Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
12. črc 2010

Heli, ani mi nemluv, ja se na dovolenou a more tesim az mi z toho hrabe. U more i kdyz je vedro, tak je to vzdycky snesitelnejsi jak pofukuje, nez uprostred betonu a asfaltu. Posledni dobou jezdime ale az v zari, protoze tam je pak vetsi klid a levnejsi ceny. Ale to je taaaak daleko. Tesila jsem se do Rima kvetnu, no a jak jsem dopadla.
Heli, drzim pesti, at hlavne mrcha dorazi co nejdriv a jsi v poradku. Pak se budete moct snazit a hned jsou jiny myslenky. Ti reknu, tohleto cekani je fakt uz desny. ☹

daniela699
12. črc 2010

Jestli se nam ta Natul v bazene neutopila?!?! 😨

meiki
12. črc 2010

Ahojky, vzhledem k tomu, ze jsem tu nebyla cely den, tak snad ani nedocitam, omlouvam se. Chtela bych se vas zeptat, jestli bych mela zacit brat nejake vitaminy, aby po revizi bylo vse rychle ok. Dekuji

meiki
12. črc 2010

@kopretina82 taky moc gratuluji k uspesne kontrole mimouska

daniela699
12. črc 2010

@meiki - ja jsem cetla, ze je docela dobry brat kyselinu listovou, aby se deloha hojila a pit ten kontryhel. Ja jsem si rovnou koupila mamavit, kde je spousta vitaminu a listovka, tak jsem si rikala tim nic rozhodne nezkazim. Preju ti, at se te ti telo i dusicka da co nejdrive do poradku.

meiki
12. črc 2010

@daniela699 moc dekuji za radu i za prani, rikam ze hlava mi uz to vse vzala, srdicko uz temer taky, ale obcas jsou chvilkove stavy. Nastesi mam doma certika, ktery mne nedovoli na neco moc myslet.
nejhorsi jsou ted ty vedra, kdyz nemuzu do vody a pak ta hrozna chut na sexik, asi opravdu zakazane ovoce moc chutna, ach jo, ale musim vydrzet
hned zitra skocim koupit listovku a ve stredu za dr na prvni porevizni kontrolu

meiki
12. črc 2010

tak pomalinku neco docitam
dopredu se omlouvam, ze tu nebudu az tak castym navstevnikem

breberuska
12. črc 2010

daniel, já už nevím, jak se ty ATB jmenovaly 😒 a jinak si taky říkám, že do třetice všeho dobrého...tak snad bude 😉
jahůd ořechy a styk před ovu?tak to abych skákla pro nějaké a s manžou na to co nejdříve vlítli, už mám bílek, ovu test zatím slabá čárka, takže tak za dva a tři dny je ovu tu 😀

breberuska
12. črc 2010

meiki, tak ať kontrola dobře dopadne¨a můžete zase znovu snažilkovat 😉

meiki
12. črc 2010

breberuska: dekuji
jeste jak vas tu procitam, me napadlo, jak overit zda probiha ovu je jen pomoci teploty? (Bez dr) A kdy se ma merit?

breberuska
12. črc 2010

@meiki já jsem třeba na měření zdechlá, tak používám testíky a sleduju hlen a čípek. Jinak celkem pěkně je to popsáno tady (a jsou tam i odkazy na další stránky) http://merenibt.xf.cz/index2.html

helcenka
12. črc 2010

Breber, tak aby z toho nebyl kluk. Ale ty jsou taky fajn. Já bych toho svýho broučka za holčičku nevyměnila. Ale ve skrytu duše doufám, že druhé budeme mít holčičku. 😀
Meiky, já byla na první kontrole po revizi minulý týden, Dr. říkal, že listovka stačí, ale místo jednou, tak dvakrát denně, ráno a večer.

Holky, my zítra jedeme s manžou do Českých Budějovic, mám tam co dělat. A pak odpoledne za jednou chytrou Mudrou do Bechyně. Teda hlavně kvůli manželovi a jeho alergiím. Ale já se také nechám zkouknout. Pak vám poreferuju. Hlavně Jahůdce, teda jestli si dobře pamatuju, že máš alergie. Já mám ty informace tady z koníka nějaký pomíchaný. Ale důležitý věci si pamatuju. 😉
Doufám, že nebude takový vedro, to je na cestování jako dělaný. 😝 Jééé, teď vidím z okna jeden pidi mráček, tak uvidíme.

Dančo, já bych taky jela k moři. Ale letos nám to nějak s penízkama nevyšlo, byli jsme v zimě na prodlouženém víkendu a teď v létě už jenom nějaký výlety do okolí. Pořád zařizujeme byt a hypotéka do toho. Z rodičákem si nemůžeme moc vyskakovat. I když manža se snaží občas jde na nějakou brigošku. Ale letos nám prodloužený víkend musel stačit, protože jsme potřebovali nějaký peníze na nábytek a taky teď zařizujeme pokojíček pro malýho. 😉

meiki
12. črc 2010

@helcenka a jak probiha kontrola, normalni nebo i utz?

meiki
12. črc 2010

hned zitra rano bezim do lekarny a jdu si koupit dva balicky listovky, nechci vubec nic podcenit, abychom se mohli brzicko snazit 😀

breberuska
12. črc 2010

holky, tak já jsem zase úplně vyděšená....naši příbuzní (manžův bratranec) čekali dvojčátka, jedno zemřelo na pupečníkovou trombózu pár dní před porodem, teď čekájí druhá dvojčata a mají vážné podeřzení na downa u jednoo z nich...začínám se bát nějakého rodinného prokletí 😒 to už fakt přece není možné 😢

fram
12. črc 2010

@daniela699 to je otrava, když mrcha nepřichází 😒 držím palce, ať přijde a vezme sebou i tu cystu
@helcenka taky držím palce, aby ti mrcha co nejdřív dorazila
@meiki ať ti ve středu kontrola dobře dopadne 🙂
@breberuska to je hrůza, ale na prokletí nevěř, je to prostě smůla smůlovatá a ty budeš ta, co tu smůlu prolomí a budeš mít krásný zdravý miminečko
A už jsem jinak zapomněla, na co jsem chtěla reagovat 😕
Já pořád stejně špiním, takže testíky jsem koupila a už na mě v koupelně čeká na ráno. Ale velké naděje tomu nedávám. Možná se mrcha v noci rozjede.

breberuska
12. črc 2010

fram, já jsem z těch testíků nervózní za tebe 😉 jak to prosím tě vydržíš do rána??? snad se nerozjede, špinění nic neznamená, to se v těhu stává a hlavně v době očekávané MS 🙂

fram
12. črc 2010

@breberuska vydržím, přes den hodně piju, takže i kdyby byl testík negativní, stejně bych ráno testovala znova. Ale protože v těch vedrech špatně spím, myslím, že to zmáknu někdy v noci 😀

breberuska
12. črc 2010

fram, tak pak dej obratem vědět...jinak mi ty palce držením zmodrají a odpadnou 😉

fram
12. črc 2010

@breberuska dík , to je milý 🙂 🙂
Právě jsem si dala chladnější sprchu, ale skoro vůbec to nepomohlo. To zas bude noc 😒

angelina987
12. črc 2010

@fram hurááá, uvidíš, budou tam// je to jasné, poctivě jsem vás hoky přečetla, ale už vím prd, někdo se mě ptal, jestli jsem nechtěla být doma, ale ano, chtěla, ale musím první k dr 😀 a tam mám volat ve středu, protože má dovču, tak uvidíme - než se tam dostanu, tak už snad půjdu i na NT 😀 😀

meiki
12. črc 2010

@fram taky drzim palecky at se ukazi //

a.j.a.
12. črc 2010

Ahoj holky 🙂 jsem tu dlouho nebyla, pže jsme relaxovali u tchánů na baráku. Jeli na dovču, tak jsme jim to tam obsadili 🙂 a bylo super. Úplně teď v létě závidím všem, co mají domeček a zahradu, že si můžou napustit bazén a celý den se tam ráchat. Malá byla spokojená jak želva a aspoň jsme nabraly trošku hnědého odstínu 😵

Poctivě jsem vás dočetla, ale dalo mi to teda fušku 🙂

a.j.a.
12. črc 2010

@kopretina82 Kopre, veeeelká gratulace k úspěšnému NT 😵 to je moc dobře, že je všechno v pořádku.

a.j.a.
12. črc 2010

@fram držím pěstičky, ať jsou ráno na testíku // 😵 zkusím stihnout dopo nakouknout, jinak do večera umřu zvědavostí 😅

a.j.a.
12. črc 2010

Dneska jsme byly po 14 dnech v herničce, měly jsme službu, tak jsme si to tam s malou super užily 😵 zítra odpo nabalím tašku a vyrazíme poprvé na koupák. Zatím jsme chodily jen do vnitřního. Tak jsem zvědavá, doufám, že jí tam nebudu honit po celém areálu 😕 v tom vedru bych tam asi dříve zhebla než ji chytila 😀 🙄

a.j.a.
12. črc 2010

No nic, musím jít ještě uvařit polévku na zítřek a obalit cukety. Pak ještě nakouknu 🙂

herbie
12. črc 2010

kopretinko mooooc ti gratuluju uzivej jsi tehotenstvi fram drzim palce at jsou na testu // a kdyz ne tak nesmutni pristi mesic to urcite vyjde breber jezis snad ne never na nejaky prokleti urcite se tobe uz nic nestane uz jsis vybrala to nejhorsi ted uz jenom radost a krasnej zdravej mimisek 🙂 meiki jsem rada ze uz je to lepsi uz to bude jenom lepsi dneska je venku zase krasne tak premyslim co podniknu bricho me uz boli na ms a zatim nic ale jsem nervni jak prase chudak pritel uz at radsi prijde nez mit tyhle priznaky 😉

fram
12. črc 2010

@kopretina82 krásný zprávičky, jen tak dál 🙂 🙂
Holky, to je milý, jak mi držíte palce, se úplně bojím,jak vás zklamu 😕 No, uvidím.

helcenka
12. črc 2010

Meiky, mně dělal Dr. i ultrazvuk. Taky mi brali krev na HCG, tak mi ji sestra vzala a pak Dr. v ordinaci říkal, že jsme ji nemuseli brát, protože mám všechno v naprostém pořádku. 😀

Fram, budu se opakovat, ale držím palce na testování. 😉

Jinak mám první příznak MS, břicho nafouklý jak balón, tak snad to přijde brzo. Už chci do tabulky.