Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
14. črc 2010

Díky moc holky, jste zlaté,
já totiž nevím, jak by to mělo vypadat-teď to vypadá jako před MA, prostě špiním, sem tam větší kus, teď v sobotu to bylo přesně 4 týdny od MA, jinak jsem s výškou sliznice měla vždycky problém, brala jsem na to proveru, aby tam něco narostlo...takže nevím, jestli se to ještě jako rozjede nebo už je to všecko, chvílema mě bolí břicho jako před a pak zas vůbec nic, ani nesouložíme a nic, kontryhel mi crčí z uší, teď jsem ještě začla užívat femigard...
taky nevím, jestli když bychom zase začli s mužkou, jestli se teď raděj chránit, než bude prohlídka po šestinedělí nebo je to jedno...??? myslela jsem si, že to nechám po ms, ale bůhví, jak to s ní teda bude.... ☹

rozum
14. črc 2010

Dobrý parný den. Tak jsem si dnes koupila těhotenský test. V duchu jsem si plánovala, že ho zkusím za týden. A dnes začínám špinit, tak uvidím jak se ms rozjede. Ta nejistota mě zabije. Chci buď jasné známky těhotenství a nebo ms. A né, že mám zpoždění týden a pak zase špinění? Chci toho hergot tak moc????? 😠

svoba
14. črc 2010

@daniela699 zkus koupit přes net. já bylinkám hodně věřim. za zoušku nic nedáš.

natulaaa
14. črc 2010

Rozum bohužel jooo,chceš toho moc ,tak na h...o je to zařízenéé na tom světě 😠 .

rozum
14. črc 2010

@natulaaa I když jsem tu poslední otázku položila, tak jsem už na ni ve stejném duchu odpověděla. Nebo, když to mám pravidelné, tak teď se to náhodou zpozdí, aby mě to nalákalo a pak tohle. To je fakt na přes držku. A není to zakázané mít v takových parnech ms?? Mělo by se jenom těhotnět!

natulaaa
14. črc 2010

@rozum přesně tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já to furt říkám,že je bordel na tom světě 😀 😀

martasl
14. črc 2010

ahoj holky 😉
svoba-jak ses ptala na štítnou žlázu.já si nechávám jednou za rok u praktické braát krev na hormony štítné žlázy(teď se zase musím objednat) a ona pak podle výsledku tě když tak pošle na endokrinologii nebo jinam.

holky-s tou první porevizní je to na nic.člověk nikdy neví,kdy přijde.mě přišla přesně na den,jak říkal doktor,díky bohu.stačily nervy z potratu a ještě se nervovat s ms.. 😠 😠 😠 to je mi vás fakt líto.tak vám hlavně přeju,ať ta zas...á ms už dorazí.

angína už v pohodě,krk čistej tak dobírám antibiotika a v pondělí na kontrolu.ještě by mě příští týden mohla nechat doma.v těch vedrech do práce.. 😝 😝 😝 Dnes jsem dělala žemlovku a manža se rozčiloval,jak dlouho prej ještě budu topit,jako by ta žemlovka byla upečená hned! 😠 teď si dělám lečo,mám na něj děsnou chuť,ale že je u toho sporáku vedro!!holky,taky jste pořád tak ospalý,já bych furt jen chrápala.v ložnici máme fajn chládek.

breberuska
14. črc 2010

meiki, gratulu ju k dobré kontrole! to je fajn.
daniel, já femigard taky kupuju na netu.
helci, já bych asi tomu nechala taky volný průběh a nasadila kapičky až kdyby to třeba dlouo nešlo... 😒

jinak jsem z té ovulky jelen - dneska opět ovu test stejně jako před věma dny, možná i torchu slabší. Včera mně začalo píchat v pravém podbříšku a podle čípku a hleníku jsem si myslela, že je dneska den D a radovala se a prd. vůbec tomu nerozumím 😖

breberuska
14. črc 2010

licht, třeba se pomalinku rozjíždí MS a bude slabší, protože sliznice po té revizi moc nenarostla. Já měla tu první po 5 týdnech od rvize taky slabší a další už byla normální.

rozum
14. črc 2010

Tak u mě už ta zas...á a řádná mrcha dorazila, i když nechápu, jelikož jsme se s manžou fakt snažili a i pravidelnost byla. Jsem sama překvapená, že jsem tak v pohodě. Tak už jen, aby skončila a zase jsme se mohli na to vrhnout. holky myslíte, že když beru Femibion, že mám ho brát i v dny ms? Jdu se potit do práce! Tak holky ploďte za Ty, co nemohou!!!!!!!

martasl
14. črc 2010

rozum-tak já určitě s ms budu hned za tebou.nějak nevěřím,že to vyšlo.moc jsme tomu nedali.

svoba
14. črc 2010

@martasl - test ti udělá, i když nemáš žádné problémy? prý některý špatný hladiny hormonů můžou za potraty a neplodnost. každej mi říká, že jsem ok, ale furt nic. ksakru!

martasl
14. črc 2010

svoba-já se dřív léčila na štítnou žlázu-před 7 letema.už tak 4 roky mám hormony v normě.mám teď jít na krev na prolaktin a preventivku na gyndu.ale já přišla o mimi kvůli pkacentě-špatně vyživovala mimčo.

svoba
14. črc 2010

martasi - já nemohla nějakou dobu přijít do jinýho stavu a pak jsem potratila. a nikdo mi sám od sebe žádný testy nedělal, tak si vše zjišťuju a obíhám sama. testy na štítnou žlázu si teda vydupu.

martasl
14. črc 2010

já lítala po doktorech,protože jsem měla jiný zdravotní problémy.a v té době mi toho zjistili docela dost-prostě se to nakupilo.ale já měla problém s otěhotněním vždycky.dlouho jsme vždycky čekali,než se zadařilo a to jsem byla ještě hooodně mladá.no a čekáme zase.. 😠 😠 😠 ale mládí v čudu..

helcenka
14. črc 2010

Holky, já jsem ze všeho tak vykolejená, že jsem si až teď vzpomněla, že máme dneska výročí svatby. No stejně je to jedno, protože manža měl minulý týden dovču a včera taky, tak bude v práci dlouho, aby všechno dohnal.
To jsem ale troubelka. No ale on si asi zřejmě taky nevzpomněl....
I když nevím, jestli má cenu slavit výročí svatby, když je to jen třetina toho, co jsme vlastně spolu. 😀

fram
14. črc 2010

Ahoj holky,
@lichtakova já měla první dvě porevizní ms hodně slabý a krátký a až ta třetí byla normální. Teď mám pátou a je to děsný 🙄
@rozum já to teď měla nastejno, zpoždění 2 dny a jen špinění, už jsem i testila a pak ta sv..ě dorazila. V těch vedrech fakt lahůdka 😠 Femibion ber bez přestání, aby se vytvořila potřebná hladina listovky v těle, je potřeba brát ho 4 týdnY, takže vlastně pořád, když nevíš, kdy otěhotníš.
@breberuska jsem se nasmála, jak jsi psala o manžovi - můj je to samý, jenže neveří ani na ovulku, prostě tam šoupne svoje udatný bojovníky a ty už se postaraj 😀 😀 😀
Hrozně jste toho nakecaly a já zapomněla na co všechno jsem chtěla reagovat 😕

fram
14. črc 2010

@helcenka gratulace k výročí, napiš mu hezkou sms, aby mohl přijít s kytkou a předstírat, že si taky vzpomněl 😀 😀 A k těm kapičkám - já bych asi nevydržela se snažením čekat další 3 měsíce, tak bych kapky vysadila. Ale tohle asi musíš rozhodnout, jak to cítíš sama.

a.j.a.
14. črc 2010

Ahoj holky 🙂 dneska byl zase parný den. Uf, ale přežily jsme ho 🙂 zítra se chystáme na bazén a jak jsem teď četla na netu, tak má na Moravu dorazit nějaká silná bouřka. To je jako na potvoru. Včera jsme taky chtěly na bazén a než jsme měly odcházet dorazila bouřka, tak jsme nikam nešly 😝 tak snad bude bouřka až večer 😒 ??

a.j.a.
14. črc 2010

@helcenka vidím, že fakt "ochotní" pošťáci se najdou všude 😝 a přitom máte výtah, tak nevím, co řešil 😝

Hm, s těmi kapičkami to sice vypadá fajn, ale já bych asi taky nevydržela čekat zase další měsíce 😒 když vyloženě neviděla nic, co by MA způsobovalo, tak bych se asi na ně vyprdla 😕 ?

a.j.a.
14. črc 2010

@natulaaa Natul, ty jsi psala o tom, jestli Euthyrox způsobuje nižší teploty ?? Já ho beru už několik roků a předovulační teploty mívám kolem 36,4 a poovulační teploty 36,7-36,9st. Jednou dvakrát mi vylítne na 37st. To bude asi takový normál, co ?

a.j.a.
14. črc 2010

@breberuska Breber, já měla teď taky divokou ovulku. Většinou mi chodí v út, těntokrát mě od pondělka píchalo nastřídačku více či méně v obou vaječnících, až jsem byla zblblá, jestli byla nebo ne. Ale podle teplot bylo vidět, že ne. A ta potvora dorazila až ve středu o půlnoci 😕 kdy mi málem levý vaječník upadnul 😀 takže mě vlastně tři dny bolelo břicho a až na konci třetího dne respektivě na začátku čtvrtého byla ovulka.

breberuska
14. črc 2010

@a.j.a ta bolest je až po ovulce a nebo před ní? já to vůbec nevím 😉 no, mně to bolí od včerejška a ten ovu testk vypadal furt stejně. Já jsem ale samozřejmně nevydržela a teď večer ho ještě zopakovala a vypadá o moc líp 😒 natu, pomoooc, jak to tedy s těmi testíky je? budu testit určitě i zítra a uvidím.

breberuska
14. črc 2010

@helcenka užijte si výročí! noc je dlouhá 😀 😉
@fram, ten můj sice na ovulku věří, ale když mi nakoukne přes rameno, jak to tady řešíme, tak si ze mně akorát začne dělat srandu 😠

jahudka80
14. črc 2010

ahoj holky tedy vy jste toho zas nažvanily 😀 je mi blbě z vedra přejedla jsem se, těšila jsem se na zeleninovej salát a ten je ještě v lednici nedotčenej, měla jsem rohlík se sýrem, pak jsme šli na pizzu měla jsem jen 2kousíčky, a před chvíli misku jahod ze šlehačkou a mám pocit že jsem sežrala půl prasete 😝
@natulaaa manža mě sprdnul, že prý říkal že se máme ještě milovat v neděli a v pondělí... když jsem řekla jak ten graf teď vychází jinak než včera 😀 jo on může furt, ale já už jem fakt neměla náladu ani chuť v tomhle vedru 😝
@helcenka asi si zítra dojdu pro kontryhel 😀 já si trhávala čerstvej u hřbitovní zdi tam byl velikánskej i 15cm v průměru 😀 ale to jsem bydleli u tchýně, teď budu muset pro něj asi někam na louku tady na sídlišti asi těžko 😀

fram
14. črc 2010

@breberuska já ho radši přes rameno koukat nenechám, to by se divil, že o mém cyklu víte víc než on 😀 😀

jahudka80
14. črc 2010

@breberuska jo ovulka, to je manželovo teď nejoblíbenější slovo, furt říká pojď se tulit 😀 ...když já mám chuť tak 3 dny a pak útrum nic, prostě jak když by si tělo řeklo a už vás bylo dost 😀 konec. 😀 No jsem zvědavá když to nevýjde tak mě sprdne páč se chtěl milovat v neděli a pondělí a já už ne 😝 měla jsem toho plné zuby a to vedro do toho 😝 😉

jahudka80
14. črc 2010

@fram jojo to taky slyším z gauče co si tam furt píšete??? 😀 😀 😀 😀 😀 Ať není zvědavej 😀 😀 😀
Holky no nic já musím makat jdu vydělávat haléře- jak říká manža, on chodí vydělávat koruny a já haléře 😀

fram
14. črc 2010

@jahudka80 já už z těch veder taky nemůžu. Celej den mě bolí hlava a potím se jak chlap. Fakt nechutný. 😖 Doufám, že zítra opravdu přijdou bouřky.

a.j.a.
14. črc 2010

@breberuska Breber, já ti přesně ani nevím. Laicky bych si řekla, že to bolí, když se uvolňuje vajíčko. Natul, jak to je ???