• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

8. prosince 2016 
@leeena_4 ahojky, to je mi líto, že se sem vracíš :frowning2: Motol neznám, nevím jak to tam funguje. Drž se!!!
27. lis 2013 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska Děkuju. Holt některé z nás jsou tu dvakrát, ale říká se do třetice... :wink:. nejhorší je, že podle dr. může být to moje ZT způsobené nedostatkem progesteronu v prvních dnech těhotenství. (mám ho fakt minimum, vždy jsem brala utroš, abych to dostala. No, teď 3 měsíce pauza a v únoru/březnu zkusíme IUI už pod dohledem lékařů. Motol zítra vyzkouším :wink:. Prý si tam nechávají přes noc, což jinde už nedělají, takže asi podepíšu revers.
27. lis 2013 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppapajade blahopřeji k // - jen tak dál :slight_smile:
27. lis 2013 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulaho jak jsi dopadla ?myslím na tebe .
27. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 koukám, že to nemáš vůbec jednoduché :frowning2: Hlavně at jsou k tobě šetrní!!
Já zavádím utrouš už od IUI - 7 týdnů a už mě začíná svědit pipka, no pomalu ho vysadím - stejně mi končí krabička a dr. něco naznačoval, že ji mám už jen dobrat..
27. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@winterska Vůbec mě nestraš, mám doma snad 6 krabic, a fakt nechci, aby mě svědila :D
27. lis 2013 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruunek třeba to je stálým nošením intimek - i na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím...
27. lis 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska Tak já zavedu na noc- ležím, a pak hned po probuzení, a ještě ležím, takže intimku jen na den... Nesnáším, když TO svědí :D
27. lis 2013 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ofina1 vše v pořádku,odpovídáme 6+2,srdíčko buší:slight_smile:víc jsem si ani nemohla přát...
27. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (15)
@petulaho jupííííí tak to je nádherná zpráva strašně moc ti to přeju :slight_smile: :slight_smile: krásná fotečka !!!!
27. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofina1 děkuji:slight_smile:
27. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska
@veruunek holky já od začátku co utroš zavádím jím laktobacily a svědím-tukám to-žádné!!§!
27. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho ještě jednou ti blahopřeji k srdíčku - je to paráda :slight_smile:
laktobacily pořídím i kvůli pomalejšímu spalování.. :sweat_smile:
27. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska dekuji:slight_smile:laktob.jsou zazrak, a dokonce pry byla studie,ze kdyz zena v teh.lakt.uziva,snizuje alergie u miminka:wink:
27. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulaho gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2013 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulaho Super zpráva :slight_smile: Mám velikou radost :slight_smile:
27. lis 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulaho juuuu.... Moc, moc gratuluji, krásná fotečka z ultrazvuku, jen tak dále čím víc takových zpráv, tím líp :slight_smile:
27. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulaho Peti.. to je úžasné! Moc ti to štěstí přeji..
27. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ppapajade tý jo velká gratulace!!! to říkám, dočkáme se všechny, jen prostě někdy je život krutý a dává nám načas co! držím palce:-*
27. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leeena_4 moc mě to mrzí ,že se tady musíš vracet! :frowning2: přeji brzké zahojení bolístky na dušičce, ale moc dobře víme ,že to není jen tak....příště to vyjde a dotáhnete to do cíle. pamatuji si tě, obě jsme tady poprvé přišly ve stejnou dobu. a ty už máš Tomáška tááák velkého i já se dočkala a konečně miminko v bříšku. :dizzy_face:
27. lis 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolino teda, tobě se to už blíží :slight_smile:

tady nové zprávy, to je krásné. Jinak Leni, ať ti to dopadne v Motole co možná nejlíp.. jinak radši hned utroš, když máš málo hormonů. taky jsem si to nasadila sama hned po nalezení //. a bylo dobře. jo a můžeš zkusit i bájný gynex.
27. lis 2013 ve 23:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@winterska moc držím pěsti, ať to dotahneš do knce, ale věřím, že už to bude dobrý. Já utroš brala v obou předchozích těhotenství 12tt. Nic mě z něj nesvědilo, ale bylo fakt nepříjemný, vždyť víš :wink:
@kolino brzo budeš mít doma svůj vytoužený uzlíček, už zbává jen chíle :wink:. Děkuju :dizzy_face: Já to kupodivu nesu dost v pohodě. Ten den po kontrole jsem si pobrečela, ale jinak už ani kapka, až se tomu divím. mělo to tak být. Lepší, než ta první ztráta ve 14tt. Jsme s mužem optimisti, chystáme se v únoru na IUI a doktoři si to už pohlídají :wink:.
@maximka33 děkuju :slight_smile:. Na gynex mrknu, ten jsem ještě nebrala. My už půjdeme do Gestu - doma to evidentně neumíme :grinning:. Jinak já si utroš zavedla po objevení //, ale bylo to pozdě. Neva. Příště to vyjde. Až se vrátím z nemocnice zajdu za naší paní bylinkářkou, ať mi něco na hojení a na podporu dalšího těhu vymyslí.
28. lis 2013 v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho Mám velikou radost :slight_smile: ,máš krásnou fotku
28. lis 2013 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho Držím všechno, co můžu abyste to dotáhli do zdárného konce. Hlavně se opatruj a vyvaruj se, kde jakému nebezpečí :wink: Máte krásný dáreček pod stromeček :slight_smile:
28. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leeena_4 jsi silná žena,máš můj obdiv jako všechny co to tak zvládnou. vyzkoušej ten gynex je to fakt zázrak, pokud budeme uvažovat někdy v budoucnu o dalším prckovi taky vyzkouším. teď jsem po ivf prý je fakt zázrak pomohl holkám co jim i ivf nevyšlo zajímavé.... každopádně držím palce :wink:
@maximka33 blíží ano!!! se už nemůžu dočkat! :grinning:
a k tomu utrogestanu, já ho polykala, do 13tt jsem brala přes 20prášků denně a kupodivu mi nebylo zle, můj doktor trval na zavádění a v car zase ať polykám, prý je zbytečné do sebe zavádět bakterie i když si ruky pořádně vyčistíme furt to není ono. tak jsem radši poslechla doktora z car, a bylo to lepší, stejně jak jsem krvácela tak by to nemělo účinek a měla jsem klid od toho hnusného svědění, to jsem si za ty roky užívání užila :frowning2:
28. lis 2013 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@shyanne Děkuji za odpověď:slight_smile:
28. lis 2013 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho Peti, moc a moc gratuluju, krasna zprava a jeste krasnejsi fotecka. :slight_smile:
28. lis 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulaho Nádhera a už i srdíčko na začátku sedmého týdne, to je parádička. Bude to silný a zdravý prcek:slight_smile: Peťulko, tak letos budou krasné Vánoce vid? Tak se moc opatruj a zadne bacily na sebe nepusť. A v lete uz se tesim az toho prcka uvidim:slight_smile:
28. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
holky,jste zlatíčka,moc děkuji za podporu...mám sice vycházky od 12-16,ale nikam zbytečně nechci lézt...jen vždy na procházku a zpět....strach je velký,ale my to dáme:slight_smile:
28. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho Strach bude po našich zkušenostech, ale vy to date určitě a vlastně holky moje všechny VŠECHNY TO BRZO DÁME!!!!
28. lis 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek