Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
5. bře 2014

@terite Teri, moc gratuluju k uspesne kontrole, ale zadne jine zpravy jsem ani necekala. 🙂 Je prima, ze jsi zajistena CLexanem a utrosem, prave tahle kombinace nam tentokrat taky pomohla, tak na ni verim. 🙂 A tesim se na brazek bublinky.

kifsepixam
5. bře 2014

@cabalkova Tak jsem sháněla v lékárnách ty ctverecky s dezinfekci a sehnala jsem jich jen 30 ks po celé Olomouci, hold jsme zapadákov a kromě jedné lékárny to nebylo nikde:_(
No sranda.

kifsepixam
5. bře 2014

@lyc Tak ještě se uvidí, nic není ztraceno, myslím na tebe. Mrzí mě, jestli se ti cyklus jen tak nějak rozházel:_(

petulaho
5. bře 2014

@lyc pravděpodobně ti dr.píchla Agolutin a určitě ti řekla, že ms se může po inj.dostavit snad do týdne-14dní...mě vždycky došla cca 3dny po inj.,tak klid...ještě máš čas...

lyc
5. bře 2014

@petulaho upřímě si vůbec nevybavuju co do mě píchli 🙂 ale nedá se nic dělat (budu čekat).... na kontrolní ultrazvuk mám jít 17tého - snad už bude cysta i MS pryč.

lyc
5. bře 2014

Juuu... někdo mi poslal srdíčko <3 děkuji 🙂

kifsepixam
5. bře 2014

@lyc myslím, že si ho zasloužíš, tak pro radost🙂

lyc
5. bře 2014

@kifsepixam děkuji 🙂

ofina1
5. bře 2014

@terite gratuluji ke kontrole a držím moc pěsti, aby vše šlo jako po másle 🙂

@nelamas potichounká malinká gratulace

kifsepixam
5. bře 2014

@cabalkova Ještě mám jeden dotaz k těm injekcím, tak snad se nezlobíš. Jak vytáhneš tu injekci, tak kapku odstříkneš bokem nebo ne a rovnou bodneš? A pak myslíš, že je možné to píchat úplně do těch boků? teď jsem to píchla do spodního břicha v oblasti nad kyčlí, ale špek, kde by se to asi bodalo dobře je úplně na boku těla na těch madlech, jak většinou lezou z kalhot???
Moc děkuji.
Ale jinak jsem myslela, že to bude horší, extra to nebolí a zvládám to celkem dobře si to bodnout🙂

cabalkova
5. bře 2014

@kifsepixam Nene, nic se nema odstrikavat, bodnout tak, jak to je, ja picham prave az na boky, i jsem v trombocentru dostala obrazek, kde to tak bylo namalovane a pak docent me pr kazde kontrole prohlizi a rika, ze picham dobre, tak snad je to tak ok. Ono to asi neni tak, ze by nejaka oblast byla horsi nebo lepsi, jen se nema k tomu pupiku, a pak asi muze tam, kde phodlne naberes tu kozni rasu, coz je teda pro me s tim pupkem cim dal vetsi problem, ale zatim to jde. A dr me prekvapila, ze se s Clexanem nenechava prenaset, takze nejpozdeji v terminu vyvolani... no docela bych se tomu rada vyhnula, tak doufam, ze se slecna uraci vylezt nejak rozumne, ne moc brzy, ale zase to pak neprotahovat.

bibianca
6. bře 2014

Holky, asi začínám bláznit už odpočítávám dny... zítra jdu na kontrolu ke svému Dr. příští týden by měla přijít MS a pak .... snad už zaděláme na mimi...

kifsepixam
6. bře 2014

@cabalkova Děkuji moc a budu taky tak teda píchat. A s přenášením buď ráda, já mám ve svém okolí tolik holek co přenášely a pak to byl velký průser, zkažená plodová voda a velké komplikace. Takže já za sebe bych nikdy přenášet nechtěla. A vyvolávaný porod je prý horší, ale já nemůžu říct. Mě teda tu mojí mrtvou Norinku taky vyvolávaly a bylo to v pohodě, jen dlouhé čekání než se to pořádně rozjelo.
Ale neboj se nic, ale bude to dobrý a za chvilku už máš miminko zdravé a krásné u sebe. Ještě vydrž!

kifsepixam
6. bře 2014

@bibianca To uteče vydrž prďka vydrž🙂

cabalkova
6. bře 2014

@kifsepixam Ja se ted spis obavam, aby se na posledni chvili jeste neco nepotento, vlastne uz bych malou taky chtela mit radeji u sebe, ale zda se ze se ji dari dobre, tak at se tam jeste chvilku dopece, beruska. 🙂 Prece jen se takhle nemusi kojt, prebalovat, uspavat, tak je to organizacne jednodussi. 🙂

kifsepixam
6. bře 2014

@cabalkova Ještě ji tam pěkně nechej, úplně chápu, že člověk se bojí, aby se to nepotentovalo, ale vytáhnout jí ven je brzo, to nejdřív v 38 tt, takže ať se tam má pěkně a vydrží a ty taky. Myslím na Vás🙂

bibianca
6. bře 2014

@kifsepixam Jj, snad no. Já si říkám jestli si nevezmu v době ovulace dovolenou... ale to asi nepomůže, co?

cabalkova
6. bře 2014

@kifsepixam Jojo, dr v utery rikala, ze by si predstavovala porod max tri nedele pred terminem, tak to mam jeste cas. 🙂 Vsak ja vim, ze ji je tam nejlip, mne se to takhle hodi, jen ty posledni mesice uz budou narocny, tlaci me do zeber, takze se mi hur dejcha, nenajim se, spi se blbe... no mas se proste na co tesit. 🙂

bibianca
6. bře 2014

@cabalkova nenajíš se, to jako že trpíš nechutenstvím nebo je ti blbě?

kifsepixam
6. bře 2014

@cabalkova Tak to se těším už teď, je fakt, že si to neumím vůbec představit, jaké to s takovým pupíčkem je🙂 Nicméně teď jsem v pátém týdnu a mám břicho, jako tehda tak v 15🙂 Takže to asi bude🙂

cabalkova
6. bře 2014

@bibianca Ani jedno, ani druhe, jak deloha tlaci zespodu na zaludek, tak me casto boli, a kdyz se najim, tak me pali zaha, takze oboji luxus... tak tomu jidlu ted moc nedam. 🙂 Ale nevadi, rozhodne je kde brat. 🙂

cabalkova
6. bře 2014

@kifsepixam Jojo, mne ted pri tom druhem tehu taky bricho vyskocilo okamzite a mnohem vic nez pri prvnim, tak uz to holt je, jak ty brisni svaly byly jednou roztazene, tak uz holt tak nedrzi. Na posilovani je ted uz pozde. 🙂

kifsepixam
6. bře 2014

@cabalkova To je fakt, po tom potratu už jsem měla celkem břicho, a pak se cvičit v šestinedělí nemohlo, pak byly Vánoce, teď jsem cvičila ty 2 měsíce spíš tak nohy (spinning a heat) a teď je vidět, že břicho naběhlo hned, no hold bude ze mě vorvaň, ale vlastně se těším, tak snad hlavně extra moc nepřiberu, to bych nerada.

cabalkova
6. bře 2014

@kifsepixam Hele, co naberes, to naberes. Mam znamou, ktera se v prvnim tehu nehlidala a nabrala 25 kilo... a tak ve druhem tehu jedla opravdu stridme, fakt se snazila... a nabrala 25 kilo. Ja myslim, ze to je dost dany geneticky, nekdo nepribere skoro nic a nekdo se pod patnactku nedostane, i kdyby zil cely tehu jenom ze vzduchu... ber to tak, ze ted je nejdulezitejsi, aby prte prospivala a na hubnuti tehu kil pak budes mit celej zbytek zivota. 🙂

kifsepixam
6. bře 2014

@cabalkova To říkáš krásně a máš pravdu. Nepřežírat se, ale neblbnout🙂 A ten můj mini prcek co se tam teď usídlil potřebuje hlavně pohodu🙂

bibianca
6. bře 2014

@kifsepixam a Jak jsi teda zvládla to píchání těch injekcí?? Je potřeba to vidět nebo to zvládne i amatér??

kifsepixam
6. bře 2014

@bibianca Zvládne i amatér, fakt úplně v pohodě, není to nic strašného🙂

bibianca
6. bře 2014

@kifsepixam a bolí to když si to do sebe vrazíš? strčíš tam celou tu jehlu?

cabalkova
6. bře 2014

@bibianca
@kifsepixam Holky, jeste ze to tu resite, ja dneska zapomnela bodnout, tak jdu na to...jak nepichnu hned rano, tak pak v behu dalsich veci casto zapominam. :(

cabalkova
6. bře 2014

@bibianca Jo a jehlu musis celou, co to jde.