pokojíku do stanu a to proteklo až na kobere. Nevím co s ní mám dělat jak se vyčůrá tak letí k nočníku a říká na notník čuvat a už je pozdě 😝 , jojo chce to trpělivost a tu tedy nemám 😀

mějte se jdu poklidit po obědě, pak si udělám účetnictví, a pak jedem k našim na zahradu malá tam bude mít bazének a já se snad už konečně trošičku opálím 😉

angelina987
11. črc 2010

Holky přesně jak píše Breber, nejlepší jak otěhotnět je nemyslet na to, samozřejmě to nejde, to mi nemusíte vykládat, ale chce se to zaměstnat něčím jiiným, není to jen koníkem, toho jsem četla pořád, ale hce to se nepozorovat anechat to osudu,
A fram přesně tak, mrcha ještě není, tak nesýčkuj, nezapoměň, že co nechceme, to si přivoláme 😉

jahudka80
11. črc 2010

@angelina987 jasně, je to úplně jak říkáš, já když jsem poprvé otěh.tak jsem sice cítila , že se něco se mnou děje- ale řekla si to je PMS a jela dál pak mi to nedalo a zkusila test, věděla jsem tak na 70% že bude neg. a pro to ani nebrečela, řekla tak to prostě nejde no, začla jsem stěhovat v bytě a hledala na internetu nějakou práci a říkala jsi jaká by mě asi bavila, byla jsem na pohovoru v české spořitelně......no ale když jsem to nedostala a 29DC udělala test tak tam najednou byly // a já koukala se slzama v očích, že to snad ani není možné 😀 😀 😀 jo hold se teď musím zaměstnat malou abych jí odnaučila plenečky, naplánuji nám nějakou levnou dovču, a .... hlavně sem tedy chodit budu ale asi méně 😢 a teplotu si príští měsíc taky měřit nebudu jen se člověk stresuje 😉 No to jsem na sebe moooc zvědavá 😀 😀 😀 zda to dodržím 😀

natulaaa
11. črc 2010

Jahud no ukázalo by se ti ,protože LH ti muže během cyklu ruzně kolísat a tak by ho i ten test zachytil,ale jahud bohužel když máš uplně poz,ovu test ani to nemusí znamenat,že máš ovulku,to je jen hormon,který se zvedá před ovulací,ale vajíčko nemusí bohužel prasknout,takže ovulku,teda jestli fakt proběhla poznáš jen podle vzestupu teplot a držení teplot ve vyšších hodnotách a ty jdeš nahoru,a šla si tak i minule,tak možná si ji fakt měla a uvidíš,jaké budeš mít teplotky dál ,na anovulační to nevypadá,anovulační grafy strašně skáčou,máš jeden den vysokou a druhý nízkou a tak furt dokola a ty máš teplotky pěkně ustálené ,ale musíš počkat co další dvě,tři teplotky dál 😉

natulaaa
11. črc 2010

Jahud kukni,tu si najdi anovulační,to není tvuj případ http://merenibt.xf.cz/priklady.html#x

jahudka80
11. črc 2010

@natulaaa koukala, děkuji jsi hodná, mě už to nebaví 😢 ještě vydržím měřit do konce cyklu a pak se na to asi vyprdnu ☹ za měsíc jdu k Dr.tak uvidím co bude dál....

helcenka
11. črc 2010

Ahoj holčiny,
to je vedro, hrůza. Včera se to ještě dalo, tak jsme byli s prckem v krokodýlí zoo a pak na zahradě.
Dneska jsme jeli dopoledne na zahradu a grilovali k obídku, ale už jsme hodinku doma, protože to bylo děsný. A přitom nám tam teče potůček, takže to není tak strašný jako jinde, ale stejně. 😝

Já už se tak nemůžu dočkat té MS, jsem jak blázen. Pokaždé, když jsu na WC, tak zkoumám, jestli náhodou... V úterý to budou 4 týdny od revize, tak jsem pořád víc a víc natěšená. Natul a Jahud se těší na ovulku a já na MS. 😉

Angel, pořádně se šetři, tyhle vedra jsou hnus.

Já jdu odpočívat než se vzbudí prcek. A doufám, že ho ukecám, že budeme jenom na balkóně, kde je teď krásně, oproti venku. 😉

breberuska
11. črc 2010

holky já začínám mít nějakou předovulační depku ☹ ...co teprve bude po ovulce 😒

lichtakova
11. črc 2010

@breberuska ahoj , ale kuš, tu si schovej až zas tak za 2-3 týdny 😉 a pak nic protože ti bude blbě a nebudeš na to mít čas 😉 😉 😉 😵 😵 😵
já už chci ms, prosím....

angelina987
11. črc 2010

Tak jsem se holky právě vzbudila, lehla jsem si k filmu a nějak mě to vzala. Před chvilkou jsem byla vypustit pejsky a venku se opravdu nedá být, tak vyčurat a domů - nudím se, tak asi upeču bábovku

lichtakova
11. črc 2010

@angelina987 prosím tě, nezapínej troubu v tomhle počasí, nebo se u toho skácíš 🙂

angelina987
11. črc 2010

@lichtakova snad to zvládnu 😀 doma je dobře

breberuska
11. črc 2010

angel, fakt tu troubu vzdej...já jsem aktivně žehlila a jsem splavená jak závodní kůň 😎

angelina987
11. črc 2010

@breberuska 😀 tak bábovka je v troubě, než jsem si to přečetla a žehlení mám taky, ale naštěstí mám na to pracovnu a tam je tak 22 stupnů, takže ok 😉

fram
11. črc 2010

@angelina987 mňaaam, bábovka 😀
To vedro je děsný, zítra má být ještě hůř, to teda nevím, jak se doplazím do práce 😒
@breberuska nedepkuj předovulačně, však se budet poctivě snažit a víc pro to stejně udělat nemůžeš. Pro mě je vždycky horší, když se blíží ms, před ovulkou jsem většinou optimistická 😕

breberuska
11. črc 2010

fram, jsem holt střelená 😉 a co tvoje špinění? nerozjelo se, že jo 🙂 ?