Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

bibianca
7. dub 2014

@lyc Já myslím, že je tam 😉

pisisvori
7. dub 2014

@lyc už sem moc nechodím, ale dobrá zprávy se krásně čtou....to už je krásná čárka!!! Držím palce ať sílí a vše je jak má.

pisisvori
7. dub 2014

@terite ať je na dnešní kontrole vše jak má.

kifsepixam
7. dub 2014

@lyc To uz drahoušku není ani duch, ale regulérní čárka, ta je krásná a vidím ji dobře🙂
Potichunku tralalala, další těhulka a vytoužené // tam jsou🙂))Mám obrovskou radost, hned jak jsem vstala jsem zde letěla. Prostě díky za parádní den a posílám srdíčko, protože nikdo jiný si ho teď víc nezaslouží. JE TAM NEBOJ SE NIC, VIDÍ TO SKORO I SLEPÝ🙂
Drž se a těším se až to řekneš manželovi. Opatruj se!

lyc
7. dub 2014

@kifsepixam manžel už to ví, s ním jsem se dohadovala: říkala jsem mu, že vidím dušíka a on na to, jakej dušík, vždyť je tam krásná čárka 🙂 můj muž je zlatý optimista. A moc, moc děkuji za srdíčko <3

kifsepixam
7. dub 2014

@lyc A tentokrát má manžel pravdu, to je čárka, to bys měla vidět mého ducha, to byl opravdu jen dušík🙂A jestli to je mama test, tak ten obzvlast dela duchy a na dr. maxovi uz je carka. Ja jak to videla, tak hned do stejne moci soupla digital, at nelustim duchy a bylo to tam.
No a jake jsou pocity???asi den 7.4.2014 si budeš dobře pamatovat vid?
Mam obrovskou radost, prostě si Vás už miminečko našlo🙂 A neboj se nic, tentokrát všechna ta miminka zustanou až do konce🙂

kifsepixam
7. dub 2014

@terite Držím pěsti u kontroly, ale nebojím se, že bys nedošla s krásným obrázkem zdravého maminečka.

lyc
7. dub 2014

@kifsepixam 7.4. vskutku nezapomenu, je to 3 měsíce před naším druhým výročím svatby - brali jsme se 7.7. 🙂

wosk
7. dub 2014

@lyc paráda!!! veliká tichoučká gratulace, že jsou tam!!! Takže to bude povánočňátko :o) Ať se daří a vše jde dobře až do konce!

kifsepixam
7. dub 2014

@wosk A jak u vas? už se snažíte??? už jsem si několikrát říkala, že o tobě nejde slyšet...

kifsepixam
7. dub 2014

@wosk to bude ještě předvánoční miminko u @lyc🙂

tsterinka
7. dub 2014

@lyc nádhera,velká gratulace,ať se daří 🙂

kifsepixam
7. dub 2014

@tsterinka No a co ty, testovala jsi taky? stále drzim pesti..

lyc
7. dub 2014

@tsterinka děkuji a co ty už jsi zkoušela??? 🙂

wosk
7. dub 2014

@kifsepixam teď jsem toho měla hodně, byli jsme týden na horách, pak týden byl malý u babičky (poprvé! na tak dlouho sám=bez nás), tak jsme toho spoustu doma podělali a tak, tak jsem to tu vůbec nestíhala, okrajově jsem stihla dočítat, ale reagovat už ne ;o)
My ještě nic, čekáme, že kolem půlky měsíce by měli přijít ty výsledky z kontroly z imuna, tak uvidíme, co bude tam, jestli už dobrý nebo stále ne. No a jinak jsme domluvily na květen s @nessik :o)

kifsepixam
7. dub 2014

@wosk To je supr, že máš tolik aktivit. A výsledky budou dobré určitě, držím pěsti a dej pak vědět, květen je lásky čas, takže věřím, že bude úspěšný. Drž se!

antana123
7. dub 2014

Ahoj holky 🙂
@lyc je to tam gratuluju 😵

bibianca
7. dub 2014

Ahoj holky, tak včera na kalhotkách jsem našla lehké hnědé špinění. Celý den mě lehce pobolíval podbříšek. A dneska ráno, jsem myslela, že hnědý výtok už mě opustil. Místo toho jsem na kalhotkách našla vodnatý bezbarvý výtok.. Normálně voda.. no a před chvíli jsem našla na toaletáku tentokrát tmavě hnědý výtok Nevím co si o tom myslet. Na MS je ještě brzy. Začínám se obávat toho, že je to další nezdařený pokus. Ach jo.. To radši bych uvítala MS než další.. 😒 😒 Já se bojím

tsterinka
7. dub 2014

@lyc
@kifsepixam holky netestovala jsem protože večer jsem jen špinila a ráno když jsem vstala tak jsem myslela,že vykrvácím a trvá to do teď ☹ ,tak snad někdy jindy,pokud si to bručounek s tím drozdíčkem nerozmyslí 😖

berusinka1
7. dub 2014

@lyc potichounku gratuluju 🙂

lyc
7. dub 2014

@tsterinka neboj se nic, určitě se to povede příští měsíc 🙂 nepřestávej měřit BT a ono to klapne (já jsem teď víc jak 7. měsíc od revize a teprve teď to vyšlo) a stejně nemáme ještě vyhráno 🙂 neztrácej naději. Já bych teď měla pár dnů staré miminko a místo toho mi ten andílek poslal // u tebe to vyjde také, věřím tomu 🙂
@berusinka1 ne, že bych neměla radost z pozitivního těhu testu, ale ten strach z opakované ztráty je obrovský a zatím mi nedovolí si to užít, jak bych asi měla - jsem šťastná tak nějak tiše 🙂

kifsepixam
7. dub 2014

@tsterinka To je mě líto, ale co nevyšlo teď, vyjde příště a už se nebojím, že by si to bručounek rozmyslel. Drž se!

kifsepixam
7. dub 2014

@bibianca To je mě líto a jaký den cyklu jsi??? třeba to je špinění u zahnizďování? neboj se zatím nic.

kifsepixam
7. dub 2014

@lyc To je uplně jasný, že máš strach. Já si to zatím taky neužívám a vždy jsem relativně v pohodě a tak dva dny před kontrolou začínám nervačit. Po našich zkušenostech to tak hold je. Ale neboj se, zvládneme to. A ty si dnes užij toho krásného pocitu, na strach bude ještě času dost.

bibianca
7. dub 2014

@kifsepixam 24 DC.. no začalo to včera lehce světle nahnedlé trochu špinavé kalhotky... dnes ráno nic a kolem poledne na toaletáku hnědý výtok.. ale teď zase nic... tak já nevím jsem cca 9 či 10 DPO

dorabell
7. dub 2014

@lyc NO NENE!!!!!! Měla jsem děsný fofry v práci, tak jsem nestíhala přispívat a sledovat, ale toto!!!!!! 🙂 mám z tebe radost holka 🙂 hlavně ať se prďolka udrží. Ale teď to určitě vyjde 🙂

cabalkova
7. dub 2014

@lyc Juuu, paradni carka, ja to vedela, mam velikou radost!!

cabalkova
7. dub 2014

Jinak ja na dnesni kontrole vse ok, CTG exkluzivni, jak se vyjadrila dr, spodek teda prosakly a otekly, ale CS porad jenom 2 a zavreno, takze dobry, na bezprostredni porod to nevypada, akorat mala ma teda odhadem uz 3380 gramu, takze me ctyrkilac zase nemine... ale furt lepsi nez Tondik, ten uz mel ctyri kila touhle dobou. No tak za dva tydny uz bych si dala rict....

terite
7. dub 2014

@pisisvori @kifsepixam Holky, děkuji, že na mě myslíte. Na dnešní kontrole vše v pořádku. Čekám zase, že dr. pošle mailem fotečky. Prcek má 28mm a dneska jsem srdíčko i slyšela (předtím jsme si jen ukazovali blikání srdíčka na UTZ), a prcek se i hezky mlel. Za týden jdu na další kontrolu.
@lyc Já to tušila, vypadalo to podle grafu moc slibně. Potichoučku gratuluji, čárečka je krásně vidět i na fotce a je to myslím Mamatest, ne? A ten ukazuje čárečky až při vyšších hladinách HCG než třeba ty Dr. Max, co jsem používala já. Takže to tam určitě je. Teď hlavně držím palečky, ať to čekání do první kontroly rychle uteče. Kdy chceš jít k dr.? S tím strachem vím úplně přesně o čem mluvíš. Já teď končím 10tt a strach mě stále neopouští.

nessik
7. dub 2014

@lyc 😵 no to je nádhera, moc gratuluju 😵