Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kifsepixam
19. bře 2014

@nelamas žádné černé myšlenky...a nějaké testy na srážlivost, infekce a takové ti dělaly??? A nechceš zkusit tu Walhrennis? nevím zda na takové věci věříš, ale třeba ti dodá síly.

ofina1
19. bře 2014

@terite jééé tak to je krásný veliká gratulace !!!! tentokrát musí být vše v pořádku !!!!

tsterinka
19. bře 2014

@dorabell to mě mrzí,ale neni všem dnům konec 😉
@terite tak gratuluji že je vše ok
@kifsepixam už se tý potvůrky ovulky nemohu dočkat,ještě aby to klaplo s bručounkem a prozatím bych byla spokojená a doufala,že se zadařilo 🙂
@nelamas drž se a nepřestávej věřit 🙂

berusinka1
19. bře 2014

Ahoj holky, mám asi úplně blbý dotaz, ale od včerejšího večera mě pobolívá břicho jako MS, není to moc příjemný, utrogestan bych měla dobrat příští týden v pondělí, takže MS čekám v úterý nebo ve středu, myslíte, že je na vině ten utrogestan nebo mám zas nějaký rozhašený hormony????

dorabell
19. bře 2014

@cabalkova
@tsterinka
@terite
@kifsepixam
holky tak moc jsem doufala, že to vyjde 😠 děkuju za podporu!! Já se právě taky bojím toho, že teď budeme čekat dlouho 😖 a to bych se asi zbláznila 😔 no IUI už zvažujeme, IVF zatím ne......otázkou je, jestli by to vyšlo? Říká se, že je to stejné, akorát že se vychytá ta ovulka.....doktorka mi taky říkala, že na jaře se většinou zadaří, že je i větší chuť na sex.....no...tak kupředu dalšímu snažení

terite
19. bře 2014

@berusinka1 A nemůže to být zahnízďování? 😉
@dorabell To zklamání je vždy těžké, ale člověku prostě stejně nezbývá nic jiného než to den dva odsmutnit a pak v sobě najít novou energii, elán a naději. A ty to vše určitě najdeš. Brzy se to povedě, uvidíš! 🙂

pisisvori
19. bře 2014

@terite skělé, moc vám to přeju a držím palce ať je všechno pořád jen dobré.

@terite@cabalkova
Já jsem dnes přišla taky z kontroly od Apolináře, kontrolí UTZ po měsíci dělal dr. Břešťák a miminko mu přijde naprosto v pořádku...žádný problém nikde neviděl, hlavička prý je normální, plodové vody podle něj taky normálně🙂. Tak snad má pravdu a už budu chodit jen tam a do Gennetu už nepůjdu.

dorabell
19. bře 2014

@terite já vím....a hlavně jste si tady tím prošly všechny 😉

cabalkova
19. bře 2014

@pisisvori No tak vidis, to jsou same dobre zpravy, miminko je urcite v poradku a dela co muze, aby te potesilo. 🙂
@terite Teri, super zpravy, klidne se jdi na mimi za tyden zase podivat, hlavne kdyz budes v klidu. 🙂

berusinka1
19. bře 2014

@terite to mě přijde moc brzo, když jsem teprve 21DC

terite
19. bře 2014

@pisisvori Krása, gratuluji k dobrému výsledku kontroly.
@cabalkova Děkuji. No uvidím, jak to zvládnu. Chtěla bych zkusit vydržet, ať furt na mimísa nezíráme 🙂
@berusinka1 To záleží, kdy byla ovulka. Já měla ovulku 14DC a cca od 19DC mě začal pobolívat podbřišek a 26DC na mě vykoukl dušík.

cabalkova
19. bře 2014

@terite Hele, rychly utz mu fakt nic neudela, taky jsem zezacatku byla na kukande co tyden... takze s tim bych si hlavu nedelala. 🙂 Hlavne klid a nozky nahou a uzivat si tehuleni... ono to totiz siiiilene utece, vis? 🙂

berusinka1
19. bře 2014

@terite No podle mě byla ovulka tak 12 DC, maximálně 13 DC, tak třeba to něco znamená, uvidíme příští týden

terite
19. bře 2014

@cabalkova Hele, nepokoušej mě, jó? Já jsem si říkala, že bych mohla zkusit být už trochu trpělivější a vydržet těch 12 dní. Dneska, když mám KO právě za sebou, si to člověk představuje docela reálně. Ale za pár dní - nevím, nevím.. No uvidíme, taky je fakt, že budu příští týden mít víc napilno, přijedou mi domů kolegové a budu jim předávat věci, tak to bude rychleji utíkat.
@berusinka1 Noo, mohlo by. Uvidíme. Držím palce..

cabalkova
19. bře 2014

@terite Hele, ja jen soudim podle sebe. Po kontrole jsem byla vzdycky klidna a v pohode, ale beda jak ubehlo par dni... to jsem razem byla zase vyjukana a kdybych si moha utz nastehovat domu, tak bych to udelala. 🙂 Ale tak uvidis, jak to budes citit, treba to zvladnes az do dalsi kontroly... anebo taky ne a zabehnes si zase do mimi-kina. 🙂

terite
19. bře 2014

@cabalkova Jojo, tento průběh je jakobys mluvila o mně. Tak uvidíme, co vydržím 🙂

cital
19. bře 2014

@terite Moc gratuluji 🙂. Teď už to dotáhnete! 😉 Já byla po kontrole vždycky týden v klidu a pak jsem nervila, ale vždy jsem vydržela 🙂. Na první ko jsem byla ale až v 8tt.

petulaho
19. bře 2014

@ester34 klidně bych to zkusila,...pro vás s partnerem to bude lepší i psychicky,než čekat....držím palce...

@bibianca záleží samozřejmě na vás s přítelem....já bych počkala...než si něco potom vyčítat...zkus se poradit,zda nezůstat na PN delší dobu...
@kifsepixam určitě věřím, že to už bude jen a jen dobré....opatrujte se s miminkem♥
@terite krása,krása,krása♥jen tak dál♥...jinak 7+0 je opravdu už 1.den 8tt.🙂
@nelamas vím, že to je stres,ale opravdu věř miminku....může ti jen růst pomaleji hcg a prcek potřebuji čas....pořád tomu věřím, že to vybojujete....

petulaho
19. bře 2014

@berusinka1 může to být utrošem,jak roste sliznice,nebo miminkem,ale takhle brzy ti to nikdo neřekne přesně....nezbývá než čekat...

@dorabell drž se kočko,určitě to co nevidět vyjde....
@pisisvori paráda🙂jen tak dál😉

@berusinka1 záleží kdy byla ovulka,já měla pozit.test už 24dc🙂

bibianca
19. bře 2014

@petulaho Jako zeptat se Dr. a zůstat doma do doby než otěhotním? Myslíš, že je to morální? Ten nápad mě několikrát taky napadl.. ale nevím, co když si šéf místo mě posadí někoho jiného a já neotěhotním? 😒

bibianca
19. bře 2014

@petulaho Je fakt že mě ta ledvina pořád šíleně bolí a v tomto stavu bych si do práce netroufla, ale taky ještě nemám doužívané antibiotika a po nich to třeba přejde a nebo taky ne... to bych zase nechtěla páč by mě pořád léčili samými dreky...

petulaho
19. bře 2014

@bibianca no myslela jsem, že máš ted po té kolice nárok být asi doma zatím v neschopnosti ne?Tak aby ses dala do pořádku....jinak otěhotnění může trvat (i kdy ti samozřejmě přeju aby to bylo co nejdříve) a pokud beru podle sebe,tak mě práce pomáhala, když se dva měsíce nedařilo....

bibianca
19. bře 2014

@petulaho Jjo, mně je taky v práci dobře. Když nemusím řešit problémy.. teda i problémy ráda řeším, ale vždycky se uzavřu do sebe a stresuju se.. snažím se všechno vyřešit sama a pak zjistím, že to nejde.. 😒

terite
19. bře 2014

@cital Děkuji 🙂 Mně ten klid obvykle od té středeční kontroly vydrží jen do neděle a pak už jsem nervóznější. Ale uvidíme.
@petulaho Petulko děkuji. Snad už to tak bude pořád a já se konečně dočkám toho prcka.

nessik
19. bře 2014

@terite no, kéž bys měla pravdu, ale na neposkvrněné početí fakt nevěřím. ☹ Se asi už nikdy nedočkám 😢

nessik
19. bře 2014

@terite jé, Terinko, gratuluju ke kontrole, to mám radost 😵 To bude kluk jak buk 😵 🙂

nessik
19. bře 2014

@berusinka1 no vždyť jsem to povídala, že už se zavrtává, uvidíš 🙂

lyc
20. bře 2014

Dnes mi nějak stoupla BT a já vůbec nevím co to znamená 😀

ofina1
20. bře 2014

Holky hlásím ve 2.40 hod se narodila Maruska 3260g a 49 cm porod brutální,ale rychlý.pak napíšu více

kata1988
20. bře 2014

holky prosím Vás, kdy jste měli dušíka na těh.testu? jsem dneska 32DC, MS nikde, test negativní, podbřišek mě chvílema pobolívá, ale je otázka z jakého důvodu.v lednu, i když se to nepovedlo byl zřetelný duch už 33DC,tak nevím...